Widelands svnVERSION - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Build a basic economy
el: Φτιάξτε μια βασική οικονομία

en: Build a quarry, a reed farm, a clay pit, a well, a charcoal kiln, a brick kiln, and houses for a woodcutter and a forester.
el: Φτιάξτε ένα λατομείο, έναν καλαμώνα, έναν λάκκο πηλού, ένα πηγάδι, μία πληνθοκάμινο, μία κάμινο ξυλάνθρακα, και σπίτια για έναν ξυλοκόπο και έναν δασοκόμο.

en: Expand to the south
el: Επεκταθείτε νότια

en: 40 × Granite
el: 40 × Γρανίτης

en: 40 × Ration
el: 40 × Μερίδα

en: 10 × Gold
el: 10 × Χρυσός

en: Defeat Murilius and the Barbarians!
el: Καταβάλετε τον Μουρίλιο και τους Βάρβαρους!

en: Defeat the Barbarians and the Empire Colony
el: Καταβάλετε τους Βάρβαρους και την Αυτοκρατορική Αποικία
