Wine - en to sl translation catalogue (2981 entries)

en: Security
sl: Varnost

en: Install/Uninstall
sl: Dodaj/odstrani programe

en: To install a new program from a floppy disk, CD-ROM drive, or your hard drive, click Install.
sl: Za namestitev novega programa z diskete, CD-ROMa ali trdega diska kliknite 'Namesti'.

en: &Install...
sl: &Namesti ...

en: &Support Information
sl: &Informacije o podpori

en: &Modify...
sl: &Spremeni ...

en: &Remove
sl: &Odstrani

en: Support Information
sl: Podporni podatki

en: OK
sl: V redu

en: The following information can be used to get technical support for %s:
sl: Pri pridobivanju tehnične podpore za %s lahko uporabite naslednje podatke:

en: Publisher:
sl: Založnik:

en: Version:
sl: Različica:

en: Contact:
sl: Stik:

en: Support Information:
sl: Tehnična podpora:

en: Support Telephone:
sl: Telefon teh. podpore:

en: Readme:
sl: Preberi me:

en: Product Updates:
sl: Posodobitve izdelka:

en: Comments:
sl: Opomba:

en: Wine Gecko Installer
sl: Namestitev Wine Gecko

en: Wine could not find a Gecko package which is needed for applications embedding HTML to work correctly. Wine can automatically download and install it for you.
    
    Note: it is recommended to use your distribution's packages instead. See <a href="https://wiki.winehq.org/Gecko">https://wiki.winehq.org/Gecko</a> for details.
sl: Wine ni našel paketa Gecko, ki ga programi, ki uporabljajo HTML, potrebujejo, da delujejo pravilno. Wine ga lahko samodejno prenese in namesti.
    
    Opomba: priporočljivo je uporabiti Gecko paket od distribucije. Oglejte si <a href="https://wiki.winehq.org/Gecko">https://wiki.winehq.org/Gecko</a> za podrobnosti.

en: &Install
sl: &Namesti

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Add/Remove Programs
sl: Dodaj/odstrani programe

en: Allows you to install new software, or remove existing software from your computer.
sl: Omogoča namestitev novih programov oziroma odstranitev programov iz vašega računalnika.

en: Applications
sl: Programi

en: Unable to execute the uninstaller, '%s'. Do you want to remove the uninstall entry for this program from the registry?
sl: Napaka med zaganjanjem odstranitvenega programa '%s'. Ali želite izbrisati odstranitveni vnos za ta program iz registra?

en: Not specified
sl: Ni navedeno

en: Name
sl: Ime

en: Publisher
sl: Založnik

en: Version
sl: Različica

en: Installation programs
sl: Namestitveni programi

en: Programs (*.exe)
sl: Programi (*.exe)

en: All files (*.*)
sl: Vse datoteke (*.*)

en: &Modify/Remove
sl: &Spremeni/Odstrani

en: Downloading...
sl: Prejemanje ...

en: Installing...
sl: Nameščanje ...

en: Unexpected checksum of downloaded file. Aborting installation of corrupted file.
sl: Nepričakovana nadzorna vsota prejete datoteke. Preklic namestitve pokvarjene datoteke.

en: Compress options
sl: Možnosti stiskanja

en: &Choose a stream:
sl: &Izbran tok:

en: &Options...
sl: M&ožnosti ...

en: &Interleave every
sl: &Prepletanje vsake

en: frames
sl: slike

en: Current format:
sl: Trenutna oblika zapisa:

en: Waveform: %s
sl: Valovna oblika: %s

en: Waveform
sl: Valovna oblika

en: All multimedia files
sl: Vse predstavne datoteke

en: audio
sl: zvok

en: Wine AVI-default-filehandler
sl: Wine privzeti-upravljalnik-AVI-datotek

en: uncompressed
sl: nestisnjeno

en: Canceling...
sl: Preklicevanje ...

en: Properties for %s
sl: Lastnosti %s

en: &Apply
sl: &Uporabi

en: Help
sl: Pomoč

en: Wizard
sl: Čarovnik

en: < &Back
sl: < Na&zaj

en: &Next >
sl: &Naprej >

en: Finish
sl: Dokončaj

en: Customize Toolbar
sl: Prilagoditev orodne vrstice

en: &Close
sl: &Zapri

en: R&eset
sl: Po&nastavi

en: &Help
sl: Pomo&č

en: Move &Up
sl: N&avzgor

en: Move &Down
sl: Na&vzdol

en: A&vailable buttons:
sl: Razpoložljivi &gumbi:

en: &Add ->
sl: &Dodaj ->

en: <- &Remove
sl: <- &Odstrani

en: &Toolbar buttons:
sl: G&umbi orodne vrstice:

en: Separator
sl: Ločnica

[ctx: hotkey]
en: None
sl: Brez

en: &Yes
sl: &Da

en: &No
sl: &Ne

en: &Retry
sl: P&onovi

en: Close
sl: Zapri

en: Today:
sl: Danes:

en: Go to today
sl: Pojdi na današnji dan

en: Open
sl: Odpri

en: File &Name:
sl: Ime &datoteke:

en: &Directories:
sl: &Mape:

en: List Files of &Type:
sl: &Vrsta datotek:

en: Dri&ves:
sl: Pog&oni:

en: &Read Only
sl: Samo za &branje

en: Save As...
sl: Shrani kot ...

en: Save As
sl: Shrani kot

en: Print
sl: Natisni

en: Printer:
sl: Tiskalnik:

en: Print range
sl: Obseg tiskanja

en: &All
sl: &Vse

en: S&election
sl: I&zbor

en: &Pages
sl: St&rani

en: &Setup
sl: &Nastavitve

en: &From:
sl: &od:

en: &To:
sl: &do:

en: Print &Quality:
sl: Kakovost ti&skanja:

en: Print to Fi&le
sl: Na&tisni v datoteko

en: Condensed
sl: Zbiranje kopij

en: Print Setup
sl: Nastavitve tiskanja

en: Printer
sl: Tiskalnik

en: &Default Printer
sl: Privzeti &tiskalnik

en: [none]
sl: [brez]

en: Specific &Printer
sl: Določen ti&skalnik

en: Orientation
sl: Usmerjenost

en: Po&rtrait
sl: P&okončno

en: &Landscape
sl: L&ežeča

en: Paper
sl: Papir

en: Si&ze
sl: Veli&kost

en: &Source
sl: &Vir

en: Font
sl: Pisava

en: &Font:
sl: Pis&ava:

en: Font St&yle:
sl: Slog pi&save:

en: &Size:
sl: &Velikost:

en: Effects
sl: Učinki

en: Stri&keout
sl: Pr&ečrtano

en: &Underline
sl: P&odčrtano

en: &Color:
sl: &Barva:

en: Sample
sl: Vzorec

en: Scr&ipt:
sl: Sis&tem pisave:

en: Color
sl: Barva

en: &Basic Colors:
sl: Osno&vne barve:

en: &Custom Colors:
sl: Namešane &barve:

en: &Red:
sl: &Rdeča:

en: &Green:
sl: &Zelena:

en: &Blue:
sl: &Modra:

en: &Hue:
sl: Od&tn.:

[ctx: Saturation]
en: &Sat:
sl: &Sob:

[ctx: Luminance]
en: &Lum:
sl: &Svetl.:

en: &Add to Custom Colors
sl: &Dodaj med namešane barve

en: &Define Custom Colors >>
sl: M&ešanje barv >>

en: Find
sl: Iskanje

en: Fi&nd What:
sl: N&ajdi:

en: Match &Whole Word Only
sl: &Samo cele besede

en: Match &Case
sl: &Razlikuj velikost črk

en: Direction
sl: Smer iskanja

en: &Up
sl: Navz&gor

en: &Down
sl: Navz&dol

en: &Find Next
sl: &Najdi naslednje

en: Replace
sl: Zamenjaj

en: Re&place With:
sl: Zamenjaj &z:

en: &Replace
sl: &Zamenjaj

en: Replace &All
sl: Zamenjaj &vse

en: &Properties
sl: &Lastnosti

en: Print to fi&le
sl: Na&tisni v datoteko

en: &Name:
sl: &Ime:

en: Status:
sl: Stanje:

en: Type:
sl: Vrsta:

en: Where:
sl: Kje:

en: Comment:
sl: Opomba:

en: Pa&ges
sl: St&rani

en: &Selection
sl: I&zbor

en: &from:
sl: &od:

en: &to:
sl: &do:

en: Copies
sl: Kopije

en: Number of &copies:
sl: Število &kopij:

en: C&ollate
sl: Z&biranje

en: Si&ze:
sl: V&elikost:

en: &Source:
sl: &Vir:

en: P&ortrait
sl: P&okončno

en: L&andscape
sl: L&ežeče

en: Setup Page
sl: Nastavitev strani

en: &Tray:
sl: &Vir:

en: &Portrait
sl: P&okončna

en: L&eft:
sl: &Levo:

en: &Right:
sl: &Desno:

en: T&op:
sl: &Zgoraj:

en: &Bottom:
sl: &Spodaj:

en: P&rinter...
sl: &Tiskalnik ...

