Widelands - en to fy translation catalogue (32 entries)

en: Readme
fy: LêsMy

en: License
fy: Lisinsje

en: Developers
fy: Untwikkelers

en: Translators
fy: Oersetters

en: Widelands Development Team
fy: Widelands ûntwikkeltiim

en: Licensing information for Widelands
fy: Lisinsjeynformaasje foar Widelands

en: You can find more information on FOSS and the GPL by visiting the following webpage: %s
fy: Do kinst mear ynformaasje fine oer FOSS en de GPL-lisinsje op de neikommende webside: %s

en: an open source strategy game
fy: in strategyspultsje mei in iepen boarne

en: Widelands Help
fy: Widelands help

en: Widelands Translators
fy: Widelands-oersetters

en: Graphics
fy: Bylden

en: Homepage
fy: Webside

en: Sound
fy: Lûd

en: Coders
fy: Koders

en: Graphicians
fy: Byldartiesten

en: Musicians
fy: Muzikanten

en: Sound Effects
fy: Lûdseffekten

en: Maps and Missions
fy: Kaarten en missies

en: Campaign Story
fy: Kampanjeferhaal

en: Barbarians
fy: Barbaren

en: Empire
fy: It Ryk

en: Atlanteans
fy: Atlanteanen

en: Packagers
fy: Paketten

en: FreeBSD
fy: Free BSD

en: Homepage Coders
fy: Websidekoders

en: Documentation, Help and Wiki
fy: Dokumintaasje, help en wiki

en: Translation
fy: Oersettingen

en: Other
fy: Oars

en: Introduction
fy: Yntroduksje

en: Player settings
fy: Spilersynstellings

en: Closed.
fy: Sletten

en: Map details
fy: Kaartynformaasje
