Wike - en to fa translation catalogue (136 entries)

en: Article not found
fa: مقاله پیدا نشد

en: Can't find any results for requested query
fa: هیچ نتیجه‌ای برای جست‌وجوی شما پیدا نشد

en: Can't access Wikipedia
fa: دسترسی به ویکی‌پدیا امکان‌پذیر نیست

en: Check your Internet connection and try again
fa: اتّصال اینترنت خود را برّرسی و سپس دوباره سعی کنید

en: Clear Bookmarks List?
fa: سیاههٔ نشانک‌ها پاک شود؟

en: All bookmarks in the list will be removed permanently.
fa: تمام نشانک‌های درون سیاهه برای همیشه حذف می‌شوند.

en: Clear List
fa: پاک کردن سیاهه

en: Search Suggestions
fa: پیشنهادهای جست‌وجو

en: Add Bookmark
fa: افزودن نشانک

[ctx: shortcut window]
en: General
fa: عمومی

[ctx: shortcut window]
en: Table of contents
fa: فهرست محتویات

[ctx: shortcut window]
en: Preferences
fa: ترجیحات

[ctx: shortcut window]
en: Quit
fa: خروج

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard shortcuts
fa: میانبرهای صفحه‌کلید

[ctx: shortcut window]
en: Navigation
fa: جهت‌یابی

[ctx: shortcut window]
en: Search articles
fa: جست‌وجوی مقالات

[ctx: shortcut window]
en: Previous page
fa: صفحهٔ پیشین

[ctx: shortcut window]
en: Next page
fa: صفحهٔ پسین

[ctx: shortcut window]
en: Bookmarks
fa: نشانک‌ها

[ctx: shortcut window]
en: Add bookmark
fa: افزودن نشانک

en: Preferences
fa: ترجیحات

en: Keyboard Shortcuts
fa: میان‌برهای صفحه‌کلید

en: About Wike
fa: دربارهٔ وایک

en: Behavior
fa: رفتار

en: Keep a List of Recent Articles
fa: سیاهه‌ای از مقالات تازه دیده شده نگه دار

en: Languages
fa: زبان‌ها

note: Don't translate app name!
en: Wike
fa: وایک

en: Search and read Wikipedia articles
fa: جست‌وجو و خواندن مقالات ویکی‌پدیا

note: Don't remove semicolons!
en: Wikipedia;Encyclopedia;
fa: Wikipedia;Encyclopedia;ویکی‌پدیا;دانش‌نامه;دانشنامه;

en: Wike is a Wikipedia reader for the GNOME Desktop. Provides access to all the content of this online encyclopedia in a native application, with a simpler and distraction-free view of articles.
fa: وایک یک ویکی‌پدیا‌خوان برای میزکار گنوم است. دسترسی به تمام محتوای این دانش‌نامهٔ برخط را در کاره‌ای بومی، با نمایی ساده‌تر و بدون حواس‌پرتی از مقالات آن، ارائه می‌دهد.

en: The history of visited articles will be deleted permanently.
fa: تاریخچهٔ مقالات بازدید شده برای همیشه حذف خواهند شد.

en: Clear Personal Data?
fa: حذف داده‌های شخصی؟

en: Cookies and cache data will be deleted permanently.
fa: کوکی‌ها و حافظهٔ موقّت برای همیشه حذف خواهند شد.

en: Clear Data
fa: حذف داده

note: Don't remove %s tag!
en: Search “%s” on Wikipedia
fa: جست‌وجوی «%s» در ویکی‌پدیا

en: Home Page
fa: صفحهٔ خانگی

en: The page that will be displayed when Wike starts
fa: صفحه‌ای که هنگام شروع وایک نمایش داده می‌شود

en: Privacy
fa: حریم خصوصی

en: Allow Live Search on Desktop
fa: اجازهٔ جست‌وجوی زنده در میزکار

en: Warning: all desktop searches will be sent to Wikipedia
fa: هشدار: همهٔ جست‌وجوهای میزکارتان به ویکی‌پدیا فرستاده خواهند شد

