Widelands - en to br translation catalogue (25 entries)

en: Readme
br: Da Lenn

en: License
br: Lisañs

en: Developers
br: Diorroerien

en: Translators
br: Troerien

en: Widelands Development Team
br: Skipailh diorren Widelands

en: Status
br: Statud

en: Widelands Translators
br: Troerien Widelands

en: Homepage
br: Pajenn degemer

en: Scripting
br: Skriptañ

en: Sound
br: Son

en: vacant
br: vak

en: Musicians
br: Sonerien

en: Maps and Missions
br: Kartennoù ha kefridioù

en: Barbarians
br: Ar varbared

en: Empire
br: Impalaerezh

en: Atlanteans
br: Atlantiz

en: Frisians
br: Frizoned

en: Add-Ons
br: Askouezhioù

en: Translation
br: Troidigezh

en: Online Help
br: Skoazell enlinenn

en: Introduction
br: Digoradur

en: Client settings
br: Arventennoù an arval

en: Player settings
br: Arventennoù ar c'hoarier

en: Closed.
br: Serret.

en: Map details
br: Munudoù ar gartenn
