Wike - en to kk translation catalogue (154 entries)

en: Article not found
kk: Мақала табылмады

en: Can’t find any results for requested query
kk: Сұралған сұраным бойынша ешқандай нәтиже табылмады

en: Can’t access Wikipedia
kk: Wikipedia-ға қол жеткізу мүмкін емес

en: Check your Internet connection and try again
kk: Интернет байланысын тексеріп, қайтадан көріңіз

en: Clear Bookmarks List?
kk: Бетбелгілер тізімін тазарту керек пе?

en: All bookmarks in the list will be removed permanently.
kk: Тізімдегі барлық бетбелгілер біржола өшіріледі.

en: Clear List
kk: Тізімді тазарту

en: Search Suggestions
kk: Іздеу ұсыныстары

en: Add Bookmark
kk: Бетбелгі қосу

en: Preferences
kk: Баптаулар

en: Keyboard Shortcuts
kk: Пернетақта жарлықтары

en: About Wike
kk: Wike туралы

en: Behavior
kk: Мінез-құлығы

en: Keep a List of Recent Articles
kk: Соңғы мақалалар тізімін сақтау

en: Languages
kk: Тілдер

en: Search and read Wikipedia articles
kk: Wikipedia мақалаларын іздеу және оқу

note: Don't remove semicolons!
en: Wikipedia;Encyclopedia;
kk: Wikipedia;Энциклопедия;

en: Wike is a Wikipedia reader for the GNOME Desktop. Provides access to all the content of this online encyclopedia in a native application, with a simpler and distraction-free view of articles.
kk: Wike — GNOME жұмыс үстеліне арналған Wikipedia оқу бағдарламасы. Ол осы онлайн энциклопедияның барлық мазмұнына қарапайым әрі алаңдатпайтын мақала көрінісі бар нативті қолданба арқылы қол жеткізуді ұсынады.

en: The history of visited articles will be deleted permanently.
kk: Қаралған мақалалардың тарихы біржола өшіріледі.

en: Clear Personal Data?
kk: Жеке деректерді тазарту керек пе?

en: Cookies and cache data will be deleted permanently.
kk: Cookie файлдары мен кэш деректері біржола өшіріледі.

en: Clear Data
kk: Деректерді тазарту

note: Don't remove %s tag!
en: Search “%s” on Wikipedia
kk: Wikipedia-дан «%s» іздеу

en: Home Page
kk: Басты бет

en: The page that will be displayed when Wike starts
kk: Wike іске қосылғанда көрсетілетін бет

en: Privacy
kk: Жекелік

en: Allow Live Search on Desktop
kk: Жұмыс үстелінде тікелей іздеуге рұқсат беру

en: Warning: all desktop searches will be sent to Wikipedia
kk: Ескерту: жұмыс үстеліндегі барлық іздеулер Wikipedia-ға жіберіледі

en: Wike will remember the history of visited articles
kk: Wike қаралған мақалалардың тарихын есте сақтайды

en: Clear
kk: Тазарту

en: Cookies and cache data will be deleted
kk: Cookie файлдары мен кэш деректері өшіріледі

en: Try Again
kk: Қайтадан көру

en: Random Article
kk: Кездейсоқ мақала

en: Last article
kk: Соңғы мақала

en: Bookmarks
kk: Бетбелгілер

en: Select All
kk: Барлығын таңдау

en: Select None
kk: Ештеңені таңдамау

en: Open Link in New Tab
kk: Сілтемені жаңа бетте ашу

en: Add Link to Bookmarks
kk: Сілтемені бетбелгілерге қосу

en: Open Link in Browser
kk: Сілтемені браузерде ашу

en: Copy Link to Clipboard
kk: Сілтемені алмасу буферіне көшіру

en: Desktop searches are performed in the default language
kk: Жұмыс үстеліндегі іздеулер әдепкі тілде орындалады

en: You can search in other languages ​​using a prefix. Eg. -es to search in Spanish
kk: Басқа тілдерде префикс арқылы іздеуге болады. Мысалы, испан тілінде іздеу үшін -es