en: Wike will remember the history of visited articles
fa: وایک تاریخچهٔ مقالاتی که بازدیده کرده‌اید را به‌خاطر می‌سپارد

en: Clear
fa: حذف

en: Clear Personal Data
fa: حذف دادهٔ شخصی

en: Cookies and cache data will be deleted
fa: کوکی‌ها و حافظهٔ موقّت حذف خواهند شد

en: Try Again
fa: سعی مجدّد

en: Random Article
fa: مقالهٔ تصادفی

en: Last article
fa: آخرین مقاله

en: Bookmarks
fa: نشانک‌ها

en: Select All
fa: انتخاب همه

en: Select None
fa: انتخاب هیچ‌کدام

[ctx: shortcut window]
en: Main menu
fa: گزینه‌های اصلی

[ctx: shortcut window]
en: Tabs
fa: زبانه‌ها

[ctx: shortcut window]
en: New tab
fa: زبانهٔ جدید

[ctx: shortcut window]
en: Close current tab
fa: بستن زبانهٔ فعلی

[ctx: shortcut window]
en: Next tab
fa: زبانهٔ پسین

[ctx: shortcut window]
en: Previous tab
fa: زبانهٔ پیشین

en: Open Link in New Tab
fa: باز کردن پیوند در زبانهٔ جدید

en: Add Link to Bookmarks
fa: افزودن پیوند به نشانک‌ها

en: Open Link in Browser
fa: باز کردن پیوند در مرورگر

en: Copy Link to Clipboard
fa: رونوشت پیوند به تخته‌گیره

en: Desktop searches are performed in the default language
fa: جست‌وجوهای میزکار در زبان پیش‌گزیده انجام می‌شوند

en: You can search in other languages ​​using a prefix. Eg. -es to search in Spanish
fa: شما می‌توانید با استفاده از یک پیشوند در زبان دیگر جست‌وجو کنید. مثلاً ‎-en برای جست‌وجو در انگلیسی

[ctx: shortcut window]
en: Random article
fa: مقالهٔ تصادفی

en: Pick a Font
fa: برگزیندن یک قلم

en: Font
fa: قلم

en: Today
fa: امروز

en: Last 7 days
fa: ۷ روز اخیر

en: Last 30 days
fa: ۳۰ روز اخیر

en: Show full history
fa: نمایش تاریخچهٔ کامل

en: Bookmark added:
fa: نشانک افزوده شد:

en: Print operation completed
fa: فرایند چاپ تمام شد

en: Print operation failed
fa: فرایند چاپ شکست خورد

en: Link copied to clipboard
fa: پیوند به تخته‌گیره رونوشت شد

en: Source Code
fa: کد منبع

en: Report an Issue
fa: گزارش یک مسئله

en: Help Translating
fa: کمک به ترجمه

en: Contributors
fa: مشارکت‌کنندگان

en: Flag Icons
fa: نقشک‌های پرچم

en: All content from Wikipedia.org and available under CC BY-SA 3.0 unless otherwise noted.
    
    Wike is an independent development not endorsed by or affiliated with the Wikimedia Foundation.
fa: تمامی محتوا از Wikipedia.org هستند و تحت نگارش ۳٫۰ از پروانهٔ CC BY-SA قرار دارند؛ مگر این که خلافش گفته شود.
    
    وایک به طور مستقل توسعه می‌یابد و وابسته یا مورد تأیید بنیاد ویکی‌مدیا نیست.

