Wike - en to et translation catalogue (154 entries)

en: Article not found
et: Artiklit ei leidu

en: Can’t find any results for requested query
et: Soovitud päringule pole vastuseid

en: Can’t access Wikipedia
et: Ligipääs Vikipeediale puudub

en: Check your Internet connection and try again
et: Kontrolli oma arvuti või nutiseadme internetiühenduse toimimist ja proovi uuesti

en: Clear Bookmarks List?
et: Kas kustutad kõik järjehoidjad?

en: All bookmarks in the list will be removed permanently.
et: Kõik loendis leiduvad järjehoidjad kustuvad jäädavalt.

en: Clear List
et: Kustuta loendi sisu

en: Search Suggestions
et: Otsingusoovitused

en: Add Bookmark
et: Lisa järjehoidjana

en: Preferences
et: Eelistused

en: Keyboard Shortcuts
et: Klahvistiku kiirklahvid

en: About Wike
et: Rakenduse teave: Wike

en: Behavior
et: Käitumine

en: Keep a List of Recent Articles
et: Jäta hiljutised artiklid meelde

en: Languages
et: Keeled

en: Search and read Wikipedia articles
et: Otsi ja loe Vikipeedia artikleid

note: Don't remove semicolons!
en: Wikipedia;Encyclopedia;
et: Wikipedia;Encyclopedia;vikipeedia;

en: Wike is a Wikipedia reader for the GNOME Desktop. Provides access to all the content of this online encyclopedia in a native application, with a simpler and distraction-free view of articles.
et: Wike on Vikipeedia (Wikipedia) lugemisrakendus GNOME'i töölaua jaoks. Kasutades lihtsat ja müravabat liidest saad ligipääsu kogu võrguentsüklopeedia sisule ühest rakendusest.

en: The history of visited articles will be deleted permanently.
et: Järgnevaga kustub vaadatud artiklite loendi sisu jäädavalt.

en: Clear Personal Data?
et: Kas kustutad isiklikud andmed?

en: Cookies and cache data will be deleted permanently.
et: Küpsised ja puhverdatud andmed kustutatakse jäädavalt.

en: Clear Data
et: Kustuta andmed

note: Don't remove %s tag!
en: Search “%s” on Wikipedia
et: Otsing Vikipeedias: „%s“

en: Home Page
et: Avaleht

en: The page that will be displayed when Wike starts
et: Wike käivitamisel kuvatav leht

en: Privacy
et: Privaatsus

en: Allow Live Search on Desktop
et: Luba otsing töölaualt

en: Warning: all desktop searches will be sent to Wikipedia
et: Hoiatus: kõik töölaualiidesest tehtud otsingud saadetakse Vikipeediasse

en: Wike will remember the history of visited articles
et: Wike jätab vaadatud artiklid meelde

en: Clear
et: Kustuta

en: Cookies and cache data will be deleted
et: Küpsised ja puhverdatud andmed kustutatakse

en: Try Again
et: Proovi uuesti

en: Random Article
et: Juhuslik artikkel

en: Last article
et: Viimane artikkel

en: Bookmarks
et: Järjehoidjad

en: Select All
et: Vali kõik

en: Select None
et: Ära vali midagi

en: Open Link in New Tab
et: Ava link uuel vahekaardil

en: Add Link to Bookmarks
et: Lisa link järjehoidjana

en: Open Link in Browser
et: Ava link veebibrauseris

en: Copy Link to Clipboard
et: Kopeeri link lõikelauale

en: Desktop searches are performed in the default language
et: Otsingud töölaualiideses tehakse vaikimisi keeles

en: You can search in other languages ​​using a prefix. Eg. -es to search in Spanish
et: Eesliite abil saad otsida ka muudes keeltes. Näiteks „-es“ võimaldab otsida hispaania keeles.

en: Pick a Font
et: Vali kirjatüüp

en: Font
et: Kirjatüüp

en: Today
et: Täna

en: Last 7 days
et: Viimase 7 päeva jooksul

en: Last 30 days
et: Viimase 30 päeva jooksul

en: Show full history
et: Näita kogu ajalugu

en: Bookmark added:
et: Järjehoidja on lisatud:

en: Print operation completed
et: Printimine on lõppenud

en: Print operation failed
et: Printimisel tekkis viga

en: Link copied to clipboard
et: Link on kopeeritud lõikelauale

en: Source Code
et: Lähtekood

en: Report an Issue
et: Teata veast

en: Help Translating
et: Aita tõlkida

en: Contributors
et: Kaasautorid

en: Flag Icons
et: Lippude ikoonid

en: All content from Wikipedia.org and available under CC BY-SA 4.0 unless otherwise noted.
    
    Wike is an independent development not endorsed by or affiliated with the Wikimedia Foundation.
et: Kui eraldi pole märgitud, siis kogu Vikipeedia sisu on avaldatud CC BY-SA 4.0 litsentsi alusel.
    
