Wike - en to pl translation catalogue (138 entries)

en: Article not found
pl: nie znaleziono atykułu

en: Can't find any results for requested query
pl: nie znaleziono wyników dla wyszukiwania

en: Can't access Wikipedia
pl: brak dostępu do wikipedii

en: Check your Internet connection and try again
pl: sprawdź twoje połączenie internetowe i spróbuj ponownie

en: Clear Bookmarks List?
pl: Czy wyczyścić listę zakładek?

en: All bookmarks in the list will be removed permanently.
pl: Wszystkie zakładki na liście zostaną trwale usunięte.

en: Clear List
pl: Wyczyść listę

en: Search Suggestions
pl: Sugestie wyszukiwania

en: Add Bookmark
pl: Dodaj zakładkę

[ctx: shortcut window]
en: General
pl: Ogólny

[ctx: shortcut window]
en: Table of contents
pl: Spis treści

[ctx: shortcut window]
en: Preferences
pl: Preferencje

[ctx: shortcut window]
en: Quit
pl: wyjdź

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard shortcuts
pl: Skróty klawiszowe

[ctx: shortcut window]
en: Navigation
pl: Nawigacja

[ctx: shortcut window]
en: Search articles
pl: Szukaj artykułów

[ctx: shortcut window]
en: Previous page
pl: Poprzednia strona

[ctx: shortcut window]
en: Next page
pl: Następna strona

[ctx: shortcut window]
en: Bookmarks
pl: Zakładki

[ctx: shortcut window]
en: Add bookmark
pl: Dodaj zakładkę

en: Preferences
pl: Preferencje

en: Keyboard Shortcuts
pl: Skróty klawiszowe

en: About Wike
pl: O Wike

en: Behavior
pl: Zachowanie

en: Keep a List of Recent Articles
pl: Zachowaj listę najnowszych artykułów

en: Languages
pl: Języki

en: Search and read Wikipedia articles
pl: Wyszukuj i czytaj artykuły w Wikipedii

note: Don't remove semicolons!
en: Wikipedia;Encyclopedia;
pl: Wikipedia; Encyklopedia;

en: Wike is a Wikipedia reader for the GNOME Desktop. Provides access to all the content of this online encyclopedia in a native application, with a simpler and distraction-free view of articles.
pl: Wike to czytnik Wikipedii dla pulpitu GNOME. Zapewnia dostęp do całej zawartości tej encyklopedii online w natywnej aplikacji, z prostszym i wolnym od rozpraszania widokiem artykułów.

en: The history of visited articles will be deleted permanently.
pl: Historia odwiedzonych artykułów zostanie trwale usunięta.

en: Clear Personal Data?
pl: Wyczyść dane osobowe?

en: Cookies and cache data will be deleted permanently.
pl: Pliki cookie i dane z pamięci podręcznej zostaną trwale usunięte.

en: Clear Data
pl: Wyczyść dane

note: Don't remove %s tag!
en: Search “%s” on Wikipedia
pl: Wyszukaj „%s” w Wikipedii

en: Home Page
pl: Strona główna

en: The page that will be displayed when Wike starts
pl: Strona, która zostanie wyświetlona po uruchomieniu Wike

en: Privacy
pl: Prywatność

en: Allow Live Search on Desktop
pl: Zezwalaj na wyszukiwanie na żywo na komputerze

en: Warning: all desktop searches will be sent to Wikipedia
pl: Ostrzeżenie: wszystkie wyszukiwania na pulpicie zostaną wysłane do Wikipedii

en: Wike will remember the history of visited articles
pl: Wike zapamięta historię odwiedzanych artykułów

en: Clear
pl: wyczyść

en: Cookies and cache data will be deleted
pl: Pliki cookie i dane z pamięci podręcznej zostaną usunięte

en: Try Again
pl: Spróbuj ponownie

en: Random Article
pl: Losowy artykuł

en: Last article
pl: Ostatni artykuł

en: Bookmarks
pl: Zakładki

en: Select All
pl: Zaznacz wszystko

en: Select None
pl: usuń zaznazczenie

[ctx: shortcut window]
en: Main menu
pl: Menu główne

[ctx: shortcut window]
en: Tabs
pl: Karty

[ctx: shortcut window]
en: New tab
pl: Nowa karta

[ctx: shortcut window]
en: Close current tab
pl: Zamknij kartę

[ctx: shortcut window]
en: Next tab
pl: Następna karta

[ctx: shortcut window]
en: Previous tab
pl: Poprzednia karta

en: Open Link in New Tab
pl: Otwórz link w nowej karcie

en: Add Link to Bookmarks
pl: Dodaj link do zakładek

en: Open Link in Browser
pl: Otwórz link w przeglądarce

en: Copy Link to Clipboard
pl: Skopiuj link do schowka

en: Desktop searches are performed in the default language
pl: wyszukiwania są pokazywane w domyślnym języku

en: You can search in other languages ​​using a prefix. Eg. -es to search in Spanish
pl: możesz szukać w innyj językach używając prefiksów np. (-es to hiszpania)

