Widelands - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Attack:
nn: Angrip:

en: Defense:
nn: Forsvar:

en: Evade:
nn: Unnvik:

en: Enhance your fortress to a citadel
nn: Oppgrader fortet ditt til ei festning

en: Defeat the enemy tribe
nn: Vinn over den andre stamma

en: Conclusion
nn: Konklusjon