en: Look &in:
sl: &Išči v:

en: File &name:
sl: Ime &datoteke:

en: Files of &type:
sl: Vrsta da&totek:

en: Open as &read-only
sl: &Samo za branje

en: &Open
sl: &Odpri

en: File name:
sl: Ime datoteke:

en: Files of type:
sl: Vrsta datoteke:

en: File not found
sl: Datoteke ni mogoče najti

en: Please verify that the correct file name was given
sl: Preverite, ali ste vnesli pravilno ime datoteke

en: File does not exist.
    Do you want to create file?
sl: Datoteka ne obstaja.
    Ali jo želite ustvariti?

en: File already exists.
    Do you want to replace it?
sl: Datoteka že obstaja.
    Ali jo želite zamenjati?

en: Invalid character(s) in path
sl: Neveljavni znaki v poti

en: A filename cannot contain any of the following characters:
                              / : < > |
sl: Ime datoteke ne sme vsebovati naslednjih znakov:
                              / : < > |

en: Path does not exist
sl: Pot ne obstaja

en: File does not exist
sl: Datoteka ne obstaja

en: Up One Level
sl: Eno raven navzgor

en: Create New Folder
sl: Ustvari novo mapo

en: List
sl: Seznam

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Browse to Desktop
sl: Brskaj po namizju

en: Regular
sl: Običajno

en: Bold
sl: Krepko

en: Italic
sl: Ležeče

en: Bold Italic
sl: Krepko ležeče

en: Black
sl: Črna

en: Maroon
sl: Kostanjeva

en: Green
sl: Zelena

en: Olive
sl: Olivna

en: Navy
sl: Mornariška

en: Purple
sl: Vijolična

en: Teal
sl: Zelenomodra

en: Gray
sl: Siva

en: Silver
sl: Srebrna

en: Red
sl: Rdeča

en: Lime
sl: Citronska

en: Yellow
sl: Rumena

en: Blue
sl: Modra

en: Fuchsia
sl: Roza

en: Aqua
sl: Akvamarin

en: White
sl: Bela

en: Unreadable Entry
sl: Neberljiv vnos

en: This value does not lie within the page range.
    Please enter a value between %1!d! and %2!d!.
sl: Ta vrednost ne leži znotraj obsega strani.
    Podajte vrednost med %1!d! in %2!d!.

en: The 'from' entry cannot exceed the 'to' entry.
sl: Vrednost 'od' ne more biti večja od vrednosti 'do'.

en: Margins overlap or fall outside Paper boundaries.
    Please reenter margins.
sl: Robovi se prekrivajo ali pa niso znotraj meja papirja.
    Ponovno vnesite vrednosti robov.

en: The 'Number of copies' field cannot be empty.
sl: Polje 'Število kopij' ne sme biti prazno.

en: This large number of copies is not supported by your printer.
    Please enter a value between 1 and %d.
sl: Tiskalnik ne podpira tako velikega števila kopij.
    Vnesite vrednost med 1 in %d.

en: A printer error occurred.
sl: Prišlo je do napake tiskanja.

en: No default printer defined.
sl: Privzeti tiskalnik ni določen.

en: Cannot find the printer.
sl: Tiskalnika ni mogoče najti.

en: Out of memory.
sl: Zmanjkalo je pomnilnika.

en: An error occurred.
sl: Prišlo je do napake.

en: Unknown printer driver.
sl: Neznan gonilnik tiskalnika.

en: Before you can perform printer-related tasks such as page setup or printing a document, you need to install a printer. Please install one and retry.
sl: Preden lahko izvajate s tiskalniki povezana opravila, kot je nastavitev strani ali tiskanje dokumenta, morate namestiti tiskalnik. Po namestitvi tiskalnika poskusite znova.

en: Select a font size between %1!d! and %2!d! points.
sl: Izberite velikost pisave med %1!d! in %2!d! točkami.

en: &Save
sl: &Shrani

en: Save &in:
sl: Shrani &v:

en: Save
sl: Shrani

en: Open File
sl: Odpri datoteko

en: Ready
sl: Pripravljen

en: Paused;
sl: V premoru;

en: Error;
sl: Napaka;

en: Pending deletion;
sl: Brisanje je na čakanju;

en: Paper jam;
sl: Papir se je zataknil;

en: Out of paper;
sl: Zmanjkalo je papirja;

en: Feed paper manual;
sl: Podajanje papirja je ročno;

en: Paper problem;
sl: Težava s papirjem;

en: Printer offline;
sl: Tiskalnik ni povezan;

en: I/O Active;
sl: V/I je dejaven;

en: Busy;
sl: Zaposleno;

en: Printing;
sl: Tiskanje;

en: Output tray is full;
sl: Izhodni pladenj je poln;

en: Not available;
sl: Ni na voljo;

en: Waiting;
sl: Čakanje;

en: Processing;
sl: Obdelovanje;

en: Initializing;
sl: Začenjanje;

en: Warming up;
sl: Ogrevanje;

en: Toner low;
sl: Zmanjkuje črnila;

en: No toner;
sl: Ni črnila;

en: Page punt;
sl: Upor strani;

en: Interrupted by user;
sl: Preklic s strani uporabnika;

en: Out of memory;
sl: Zmanjkalo je pomnilnika;

en: The printer door is open;
sl: Ohišje tiskalnika je odprto;

en: Print server unknown;
sl: Strežnik za tiskanje ni znan;

en: Power save mode;
sl: Način varčevanja z energijo;

en: Default Printer;
sl: Privzeti tiskalnik;

en: There are %d documents in the queue
sl: V čakalni vrsti je %d dokumentov

en: Margins [inches]
sl: Beli robovi [palci]

en: Margins [mm]
sl: Robovi [mm]

en: Properties
sl: Lastnosti

en: Options
sl: Možnosti

en: &User name:
sl: &Uporabniško ime:

en: &Password:
sl: &Geslo:

en: &Remember my password
sl: &Zapomni si geslo

en: Connect to %s
sl: Poveži se z %s

en: Connecting to %s
sl: Povezovanje z %s

en: Logon unsuccessful
sl: Prijava ni uspela

en: Make sure that your user name
    and password are correct.
sl: Preverite, ali ste vnesli pravilno
    uporabniško ime in/ali geslo.

en: Having Caps Lock on may cause you to enter your password incorrectly.
    
    Press the Caps Lock key on your keyboard to turn off Caps Lock before
    entering your password.
sl: Vključen Caps Lock je lahko vzrok nepravilnega vnosa gesla.
    
    Pritisnite tipko Caps Lock, s čimer ga izklopite
    in znova vnesite geslo.

