Widelands svnVERSION - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: %1% unit of %2% has been brought to your ‘%3%’ building. | %1% units of %2% have been brought to your ‘%3%’ building.
eo[0]: %1% unuo de %2% estis alportitaj al via ‘%3%’ konstruaĵo.
eo[1]: %1% unuoj de %2% estis alportitaj al via ‘%3%’ konstruaĵo.

en: Transport
eo: Transportado

en: Four shovels for removing the swamps have been collected at the warehouse.
eo: Kvar ŝoveliloj por forigi la marĉojn estis kolektitaj en la magazeno.

en: Shovels
eo: Ŝoveliloj

en: Four more shovels for removing the swamps have been collected at the warehouse.
eo: Kvar pliaj ŝoveliloj por forigi la marĉojn estis kolektitaj en la magazeno.

en: Defeat Törver
eo: Venku la Törverojn.

en: Defeat the Armies of Törver
eo: Venku la Törverajn armeojn.

en: Törver is the enemy in the North, who is fighting under the red banner.
eo: La Törveroj estas la malamikoj en la nordo, kiuj batalas sub la ruĝa flago.
