Wike - en to cs translation catalogue (133 entries)

en: Article not found
cs: Článek nenalezen

en: Can't find any results for requested query
cs: Pro zadaný dotaz nebyly nalezeny žádné výsledky

en: Can't access Wikipedia
cs: Nezdařilo se připojit k serveru Wikipedie

en: Check your Internet connection and try again
cs: Zkontrolujte své připojení k internetu a zkuste to znovu

en: Clear Bookmarks List?
cs: Smazat všechny záložky?

en: All bookmarks in the list will be removed permanently.
cs: Všechny záložky budou trvale smazány.

en: Clear List
cs: Vyprázdnit

en: Search Suggestions
cs: Návrhy při hledání

note: Uložit záložku is weird like "Bookmark a Bookmark", maybe this could be Založit or Přidat záložku?
en: Add Bookmark
cs: Přidat do záložek

[ctx: shortcut window]
en: General
cs: Obecné

[ctx: shortcut window]
en: Table of contents
cs: Obsah

[ctx: shortcut window]
en: Preferences
cs: Nastavení

[ctx: shortcut window]
en: Quit
cs: Ukončit

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard shortcuts
cs: Klávesové zkratky

[ctx: shortcut window]
en: Navigation
cs: Navigace

[ctx: shortcut window]
en: Search articles
cs: Prohledat články

[ctx: shortcut window]
en: Previous page
cs: Předchozí stránka

[ctx: shortcut window]
en: Next page
cs: Následující stránka

[ctx: shortcut window]
en: Bookmarks
cs: Záložky

[ctx: shortcut window]
en: Add bookmark
cs: Přidat do záložek

en: Preferences
cs: Nastavení

en: Keyboard Shortcuts
cs: Klávesové zkratky

en: About Wike
cs: O Wike

en: Behavior
cs: Chování

en: Keep a List of Recent Articles
cs: Uchovat poslední články

en: Languages
cs: Jazyky

note: Don't remove semicolons!
en: Wikipedia;Encyclopedia;
cs: Wikipedia;Encyclopedia;Wikipedie;Encyklopedie;

en: Wike is a Wikipedia reader for the GNOME Desktop. Provides access to all the content of this online encyclopedia in a native application, with a simpler and distraction-free view of articles.
cs: Wike je čtečka Wikipedie pro prostření GNOME Desktop. Umožňuje čtení veškerého obsahu této online encyklopedie v samostatné aplikaci, s jednodušším a nerušivým zobrazením článků.

en: The history of visited articles will be deleted permanently.
cs: Historie navštívených článků bude trvale smazána.

en: Clear Personal Data?
cs: Vymazat osobní data?

en: Cookies and cache data will be deleted permanently.
cs: Cookies a cache budou trvale smazány.

en: Clear Data
cs: Smazat data

note: Don't remove %s tag!
en: Search “%s” on Wikipedia
cs: Hledat »%s« na Wikipedii

en: Home Page
cs: Domovská stránka

en: The page that will be displayed when Wike starts
cs: Stránka, která bude načtena po stuštění Wike

en: Privacy
cs: Soukromí

en: Allow Live Search on Desktop
cs: Povolit živé vyhledávání

en: Warning: all desktop searches will be sent to Wikipedia
cs: Varování: veškeré hledání bude odesláno Wikipedii

en: Wike will remember the history of visited articles
cs: Wike si zapamatuje historii navštívených článků

en: Clear
cs: Smazat

en: Clear Personal Data
cs: Smazat osobní údaje

en: Cookies and cache data will be deleted
cs: Cookies a cache budou odstraněny

en: Try Again
cs: Zkusit znovu

en: Random Article
cs: Náhodný článek

en: Last article
cs: Poslední článek

en: Bookmarks
cs: Záložky

en: Select All
cs: Vybrat vše

en: Select None
cs: Zrušit výběr

[ctx: shortcut window]
en: Main menu
cs: Hlavní nabídka

[ctx: shortcut window]
en: Tabs
cs: Karty

[ctx: shortcut window]
en: New tab
cs: Nová karta

[ctx: shortcut window]
en: Close current tab
cs: Zavřít otevřenou kartu

[ctx: shortcut window]
en: Next tab
cs: Další karta

[ctx: shortcut window]
en: Previous tab
cs: Předchozí karta

en: Open Link in New Tab
cs: Otevřít odkaz v nové kartě

en: Add Link to Bookmarks
cs: Přidat odkaz do záložek

en: Open Link in Browser
cs: Otevřít odkaz v prohlížeči

en: Copy Link to Clipboard
cs: Zkopírovat odkaz do schránky

en: Desktop searches are performed in the default language
cs: Toto hledání bude prováděno ve výchozím jazyce

en: You can search in other languages ​​using a prefix. Eg. -es to search in Spanish
cs: Můžete hledat i v jiných jazycích pomocí prefixů. Např. -es pro hledání ve španělštině