en: Caps Lock is On
sl: Caps Lock je vključen

en: Authority Key Identifier
sl: Določilo ključa overitve

en: Key Attributes
sl: Atributi ključa

en: Key Usage Restriction
sl: Omejitev uporabe ključa

en: Subject Alternative Name
sl: Nadomestno ime zadeve

en: Issuer Alternative Name
sl: Nadomestno ime izdajatelja

en: Basic Constraints
sl: Osnovne omejitve

en: Key Usage
sl: Uporaba ključa

en: Certificate Policies
sl: Pravila potrdil

en: Subject Key Identifier
sl: Določilo ključa zahteve

en: CRL Reason Code
sl: Koda vzroka CRL

en: CRL Distribution Points
sl: Točke razdeljevanje CRL

en: Enhanced Key Usage
sl: Izboljšana uporaba ključa

en: Authority Information Access
sl: Dostop do podrobnosti overitve

en: Certificate Extensions
sl: Razširitve potrdila

en: Next Update Location
sl: Naslednja posodobitev mesta

en: Yes or No Trust
sl: Zaupanje ali brez njega

en: Email Address
sl: Naslov elektronske pošte

en: Unstructured Name
sl: Nestrukturirano ime

en: Content Type
sl: Vrsta vsebine

en: Message Digest
sl: Izvleček sporočila

en: Signing Time
sl: Čas podpisovanja

en: Counter Sign
sl: Podpis števca

en: Challenge Password
sl: Geslo izziva

en: Unstructured Address
sl: Nestrukturiran naslov

en: S/MIME Capabilities
sl: Zmožnosti S/MIME

en: Prefer Signed Data
sl: Podpisani podatki imajo prednost

en: User Notice
sl: Uporabniško obvestilo

en: On-line Certificate Status Protocol
sl: Spletni protokol stanja potrdila

en: Certification Authority Issuer
sl: Izdajatelj overitelja potrdil

en: Certification Template Name
sl: Ime predloge potrdila

en: Certificate Type
sl: Vrsta potrdila

en: Certificate Manifold
sl: Mnogoterost potrdila

en: Netscape Cert Type
sl: Vrsta potrdila Netscape

en: Netscape Base URL
sl: Osnovni URL Netscape

en: Netscape Revocation URL
sl: URL preklica Netscape

en: Netscape CA Revocation URL
sl: URL preklica overitelja potrdil Netscape

en: Netscape Cert Renewal URL
sl: URL obnavljanja potrdil Netscape

en: Netscape CA Policy URL
sl: URL pravil overitelja potrdila Netscape

en: Netscape SSL ServerName
sl: Ime strežnika Netscape SSL

en: Netscape Comment
sl: Opomba Netscape

en: Country/Region
sl: Država/regija

en: Organization
sl: Organizacija

en: Organizational Unit
sl: Organizacijska enota

en: Common Name
sl: Splošno ime

en: Locality
sl: Krajevnost

en: State or Province
sl: Država ali provinca

en: Title
sl: Naziv

en: Given Name
sl: Rojstno ime

en: Initials
sl: Začetnice

en: Surname
sl: Priimek

en: Domain Component
sl: Sestavni del domene

en: Street Address
sl: Naslov ulice

en: Serial Number
sl: Zaporedna številka

en: CA Version
sl: Različica CA

en: Cross CA Version
sl: Različica preko več overiteljev potrdil

en: Serialized Signature Serial Number
sl: Podpis zaporedne številke v zaporedju

en: Principal Name
sl: Osnovno ime

en: Windows Product Update
sl: Posodobitev izdelka Windows

en: Enrollment Name Value Pair
sl: Par vrednosti imena vpisa

en: OS Version
sl: Različica OS

en: Enrollment CSP
sl: CSP vpisa

en: CRL Number
sl: Številka CRL

en: Delta CRL Indicator
sl: Kazalnik razlike CRL

en: Issuing Distribution Point
sl: Izdajanje točke razdeljevanja

en: Freshest CRL
sl: Najbolj svež CRL

en: Name Constraints
sl: Omejitve imen

en: Policy Mappings
sl: Preslikave pravil

en: Policy Constraints
sl: Omejitve pravil

en: Cross-Certificate Distribution Points
sl: Razdeljevalne točke navzkrižnih potrdil

en: Application Policies
sl: Pravila programov

en: Application Policy Mappings
sl: Preslikava pravil programov

en: Application Policy Constraints
sl: Omejitve pravil programov

en: CMC Data
sl: Podatki CMC

en: CMC Response
sl: Odziv CMC

en: Unsigned CMC Request
sl: Nepodpisan zahtevek CMC

en: CMC Status Info
sl: Podrobnosti stanja CMC

en: CMC Extensions
sl: Razširitve CMC

en: CMC Attributes
sl: Atributi CMC

en: PKCS 7 Data
sl: PCKS 7 podatki

en: PKCS 7 Signed
sl: PKCS 7 podpisano

en: PKCS 7 Enveloped
sl: PCKS 7 v ovojnici

en: PKCS 7 Signed Enveloped
sl: PKCS 7 podpisano v ovojnici

en: PKCS 7 Digested
sl: PKCS 7 izvleček

en: PKCS 7 Encrypted
sl: PCKS 7 šifrirano

en: Previous CA Certificate Hash
sl: Predhodno razpršilo potrdila overitelja potrdil

en: Virtual Base CRL Number
sl: Navidezno osnovno število CRL

en: Next CRL Publish
sl: Objava naslednjega CRL

en: CA Encryption Certificate
sl: Potrdilo za šifriranje overitelja potrdil

en: Key Recovery Agent
sl: Agent za obnovo ključev

en: Certificate Template Information
sl: Podrobnosti predloge potrdila

en: Enterprise Root OID
sl: OID skrbnika podjetja

en: Dummy Signer
sl: Preizkusni podpisnik

en: Encrypted Private Key
sl: Šifriran osebni ključ

en: Published CRL Locations
sl: Objavljena mesta CRL

en: Enforce Certificate Chain Policy
sl: Prisili pravilo verige potrdil

en: Transaction Id
sl: Id prenosa

en: Sender Nonce
sl: Žeton podpisnika

en: Recipient Nonce
sl: Žeton prejemnika

en: Reg Info
sl: Podrobnosti registra

en: Get Certificate
sl: Dobi potrdilo

en: Get CRL
sl: Dobi CRL

en: Revoke Request
sl: Zahteva po preklicu

en: Query Pending
sl: Poizvedba na čakanju

en: Certificate Trust List
sl: Seznam zaupanih potrdil

en: Archived Key Certificate Hash
sl: Razpršilo arhiviranega potrdila ključa

en: Private Key Usage Period
sl: Obdobje uporabe osebnega ključa

en: Client Information
sl: Podrobnosti odjemalca

en: Server Authentication
sl: Overitev strežnika

en: Client Authentication
sl: Overitev odjemalca

en: Code Signing
sl: Podpisovanje kode

en: Secure Email
sl: Varna e-pošta

en: Time Stamping
sl: Časovno žigosanje

en: Microsoft Trust List Signing
sl: Podpisovanje seznama zaupanja Microsoft

en: Microsoft Time Stamping
sl: Časovno žigosanje Microsoft

en: IP security end system
sl: Končni sistem varnosti IP

en: IP security tunnel termination
sl: Končanje predora varnosti IP

en: IP security user
sl: Uporabnik varnosti IP

en: Encrypting File System
sl: Šifriranje datotečnega sistema

en: Windows Hardware Driver Verification
sl: Preverjanje gonilnikov Windows strojne opreme

en: Windows System Component Verification
sl: Preverjanje sestavnih delov sistema Windows

en: OEM Windows System Component Verification
sl: OEM preverjanje sestavnih delov sistema Windows

en: Embedded Windows System Component Verification
sl: Vstavljeno preverjanje sestavnih delov sistema Windows

en: Key Pack Licenses
sl: Licence paketa ključev

en: License Server Verification
sl: Preverjanje licence strežnika

en: Smart Card Logon
sl: Prijava pametne kartice

en: Digital Rights
sl: Digitalne pravice

en: Qualified Subordination
sl: Kvalificirana podordinacija

en: Key Recovery
sl: Obnavljanje ključa

en: Document Signing
sl: Podpisovanje dokumenta

en: IP security IKE intermediate
sl: IKE vmesnik varnosti IP

en: File Recovery
sl: Obnavljanje datotek

en: Root List Signer
sl: Podpisnik korenskega seznama

en: All application policies
sl: Vsa pravila programov

en: Directory Service Email Replication
sl: Podvajanje map storitve e-pošte

en: Certificate Request Agent
sl: Agent zahteve potrdil

en: Lifetime Signing
sl: Doživljenjsko podpisovanje

en: All issuance policies
sl: Vse zavarovalne police

en: Trusted Root Certification Authorities
sl: Zaupanja vredni korenski overitelji potrdil

en: Personal
sl: Osebno

en: Intermediate Certification Authorities
sl: Vmesni overitelji potrdil

en: Other People
sl: Drugi ljudje

en: Trusted Publishers
sl: Zaupana vredni objavitelji

en: Untrusted Certificates
sl: Nezaupana potrdila

en: KeyID=
sl: ID ključa=

en: Certificate Issuer
sl: Izdajatelj potrdila

en: Certificate Serial Number=
sl: Zaporedna številka potrdila=

en: Other Name=
sl: Drugo ime=

en: Email Address=
sl: Naslov e-pošte=

en: DNS Name=
sl: Ime DNS=

en: Directory Address
sl: Dostop do mape

en: IP Address=
sl: Naslov IP=

en: Mask=
sl: Maska=

en: Registered ID=
sl: Vpisan ID=

en: Unknown Key Usage
sl: Neznana uporaba ključa

en: Subject Type=
sl: Vrsta zadeve=

[ctx: Certificate Authority]
en: CA
sl: Overitelj potrdil

en: End Entity
sl: Končna entiteta

en: Path Length Constraint=
sl: Omejitev dolžine poti=

[ctx: path length]
en: None
sl: Brez

en: Information Not Available
sl: Podrobnosti niso na voljo

en: Authority Info Access
sl: Dostop do podrobnosti overitelja

en: Access Method=
sl: Način dostopa=

en: CA Issuers
sl: Izdajatelji CA

en: Unknown Access Method
sl: Neznan način dostopa

en: Alternative Name
sl: Nadomestno ime

en: CRL Distribution Point
sl: Točka razdeljevanja CRL

en: Distribution Point Name
sl: Ime točke razdeljevanja

en: Full Name
sl: Polno ime

en: RDN Name
sl: Ime RDN

en: CRL Reason=
sl: Vzrok CRL=

en: CRL Issuer
sl: Izdajatelj CRL

en: Key Compromise
sl: Ogrožen ključ

en: CA Compromise
sl: Ogrožen overitelj potrdil

en: Affiliation Changed
sl: Pripadnost je bila spremenjena

en: Superseded
sl: Zamenjano

en: Operation Ceased
sl: Opravilo je bilo zaustavljeno

en: Certificate Hold
sl: Držalo potrdila

en: Financial Information=
sl: Finančne podrobnosti=

en: Available
sl: Na voljo

en: Not Available
sl: Ni na voljo

en: Meets Criteria=
sl: Ustreza pogojem=

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Digital Signature
sl: Digitalni podpis