    Wike on eraldi arendusprojekt, mis pole Wikimedia Foundationi poolt heaks kiidetud ega temaga seotud.

en: Loading…
et: Laadin sisu…

en: Article not Found
et: Artiklit ei leidu

en: Can’t Access Wikipedia
et: Vikipeedia pole kättesaadav

en: Reading list
et: Lugemisloend

en: No Contents
et: Sisu pole

en: There is no table of contents for this page
et: Sellel lehel pole sisukorda

en: Pick your Languages
et: Vali soovitud keeled

[ctx: shortcut window]
en: Languages
et: Keeled

[ctx: shortcut window]
en: Search text
et: Otsi teksti

[ctx: shortcut window]
en: Print
et: Prindi

[ctx: shortcut window]
en: Copy link to clipboard
et: Kopeeri link lõikelauale

[ctx: shortcut window]
en: Main page
et: Avalehe vaade

[ctx: shortcut window]
en: History of recent articles
et: Hiljutiste artiklite ajalugu

[ctx: shortcut window]
en: Reload current page
et: Laadi praegune leht uuesti

en: Search Wikipedia
et: Otsi Vikipeediast

en: New Bookmarks List
et: Uus järjehoidjaloend

en: List Name
et: Loendi nimi

en: Cancel
et: Katkesta

en: Create List
et: Loo loend

en: Rename Bookmarks List
et: Muuda järjehoidjaloendi nime

en: Rename List
et: Muuda loendi nime

en: Also delete the list
et: Lisaks kustuta ka loend

en: Clear History?
et: Kas kustutad ajaloo?

en: Clear History
et: Kustuta ajalugu

en: Wikipedia main page
et: Vikipeedia avaleht

en: Random article
et: Juhuslik artikkel

en: New Tab
et: Uus vahekaart

en: View
et: Vaade

en: Sidebar
et: Külgriba

en: Search text
et: Otsingutekst

en: Start typing to search Wikipedia articles
et: Vikipeedia artiklite otsimiseks kirjuta midagi

en: Main Page
et: Avalehe vaade

en: No Languages
et: Keeli pole

en: This page is not available in other languages
et: See leht pole muudes keeltes saadaval

en: Show
et: Kuvamisvalikud

en: Language Flags
et: Keelte lipud

en: Link Previews
et: Linkide eelvaated

en: Empty History
et: Ajalugu on tühi

en: There are no recent articles in the history
et: Ajaloos ei leidu hiljuti loetud artikleid

en: No Bookmarks
et: Järjehoidjaid pole

en: Use the Add Bookmark button or press Ctrl+D to add the current article to the list
et: Kuvatava artikli lisamiseks loendisse klõpsa „Lisa järjehoidjana“ nuppu või vajuta „Ctrl+D“

en: Contents
et: Sisukord

en: History
et: Ajalugu

en: Print
et: Prindi

en: Search Text
et: Otsitav tekst

en: Open in Browser
et: Ava veebibrauseris

en: Create New List…
et: Koosta uus loend…

en: Rename List…
et: Muuda loendi nime…

en: Clear List…
et: Kustuta loendi sisu…

en: It supports more than 300 languages and integrates with desktop searches, providing suggestions that make it easier to find any content. Other features are: bookmarks with multiple lists, article table of contents, history, text searches and much more…
et: Rakenduse sisu on enam kui 300-s keeles ja lõimub töölauaotsinguga. Otsingusoovitused teevad sisu leidmise mugavaks. Muu funktsionaalsus: järjehoidjad mitme loendina, artikli sisukord, ajalugu, otsingutekstid ja paljugi muud…

en: Back
et: Tagasi

en: Forward
et: Edasi

en: Main Menu
et: Põhimenüü

[ctx: shortcut window]
en: View open tabs
et: Vaata avatud vahekaarte

en: Restore open articles
et: Taasta avatud artiklid

en: Clear Personal Data on Close
et: Sulgemisel kustuta isiklikud andmed

en: Article Menu
et: Artikli menüü

en: Your languages
et: Sinu keeled

en: All languages
et: Kõik keeled

en: Other languages
et: Muud keeled

en: 1 language selected
et: Valitud on 1 keel

note: Don't remove %s tag!
en: %s languages selected
et: Valitud on %s keelt

en: Search Languages
et: Otsi keeli

en: Search languages
et: Otsi keeli

en: Select
et: Vali

en: Remove Selected
et: Eemalda valitu

en: Always Hide Tabs
et: Alati peida vahekaardid

en: The tab bar will also be hidden in desktop mode
et: Samuti peidetakse töölauavaates vahekaartide riba

en: No Results
et: Tulemusi pole

en: Enter at least three characters to get search suggestions
et: Otsingusoovitused toimivad alates kolme tähemärgi sisestamisest

en: Close
et: Sulge

en: Previous Result
et: Eelmine tulemus

en: Next Result
et: Järgmine tulemus

en: Wikipedia Link
et: Vikipeedia link

[ctx: shortcut window]
en: General
et: Üldist

[ctx: shortcut window]
en: Main menu
et: Põhimenüü

[ctx: shortcut window]
en: Sidebar
et: Külgriba

[ctx: shortcut window]
en: Table of contents
et: Sisukord

[ctx: shortcut window]
en: Preferences
et: Eelistused

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard shortcuts
et: Klahvistiku kiirklahvid

[ctx: shortcut window]
en: Quit
et: Välju

[ctx: shortcut window]
en: Bookmarks
et: Järjehoidjad

[ctx: shortcut window]
en: Add bookmark
et: Lisa järjehoidjana

[ctx: shortcut window]
en: Tabs
et: Vahekaardid

[ctx: shortcut window]
en: New tab
et: Uus vahekaart

[ctx: shortcut window]
en: Close current tab
et: Sulge see vahekaart

[ctx: shortcut window]
en: Next tab
et: Järgmine vahekaart

[ctx: shortcut window]
en: Previous tab
et: Eelmine vahekaart

[ctx: shortcut window]
en: Navigation
et: Rakenduses liikumine

[ctx: shortcut window]
en: Search articles
et: Otsi artikleid

[ctx: shortcut window]
en: Random article
et: Juhuslik artikkel

[ctx: shortcut window]
en: Previous page
et: Eelmine leht

[ctx: shortcut window]
en: Next page
et: Järgmine leht

en: Open Wikipedia Link
et: Ava Vikipeedia link

[ctx: shortcut window]
en: Open Wikipedia link
et: Ava Vikipeedia link
