Wike - en to ia translation catalogue (56 entries)

en: Article not found
ia: Articulo non trovate

en: Clear Bookmarks List?
ia: Vacuar le lista de marcapaginas?

en: All bookmarks in the list will be removed permanently.
ia: Tote le marcapaginas in le lista essera removite permanentemente.

en: Clear List
ia: Vacuar lista

en: Search Suggestions
ia: Cercar suggestiones

en: Add Bookmark
ia: Adder marcapaginas

[ctx: shortcut window]
en: Table of contents
ia: Tabula del contentos

[ctx: shortcut window]
en: Preferences
ia: Parametros

[ctx: shortcut window]
en: Quit
ia: Quitar

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard shortcuts
ia: Claves de accesso directe

[ctx: shortcut window]
en: Search articles
ia: Cercar articulos

[ctx: shortcut window]
en: Previous page
ia: Pagina previe

[ctx: shortcut window]
en: Next page
ia: Pagina sequente

[ctx: shortcut window]
en: Bookmarks
ia: Marcapaginas

[ctx: shortcut window]
en: Add bookmark
ia: Adder marcapagina

en: Preferences
ia: Parametros

en: Keyboard Shortcuts
ia: Claves de accesso directe

en: About Wike
ia: A proposito de Wike

en: Behavior
ia: Comportamento

en: Keep a List of Recent Articles
ia: Mantener un lista de articulos recente

en: Languages
ia: Linguas

en: Search and read Wikipedia articles
ia: Cerca e lege articulos de WIkipedia

en: Wike is a Wikipedia reader for the GNOME Desktop. Provides access to all the content of this online encyclopedia in a native application, with a simpler and distraction-free view of articles.
ia: Wike es un lector de Wikipedia pro le scriptorio GNOME. Il provide accesso a tote le contentos del encyclopedia in linea in un application native, con un vista de articulos simple e libere de distractiones.

en: The history of visited articles will be deleted permanently.
ia: Le chronologia del articulos visitate essera delite permanentemente.

en: Clear Personal Data?
ia: Vacuar datos personal?

en: Cookies and cache data will be deleted permanently.
ia: Cookies e datos de cache essera delite permanentemente.

en: Clear Data
ia: Vacuar datos

note: Don't remove %s tag!
en: Search “%s” on Wikipedia
ia: Cercar “%s” in Wikipedia

en: Home Page
ia: Pagina de initio

en: The page that will be displayed when Wike starts
ia: Le pagina essera monstrate al initio de Wike

en: Privacy
ia: Privacitate

en: Allow Live Search on Desktop
ia: Permitter recerca active in scriptorio

en: Warning: all desktop searches will be sent to Wikipedia
ia: Advertentia:Tote le recercas de scriptorio essera inviate a WIkipedia

en: Wike will remember the history of visited articles
ia: Wike rememorara le chronologia del articulos visitate

en: Clear
ia: Vacuar

en: Clear Personal Data
ia: Vacuar le datos personal

en: Cookies and cache data will be deleted
ia: Le cookies e datos de cache essera delite

en: Try Again
ia: Retenta

en: Random Article
ia: Articulo aleatori

en: Last article
ia: Ultime articulo

en: Bookmarks
ia: Marcapaginas

en: Select All
ia: Seliger toto

en: Select None
ia: Seliger nulle

[ctx: shortcut window]
en: Main menu
ia: Menu principal

[ctx: shortcut window]
en: Tabs
ia: Schedas

[ctx: shortcut window]
en: New tab
ia: Nove scheda

[ctx: shortcut window]
en: Close current tab
ia: Clauder le scheda currente

[ctx: shortcut window]
en: Next tab
ia: Scheda sequente

[ctx: shortcut window]
en: Previous tab
ia: Scheda previe

en: Open Link in New Tab
ia: Aperir ligamine in nove scheda

en: Add Link to Bookmarks
ia: Adder ligamine a Marcapaginas

en: Open Link in Browser
ia: Aperir ligamine in navigator

en: Copy Link to Clipboard
ia: Copiar ligamine al area de transferentia

en: Desktop searches are performed in the default language
ia: Recercas de scriptorio es facite in le lingua predefinite

en: You can search in other languages ​​using a prefix. Eg. -es to search in Spanish
ia: Tu pote cercar in altere linguas usante un prefixo. i.e -es pro cercar in Espaniol

[ctx: shortcut window]
en: Random article
ia: Articulo aleatori
