Widelands - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: License
uk: Ліцензія

en: Developers
uk: Розробники

en: Status
uk: Статус

en: Sound
uk: Звук

en: Barbarians
uk: Варвари

en: Empire
uk: Імперія

en: Atlanteans
uk: Атланти

en: Windows
uk: Вікна

en: Introduction
uk: Вступ

en: Player settings
uk: Параметри програвача

en: Closed.
uk: Закрито.
