Widelands - en to br translation catalogue (9 entries)

en: Controls
br: Koñtroloù

en: Keyboard Shortcuts
br: Berradenn Glavier

note: TRANSLATORS: This is an access key combination. Localize, but do not change the key.
en: Help
br: Sikour

note: TRANSLATORS: This is an access key combination. Localize, but do not change the key.
en: Undo
br: Dizober

note: TRANSLATORS: This is an access key combination. Localize, but do not change the key.
en: Redo
br: Adober

note: TRANSLATORS: This is an access key combination. The hotkey is 'i'
en: Activate information tool
br: Gweredekaat ostilh an titouroù

note: TRANSLATORS: This is an access key combination. Localize, but do not change the key.
en: Load map
br: Kargañ ur gartenn

note: TRANSLATORS: This is an access key combination. Localize, but do not change the key.
en: Save map
br: Enrollañ ar gartenn

en: Tools
br: Ostilhoù
