Wike - en to gl translation catalogue (51 entries)

en: Article not found
gl: Artigo non atopado

en: Can't find any results for requested query
gl: Non se atopou ningún resultado para a consulta realizada

en: Can't access Wikipedia
gl: Non é posíbel acceder a Wikipedia

en: Check your Internet connection and try again
gl: Comprobe a súa conexión a Internet e ténteo de novo

en: Clear Bookmarks List?
gl: Desexa borrar a lista de marcadores?

en: All bookmarks in the list will be removed permanently.
gl: Todos os marcadores da lista eliminaranse de forma permanente.

en: Clear List
gl: Borrar lista

en: Search Suggestions
gl: Suxestións de busca

en: Add Bookmark
gl: Engadir marcador

[ctx: shortcut window]
en: General
gl: Xeral

[ctx: shortcut window]
en: Table of contents
gl: Táboa de contidos

[ctx: shortcut window]
en: Preferences
gl: Preferencias

[ctx: shortcut window]
en: Quit
gl: Saír

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard shortcuts
gl: Atallos de teclado

[ctx: shortcut window]
en: Navigation
gl: Navegación

[ctx: shortcut window]
en: Search articles
gl: Buscar artigos

[ctx: shortcut window]
en: Previous page
gl: Atrás

[ctx: shortcut window]
en: Next page
gl: Adiante

[ctx: shortcut window]
en: Bookmarks
gl: Marcadores

[ctx: shortcut window]
en: Add bookmark
gl: Engadir marcador

en: Preferences
gl: Preferencias

en: Keyboard Shortcuts
gl: Atallos de teclado

en: About Wike
gl: Sobre Wike

en: Behavior
gl: Comportamento

en: Keep a List of Recent Articles
gl: Lista de artigos recentes

en: Languages
gl: Idiomas

en: Search and read Wikipedia articles
gl: Buscar e ler artigos da Wikipedia

note: Don't remove semicolons!
en: Wikipedia;Encyclopedia;
gl: Wikipedia;Enciclopedia;

en: Wike is a Wikipedia reader for the GNOME Desktop. Provides access to all the content of this online encyclopedia in a native application, with a simpler and distraction-free view of articles.
gl: Wike é un lector de Wikipedia para GNOME. Fornece acceso a todo o contido desta enciclopedia en liña, con unha vista de artigos máis limpa e libre de distraccións.

en: The history of visited articles will be deleted permanently.
gl: Borrarase o historial de artigos visitados de forma permanente.

en: Clear Personal Data?
gl: Desxa borrar os datos personais?

en: Cookies and cache data will be deleted permanently.
gl: Borraranse as cookies e datos deda caché de forma permanente.

en: Clear Data
gl: Borrar datos

note: Don't remove %s tag!
en: Search “%s” on Wikipedia
gl: Buscar «%s» na Wikipedia

en: Home Page
gl: Página de inicio

en: The page that will be displayed when Wike starts
gl: A páxina que se mostrará ao iniciar Wike

en: Privacy
gl: Privacidade

en: Allow Live Search on Desktop
gl: Permitir busca en vivo no escritorio

en: Warning: all desktop searches will be sent to Wikipedia
gl: Aviso: todas as buscas do escritorio enviaranse a Wikipedia

en: Wike will remember the history of visited articles
gl: Wike recordará o historial de artigos visitados

en: Clear
gl: Borrar

en: Clear Personal Data
gl: Borrar datos personais

en: Cookies and cache data will be deleted
gl: Borraranse as cookies e os datos da caché

en: Try Again
gl: Intentar de novo

en: Random Article
gl: Artigo aleatorio

en: Last article
gl: Último artigo

en: Bookmarks
gl: Marcadores

en: Select All
gl: Seleccionar todo

en: Select None
gl: Deseleccionar todo

[ctx: shortcut window]
en: Main menu
gl: Menú principal

[ctx: shortcut window]
en: Random article
gl: Artigo aleatorio
