Widelands - en to eo translation catalogue (43 entries)

en: Readme
eo: Legu min

en: License
eo: Permesilo

en: Developers
eo: Disvolvantoj

en: Translators
eo: Tradukantoj

en: Widelands Development Team
eo: Programistaro de Widelands

en: Licensing information for Widelands
eo: Permesil-informoj pri Widelands

note: TRANSLATORS: Placeholder is copyright end year
en: Copyright 2002 - %1% by the Widelands Development Team.
eo: Voĉdonrajto 2002 - %1% de la Widelands programista teamo

en: You can find the full text of the license there as well as further information about its philosophy and the legal implications.
eo: Vi povas trovi la plenan tekston de la permesilo tie, same kiel pliajn informojn pri ĝia filozofio kaj ĝiaj juraj implicoj.

en: an open source strategy game
eo: malfermitkoda strategi-ludo

en: Widelands is licensed under the GNU General Public License (GPL). For more information, see the file ‘COPYING’.
eo: Widelands estas permesita laŭ la GNU-General Public License (GPL). Por pliaj informoj, vidu la dosieron ‘COPYING’.

en: Status
eo: Stato

en: Widelands Help
eo: Widelands Helpo

en: Reporting Bugs
eo: Raporti Problemojn (Cimojn)

en: Widelands Translators
eo: Widelands-tradukantoj

en: Graphics
eo: Grafikoj

en: Homepage
eo: Retpaĝo

en: Scripting
eo: Skriptado

en: Sound
eo: Sono

en: vacant
eo: Vaka

en: Coders
eo: Programistoj

en: Sound Effects
eo: Sonefektoj

en: Maps and Missions
eo: Mapoj kaj Misioj

en: Campaign Story
eo: Kampanjo Rakonto

en: Barbarians
eo: Barbaroj

en: Empire
eo: Imperio

en: Atlanteans
eo: Atlantidoj

en: Packagers
eo: Pakaĵiloj

en: Homepage Coders
eo: Hejmpaĝo Programistoj

en: Translation
eo: Traduko

en: Other
eo: Alia

en: Online Help
eo: Reta Helpo

en: Introduction
eo: Enkonduko

en: Replays
eo: Ripetoj

en: Multiplayer Game Setup
eo: Agordoj por plurludant-reĝimo

en: You are in the multiplayer launch game menu.
eo: Vi troviĝas en la menuo por lanĉi plurludantan ludon.

en: Client settings
eo: Agordoj por kliento

en: Spectator mode, meaning you can see everything, but cannot control any player
eo: Spektant-reĝimo,

en: Player settings
eo: Agordoj por ludanto

en: Closed.
eo: Fermita.

en: Map details
eo: Map-detaloj:

en: An economy consists of all buildings and flags connected by roads, ferries, or ships. The supplies and demands of buildings are handled in their economy. A player can have more than one economy.
eo: Ekonomio konsistas el ĉiuj konstruaĵoj kaj flagoj konektitaj per vojoj, pramoj, aŭ ŝipoj. La provizoj kaj postuloj de konstruaĵoj estas traktataj en ilia ekonomio. Ludanto povas havi pli ol unu ekonomion.

[ctx: hotkey]
en: Arrow keys
eo: Sagoklavoj

[ctx: hotkey]
en: Ctrl + Arrow keys
eo: Ctrl + Sagoklavoj
