Widelands - en to sr translation catalogue (8 entries)

note: * TRANSLATORS: Title for the tool menu button in the editor
en: Tools
sr: Алати

note: * TRANSLATORS: An entry in the editor's tool menu
en: Players
sr: Играчи

note: * TRANSLATORS: Editor terrain property: small building plot
en: small
sr: мали

en: Players: %u
sr: Играчи: %u

en: Players:
sr: Играчи:

note: * TRANSLATORS: A world name for the random map generator in the editor
en: Desert
sr: Пустиња

note: * TRANSLATORS: Stop/Continue toggle button for production sites.
en: Stop
sr: Стоп

en: Production
sr: Производња
