Wike - en to nl translation catalogue (150 entries)

en: Article not found
nl: Het artikel kan niet worden gevonden

en: Can't find any results for requested query
nl: Er zijn geen resultaten gevonden voor uw zoekopdracht

en: Can't access Wikipedia
nl: Geen Wikipedia-toegang

en: Check your Internet connection and try again
nl: Controleer uw internetverbinding en probeer het opnieuw

en: Clear Bookmarks List?
nl: Bladwijzerlijst wissen?

en: All bookmarks in the list will be removed permanently.
nl: Alle bladwijzers zullen permanent worden gewist.

en: Clear List
nl: Lijst wissen

en: Search Suggestions
nl: Zoeksuggesties

en: Add Bookmark
nl: Bladwijzer toevoegen

[ctx: shortcut window]
en: General
nl: Algemeen

[ctx: shortcut window]
en: Table of contents
nl: Inhoudsopgave

[ctx: shortcut window]
en: Preferences
nl: Voorkeuren

[ctx: shortcut window]
en: Quit
nl: Afsluiten

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard shortcuts
nl: Sneltoetsen

[ctx: shortcut window]
en: Navigation
nl: Navigatie

[ctx: shortcut window]
en: Search articles
nl: Zoeken naar artikelen

[ctx: shortcut window]
en: Previous page
nl: Vorige pagina

[ctx: shortcut window]
en: Next page
nl: Volgende pagina

[ctx: shortcut window]
en: Bookmarks
nl: Bladwijzers

[ctx: shortcut window]
en: Add bookmark
nl: Bladwijzer toevoegen

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: Keyboard Shortcuts
nl: Sneltoetsen

en: About Wike
nl: Over Wike

en: Behavior
nl: Gedrag

en: Keep a List of Recent Articles
nl: Lijst met onlangs bekeken artikelen bijhouden

en: Languages
nl: Talen

en: Search and read Wikipedia articles
nl: Zoek naar en lees Wikipedia-artikelen

note: Don't remove semicolons!
en: Wikipedia;Encyclopedia;
nl: Wikipedia;Encyclopedie;

en: Wike is a Wikipedia reader for the GNOME Desktop. Provides access to all the content of this online encyclopedia in a native application, with a simpler and distraction-free view of articles.
nl: Wike is een Wikipedia-leeshulpmiddel voor de GNOME desktop. U heeft toegang tot alle inhoud van deze online-encyclopedie, maar in een met de desktop geïntegreerde applicatie en een eenvoudige weergave zonder enige afleiding.

en: The history of visited articles will be deleted permanently.
nl: De lijst met bekeken artikelen wordt hierdoor permanent gewist.

en: Clear Personal Data?
nl: Persoonlijke gegevens wissen?

en: Cookies and cache data will be deleted permanently.
nl: De cookies en cache worden hierdoor permanent gewist.

en: Clear Data
nl: Gegevens wissen

note: Don't remove %s tag!
en: Search “%s” on Wikipedia
nl: ‘%s’ opzoeken op Wikipedia

en: Home Page
nl: Beginpagina

en: The page that will be displayed when Wike starts
nl: De pagina die wordt getoond na het openen van Wike

en: Allow Live Search on Desktop
nl: Live-zoeken gebruiken

en: Warning: all desktop searches will be sent to Wikipedia
nl: Waarschuwing: alle zoekopdrachten worden gedeeld met Wikipedia

en: Wike will remember the history of visited articles
nl: Wike bewaart de geschiedenis van bezochte artikelen

en: Clear
nl: Wissen

en: Cookies and cache data will be deleted
nl: De cookies en cache worden gewist

en: Try Again
nl: Opnieuw proberen

en: Random Article
nl: Willekeurig artikel

en: Last article
nl: Meest recent gelezen artikel

en: Bookmarks
nl: Bladwijzers

en: Select All
nl: Alles selecteren

en: Select None
nl: Niets selecteren

[ctx: shortcut window]
en: Main menu
nl: Hoofdmenu

[ctx: shortcut window]
en: Tabs
nl: Tabbladen

[ctx: shortcut window]
en: New tab
nl: Nieuw tabblad

[ctx: shortcut window]
en: Close current tab
nl: Huidig tabblad sluiten

[ctx: shortcut window]
en: Next tab
nl: Volgend tabblad

[ctx: shortcut window]
en: Previous tab
nl: Vorig tabblad

en: Open Link in New Tab
nl: Link openen in nieuw tabblad

en: Add Link to Bookmarks
nl: Link toevoegen aan bladwijzers

en: Open Link in Browser
nl: Link openen in browser

en: Copy Link to Clipboard
nl: Link kopiëren naar klembord

en: Desktop searches are performed in the default language
nl: Zoekopdrachten worden uitgevoerd in de standaardtaal

en: You can search in other languages ​​using a prefix. Eg. -es to search in Spanish
nl: Met behulp van een voorvoegsel kunt u een andere taal opgeven. Voorbeeld: -es zoekt in het Spaans.

[ctx: shortcut window]
en: Random article
nl: Willekeurig artikel

en: Pick a Font
nl: Lettertype kiezen

en: Font
nl: Lettertype

en: Today
nl: Vandaag

en: Last 7 days
nl: Afgelopen 7 dagen

en: Last 30 days
nl: Afgelopen 30 dagen

en: Show full history
nl: Volledige geschiedenis tonen

en: Bookmark added:
nl: Bladwijzer toegevoegd:␣

en: Print operation completed
nl: Het afdrukken is voltooid

en: Print operation failed
nl: Het afdrukken is mislukt

en: Link copied to clipboard
nl: De link is gekopieerd naar het klembord

en: Source Code
nl: Broncode

en: Report an Issue
nl: Probleem melden

en: Help Translating
nl: Helpen met vertalen

en: Contributors
nl: Bijdragers

en: Flag Icons
nl: Vlagpictogrammen door

en: All content from Wikipedia.org and available under CC BY-SA 4.0 unless otherwise noted.
    
