Widelands - en to gl translation catalogue (29 entries)

en: License
gl: Licenza

en: Translators
gl: Tradutores

en: Widelands Development Team
gl: O Equipo de Desenrolo de Widelands

en: an open source strategy game
gl: un xogo de estratexia de código aberto

en: Check out the Widelands project homepage:
gl: Visita a páxina principal de Widelands:

en: Status
gl: Estado

en: Reporting Bugs
gl: Informando Erros

en: Please provide enough background information. Tell us:
gl: Por favor, danos suficiente información auxiliar. Dinos:

en: Campaign Story
gl: Historia da campaña

en: Coders
gl: Programadores

en: Documentation, Help and Wiki
gl: Documentación, axuda e wiki

en: Elders
gl: Anciáns

en: Empire
gl: Imperio

en: Graphicians
gl: Grafistas

en: Graphics
gl: Gráficos

en: Homepage
gl: Páxina principal

en: Homepage Coders
gl: Programadores do sitio web

en: Maps and Missions
gl: Mapas e misións

en: Musicians
gl: Músicos

en: Other
gl: Outros

en: Packagers
gl: Empaquetadores

en: Sound
gl: Sonido

en: Sound Effects
gl: Efectos de son

en: Translation
gl: Tradución

en: Online Help
gl: Axuda en liña

en: Introduction
gl: Introdución

en: The building process will only start after a road is built to the construction site.
gl: A construción só pode comezar cando un camiño chegue ata o lugar de edificación.

en: Be sure to send a geologist to survey sites before building a well or a mine.
gl: Está certo de enviar un xeólogo a explorar o terreo antes de construir un pozo ou unha mina.

en: Split your roads into shorter sections by planting some flags. This will speed up transportation of your wares.
gl: Divide os teus camiños en tramos curtos, situando bandeiras. Isto ha acelerá-lo transporte das tuas mercadorias.