en: Non-Repudiation
sl: Brez zavrnitve

en: Key Encipherment
sl: Šifriranje ključa

en: Data Encipherment
sl: Šifriranje podatkov

en: Key Agreement
sl: Dogovor o ključu

en: Certificate Signing
sl: Podpisovanje potrdil

en: Off-line CRL Signing
sl: Podpisovanje CRL brez povezave

en: CRL Signing
sl: Podpisovanje CRL

en: Encipher Only
sl: Le šifrirnik

en: Decipher Only
sl: Le odšifrirnik

en: SSL Client Authentication
sl: Overitev odjemalca SSL

en: SSL Server Authentication
sl: Overitev strežnika SSL

en: Signature
sl: Podpis

en: Signature CA
sl: Podpis overitelja potrdil

en: Certificate Policy
sl: Pravilo potrdila

en: Policy Identifier:
sl: Določilo pravil:

en: Policy Qualifier Info
sl: Podrobnosti kvalifikatorja pravil

en: Policy Qualifier Id=
sl: ID kvalifikatorja pravil=

en: Qualifier
sl: Kvalifikator

en: Notice Reference
sl: Sklic obvestila

en: Organization=
sl: Organizacija=

en: Notice Number=
sl: Število obvestila=

en: Notice Text=
sl: Besedilo obvestila=

en: General
sl: Splošno

en: &Install Certificate...
sl: &Namesti potrdilo ...

en: Issuer &Statement
sl: &Izjava izdaje

en: &Show:
sl: &Pokaži:

en: &Edit Properties...
sl: &Uredi lastnosti ...

en: &Copy to File...
sl: &Kopiraj v datoteko ...

en: Certification Path
sl: Pot potrdila

en: Certification path
sl: Pot potrdila

en: &View Certificate
sl: &Poglej potrdilo

en: Certificate &status:
sl: &Stanje potrdil:

en: Disclaimer
sl: Izjava

en: More &Info
sl: Več &podrobnosti

en: &Friendly name:
sl: &Prijazno ime:

en: &Description:
sl: &Opis:

en: Certificate purposes
sl: Nameni potrdila

en: &Enable all purposes for this certificate
sl: &Omogoči vse namene za to potrdilo

en: D&isable all purposes for this certificate
sl: On&emogoči vse namene za to potrdilo

en: Enable &only the following purposes for this certificate:
sl: Omogoči &le naslednje namene za to potrdilo:

en: Add &Purpose...
sl: Dodaj &namen ...

en: Add Purpose
sl: Dodaj namen

en: Add the object identifier (OID) for the certificate purpose you wish to add:
sl: Doda določilo predmeta (OID) za namene potrdil, ki jih želite dodati:

en: Select Certificate Store
sl: Izberite shrambo potrdila

en: Select the certificate store you want to use:
sl: Izbor shrambe potrdil, ki jih želite uporabiti:

en: &Show physical stores
sl: &Pokaži fizični shrambe

en: Certificate Import Wizard
sl: Čarovnik za uvoz potrdila

en: Welcome to the Certificate Import Wizard
sl: Dobrodošli v čarovniku za uvoz potrdila

en: This wizard helps you import certificates, certificate revocation lists, and certificate trust lists from a file to a certificate store.
    
    A certificate can be used to identify you or the computer with which you are communicating. It can also be used for authentication, and to sign messages. Certificate stores are collections of certificates, certificate revocation lists, and certificate trust lists.
    
    To continue, click Next.
sl: Ta čarovnik vam pomaga pri uvozu potrdil, seznam preklicanih potrdil in seznam zaupanih potrdil iz shrambe potrdil v datoteko.
    
    Potrdilo se lahko uporabi za določitev vas ali računalnika s katerim se sporazumevanje. Uporabite ga lahko tudi za overitev in za podpis sporočil. Shrambe potrdil so zbirke potrdil, seznamov preklicanih potrdil in seznamov zaupanja vrednih potrdil.
    
    Za nadaljevanje kliknite Naprej.

en: &File name:
sl: &Ime datoteke:

en: B&rowse...
sl: B&rskaj ...

en: Note: The following file formats may contain more than one certificate, certificate revocation list, or certificate trust list:
sl: Opomba: Naslednje vrste datotek lahko vsebujejo več kot eno potrdilo, seznam preklicanih potrdil ali seznam zaupanja vrednih potrdil:

en: Microsoft Serialized Certificate Store (*.sst)
sl: Microsoftova shramba potrdil v zaporedjih (*.sst)

en: Wine can automatically select the certificate store, or you can specify a location for the certificates.
sl: Wine lahko samodejno izbere shrambo potrdil ali pa lahko sami določite mesto potrdil.

en: &Automatically select certificate store
sl: &Samodejno izberi shrambo potrdila

en: &Place all certificates in the following store:
sl: &Postavi vsa potrdila v naslednjo shrambo:

en: Completing the Certificate Import Wizard
sl: Dopolnjevanje čarovnika za uvoz potrdil

en: You have successfully completed the Certificate Import Wizard.
sl: Uspešno ste dokončali čarovnika za uvoz potrdil.

en: You have specified the following settings:
sl: Določili ste naslednje nastavitve:

en: Certificates
sl: Potrdila

en: I&ntended purpose:
sl: N&amenjen namen:

en: &Import...
sl: &Uvozi ...

en: &Export...
sl: &Izvozi ...

en: &Advanced...
sl: &Napredno ...

en: Certificate intended purposes
sl: Nameni namenjenega potrdila

en: &View
sl: &Pogled

en: Advanced Options
sl: Napredne možnosti

en: Certificate purpose
sl: Nameni potrdil

en: Select one or more purposes to be listed when Advanced Purposes is selected.
sl: Izberite enega ali več namenov za izpis, ko so izbrani Napredni nameni.

en: &Certificate purposes:
sl: Nameni &potrdila:

en: Certificate Export Wizard
sl: Čarovnik za izvoz potrdila

en: Welcome to the Certificate Export Wizard
sl: Dobrodošli v čarovniku za izvoz potrdil

en: This wizard helps you export certificates, certificate revocation lists, and certificate trust lists from a certificate store to a file.
    
    A certificate can be used to identify you or the computer with which you are communicating. It can also be used for authentication, and to sign messages. Certificate stores are collections of certificates, certificate revocation lists, and certificate trust lists.
    
    To continue, click Next.
sl: Ta čarovnik vam pomaga pri izvozu potrdil, seznam preklicanih potrdil in seznam zaupanih potrdil iz shrambe potrdil v datoteko.
    
    Potrdilo se lahko uporabi za določitev vas ali računalnika s katerim se sporazumevanje. Uporabite ga lahko tudi za overitev in za podpis sporočil. Shrambe potrdil so zbirke potrdil, seznamov preklicanih potrdil in seznamov zaupanja vrednih potrdil.
    
    Za nadaljevanje kliknite Naprej.

en: If you choose to export the private key, you will be prompted for a password to protect the private key on a later page.
sl: Če izberete izvoz zasebnega ključa, boste bili pozvani za geslo za zaščito zasebnega ključa na poznejši strani.

en: Do you wish to export the private key?
sl: Ali želite zasebni ključ izvoziti?

en: &Yes, export the private key
sl: &Da, izvozi zasebni ključ

en: N&o, do not export the private key
sl: N&e, ne izvozi zasebnega ključa

en: &Confirm password:
sl: &Potrdi geslo:

en: Select the format you want to use:
sl: Izberite obliko, ki jo želite uporabiti:

en: &Include all certificates in the certification path if possible
sl: &Vključi vsa potrdila na poti potrdila, če je to mogoče

en: Incl&ude all certificates in the certification path if possible
sl: Vkl&juči vsa potrdila na poti potrdila, če je mogoče

en: &Enable strong encryption
sl: &Omogoči močno šifriranje

en: Delete the private &key if the export is successful
sl: Izbriši zasebni &ključ, če je bil izvoz uspešen

en: Completing the Certificate Export Wizard
sl: Dokončevanje čarovnika za izvoz potrdila

en: You have successfully completed the Certificate Export Wizard.
sl: Uspešno ste dokončali čarovnik za izvoz potrdil.