    Wike is an independent development not endorsed by or affiliated with the Wikimedia Foundation.
nl: Alle inhoud is afkomstig van Wikipedia.org en is vrijgegeven onder de voorwaarden van de CC BY-SA 4.0-licentie, tenzij anders aangegeven.
    
    Wike is geen onderdeel van of verbonden aan de Wikimedia Foundation.

en: Loading…
nl: Bezig met laden…

en: Article not Found
nl: Het artikel is niet gevonden

en: Can't Access Wikipedia
nl: Geen toegang tot Wikipedia

en: Reading list
nl: Leeslijst

en: No Contents
nl: Geen inhoudsopgave

en: There is no table of contents for this page
nl: Dit artikel bevat geen inhoudsopgave

en: Pick your Languages
nl: Kies uw voorkeurstalen

[ctx: shortcut window]
en: Sidebar
nl: Zijbalk

[ctx: shortcut window]
en: Languages
nl: Talen

[ctx: shortcut window]
en: Search text
nl: Tekst doorzoeken

[ctx: shortcut window]
en: Print
nl: Afdrukken

[ctx: shortcut window]
en: Copy link to clipboard
nl: Link kopiëren naar klembord

[ctx: shortcut window]
en: Main page
nl: Hoofdpagina

[ctx: shortcut window]
en: History of recent articles
nl: Onlangs bekeken artikelen

[ctx: shortcut window]
en: Reload current page
nl: Huidige pagina herladen

en: Search Wikipedia
nl: Wikipedia doorzoeken

en: New Bookmarks List
nl: Nieuwe bladwijzerlijst

en: List Name
nl: Lijstnaam

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Create List
nl: Lijst samenstellen

en: Rename Bookmarks List
nl: Bladwijzerlijstnaam wijzigen

en: Rename List
nl: Lijstnaam wijzigen

en: Also delete the list
nl: Lijst ook verwijderen

en: Clear History?
nl: Wilt u de geschiedenis wissen?

en: Clear History
nl: Geschiedenis wissen

en: Wikipedia main page
nl: Hoofdpagina

en: Random article
nl: Willekeurig artikel

en: New Tab
nl: Nieuw tabblad

en: View
nl: Weergave

en: Sidebar
nl: Zijbalk

en: Search text
nl: Tekst doorzoeken

en: Start typing to search Wikipedia articles
nl: Typ om Wikipedia-artikelen te doorzoeken

en: Main Page
nl: Hoofdpagina

en: No Languages
nl: Geen talen

en: This page is not available in other languages
nl: Dit artikel is niet beschikbaar in andere talen

en: Show
nl: Tonen

en: Language Flags
nl: Taalvlaggen

en: Link Previews
nl: Linkvoorvertoningen

en: Empty History
nl: Blanco geschiedenis

en: There are no recent articles in the history
nl: Er zijn geen onlangs bekeken artikelen

en: No Bookmarks
nl: Geen bladwijzers

en: Use the Add Bookmark button or press Ctrl+D to add the current article to the list
nl: Gebruik de knop ‘Bladwijzer toevoegen’ of druk op Ctrl+D om het huidige artikel toe te voegen aan de lijst

en: Contents
nl: Inhoudsopgave

en: History
nl: Geschiedenis

en: Print
nl: Afdrukken

en: Search Text
nl: Tekst doorzoeken

en: Open in Browser
nl: Openen in webbrowser

en: Create New List…
nl: Nieuwe lijst samenstellen…

en: Rename List…
nl: Lijstnaam wijzigen…

en: Clear List…
nl: Lijst wissen…

en: It supports more than 300 languages and integrates with desktop searches, providing suggestions that make it easier to find any content. Other features are: bookmarks with multiple lists, article table of contents, history, text searches and much more…
nl: Wike ondersteunt meer dan 300 talen, biedt integratie met bureaublad-zoekopdrachten en toont suggesties om het zoeken te vereenvoudigen. Overige functies: bladwijzers met meerdere lijsten, inhoudsopgave van artikelen, geschiedenis, tekstdoorzoeking en nog veel meer…

en: Back
nl: Vorige

en: Forward
nl: Volgende

en: Main Menu
nl: Hoofdmenu

[ctx: shortcut window]
en: View open tabs
nl: Openstaande tabbladen bekijken

en: Restore open articles
nl: Geopende artikelen herstellen

en: Clear Personal Data on Close
nl: Persoonlijke gegevens wissen na afsluiten

en: Article Menu
nl: Artikelmenu

en: Your languages
nl: Mijn talen

en: All languages
nl: Alle talen

en: Other languages
nl: Andere talen

en: 1 language selected
nl: 1 taal gekozen

note: Don't remove %s tag!
en: %s languages selected
nl: %s talen gekozen

en: Search Languages
nl: Zoektalen

en: Search languages
nl: Zoektaal

en: Select
nl: Kiezen

en: Remove Selected
nl: Selectie wissen

en: Always Hide Tabs
nl: Tabbladen altijd verbergen

en: The tab bar will also be hidden in desktop mode
nl: De tabbladenbalk wordt hiermee ook in computermodus verborgen

en: No Results
nl: Er zijn geen zoekresultaten

en: Enter at least three characters to get search suggestions
nl: Voer minimaal drie tekens in om zoeksuggesties te krijgen

en: Close
nl: Sluiten

en: Previous Result
nl: Vorig resultaat

en: Next Result
nl: Volgend resultaat
