Wike - en to hr translation catalogue (137 entries)

en: Article not found
hr: Članak nije pronađen

en: Can't find any results for requested query
hr: Nema rezultata za traženi upit

en: Can't access Wikipedia
hr: Wikipedija nije dostupna

en: Check your Internet connection and try again
hr: Provjeri internetsku vezu i pokušaj ponovo

en: Clear Bookmarks List?
hr: Izbrisati popis zabilješki?

en: All bookmarks in the list will be removed permanently.
hr: Sve zabilješke u popisu će se zauvijek izbrisati.

en: Clear List
hr: Izbriši popis

en: Search Suggestions
hr: Prijedlozi za pretragu

en: Add Bookmark
hr: Dodaj zabilješku

[ctx: shortcut window]
en: General
hr: Opće

[ctx: shortcut window]
en: Table of contents
hr: Kazalo

[ctx: shortcut window]
en: Preferences
hr: Postavke

[ctx: shortcut window]
en: Quit
hr: Zatvori program

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard shortcuts
hr: Tipkovni prečaci

[ctx: shortcut window]
en: Navigation
hr: Navigacija

[ctx: shortcut window]
en: Search articles
hr: Traži članke

[ctx: shortcut window]
en: Previous page
hr: Prethodna stranica

[ctx: shortcut window]
en: Next page
hr: Sljedeća stranica

[ctx: shortcut window]
en: Bookmarks
hr: Zabilješke

[ctx: shortcut window]
en: Add bookmark
hr: Dodaj zabilješku

en: Preferences
hr: Postavke

en: Keyboard Shortcuts
hr: Tipkovni prečaci

en: About Wike
hr: Wike informacije

en: Behavior
hr: Ponašanje

en: Keep a List of Recent Articles
hr: Čuvaj popis nedavnih članaka

en: Languages
hr: Jezici

en: Search and read Wikipedia articles
hr: Traži i čitaj članke Wikipedije

note: Don't remove semicolons!
en: Wikipedia;Encyclopedia;
hr: Wikipedija;Enciklopedija;Wikipedia;Encyclopedia;

en: Wike is a Wikipedia reader for the GNOME Desktop. Provides access to all the content of this online encyclopedia in a native application, with a simpler and distraction-free view of articles.
hr: Wike je čitač Wikipedije za GNOME radnu površinu. Omogućuje pristup svom sadržaju ove internetske enciklopedije te prikazuje članke na jednostavniji, čitljiviji način.

en: The history of visited articles will be deleted permanently.
hr: Povijest posjećenih članaka će se zauvijek izbrisati.

en: Clear Personal Data?
hr: Izbrisati osobne podatke?

en: Cookies and cache data will be deleted permanently.
hr: Kolačići i podaci u predmemoriji će se zauvijek izbrisati.

en: Clear Data
hr: Izbriši podatke

note: Don't remove %s tag!
en: Search “%s” on Wikipedia
hr: Traži „%s” na Wikipediji

en: Home Page
hr: Početna stranica

en: The page that will be displayed when Wike starts
hr: Stranica koja će se prikazati kad se Wike pokrene

en: Privacy
hr: Privatnost

en: Allow Live Search on Desktop
hr: Dozvoli pretragu uživo na radnoj površini

en: Warning: all desktop searches will be sent to Wikipedia
hr: Upozorenje: sve pretrage na radnoj površini će se poslati Wikipediji

en: Wike will remember the history of visited articles
hr: Wike će zapamtiti povijest posjećenih članaka

en: Clear
hr: Izbriši

en: Cookies and cache data will be deleted
hr: Kolačići i podaci u predmemoriji će se izbrisati

en: Try Again
hr: Pokušaj ponovo

en: Random Article
hr: Slučajni članak

en: Last article
hr: Zadnji članak

en: Bookmarks
hr: Zabilješke

en: Select All
hr: Odaberi sve

en: Select None
hr: Odaberi ništa

[ctx: shortcut window]
en: Main menu
hr: Glavni izbornik

[ctx: shortcut window]
en: Tabs
hr: Kartice

[ctx: shortcut window]
en: New tab
hr: Nova kartica

[ctx: shortcut window]
en: Close current tab
hr: Zatvori aktualnu karticu

[ctx: shortcut window]
en: Next tab
hr: Sljedeća kartica

[ctx: shortcut window]
en: Previous tab
hr: Prethodna kartica

en: Open Link in New Tab
hr: Otvori poveznicu u novoj karticu

en: Add Link to Bookmarks
hr: Dodaj poveznicu u zabilješke

en: Open Link in Browser
hr: Otvori poveznicu u pregledniku

en: Copy Link to Clipboard
hr: Kopiraj poveznicu u međuspremnik

en: Desktop searches are performed in the default language
hr: Pretrage na radnoj površini se obavljaju na standardnom jeziku

en: You can search in other languages ​​using a prefix. Eg. -es to search in Spanish
hr: Pretraživanje je moguće i na drugim jezicima pomoću prefiksa. Npr. -hr za pretraživanje na hrvatskom jeziku

[ctx: shortcut window]
en: Random article
hr: Slučajni članak

en: Pick a Font
hr: Odaberi font

en: Today
hr: Danas

en: Last 7 days
hr: Zadnjih 7 dana

en: Last 30 days
hr: Zadnjih 30 dana

en: Show full history
hr: Prikaži cijelu povijest

en: Bookmark added:
hr: Dodana zabilješka:

en: Print operation completed
hr: Ispis je gotov

en: Print operation failed
hr: Ispis nije uspio

en: Link copied to clipboard
hr: Poveznica je kopirana u međuspremnik

en: Source Code
hr: Izvorni kȏd

en: Report an Issue
hr: Prijavi problem

en: Help Translating
hr: Pomogni prevoditi

en: Contributors
hr: Doprinositelji

en: Flag Icons
hr: Ikone zastava

en: All content from Wikipedia.org and available under CC BY-SA 3.0 unless otherwise noted.
    