en: Certificate
sl: Potrdilo

en: Certificate Information
sl: Podrobnosti potrdila

en: This certificate has an invalid signature. The certificate may have been altered or corrupted.
sl: To potrdilo ima neveljaven podpis. To potrdilo je bilo spremenjeno ali okvarjeno.

en: This root certificate is not trusted. To trust it, add it to your system's trusted root certificate store.
sl: To korensko potrdilo ni zaupanja vredno. Za njegovo zaupanje go dodajte v shrambo zaupanja vrednih korenskih potrdil.

en: This certificate could not be validated to a trusted root certificate.
sl: Tega potrdila ni mogoče preveriti z zaupanja vrednim korenskim potrdilom.

en: This certificate's issuer could not be found.
sl: Izdajatelja tega potrdila ni bilo mogoče najti.

en: All the intended purposes of this certificate could not be verified.
sl: Vseh namenjenih ciljev tega potrdila ni mogoče preveriti.

en: This certificate is intended for the following purposes:
sl: To potrdilo je namenjeno za naslednje namene:

en: Issued to:
sl: Izdano osebi:

en: Issued by:
sl: Izdajatelj:

en: Valid from
sl: Veljavno od

en:  to
sl:  do

en: This certificate has an invalid signature.
sl: Potrdilo ima neveljaven podpis.

en: This certificate has expired or is not yet valid.
sl: Potrdilo je poteklo ali še ni veljavno.

en: This certificate's validity period exceeds that of its issuer.
sl: Obdobje veljavnosti potrdila presega obdobje veljavnosti njegovega izdajatelja.

en: This certificate was revoked by its issuer.
sl: To potrdilo je preklical njegov izdajatelj.

en: This certificate is OK.
sl: To potrdilo je v redu.

en: Field
sl: Polje

en: Value
sl: Vrednost

en: <All>
sl: <Vse>

en: Version 1 Fields Only
sl: Le polja različice 1

en: Extensions Only
sl: Le razširitve

en: Critical Extensions Only
sl: Le kritični izrazi

en: Properties Only
sl: Le lastnosti

en: Serial number
sl: Zaporedna številka

en: Issuer
sl: Izdajatelj

en: Valid from
sl: Veljavno od

en: Valid to
sl: Veljavno do

en: Subject
sl: Zadeva

en: Public key
sl: Javni ključ

en: %1 (%2!d! bits)
sl: %1 (%2!d! bitov)

en: SHA1 hash
sl: Razpršilo SHA1

en: Enhanced key usage (property)
sl: Uporaba izboljšanega ključa (lastnost)

en: Friendly name
sl: Prijazno ime

en: Description
sl: Opis

en: Certificate Properties
sl: Lastnosti potrdila

en: Please enter an OID in the form 1.2.3.4
sl: Vnesite OID v obliki 1.2.3.4

en: The OID you entered already exists.
sl: OID, ki ste ga vnesli, že obstaja.

en: Please select a certificate store.
sl: Izberite shrambo potrdila.

en: The file contains objects that do not match the given criteria. Please select another file.
sl: Datoteka vsebuje predmete, ki se ne ujemajo z danimi kriteriji. Izberite drugo datoteko.

en: File to Import
sl: Datoteka za uvoz

en: Specify the file you want to import.
sl: Navedite datoteko za uvoz.

en: Certificate Store
sl: Shramba potrdil

en: Certificate stores are collections of certificates, certificate revocation lists, and certificate trust lists.
sl: Shrambe potrdil so zbirke potrdil, seznami preklicanih potrdil in seznami zaupana vrednih potrdil.

en: X.509 Certificate (*.cer; *.crt)
sl: Potrdilo X.509 (*.cer; *.crt)

en: Personal Information Exchange (*.pfx; *.p12)
sl: Osebna izmenjava podrobnosti (*.pfx, *.p12)

en: Certificate Revocation List (*.crl)
sl: Seznam preklicanih potrdil (*.crl)

en: Certificate Trust List (*.stl)
sl: Seznam zaupanih potrdil (*.stl)

en: CMS/PKCS #7 Messages (*.spc; *.p7b)
sl: Sporočila CMS/PKCS #7 (*.spc; *.p7b)

en: Please select a file.
sl: Izberite datoteko.

en: The file format is not recognized. Please select another file.
sl: Oblike datoteke ni mogoče prepoznati. Izberite drugo datoteko.

en: Could not open
sl: Ni mogoče odpreti

en: Determined by the program
sl: Določeno s programom

en: Please select a store
sl: Izberite shrambo

en: Certificate Store Selected
sl: Izbrana je bila shramba potrdila

en: Automatically determined by the program
sl: Samodejno določeno s programom

en: File
sl: Datoteka

en: Content
sl: Vsebina

en: Certificate Revocation List
sl: Seznam preklicanih potrdil

en: CMS/PKCS #7 Message
sl: Sporočilo CMS/PKCS št.7

en: Personal Information Exchange
sl: Izmenjava osebnih podatkov

en: The import was successful.
sl: Uvoz je bil uspešen.

en: The import failed.
sl: Uvoz je spodletel.

en: <Advanced Purposes>
sl: <Napredne možnosti>

en: Issued To
sl: Izdano osebi

en: Issued By
sl: Izdajatelj

en: Expiration Date
sl: Datum preteka

en: Friendly Name
sl: Prijateljsko ime

en: <None>
sl: <Brez>

en: You will no longer be able to decrypt messages with this certificate, or sign messages with it.
    Are you sure you want to remove this certificate?
sl: S tem potrdilom ne boste mogli več odšifrirati ali podpisati sporočil.
    Ali ste prepričani, da želite odstraniti to potrdilo?

en: You will no longer be able to decrypt messages with these certificates, or sign messages with them.
    Are you sure you want to remove these certificates?
sl: S temi potrdili ne boste mogli več odšifrirati ali podpisati sporočil.
    Ali ste prepričani, da želite odstraniti ta potrdila?

en: You will no longer be able to encrypt messages with this certificate, or verify messages signed with it.
    Are you sure you want to remove this certificate?
sl: S tem potrdilom ne boste mogli več šifrirati sporočil ali preveriti sporočil podpisanih z njim.
    Ali ste prepričani, da želite odstraniti to potrdilo?

en: Certificates issued by this certification authority will no longer be trusted.
    Are you sure you want to remove this certificate?
sl: Potrdila, ki jih je izdal ta overitelj potrdila, ne bodo več vredni zaupanja
    Ali ste prepričani, da želite odstraniti to potrdilo?

en: Certificates issued by these certification authorities will no longer be trusted.
    Are you sure you want to remove these certificates?
sl: Potrdila, ki so jih izdali ti overitelji potrdil, ne bodo več vredni zaupanja
    Ali ste prepričani, da želite odstraniti ta potrdila?

en: Certificates issued by this root certification authority, or any certification authorities it issued, will no longer be trusted.
    Are you sure you want to remove this trusted root certificate?
sl: Potrdila, ki jih je izdal korenski overitelj potrdil ali katerikoli overitelji potrdil, ki so jih izdali, ne bodo več zaupanja vredni.
    Ali ste prepričani, da želite odstraniti to zaupanja vredno korensko potrdilo?

en: Certificates issued by these root certification authorities, or any certification authorities they issued, will no longer be trusted.
    Are you sure you want to remove these trusted root certificates?
sl: Potrdila, ki so jih izdali ti korenski overitelji potrdil ali overitelji potrdil, ki so jih izdali, ne bodo več zaupanja vredni.
    Ali ste prepričani, da želite odstraniti ta zaupanja vredna korenska potrdila?

en: Software signed by this publisher will no longer be trusted.
    Are you sure you want to remove this certificate?
sl: Programi, ki jih je podpisal ta založnik, ne bodo več zaupanja vredni.
    Ali ste prepričani, da želite odstraniti to potrdilo?

en: Software signed by these publishers will no longer be trusted.
    Are you sure you want to remove these certificates?
sl: Programi, ki so jih podpisali ti založniki, ne bodo več zaupanja vredni.
    Ali ste prepričani, da želite odstraniti ta potrdila?

en: Are you sure you want to remove this certificate?
sl: Ali ste prepričani, da želite odstraniti to potrdilo?

en: Are you sure you want to remove these certificates?
sl: Ali ste prepričani, da želite odstraniti ta potrdila?

