Widelands - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Controls
tr: Kontroller

en: Keyboard Shortcuts
tr: Klavye Kısayolları

note: TRANSLATORS: This is an access key combination. Localize, but do not change the key.
en: Help
tr: Yardım

note: TRANSLATORS: This is an access key combination. Localize, but do not change the key.
en: Undo
tr: Geri Al

en: Tools
tr: Araçlar

en: Default:
tr: Varsayılan:
