Widelands - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Attack:
tr: Saldırı:

en: Defense:
tr: Defans:

en: Enhance your fortress to a citadel
tr: Kalenizi hisara çevirin

en: Defeat the enemy tribe
tr: Düşman kabileyi yen

en: Conclusion
tr: Sonuç