en: Ensures the identity of a remote computer
sl: Zagotovi identiteto oddaljenega računalnika

en: Proves your identity to a remote computer
sl: Dokaže vašo identiteto oddaljenemu računalniku

en: Ensures software came from software publisher
    Protects software from alteration after publication
sl: Zagotovi, da program pride od izdajatelja programa
    Zaščiti program pred spremembo po objavi

en: Protects e-mail messages
sl: Zaščiti sporočila e-pošte

en: Allows secure communication over the Internet
sl: Omogoča varno sporazumevanje preko Interneta

en: Allows data to be signed with the current time
sl: Omogoča podpis podatkov s trenutnim časom

en: Allows you to digitally sign a certificate trust list
sl: Omogoča vam digitalno podpisovanje seznama zaupanih potrdil

en: Allows data on disk to be encrypted
sl: Omogoča šifriranje podatkov na disku

en: Private Key Archival
sl: Arhiv zasebnega ključa

en: Export Format
sl: Vrsta za izvoz

en: Choose the format in which the content will be saved.
sl: Izberite vrsto v kateri bo vsebina shranjena.

en: Export Filename
sl: Izvozi ime datoteke

en: Specify the name of the file in which the content will be saved.
sl: Določi ime datoteke v kateri bo vsebina shranjena.

en: The specified file already exists. Do you want to replace it?
sl: Določena datoteka že obstaja. Ali jo želite zamenjati?

en: DER-Encoded Binary X.509 (*.cer)
sl: V DER kodiran binarni X.509 (*.cer)

en: Base64-Encoded X.509 (*.cer)
sl: V 64-tiškemu sistemu kodiran X.509 (*.cer)

en: CMS/PKCS #7 Messages (*.p7b)
sl: Sporočila CMS/PCKS #7 (*.p7b)

en: Personal Information Exchange (*.pfx)
sl: Izmenjava osebnih podatkov (*.pfx)

en: File Format
sl: Vrsta datoteke

en: Include all certificates in certificate path
sl: Vključi vsa potrdila na poti potrdila

en: Export keys
sl: Izvozi ključe

en: The export was successful.
sl: Izvoz je bil uspešen.

en: The export failed.
sl: Izvoz je spodletel.

en: Export Private Key
sl: Izvozi zasebni ključ

en: The certificate contains a private key which may be exported along with the certificate.
sl: Potrdilo vsebuje zasebni ključ, ki ga lahko izvozite skupaj s potrdilom.

en: Enter Password
sl: Vnesite geslo

en: You may password-protect a private key.
sl: Zasebni ključ lahko zaščitite z geslom.

en: The passwords do not match.
sl: Gesli se ne ujemata.

en: Note: The private key for this certificate could not be opened.
sl: Opomba: zasebnega ključa ni mogoče odpreti.

en: Note: The private key for this certificate is not exportable.
sl: Opomba: zasebnega ključa za to potrdilo ni mogoče izvoziti.

en: Location
sl: Mesto

en: Not yet implemented
sl: Ni še podprto

en: Configure Devices
sl: Nastavi naprave

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Player
sl: Igralec

en: Device
sl: Naprava

en: Actions
sl: Dejanja

en: Mapping
sl: Preslikava

en: Show Assigned First
sl: Pokaži najprej dodeljeno

en: Action
sl: Dejanje

en: Object
sl: Predmet

en: Regional Setting
sl: Področne nastavitve

en: %1!u!MB used, %2!u!MB available
sl: %1!u!MB uporabljeno, %2!u!MB na voljo

en: Western
sl: zahodnoevropsko

en: Central European
sl: srednjeevropsko

en: Cyrillic
sl: cirilica

en: Greek
sl: grško

en: Turkish
sl: turško

en: Hebrew
sl: hebrejsko

en: Arabic
sl: arabsko

en: Baltic
sl: baltsko

en: Vietnamese
sl: vietnamsko

en: Thai
sl: tajsko

en: Japanese
sl: japonsko

en: CHINESE_GB2312
sl: Poenostavljeno kitajsko (GB2312)

en: Hangul
sl: hangulsko

en: Hangul(Johab)
sl: Hangulska(Johab)

en: Symbol
sl: Simbol

en: Other
sl: Drugo

en: Files on Camera
sl: Datoteke na fotoaparatu

en: Import Selected
sl: Uvozi izbrane

en: Preview
sl: Predogled

en: Import All
sl: Uvozi vse

en: Skip This Dialog
sl: Preskoči to pogovorno okno

en: Exit
sl: Končaj

en: Transferring
sl: Prenašanje

en: Transferring... Please Wait
sl: Prenašanje ... Prosim, počakajte

en: Connecting to camera
sl: Povezovanje s fotoaparatom

en: Connecting to camera... Please Wait
sl: Povezovanje s fotoaparatom ... Prosim, počakajte

en: S&ync
sl: U&skladi

en: &Back
sl: &Nazaj

en: &Forward
sl: &Posreduj

[ctx: table of contents]
en: &Home
sl: &Domov

en: &Stop
sl: &Zaustavi

en: &Refresh
sl: &Osveži

en: &Print...
sl: &Natisni ...

en: Select &All
sl: Izberi &vse

en: &View Source
sl: Poka&ži izvorno kodo

en: Cu&t
sl: &Izreži

en: &Copy
sl: &Kopiraj

en: Paste
sl: Prilepi

en: &Print
sl: &Natisni

en: &Contents
sl: &Vsebina

en: I&ndex
sl: K&azalo

en: &Search
sl: &Iskanje

en: Favor&ites
sl: &Priljubljene

en: Hide &Tabs
sl: &Skrij zavihke

en: Show &Tabs
sl: Pokaži &zavihke

en: Show
sl: Pokaži

en: Hide
sl: Skrij

en: Stop
sl: Zaustavi

en: Refresh
sl: Osveži

en: Back
sl: Nazaj

[ctx: table of contents]
en: Home
sl: Domov

en: Sync
sl: Uskladi

en: Forward
sl: Naprej

en: Cinepak Video codec
sl: Cinepak Video kodek

en: &File
sl: &Datoteka

en: &New
sl: &Novo

en: &Window
sl: &Okno

en: &Open...
sl: &Odpri ...

en: Save &as...
sl: Shr&ani kot ...

en: Print &format...
sl: &Oblika tiskanja ...

en: Pr&int...
sl: Nat&isi ...

en: Print previe&w
sl: Pr&edogled tiskanja

en: &Toolbars
sl: Orodne vrs&tice

en: &Standard bar
sl: Vrstica &stanja

en: &Address bar
sl: N&aslovna vrstica

en: &Favorites
sl: &Priljubljene

en: &Add to Favorites...
sl: &Dodaj med priljubljene ...

en: &About Internet Explorer
sl: &O Internet Explorerju

en: Open URL
sl: Odpri URL

en: Specify the URL you wish to open in Internet Explorer
sl: Vnesite internetni naslov dokumenta, ki ga bo Internet Explorer odprl

en: Open:
sl: Odpri:

[ctx: home page]
en: Home
sl: Domov

en: Print...
sl: Natisni ...

en: Address
sl: Naslov

en: Searching for %s
sl: Iskanje %s

en: Start downloading %s
sl: Začni s prejemanjem %s

en: Downloading %s
sl: Prejemanje %s

en: Asking for %s
sl: Spraševanje za %s

en: Home page
sl: Domača stran

en: You can choose the address that will be used as your home page.
sl: Izberete lahko naslov, ki bo bil uporabljen kot vaša domača stran.

en: &Current page
sl: &Trenutna stran

en: &Default page
sl: &Privzeta stran

en: &Blank page
sl: &Prazna stran

en: Browsing history
sl: Zgodovina brskanja

en: You can delete cached pages, cookies and other data.
sl: Izbrišete lahko predpomnjene strani, piškotke in druge podatke.

en: Delete &files...
sl: Izbriši &datoteke ...

en: &Settings...
sl: &Nastavitve ...

en: Delete browsing history
sl: Počisti zgodovino brskanja

en: Temporary internet files
    Cached copies of web pages, images and certificates.
sl: Začasne internetne datoteke
    Predpomnjene kopije spletnih strani, slik in potrdil.

en: Cookies
    Files saved on your computer by websites, which store things like user preferences and login information.
sl: Piškotki
    Datoteke, ki jih na vašem računalniku shranijo spletišča in vsebujejo stvari kot so možnosti uporabniškega računa in podatke o prijavi.

en: History
    List of websites you have accessed.
sl: Zgodovina
    Seznam spletišč do katerih ste dostopali.

en: Form data
    Usernames and other information you have entered into forms.
sl: Podatki obrazcev
    Uporabniška imena in drugi podatki, ki ste jih vnesli v obrazce.

en: Passwords
    Saved passwords you have entered into forms.
sl: Gesla
    Shranjena gesla, ki ste jih vnesli v obrazce.

en: Delete
sl: Izbriši

en: Certificates are used for your personal identification and to identify certificate authorities and publishers.
sl: Potrdila se uporabljajo za vašo osebno določitev in za določitev overiteljev in izdajateljev potrdil.

en: Certificates...
sl: Potrdila ...

en: Publishers...
sl: Založniki ...