en: Pick a Font
kk: Қаріпті таңдау

en: Font
kk: Қаріп

en: Today
kk: Бүгін

en: Last 7 days
kk: Соңғы 7 күн

en: Last 30 days
kk: Соңғы 30 күн

en: Show full history
kk: Толық тарихты көрсету

en: Bookmark added:
kk: Бетбелгі қосылды:

en: Print operation completed
kk: Басып шығару әрекеті аяқталды

en: Print operation failed
kk: Басып шығару әрекеті сәтсіз аяқталды

en: Link copied to clipboard
kk: Сілтеме алмасу буферіне көшірілді

en: Source Code
kk: Бастапқы код

en: Report an Issue
kk: Мәселе туралы хабарлау

en: Help Translating
kk: Аудармаға көмектесу

en: Contributors
kk: Үлес қосушылар

en: Flag Icons
kk: Жалауша таңбашалары

en: All content from Wikipedia.org and available under CC BY-SA 4.0 unless otherwise noted.
    
    Wike is an independent development not endorsed by or affiliated with the Wikimedia Foundation.
kk: Барлық мазмұн Wikipedia.org сайтынан алынған және басқаша көрсетілмесе, CC BY-SA 4.0 лицензиясы бойынша қолжетімді.
    
    Wike — бұл Wikimedia қорымен мақұлданбаған немесе оған қатысы жоқ тәуелсіз жоба.

en: Loading…
kk: Жүктеу…

en: Article not Found
kk: Мақала табылмады

en: Can’t Access Wikipedia
kk: Wikipedia-ға қол жеткізу мүмкін емес

en: Reading list
kk: Оқу тізімі

en: No Contents
kk: Мазмұны жоқ

en: There is no table of contents for this page
kk: Бұл беттің мазмұны жоқ

en: Pick your Languages
kk: Тілдеріңізді таңдаңыз

[ctx: shortcut window]
en: Languages
kk: Тілдер

[ctx: shortcut window]
en: Search text
kk: Мәтінді іздеу

[ctx: shortcut window]
en: Print
kk: Басып шығару

[ctx: shortcut window]
en: Copy link to clipboard
kk: Сілтемені алмасу буферіне көшіру

[ctx: shortcut window]
en: Main page
kk: Басты бет

[ctx: shortcut window]
en: History of recent articles
kk: Соңғы мақалалар тарихы

[ctx: shortcut window]
en: Reload current page
kk: Ағымдағы бетті қайта жүктеу

en: Search Wikipedia
kk: Wikipedia-дан іздеу

en: New Bookmarks List
kk: Жаңа бетбелгілер тізімі

en: List Name
kk: Тізім атауы

en: Cancel
kk: Бас тарту

en: Create List
kk: Тізім жасау

en: Rename Bookmarks List
kk: Бетбелгілер тізімінің атын өзгерту

en: Rename List
kk: Тізімнің атын өзгерту

en: Also delete the list
kk: Тізімді де өшіру

en: Clear History?
kk: Тарихты тазарту керек пе?

en: Clear History
kk: Тарихты тазарту

en: Wikipedia main page
kk: Wikipedia басты беті

en: Random article
kk: Кездейсоқ мақала

en: New Tab
kk: Жаңа бет

en: View
kk: Көрініс

en: Sidebar
kk: Бүйірлік панель

en: Search text
kk: Мәтінді іздеу

en: Start typing to search Wikipedia articles
kk: Wikipedia мақалаларын іздеу үшін мәтінді тере бастаңыз

en: Main Page
kk: Басты бет

en: No Languages
kk: Тілдер жоқ

en: This page is not available in other languages
kk: Бұл бет басқа тілдерде қолжетімді емес

en: Show
kk: Көрсету

en: Language Flags
kk: Тіл жалаушалары

en: Link Previews
kk: Сілтемелерді алдын ала қарау

en: Empty History
kk: Тарих бос

en: There are no recent articles in the history
kk: Тарихта соңғы қаралған мақалалар жоқ

en: No Bookmarks
kk: Бетбелгілер жоқ

en: Use the Add Bookmark button or press Ctrl+D to add the current article to the list
kk: Ағымдағы мақаланы тізімге қосу үшін «Бетбелгі қосу» батырмасын қолданыңыз немесе Ctrl+D пернелерін басыңыз

