Widelands - en to el translation catalogue (9 entries)

en: The Forbidden Island
el: Το Απαγορευμένο Νησί

en: Capture the Ancient Castle
el: Καταλάβετε το αρχαίο κάστρο

en: An Ancient Castle
el: Ένα αρχαίο κάστρο

en: Ancient Castle Captured
el: Το αρχαίο κάστρο καταλήφθηκε

en: Erwyn Defeated
el: Ο Έργουιν ηττήθηκε

en: Jomo Defeated
el: Ο Γιόμο ηττήθηκε

en: Victory!
el: Νίκη!

en: Finally! The island is completely ours. Now we just have to defend it better than the warlords did.
el: Επιτέλους, το νησί είναι εντελώς δικό μας! Τώρα μένει μόνο να το υπερασπιστούμε καλύτερα από ό,τι οι πολέμαρχοι.

en: Congratulations! You have mastered this scenario. You may play on if you like!
el: Συγχαρητήρια, επιβληθήκατε σε αυτό το σενάριο! Αν το επιθυμείτε, μπορείτε να συνεχίσετε να παίζετε.