[ctx: shortcut window]
en: Random article
cs: Náhodný článek

en: Pick a Font
cs: Vyberte Font

en: Today
cs: Dnes

en: Last 7 days
cs: V posledních 7 dnech

en: Last 30 days
cs: V posledních 30 dnech

en: Show full history
cs: Zobrazit celou historii

en: Bookmark added:
cs: Záložka přidána:

en: Print operation completed
cs: Tisková operace dokončena

en: Print operation failed
cs: Tisková operace se nezdařila

en: Link copied to clipboard
cs: Odkaz zkopírován do schránky

en: Source Code
cs: Zdrojový kód

en: Report an Issue
cs: Nahlásit chybu

en: Help Translating
cs: Pomozte s překladem

en: Contributors
cs: Přispěvatelé

en: Flag Icons
cs: Ikony vlajek

en: All content from Wikipedia.org and available under CC BY-SA 3.0 unless otherwise noted.
    
    Wike is an independent development not endorsed by or affiliated with the Wikimedia Foundation.
cs: Veškerý obsah je z Wikipedia.org a dostupný pod licencí CC BY-SA 3.0, pokud není uvedeno jinak.
    
    Wike je nezávislá aplikace a vývoj není spojen s Wikimedia Foundation.

en: Loading
cs: Načítání

en: Article not Found
cs: Článek nenalezen

en: Can't Access Wikipedia
cs: Nelze přistoupit na Wikipedii

en: Reading list
cs: Seznam četby

en: No Contents
cs: Žádný obsah

en: There is no table of contents for this page
cs: Pro tuto stránku neexistuje tabulka obsahu

en: Pick your Languages
cs: Vyberte své jazyky

en: Filter languages
cs: Filtrovat jazyky

[ctx: shortcut window]
en: Sidebar
cs: Postranní panel

[ctx: shortcut window]
en: Languages
cs: Jazyky

[ctx: shortcut window]
en: Search text
cs: Hledat text

[ctx: shortcut window]
en: Print
cs: Tisknout

[ctx: shortcut window]
en: Copy link to clipboard
cs: Zkopírovat odkaz do schránky

[ctx: shortcut window]
en: Main page
cs: Hlavní stránka

[ctx: shortcut window]
en: History of recent articles
cs: Historie nedávných článků

[ctx: shortcut window]
en: Reload current page
cs: Znovu načíst stránku

en: Search Wikipedia
cs: Hledat na Wikipedii

en: Search Settings
cs: Nastavení vyhledávání

en: New Bookmarks List
cs: Nový seznam záložek

en: List Name
cs: Název seznamu

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Create List
cs: Vytvořit seznam

en: Rename Bookmarks List
cs: Přejmenovat seznam záložek

en: Rename List
cs: Přejmenovat seznam

en: Also delete the list
cs: Také odstranit seznam

en: Clear History?
cs: Vymazat historii?

en: Clear History
cs: Vymazat historii

en: Wikipedia main page
cs: Hlavní stránka Wikipedie

en: Random article
cs: Náhodný článek

en: New Tab
cs: Nová Karta

en: View
cs: Prohlížet

en: Sidebar
cs: Postranní panel

en: Search text
cs: Hledat text

en: Start typing to search Wikipedia articles
cs: Začněte psát pro vyhledávání Wikipedia článků

en: Main Page
cs: Hlavní stránka

en: No Languages
cs: Žádné Jazyky

en: This page is not available in other languages
cs: Tato stránka není k dispozici v jiných jazycích

en: Show
cs: Ukázat

en: Language Flags
cs: Vlajky Jazyků

en: Link Previews
cs: Náhledy Odkazů

en: Empty History
cs: Prázdná Historie

en: There are no recent articles in the history
cs: Nemáte v historii žádné poslední články

en: No Bookmarks
cs: Žádné záložky

en: Use the Add Bookmark button or press Ctrl+D to add the current article to the list
cs: Použijte tlačítko Přidat Záložku nebo stiskněte Ctrl+D pro přidání aktuálního článku do seznamu

en: Contents
cs: Obsah

en: History
cs: Historie

en: Print
cs: Tisk

en: Search Text
cs: Hledat Text

en: Open in Browser
cs: Otevřít v Prohlížeči

en: Create New List…
cs: Vytvořit Nový Seznam...

en: Rename List…
cs: Přejmenovat Seznam...

en: Clear List…
cs: Vyprázdnit Seznam...

en: It supports more than 300 languages and integrates with desktop searches, providing suggestions that make it easier to find any content. Other features are: bookmarks with multiple lists, article table of contents, history, text searches and much more…
cs: Podporuje více než 300 jazyků, integruje se s vyhledáváním na počítači. Další vlastnosti jsou: záložky s více seznamy, obsah článků, historie, vyhledávání v textu a mnohem více...

en: Pin Sidebar
cs: Připnout Postranní Panel

en: Back
cs: Zpět

en: Forward
cs: Vpřed

en: Main Menu
cs: Hlavní nabídka
