Widelands - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Usage:
sk: Použitie:

en: widelands <save.wgf>/<replay.wry>
sk: widelands <hra.wgf>/<zaznam.wry>

en: DIRNAME
sk: ADRESAR

en: Options:
sk: Možnosti:

en: Use the specified directory for the Widelands data files.
sk: Použiť zadaný adresár pre údajové súbory Widelands.

en: Use the specified directory for Widelands config files, savegames, and replays. Default is `%s`.
sk: Použiť zadaný adresár pre konfiguračné súbory, uložené hry a záznamy. Predvolený je „%s“.

en: Use the specified directory for the Widelands locale files.
sk: Použiť zadaný adresár pre súbory lokalizácie Widelands.

en: Use the specified locale.
sk: Použiť zadanú lokalizáciu.

en: Play the intro music at startup and show splash image until it ends.
sk: Prehrať úvodnú hudbu pri spúšťaní a ukázať úvodný obrázok, kým sa neskončí.

en: Game options:
sk: Herné možnosti:

en: Allow diagonal scrolling with the numeric keypad.
sk: Umožniť diagonálne posúvanie pomocou numerickej klávesnice.

en: Display system time in the info panel.
sk: Zobraziť systémový čas v informačnom paneli.

en: Networking:
sk: Sieť:

en: Graphic options:
sk: Možnosti grafiky:

en: Options for the internal window manager:
sk: Možnosti vnútorného správcu okien:

en: Others:
sk: Ďalšie:

en: <save.wgf>/<replay.wry>
sk: <hra.wgf>/<zaznam.wry>

note: * TRANSLATORS: %s = version information
en: This is Widelands version %s
sk: Toto je Widelands verzie %s

en: Bug reports? Suggestions? Check out the project website:
            https://www.widelands.org/
    
    Hope you enjoy this game!
sk: Našli ste chybu? Máte nejaké návrhy? Navštívte webovú stránku projektu:
            https://www.widelands.org/
    
    Dúfame, že sa vám táto hra páči!
