Widelands - en to ig translation catalogue (6 entries)

en: Close to Home
ig: Erutewego ụnọ

en: Thron looks worried…
ig: Tron dị ka onye na-echegbu uche

en: Another Cold Day
ig: Ụbọchị oyi ọzọ

en: Boldreth says:
ig: Boldret na-asị:

en: Winter Ahead
ig: Oge oyi na-abịa

en: The Advisor
ig: Onye ndụmọdụ
