Widelands - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Rules
el: Κανόνες

en: Status
el: Κατάσταση

en: Smugglers
el: Λαθρέμποροι

en: Notes
el: Σημειώσεις

en: You can see the number of wares traded at any time in the general statistics menu. Good luck!
el: Μπορείτε να δείτε τον αριθμό των εμπορευόμενων υλικών ανά πάσα στιγμή στο μενού γενικών στατιστικών. Καλή επιτυχία!