[ctx: shortcut window]
en: Random article
pl: Losowy artykuł

en: Pick a Font
pl: Wybierz czcionkę

en: Font
pl: Czcionka

en: Today
pl: Dzisiaj

en: Last 7 days
pl: Ostatnie 7 dni

en: Last 30 days
pl: Ostatnie 30 dni

en: Show full history
pl: Pokaż pełną historię

en: Bookmark added:
pl: Dodano zakładkę:

en: Print operation completed
pl: Zakończono operację drukowania

en: Print operation failed
pl: Operacja drukowanie nie powiodła się

en: Link copied to clipboard
pl: Skopiowano link do schowka

en: Source Code
pl: Kod źródłowy

en: Report an Issue
pl: Zgłoś problem

en: Help Translating
pl: Pomóż w tłumaczeniu

en: Contributors
pl: Współtwórcy

en: Flag Icons
pl: Ikony flag

en: All content from Wikipedia.org and available under CC BY-SA 3.0 unless otherwise noted.
    
    Wike is an independent development not endorsed by or affiliated with the Wikimedia Foundation.
pl: Cała zawartość z Wikipedia.org dostępna jest na licencji CC BY-SA 3.0, chyba że zaznaczono inaczej.
    
    Wike jest niezależnym projektem, który nie jest wspierany ani powiązany z Fundacją Wikimedia.

en: Loading
pl: Wczytywanie

en: Article not Found
pl: Nie znaleziono artykułu

en: Can't Access Wikipedia
pl: Nie można uzyskać dostępu do Wikipedii

en: Reading list
pl: Lista artykułów do przeczytania

en: No Contents
pl: Brak zawartości

en: There is no table of contents for this page
pl: Ta strona nie posiada spisu treści

en: Pick your Languages
pl: Wybierz swój język

en: Filter languages
pl: Filtruj języki

[ctx: shortcut window]
en: Sidebar
pl: Pasek boczny

[ctx: shortcut window]
en: Languages
pl: Języki

[ctx: shortcut window]
en: Search text
pl: Wyszukaj tekst

[ctx: shortcut window]
en: Print
pl: Drukuj

[ctx: shortcut window]
en: Copy link to clipboard
pl: Kopiuj link do schowka

[ctx: shortcut window]
en: Main page
pl: Strona główna

[ctx: shortcut window]
en: History of recent articles
pl: Historia ostatnich artykułów

[ctx: shortcut window]
en: Reload current page
pl: Przeładuj obecną stronę

en: Search Wikipedia
pl: Szukaj w Wikipedii

en: New Bookmarks List
pl: Nowa lista zakładek

en: List Name
pl: Nazwa listy

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Create List
pl: Stwórz listę

en: Rename Bookmarks List
pl: Zmień nazwę listy zakładek

en: Rename List
pl: Zmień nazwę listy

en: Also delete the list
pl: Również usuń listę

en: Clear History?
pl: Wyczyścić historię?

en: Clear History
pl: Wyczyść historię

en: Wikipedia main page
pl: Strona główna Wikipedii

en: Random article
pl: Losowy artykuł

en: New Tab
pl: Nowa karta

en: View
pl: Widok

en: Sidebar
pl: Pasek boczny

en: Search text
pl: Wyszukaj tekst

en: Start typing to search Wikipedia articles
pl: Zacznij wpisywać aby wyszukać artykuły na Wikipedii

en: Main Page
pl: Strona główna

en: No Languages
pl: Brak języków

en: This page is not available in other languages
pl: Ta strona nie jest dostępna w innych językach

en: Show
pl: Pokaż

en: Language Flags
pl: Flagi języków

en: Link Previews
pl: Podgląd linków

en: Empty History
pl: Historia jest pusta

en: There are no recent articles in the history
pl: Nie ma ostatnich artykułów w historii

en: No Bookmarks
pl: Brak zakładek

en: Use the Add Bookmark button or press Ctrl+D to add the current article to the list
pl: Użyj przycisku Dodaj zakładkę lub wciśnij Ctrl+D, aby dodać bieżący artykuł do listy

en: Contents
pl: Treści

en: History
pl: Historia

en: Print
pl: Drukuj

en: Search Text
pl: Wyszukaj tekst

en: Open in Browser
pl: Otwórz w przeglądarce

en: Create New List…
pl: Stwórz nową listę...

en: Rename List…
pl: Zmień nazwę listy...

en: Clear List…
pl: Wyczyść listę...

en: It supports more than 300 languages and integrates with desktop searches, providing suggestions that make it easier to find any content. Other features are: bookmarks with multiple lists, article table of contents, history, text searches and much more…
pl: Obsługuje ponad 300 języków i integruje się z wyszukiwaniem na pulpicie, zapewniając sugestie, które ułatwiają znalezienie dowolnej zawartości. Inne funkcje to: zakładki z wieloma listami, spis treści artykułów, historia, wyszukiwania tekstowe i wiele więcej...

en: Pin Sidebar
pl: Przypnij pasek boczny

en: Back
pl: Wstecz

en: Forward
pl: Dalej

en: Main Menu
pl: Menu główne

[ctx: shortcut window]
en: View open tabs
pl: Zobacz otwarte karty

en: Restore open articles
pl: Przywróć otwarte artykuły

en: Clear Personal Data on Close
pl: Wyczyść dane przeglądania po zamknięciu Wike

en: Encyclopedia
pl: Encyklopedia

en: Article Menu
pl: Menu artykułu