en: Internet Settings
sl: Internetne nastavitve

en: Configure Wine Internet Browser and related settings
sl: Nastavite internetni brskalnik Wine in povezane nastavitve

en: Security settings for zone:
sl: Varnostne nastavitve za področje:

en: Custom
sl: Po meri

en: Very Low
sl: Zelo nizka

en: Low
sl: Nizka

en: Medium
sl: Srednja

en: Increased
sl: Povečano

en: High
sl: Visoka

en: &Disable
sl: &Onemogoči

en: Error converting object to primitive type
sl: Napaka med pretvarjanjem predmeta v primitivno vrsto

en: Invalid procedure call or argument
sl: Neveljaven klic postopka ali argument

en: Subscript out of range
sl: Podskript je izven obsega

en: Object required
sl: Zahtevan je predmet

en: Automation server can't create object
sl: Strežnik izvajanja ne more ustvariti predmeta

en: Object doesn't support this property or method
sl: Predmet ne podpira te lastnosti ali načina

en: Object doesn't support this action
sl: Predmet ne podpira tega dejanja

en: Argument not optional
sl: Argument je obvezen

en: Syntax error
sl: Skladenjska napaka

en: Expected ';'
sl: Pričakovan je bil ';'

en: Expected '('
sl: Pričakovan je bil '('

en: Expected ')'
sl: Pričakovan je bil ')'

en: Unterminated string constant
sl: Nedoločena konstanta niza

en: Can't have 'break' outside of loop
sl: Ni mogoče imeti 'premora' izven zanke

en: Can't have 'continue' outside of loop
sl: Izven zanke ni mogoče imeti 'continue'

en: Label redefined
sl: Ponovna definicija oznake

en: Label not found
sl: Oznake ni mogoče najti

en: Conditional compilation is turned off
sl: Pogojno kodno prevajanje je izklopljeno

en: Number expected
sl: Pričakovano je bilo število

en: Function expected
sl: Pričakovana je bila funkcija

en: '[object]' is not a date object
sl: '[object]' ni predmet datuma

en: Object expected
sl: Pričakovan je bil predmet

en: Illegal assignment
sl: Neveljavna dodelitev

en: '|' is undefined
sl: '|' ni določen

en: Boolean object expected
sl: Pričakovan je bil Boolov predmet

en: Cannot delete '|'
sl: Ni mogoče izbrisati '|'

en: VBArray object expected
sl: Pričakovan je bil predmet VBArray

en: JScript object expected
sl: Pričakovan je bil predmet JScript

en: Syntax error in regular expression
sl: Napaka skladnje v logičnem izrazu

en: URI to be encoded contains invalid characters
sl: URI za kodiranje vsebuje neveljavne znake

en: URI to be decoded is incorrect
sl: URI za odkodiranje je nepravilen

en: Array length must be a finite positive integer
sl: Dolžina polja mora bit pozitivno celo število

en: Array object expected
sl: Pričakovan je bil predmet polja

en: Success.
sl: Uspešno.

en: Invalid function.
sl: Neveljavna funkcija.

en: File not found.
sl: Datoteke ni mogoče najti.

en: Path not found.
sl: Poti ni mogoče najti.

en: Too many open files.
sl: Preveč odprtih datotek.

en: Access denied.
sl: Dostop je zavrnjen.

en: Invalid handle.
sl: Neveljaven ročnik.

en: Memory trashed.
sl: Pomnilnik je v smeteh.

en: Not enough memory.
sl: Ni dovolj pomnilnika.

en: Invalid block.
sl: Neveljaven blok.

en: Bad environment.
sl: Slabo okolje.

en: Bad format.
sl: Slaba oblika.

en: Invalid access.
sl: Neveljaven dostop.

en: Invalid data.
sl: Neveljavni podatki.

en: Out of memory.
sl: Pomnilnika je zmanjkalo.

en: Invalid drive.
sl: Neveljaven pogon.

en: Can't delete current directory.
sl: Trenutne mape ni mogoče izbrisati.

en: Not same device.
sl: Ni enaka naprava.

en: No more files.
sl: Ni več datotek.

en: Write protected.
sl: Zaščiteno pred pisanjem.

en: Bad unit.
sl: Slaba enota.

en: Not ready.
sl: Ni pripravljeno.

en: Bad command.
sl: Slab ukaz.

en: CRC error.
sl: Napaka CRC.

en: Bad length.
sl: Slaba dolžina.

en: Seek error.
sl: Napaka iskanja.

en: Not DOS disk.
sl: Ni disk DOS.

en: Sector not found.
sl: Odseka ni bilo mogoče najti.

en: Out of paper.
sl: Papirja je zmanjkalo.

en: Write fault.
sl: Napaka pisanja.

en: Read fault.
sl: Napaka branja.

en: General failure.
sl: Splošna napaka.

en: Sharing violation.
sl: Kršitev souporabe.

en: Lock violation.
sl: Kršitev zaklepa.

en: Wrong disk.
sl: Napačen disk.

en: Sharing buffer exceeded.
sl: Souporabljeni medpomnilnik je bil presežen.

en: End of file.
sl: Konec datoteke.

en: Disk full.
sl: Disk je poln.

en: Request not supported.
sl: Zahteva ni podprta.

en: Remote machine not listening.
sl: Oddaljena naprava ne posluša.

en: Duplicate network name.
sl: Podvojeno omrežno ime.

en: Bad network path.
sl: Slaba omrežna pot.

en: Network busy.
sl: Omrežje je zaposleno.

en: Device does not exist.
sl: Naprava ne obstaja.

en: Too many commands.
sl: Preveč ukazov.

en: Adapter hardware error.
sl: Napaka strojne opreme prilagodilnika.

en: Bad network response.
sl: Slab omrežni odziv.

en: Unexpected network error.
sl: Nepričakovana napaka omrežja.

en: Bad remote adapter.
sl: Slab oddaljeni vmesnik.

en: Print queue full.
sl: Čakalna vrsta tiskalnika je polna.

en: No spool space.
sl: Ni vrstilnega prostora.

en: Print canceled.
sl: Tiskanje je bilo preklicano.

en: Network name deleted.
sl: Omrežno ime je izbrisano.

en: Network access denied.
sl: Omrežni dostop je zavrnjen.

en: Bad device type.
sl: Slaba vrsta naprave.

en: Bad network name.
sl: Slabo omrežno ime.

en: Too many network names.
sl: Preveč omrežnih imen.

en: Too many network sessions.
sl: Preveč omrežnih sej.

en: Sharing paused.
sl: Souporaba je v premoru.

en: Request not accepted.
sl: Zahteva ni bila sprejeta.

en: Redirector paused.
sl: Preusmernik je v premoru.

en: File exists.
sl: Datoteka že obstaja.

en: Cannot create.
sl: Ni mogoče ustvariti.

en: Int24 failure.
sl: Int24 je spodletel.

en: Out of structures.
sl: Ni več struktur.

en: Already assigned.
sl: Že dodeljeno.

en: Invalid password.
sl: Neveljavno geslo.

en: Invalid parameter.
sl: Neveljaven parameter.

en: Net write fault.
sl: Napaka pisanja omrežja.

en: No process slots.
sl: Ni mest opravil.

en: Too many semaphores.
sl: Preveč semaforjev.

en: Exclusive semaphore already owned.
sl: Izključen semafor že ima lastnika.

en: Semaphore is set.
sl: Semafor je nastavljen.

en: Too many semaphore requests.
sl: Preveč zahtev semafor.

en: Invalid at interrupt time.
sl: Neveljavno ob času prekinitve.

en: Semaphore owner died.
sl: Lastni semafor je umrl.

en: Semaphore user limit.
sl: Uporabniška omejitev semafor.

en: Insert disk for drive %1.
sl: Vstavite disk za pogon %1.

en: Drive locked.
sl: Pogon je zaklenjen.

en: Broken pipe.
sl: Pokvarjena cev.

en: Open failed.
sl: Odpiranje je spodletelo.

en: Buffer overflow.
sl: Prekoračitev medpomnilnika.

en: No more search handles.
sl: Ni več ročnikov iskanja.

en: Invalid target handle.
sl: Neveljaven ciljni ročnik.

en: Invalid IOCTL.
sl: Neveljaven IOCTL.

en: Invalid verify switch.
sl: Neveljavno stikalo potrjevalnika.

en: Bad driver level.
sl: Slaba raven gonilnika.

en: Call not implemented.
sl: Klic ni podprt.

en: Semaphore timeout.
sl: Zakasnitev semafor.

en: Insufficient buffer.
sl: Nezadosten medpomnilnik.

en: Invalid name.
sl: Neveljavno ime.

en: Invalid level.
sl: Neveljavna raven.

en: No volume label.
sl: Ni oznake nosilca.

en: Module not found.
sl: Modula ni mogoče najti.

en: Procedure not found.
sl: Postopka ni mogoče najti.

en: No children to wait for.
sl: Ni podrejenega predmeta za čakanje.

