Wine - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: &Properties
pa: ਜਾਣਕਾਰੀ(&o)

en: Ana&log
pa: ਐਨਾਲਾਗ(&l)

en: Digi&tal
pa: ਡਿਜ਼ੀਟਲ(&t)

en: &Font...
pa: ਫੌਂਟ(&F)...

en: &Without Titlebar
pa: ਟਾਈਟਲਬਾਰ ਤੋਂ ਬਿਨਾਂ(&W)

en: &Seconds
pa: ਸਕਿੰਟ(&S)

en: &Date
pa: ਮਿਤੀ(&D)

en: &Always on Top
pa: ਹਮੇਸ਼ਾ ਉੱਪਰ(&A)

en: Clock
pa: ਘੜੀ
