Widelands - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Introduction
br: Digoradur

en: Soldiers, Training and Warfare
br: Soudarded, Stummadur hag ar Brezel

en: Health:
br: Yec'hed:

en: Attack:
br: Tagusted:

en: Defense:
br: Difenn:
