Widelands - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Defeat Erwyn
he: תביס ארוין

en: Defeat Jomo
he: תביס ז'ומו

en: First Briefing
he: תדרוך ראשון

en: Second Briefing
he: תדרוך שני

en: Another Briefing
he: תדרוך אחר

en: Last Briefing
he: תדרוך אחרון

en: Victory!
he: נצחון!

en: Congratulations! You have mastered this scenario. You may play on if you like!
he: כל הכבוד! אתה שלטת את התרחיש הזה. אתה יכול להמשיך לשחק אם אתה רוצה!
