Widelands - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: 5 minutes
eo: 5 minutoj

en: 10 minutes
eo: 10 minutoj

en: 15 minutes
eo: 15 minutoj

en: Rules
eo: Regularo

en: First Island
eo: Unua insulo

en: Second Island
eo: Dua insulo

en: %s lost control of the hill.
eo: %s perdis la kontrolon de la monteto.

en: %s has won the game. Congratulations!
eo: %s gajnis la ludon. Gratulojn!
