Widelands - en to eo translation catalogue (27 entries)

en: Atoll
eo: Atolo

en: Checkmate
eo: Mato

en: Comet Island
eo: Kometa insulo

en: Crater
eo: Kratero

en: Long after a meteor crashed into a couple of mountains, life blossoms in the crater. Two tribes are now fighting for the rich resources.
eo: Multe poste ke meteoro faliĝu en paro de montoj, la vivo ekaperadis en la kratero. Du triboj nun batalas pro la abundaj resursoj.

en: Elven Forests
eo: Elfo arbaro

en: Finnish Lakes
eo: Lagos Finna

en: Firegames
eo: Fajrludoj

en: Four Castles
eo: Kvar kastelos

en: Four Mountains
eo: Kvar montos

en: Glacier Lake
eo: Lago Glaciejo

en: Golden Peninsula
eo: Ora duoninsulo

en: Lake of Tranquility
eo: Lago de la trankvileco

en: Last Bastion
eo: La Lasta Bastiono

en: Island Hopping
eo: De insulo al insulo

en: Mystical Maze
eo: Mistika Labirinto

en: Rendez-Vous
eo: Rendevuo

en: Riverlands
eo: Riverlando

en: A mystical land, full of different landscapes, which are all crossed by a handful of big rivers.
eo: Mistika lando, plena da malsimilaj pejzaĝoj, kaj per ĉiuj pasas aron da grandaj riveroj

en: The Green Plateau
eo: La Verda Altebenaĵo

en: Swamp Island
eo: Marĉa insulo

en: Swamp Monks
eo: Marĉaj Monaĥoj

en: The Far North
eo: Ekstrema Nordo

en: The Thaw
eo: Degelo

en: Together We’re Strong
eo: Kune ni fortas

en: Many beautiful, green islands await the ones brave enough to pass the thousand waves, twinkling in the sun.
eo: Pluraj belaj verdaj insuloj atendas la kuraĝulojn kiuj estu sufiĉe kapablaj por trapasi la miloj da marondoj, brilantaj sur la suno.

en: Two Frontiers
eo: Du landlimoj