en: Loading
fa: بار کردن

en: Article not Found
fa: مقاله پیدا نشد

en: Can't Access Wikipedia
fa: نتوانست به ویکی‌پیدا دسترسی یابد

en: Reading list
fa: سیاههٔ خواندن

en: No Contents
fa: محتوایی نیست

en: There is no table of contents for this page
fa: فهرست محتوایی برای این صفحه نیست

en: Pick your Languages
fa: زبان خود را برگزینید

en: Filter languages
fa: پالایش زبان‌ها

[ctx: shortcut window]
en: Sidebar
fa: نوار کناری

[ctx: shortcut window]
en: Languages
fa: زبان‌ها

[ctx: shortcut window]
en: Search text
fa: جست‌وجوی متن

[ctx: shortcut window]
en: Print
fa: چاپ

[ctx: shortcut window]
en: Copy link to clipboard
fa: رونوشت پیوند به تخته‌گیره

[ctx: shortcut window]
en: Main page
fa: صفحهٔ اصلی

[ctx: shortcut window]
en: History of recent articles
fa: تاریخچهٔ مقاله‌ّای اخیر

[ctx: shortcut window]
en: Reload current page
fa: بازخوانی صفحهٔ کنونی

en: Search Wikipedia
fa: جست‌وجوی ویکی‌پدیا

en: Search Settings
fa: جست‌وجوی تنظیمات

en: New Bookmarks List
fa: سیاههٔ نشانک‌های جدید

en: List Name
fa: نام سیاهه

en: Cancel
fa: لغو

en: Create List
fa: ایجاد سیاهه

en: Rename Bookmarks List
fa: تغییر نام سیاهه‌ نشانک‌ها

en: Rename List
fa: تغییر نام سیاهه

en: Also delete the list
fa: همچنین سیاهه حذف شود

en: Clear History?
fa: پاک‌سازی تاریخچه؟

en: Clear History
fa: پاک‌سازی تاریخچه

en: Wikipedia main page
fa: صفحهٔ اصلی ویکی‌پدیا

en: Random article
fa: مقالهٔ تصادفی

en: New Tab
fa: زبانهٔ جدید

en: View
fa: نمایش

en: Sidebar
fa: نوار کناری

en: Search text
fa: جست‌وجوی متن

en: Start typing to search Wikipedia articles
fa: برای جست‌وجوی مقاله‌های ویکی‌پدیا، شروع به نوشتن کنید

en: Main Page
fa: صفحهٔ اصلی

en: No Languages
fa: زبانی نیست

en: This page is not available in other languages
fa: این صفحه در زبان‌های دیگر موجود نیست

en: Show
fa: نمایش

en: Language Flags
fa: پرچم‌های زبان

en: Link Previews
fa: پیش‌نمایش‌های پیوند

en: Empty History
fa: تاریخچه خالی است

en: There are no recent articles in the history
fa: مقالهٔ اخیری در تاریخچه نیست

en: No Bookmarks
fa: نشانکی نیست

en: Use the Add Bookmark button or press Ctrl+D to add the current article to the list
fa: از دکمهٔ افزودن نشانک استفاده کنید یا مهار+ی را بفشارید تا مقالهٔ کنونی به سیاهه افزوده شود

en: Contents
fa: محتویات

en: History
fa: تاریخچه

en: Print
fa: چاپ

en: Search Text
fa: جست‌وجوی متن

en: Open in Browser
fa: گشودن در مرورگر

en: Create New List…
fa: ایجاد سیاهه جدید…

en: Rename List…
fa: تغییر نام سیاهه…

en: Clear List…
fa: پاک‌سازی سیاهه…

en: It supports more than 300 languages and integrates with desktop searches, providing suggestions that make it easier to find any content. Other features are: bookmarks with multiple lists, article table of contents, history, text searches and much more…
fa: از بیش از ۳۰۰ زبان پشتیبانی می‌کند، با جست‌وجوهای میزکار یک‌پارچه می‌شود و پیشنهادهایی ارائه می‌دهد تا یافتن هرگونه محتوایی آسان‌تر شود. قابلیت‌های دیگر: نشانک‌گذاری در چندین سیاهه، فهرست محتویات مقاله، تاریخچه، جست‌وجوی متن و چیزهای بیش‌تر…

en: Pin Sidebar
fa: سنجاق کردن نوار کناری

en: Back
fa: پسروی

en: Forward
fa: پیشروی

en: Main Menu
fa: فهرست اصلی