    Wike is an independent development not endorsed by or affiliated with the Wikimedia Foundation.
hr: Sav sadržaj s Wikipedia.org, dostupan pod CC BY-SA 3.0 licencom ukoliko nije drugačije navedeno.
    
    Wike se razvija neovisno, bez podrške ili veze sa zakladom Wikimedia Foundation.

en: Loading
hr: Učitavanje

en: Article not Found
hr: Članak nije pronađen

en: Can't Access Wikipedia
hr: Wikipedija nije dostupna

en: Reading list
hr: Popis čitanja

en: No Contents
hr: Nema kazala

en: There is no table of contents for this page
hr: Ova stranica nema kazalo

en: Pick your Languages
hr: Odaberi jezik

en: Filter languages
hr: Filtriraj jezike

[ctx: shortcut window]
en: Sidebar
hr: Bočna traka

[ctx: shortcut window]
en: Languages
hr: Jezici

[ctx: shortcut window]
en: Search text
hr: Traži tekst

[ctx: shortcut window]
en: Print
hr: Ispis

[ctx: shortcut window]
en: Copy link to clipboard
hr: Kopiraj poveznicu u međuspremnik

[ctx: shortcut window]
en: Main page
hr: Glavna stranica

[ctx: shortcut window]
en: History of recent articles
hr: Povijest nedavnih članaka

[ctx: shortcut window]
en: Reload current page
hr: Ponovo učitaj trenutačnu stranicu

en: Search Wikipedia
hr: Pretraži Wikipediju

en: New Bookmarks List
hr: Novi popis zabilješki

en: List Name
hr: Ime popisa

en: Cancel
hr: Odustani

en: Create List
hr: Stvori popis

en: Rename Bookmarks List
hr: Preimenuj popis zabilješki

en: Rename List
hr: Preimenuj popis

en: Also delete the list
hr: Također izbriši popis

en: Clear History?
hr: Izbrisati povijest?

en: Clear History
hr: Izbriši povijest

en: Wikipedia main page
hr: Glavna Wikipedija stranica

en: Random article
hr: Slučajni članak

en: New Tab
hr: Nova kartica

en: View
hr: Pogledaj

en: Sidebar
hr: Bočna traka

en: Search text
hr: Traži tekst

en: Start typing to search Wikipedia articles
hr: Počni tipkati za traženje članaka Wikipedije

en: Main Page
hr: Glavna stranica

en: No Languages
hr: Nema jezika

en: This page is not available in other languages
hr: Ova stranica nije dostupna na drugim jezicima

en: Show
hr: Prikaži

en: Language Flags
hr: Zastave jezika

en: Link Previews
hr: Pregledi poveznica

en: Empty History
hr: Povijest je prazna

en: There are no recent articles in the history
hr: U povijesti nema nedavnih članaka

en: No Bookmarks
hr: Nema zabilješki

en: Use the Add Bookmark button or press Ctrl+D to add the current article to the list
hr: Za dodavanje trenutačnog članka u popis prisni gumb „Dodaj zabilješku” ili pritisni Ctrl+D

en: Contents
hr: Kazalo

en: History
hr: Povijest

en: Print
hr: Ispis

en: Search Text
hr: Traži tekst

en: Open in Browser
hr: Otvori u pregledniku

en: Create New List…
hr: Stvori novi popis …

en: Rename List…
hr: Preimenuj popis …

en: Clear List…
hr: Izbriši popis …

en: It supports more than 300 languages and integrates with desktop searches, providing suggestions that make it easier to find any content. Other features are: bookmarks with multiple lists, article table of contents, history, text searches and much more…
hr: Podržava više od 300 jezika i integrira se s pretragama na radnoj površini, pružajući prijedloge koji olakšavaju pronalaženje bilo kojeg sadržaja. Ostale značajke su: višebrojni popisi zabilješki, kazalo članka, povijest, traženje teksta i još mnogo toga …

en: Pin Sidebar
hr: Prikaži bočnu traku

en: Back
hr: Natrag

en: Forward
hr: Naprijed

en: Main Menu
hr: Glavni izbornik

[ctx: shortcut window]
en: View open tabs
hr: Pogledaj otvorene kartice

en: Restore open articles
hr: Obnovi otvorene članke

en: Clear Personal Data on Close
hr: Izbriši osobne podatke pri zatvaranju

en: Encyclopedia
hr: Enciklopedija

en: Article Menu
hr: Izbornik članaka