en: Contents
kk: Мазмұны

en: History
kk: Тарих

en: Print
kk: Басып шығару

en: Search Text
kk: Мәтінді іздеу

en: Open in Browser
kk: Браузерде ашу

en: Create New List…
kk: Жаңа тізім жасау…

en: Rename List…
kk: Тізімнің атын өзгерту…

en: Clear List…
kk: Тізімді тазарту…

en: It supports more than 300 languages and integrates with desktop searches, providing suggestions that make it easier to find any content. Other features are: bookmarks with multiple lists, article table of contents, history, text searches and much more…
kk: 300-ден астам тілді қолдайды және жұмыс үстеліндегі іздеумен интеграцияланады, кез келген мазмұнды табуды жеңілдететін ұсыныстар береді. Басқа мүмкіндіктері: бірнеше тізімі бар бетбелгілер, мақала мазмұны, тарих, мәтіндік іздеу және т.б.…

en: Back
kk: Артқа

en: Forward
kk: Алға

en: Main Menu
kk: Басты мәзір

[ctx: shortcut window]
en: View open tabs
kk: Ашық беттерді қарау

en: Restore open articles
kk: Ашық мақалаларды қалпына келтіру

en: Clear Personal Data on Close
kk: Жабу кезінде жеке деректерді тазарту

en: Article Menu
kk: Мақала мәзірі

en: Your languages
kk: Сіздің тілдеріңіз

en: All languages
kk: Барлық тілдер

en: Other languages
kk: Басқа тілдер

en: 1 language selected
kk: 1 тіл таңдалды

note: Don't remove %s tag!
en: %s languages selected
kk: %s тіл таңдалды

en: Search Languages
kk: Тілдерді іздеу

en: Search languages
kk: Тілдерді іздеу

en: Select
kk: Таңдау

en: Remove Selected
kk: Таңдалғандарды өшіру

en: Always Hide Tabs
kk: Беттерді әрқашан жасыру

en: The tab bar will also be hidden in desktop mode
kk: Беттер панелі жұмыс үстелі режимінде де жасырылады

en: No Results
kk: Нәтижелер жоқ

en: Enter at least three characters to get search suggestions
kk: Іздеу ұсыныстарын алу үшін кемінде үш таңба енгізіңіз

en: Close
kk: Жабу

en: Previous Result
kk: Алдыңғы нәтиже

en: Next Result
kk: Келесі нәтиже

en: Wikipedia Link
kk: Wikipedia сілтемесі

[ctx: shortcut window]
en: General
kk: Жалпы

[ctx: shortcut window]
en: Main menu
kk: Негізгі мәзір

[ctx: shortcut window]
en: Sidebar
kk: Бүйірлік панель

[ctx: shortcut window]
en: Table of contents
kk: Мазмұны

[ctx: shortcut window]
en: Preferences
kk: Баптаулар

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard shortcuts
kk: Пернетақта жарлықтары

[ctx: shortcut window]
en: Quit
kk: Шығу

[ctx: shortcut window]
en: Bookmarks
kk: Бетбелгілер

[ctx: shortcut window]
en: Add bookmark
kk: Бетбелгі қосу

[ctx: shortcut window]
en: Tabs
kk: Беттер

[ctx: shortcut window]
en: New tab
kk: Жаңа бет

[ctx: shortcut window]
en: Close current tab
kk: Ағымдағы бетті жабу

[ctx: shortcut window]
en: Next tab
kk: Келесі бет

[ctx: shortcut window]
en: Previous tab
kk: Алдыңғы бет

[ctx: shortcut window]
en: Navigation
kk: Навигация

[ctx: shortcut window]
en: Search articles
kk: Мақалаларды іздеу

[ctx: shortcut window]
en: Random article
kk: Кездейсоқ мақала

[ctx: shortcut window]
en: Previous page
kk: Алдыңғы бет

[ctx: shortcut window]
en: Next page
kk: Келесі бет

en: Open Wikipedia Link
kk: Wikipedia сілтемесін ашу

[ctx: shortcut window]
en: Open Wikipedia link
kk: Wikipedia сілтемесін ашу
