Wine - en to or translation catalogue (9 entries)

en: &Properties
or: ସୂଚନା (&o)

en: Ana&log
or: ଆନାଲଗ ‍‌(&l)

en: Digi&tal
or: ଡିଜିଟାଲ (&)

en: &Font...
or: ଅକ୍ଷରରୂପ (&F)...

en: &Without Titlebar
or: ଶୀର୍ଷକ ପଟି ବିନା (&W)

en: &Seconds
or: ସେକଣ୍ଡ (&S)

en: &Date
or: ତାରିଖ (&D)

en: &Always on Top
or: ସର୍ବଦା ଉପରେ (&A)

en: Clock
or: ଘଡ଼ି
