Widelands - en to fy translation catalogue (19 entries)

en: Introduction
fy: Yntroduksje

en: Soldiers, Training and Warfare
fy: Soldaten, trening en kriich

en: Attack:
fy: Oanfal:

en: Defense:
fy: Ferdigening:

en: Evade:
fy: Untwykjen:

en: The Training Camp
fy: It treningskamp

en: Build a training camp.
fy: Bouw in treningskamp

en: Build a training camp
fy: Bouw in treningskamp

en: Heroes and Rookies
fy: Helden en nije rekruten

en: Adjusting the number of soldiers
fy: It oantal soldaten oanpasse

en: Dismantling military buildings
fy: Militêre gebouwen ôfbrekke

note: TRANSLATORS: 'it' refers to the Barbarian sentry
en: Dismantle it.
fy: Brek it ôf.

en: Enhancing Buildings
fy: Gebouwen ferbetterje.

en: Defeat your Enemy
fy: Fersla de tsjinstanner

en: Defeat the Enemy
fy: Fersla de tsjinstanner

en: Defeat Your Enemy
fy: Fersla de tsjinstanner

en: Defeat the enemy tribe
fy: Fersla de oare stam

en: Defeat the nearby enemy.
fy: Fersla de tsjinstanner tichteby.

en: Conclusion
fy: Konklúzje
