Widelands - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: License
sl: Licenca

en: Status
sl: Stanje

en: Scripting
sl: Potek dogodkov

en: Sound
sl: Zvok

en: Windows
sl: Okna

en: Add-Ons
sl: Dodatki

en: Multiplayer Game Setup
sl: Nastavitve večigralske igre

en: Client settings
sl: Nastavitve odjemalca

en: Player settings
sl: Nastavitve igralca

en: In the middle are the settings for the players. To start a game, each player must be one of the following:
sl: Na sredini so nastavitve za igralce. Za začetek igre mora vsak igralec biti eno od sledečih:

en: Set as shared in starting position for another player.
sl: Izberi kot deljeno v startni poziciji za drugega igralca.

en: Closed.
sl: Zaprto.
