Widelands - en to el translation catalogue (7 entries)

en: FILENAME
el: ΟΝΟΜΑ_ΑΡΧΕΙΟΥ

en: Usage:
el: Χρήση:

en: DIRNAME
el: ΟΝΟΜΑ_ΚΑΤΑΛΟΓΟΥ

en: Options:
el: Επιλογές:

en: Use the specified directory for the Widelands data files.
el: Χρησιμοποίησε τον ορισμένο κατάλογο για τα αρχεία δεδομένων του Widelands.

en: Use the specified directory for Widelands config files, savegames, and replays. Default is `%s`.
el: Χρησιμοποίησε τον ορισμένο κατάλογο για τα αρχεία ρυθμίσεων, τα αποθηκευμένα παιχνίδια και τα replays του Widelands. Η προεπιλογή είναι `%s`.

en: Use the specified directory for the Widelands locale files.
el: Χρησιμοποίησε τον ορισμένο κατάλογο για τα γλωσσικά αρχεία του Widelands.
