Widelands - en to br translation catalogue (6 entries)

en: 5 minutes
br: 5 munutenn

en: 10 minutes
br: 10 munutenn

en: 15 minutes
br: 15 munutenn

en: Rules
br: Reolennoù

en: First Island
br: Enezenn Gentañ

en: 1st to finish
br: 1añ da echuiñ
