Wike - en to bg translation catalogue (68 entries)

en: Article not found
bg: Статията не беше намерена

en: Can't find any results for requested query
bg: Няма намерени резултати

en: Can't access Wikipedia
bg: Няма достъп до Уикипедия

en: Check your Internet connection and try again
bg: Проверете интернет връзката си и опитайте отново

en: Clear Bookmarks List?
bg: Изчистване на

en: All bookmarks in the list will be removed permanently.
bg: Всички отметки в списъка ще бъдат премахнати завинаги.

en: Clear List
bg: Изчистване на списък

en: Search Suggestions
bg: Предложения за търсене

en: Add Bookmark
bg: Добавяне на отметка

[ctx: shortcut window]
en: General
bg: Основни настройки

[ctx: shortcut window]
en: Table of contents
bg: Съдържание

[ctx: shortcut window]
en: Preferences
bg: Настройки

[ctx: shortcut window]
en: Quit
bg: Затваряне

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard shortcuts
bg: Клавишни комбинации

[ctx: shortcut window]
en: Navigation
bg: Навигация

[ctx: shortcut window]
en: Search articles
bg: Търсене на статии

[ctx: shortcut window]
en: Previous page
bg: Предишна страница

[ctx: shortcut window]
en: Next page
bg: Следваща страница

[ctx: shortcut window]
en: Bookmarks
bg: Отметки

[ctx: shortcut window]
en: Add bookmark
bg: Добавяне на отметка

en: Preferences
bg: Настройки

en: Keyboard Shortcuts
bg: Клавишни комбинации

en: About Wike
bg: Относно Wike

en: Behavior
bg: Поведение

en: Keep a List of Recent Articles
bg: Запазване на скорошни статии в списък

en: Languages
bg: Езици

en: Search and read Wikipedia articles
bg: Търсене и четене на статии от Уикипедия

note: Don't remove semicolons!
en: Wikipedia;Encyclopedia;
bg: Уикипедия;Енциклопедия;

en: Wike is a Wikipedia reader for the GNOME Desktop. Provides access to all the content of this online encyclopedia in a native application, with a simpler and distraction-free view of articles.
bg: Wike е програма, която представя статии от Уикипедия в GNOME. Осигурява достъп до цялото съдържание на тази енциклопедия в опростено и  приложение.

en: The history of visited articles will be deleted permanently.
bg: Историята на посещаваните статии ще бъде изтрита завинаги.

en: Clear Personal Data?
bg: Да бъдат ли изчистени лични данни?

en: Cookies and cache data will be deleted permanently.
bg: Бисквитки и кешът ще бъдат изтрити завинаги.

en: Clear Data
bg: Изчистване на данни

note: Don't remove %s tag!
en: Search “%s” on Wikipedia
bg: Търсене на "%s" в Уикипедия

en: Home Page
bg: Начална страница

en: The page that will be displayed when Wike starts
bg: Страницата, която ще бъде показана, когато зареди Wike

en: Privacy
bg: Поверителност

en: Allow Live Search on Desktop
bg: Разрешаване на 'Live Search' на работния плот

en: Warning: all desktop searches will be sent to Wikipedia
bg: Внимание: всички търсения от работния плот ще бъдат изпратени към Уикипедия

en: Wike will remember the history of visited articles
bg: Wike ще запази историята на посетените статии

en: Clear
bg: Изчистване

en: Clear Personal Data
bg: Изчистване на лични данни

en: Cookies and cache data will be deleted
bg: Бисквитките и кешът ще бъдат изтрити

en: Try Again
bg: Опитай отново

en: Random Article
bg: Произволна статия

en: Last article
bg: Последна статия

en: Bookmarks
bg: Отметки

en: Select All
bg: Избиране на всички

[ctx: shortcut window]
en: Main menu
bg: Основно меню

[ctx: shortcut window]
en: Tabs
bg: Раздели

[ctx: shortcut window]
en: New tab
bg: Нов раздел

[ctx: shortcut window]
en: Close current tab
bg: Затваряне на текущия раздел

[ctx: shortcut window]
en: Next tab
bg: Следващ раздел

[ctx: shortcut window]
en: Previous tab
bg: Предишен раздел

en: Open Link in New Tab
bg: Отваряне на връзка в нов прозорец

en: Add Link to Bookmarks
bg: Добавяне на връзка към отметките

en: Open Link in Browser
bg: Отваряне на връзка в браузъра

en: Copy Link to Clipboard
bg: Копиране на връзка

en: Desktop searches are performed in the default language
bg: Търсенията на работния плот се извършват на избраният език

en: You can search in other languages ​​using a prefix. Eg. -es to search in Spanish
bg: Можете да търсите на други езици, използвайки представка. Напр. -es, за да търсите на испански

[ctx: shortcut window]
en: Random article
bg: Произволна статия

en: Pick a Font
bg: Избиране на шрифт

en: Font
bg: Шрифт

en: Today
bg: Днес

en: Last 7 days
bg: Последните 7 дни

en: Last 30 days
bg: Последните 30 дни

en: Show full history
bg: Показване на пълната история

en: Bookmark added:
bg: Добавена е отметка:
