Widelands - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Nice And Easy Does It All the Time
br: C'hwek hag Aes Atav

en: Welcome to the Widelands Tutorial!
br: Degemer mat e Tutorial Widelands!

en: Welcome to Widelands!
br: Donemat e Widelands!

en: Let’s dive right in!
br: Bec'h dezhi!

en: Road Building
br: Sevel hentoù

en: Messages
br: Kemennadennoù

en: Closing Windows
br: Serriñ prenestroù
