Widelands - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Wares Smuggled
br: Marc'hadourzhioù-Flod

en: %i point | %i points
br[0]: %i poent
br[1]: %i poent
br[2]: %i poent
br[3]: %i poent
br[4]: %i poent

en: Rules
br: Reolennoù

en: Status
br: Stadegoù

en: Smugglers
br: Floderien

en: Notes
br: Notennoù

en: Game over!
br: Echu gant ar c'hoari!
