Widelands - en to br translation catalogue (6 entries)

en: The Forbidden Island
br: An Enezennoù Difennet

en: Capture the Ancient Castle
br: Aloubiñ ar C'hastell-Kozh

en: Defeat Erwyn
br: Pilit Erwyn

en: Defeat Jomo
br: Pilit Jomo

en: An Ancient Castle
br: Ur C'hastell-Kozh

en: Ancient Castle Captured
br: Kastell-Kozh Aloubet
