Widelands - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Wood Economy
el: Οικονομία Ξύλου

en: Build three lumberjack’s houses, a forester’s house and a sawmill.
el: Φτιάξτε τρία σπίτια υλοτόμων, ένα σπίτι δασοκόμου και ένα πριονιστήριο.

en: Build a quarry
el: Φτιάξτε ένα λατομείο

en: Quarry
el: Λατομείο

en: Build a quarry to the south of your headquarters.
el: Φτιάξτε ένα λατομείο νότια του αρχηγείου σας.

en: Build a barracks to start training soldiers.
el: Φτιάξτε έναν στρατώνα για έναρξη εκπαίδευσης στρατιωτών.

note: TRANSLATORS: Lutius - Diary
en: But until that day, many years may pass! For now, we must concentrate on the present, and build a few lumberjack’s houses and a sawmill to produce some basic building materials.
el: Αλλά μέχρι εκείνη την ημέρα, πολλά χρόνια μπορεί να περάσουν! Για τώρα, πρέπει να συγκεντρωθούμε στο παρόν, και να φτιάξουμε λίγα σπίτια υλοτόμων και ένα πριονιστήριο, για παραγωγή μερικών βασικών οικοδομικών υλικών.

en: The Rocks
el: Οι Βράχοι
