Widelands - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Collectors
gl: Coleccionistas

en: Points
gl: Puntos

en: Autocrat
gl: Autócrata

en: Endless Game
gl: Partida sen fin

en: Status
gl: Estado
