Widelands - en to la translation catalogue (9 entries)

en: Introduction
la: Institutio

en: Attack:
la: Impetus:

en: Evade:
la: Vitatio:

en: Enhancing Buildings
la: Aedificia augenda

en: Defeat your Enemy
la: Hostem vince

en: Defeat the Enemy
la: Hostem vince

en: Defeat Your Enemy
la: Hostem vince

en: Defeat the enemy tribe
la: Gentem hostilem vince

en: Conclusion
la: Conclusio