en: Child process has not completed.
sl: Podrejeno opravilo se ni dokončalo.

en: Invalid use of direct access handle.
sl: Neveljavna uporaba ročnika neposrednega dostopa.

en: Negative seek.
sl: Iskanje nazaj.

en: Drive is a JOIN target.
sl: Pogoj je cilj pridruževanja.

en: Drive is already JOINed.
sl: Pogon je že pridružen.

en: Drive is already SUBSTed.
sl: Pogon je že navidezen.

en: Drive is not JOINed.
sl: Pogon ni pridružen.

en: Drive is not SUBSTed.
sl: Pogon ni navidezen.

en: Attempt to JOIN onto a JOINed drive.
sl: Poskus pridružitve pridruženega pogona.

en: Attempt to SUBST onto a SUBSTed drive.
sl: Poskus navideznosti na navideznem pogonu.

en: Attempt to JOIN to a SUBSTed drive.
sl: Poskus pridružitve navideznemu pogonu.

en: Attempt to SUBST to a JOINed drive.
sl: Poskus navideznosti pridruženega pogona.

en: Drive is busy.
sl: Pogon je zaposlen.

en: Same drive.
sl: Enak pogon.

en: Not top-level directory.
sl: Ni mapa vrhnje ravni.

en: Directory is not empty.
sl: Mapa ni prazna.

en: Path is in use as a SUBST.
sl: Pot je v uporabiti kot SUBST.

en: Path is in use as a JOIN.
sl: Pot je v uporabi kot JOIN.

en: Path is busy.
sl: Pot je zasedena.

en: Already a SUBST target.
sl: Že cilj SUBST.

en: System trace not specified or disallowed.
sl: Sistemsko sledenje ni določeno ali ni dovoljeno.

en: Event count for DosMuxSemWait incorrect.
sl: Števec dogodkov za DosMuxSemWait je nepravilen.

en: Too many waiters for DosMuxSemWait.
sl: Preveč čakalnikov za DosMuxSemWait.

en: DosSemMuxWait list invalid.
sl: Seznam DosSemMuxWait je neveljaven.

en: Volume label too long.
sl: Oznaka nosilca je predolga.

en: Too many TCBs.
sl: Preveč TCB-jev.

en: Signal refused.
sl: Signal je bil zavrnjen.

en: Segment discarded.
sl: Odsek je bil zavržen.

en: Segment not locked.
sl: Odsek ni zaklenjen.

en: Bad thread ID address.
sl: Slab naslov ID niti.

en: Bad arguments to DosExecPgm.
sl: Slabi argumenti za DosExecPgm.

en: Path is invalid.
sl: Pot je neveljavna.

en: Signal pending.
sl: Signal je na čakanju.

en: Max system-wide thread count reached.
sl: Doseženo je bilo največje število sistemskih niti.

en: Lock failed.
sl: Zaklep je spodletel.

en: Resource in use.
sl: Sredstvo je v uporabi.

en: Cancel violation.
sl: Prekliči kršitev.

en: Atomic locks not supported.
sl: Atomski zaklepi niso podprti.

en: Invalid segment number.
sl: Neveljavno število odseka.

en: Invalid ordinal for %1.
sl: Neveljavna ordinata za %1.

en: File already exists.
sl: Datoteka že obstaja.

en: Invalid flag number.
sl: Neveljavna številka zastavice.

en: Semaphore name not found.
sl: Imena semaforja ni mogoče najti.

en: Invalid starting code segment for %1.
sl: Neveljavna začetna koda odseka za %1.

en: Invalid starting stack segment for %1.
sl: Neveljaven začetni odsek sklada za %1.

en: Invalid module type for %1.
sl: Neveljavna vrsta modulov za %1.

en: Invalid EXE signature in %1.
sl: Neveljaven podpis EXE v %1.

en: EXE %1 is marked invalid.
sl: EXE %1 je označen kot neveljaven.

en: Bad EXE format for %1.
sl: Slaba oblika EXE za %1.

en: Iterated data exceeds 64k in %1.
sl: Iterirani podatki v %1 presegajo 64k.

en: Invalid MinAllocSize in %1.
sl: Neveljavna najmanjša dodeljena velikost v %1.

en: Dynlink from invalid ring.
sl: Dinamična povezava iz neveljavnega obroča.

en: IOPL not enabled.
sl: IOPL ni omogočen.

en: Invalid SEGDPL in %1.
sl: Neveljaven SEGDPL v %1.

en: Auto data segment exceeds 64k.
sl: Samodejni odseki podatkov presegajo 64k.

en: Ring 2 segment must be movable.
sl: Odsek obroč 2 mora biti premakljiv.

en: Relocation chain exceeds segment limit in %1.
sl: Veriga prestavljanja v %1 presega omejitev odseka.

en: Infinite loop in relocation chain in %1.
sl: Neskončna zanka v verigi prestavljanja v %1.

en: Environment variable not found.
sl: Okoljske spremenljivke ni mogoče najti.

en: No signal sent.
sl: Ni poslanega signala.

en: File name is too long.
sl: Ime datoteke je predolgo.

en: Ring 2 stack in use.
sl: Sklad obroč 2 je v uporabi.

en: Error in use of filename wildcards.
sl: Napaka med uporabo nadomestnih znakov imena datoteke.

en: Invalid signal number.
sl: Neveljavna številka signala.

en: Error setting signal handler.
sl: Napaka med nastavljanjem ročnika signala.

en: Segment locked.
sl: Odsek je zaklenjen.

en: Too many modules.
sl: Preveč modulov.

en: Nesting LoadModule calls not allowed.
sl: Klici gnezdenega modula nalaganja niso dovoljeni.

en: Machine type mismatch.
sl: Neujemanje vrste stroja.

en: Bad pipe.
sl: Slaba cev.

en: Pipe busy.
sl: Cev je zasedena.

en: Pipe closed.
sl: Cev je zaprta.

en: Pipe not connected.
sl: Cev ni povezana.

en: More data available.
sl: Na voljo je več podatkov.

en: Session canceled.
sl: Seja je bila preklicana.

en: Invalid extended attribute name.
sl: Neveljavno ime razširjenega atributa.

en: Extended attribute list inconsistent.
sl: Razširjen seznam atributov ni dosleden.

en: No more data available.
sl: Ni več razpoložljivih podatkov.

en: Cannot use Copy API.
sl: Ni mogoče uporabiti API-ja kopiranja.

en: Directory name invalid.
sl: Neveljavno ime mape.

en: Extended attributes didn't fit.
sl: Razširjeni atributi se niso prilegali.

en: Extended attribute file corrupt.
sl: Datoteka razširjenih atributov je pokvarjena.

en: Extended attribute table full.
sl: Razpredelnica razširjenih atributov je polna.

en: Invalid extended attribute handle.
sl: Neveljaven ročnik razširjenih atributov.

en: Extended attributes not supported.
sl: Razširjeni atributi niso podprti.

en: Mutex not owned by caller.
sl: Klicatelj ne sme biti lastnik mutexa.

en: Too many posts to semaphore.
sl: Preveč objav na semaforju.

en: Read/WriteProcessMemory partially completed.
sl: Branje/Pisanje opravila pomnilnika je deloma dokončano.

en: The oplock wasn't granted.
sl: Oportunistični zaklep ni bil dovoljen.

en: Invalid oplock message received.
sl: Prejeto je bilo neveljavno sporočilo oportunističnega zaklepa.

en: Message 0x%1 not found in file %2.
sl: Sporočila 0x%1 ni bilo mogoče najti v datoteki %2.

en: Invalid address.
sl: Neveljaven naslov.

en: Arithmetic overflow.
sl: Aritmetična prekoračitev.

en: Pipe connected.
sl: Cev je povezana.

en: Pipe listening.
sl: Cev posluša.

en: Extended attribute access denied.
sl: Dostop do razširjenega atributa je bil zavrnjen.

en: I/O operation aborted.
sl: Opravilo V/I je bilo preklicano.

en: Overlapped I/O incomplete.
sl: Prekrivajoči V/I ni končan.

en: Overlapped I/O pending.
sl: Prekrivajoči V/I je na čakanju.

en: No access to memory location.
sl: Ni dostopa do mesta pomnilnika.

en: Swap error.
sl: Napaka izmenjalnega prostora.

en: Stack overflow.
sl: Prekoračitev sklada.

en: Invalid message.
sl: Neveljavno sporočilo.

en: Cannot complete.
sl: Ni mogoče dokončati.

en: Invalid flags.
sl: Neveljavne zastavice.

en: Unrecognized volume.
sl: Nepoznan nosilec.

en: File invalid.
sl: Neveljavna datoteka.

en: Cannot run full-screen.
sl: Ni mogoče poganjati v celozaslonskem načinu.

en: Nonexistent token.
sl: Žeton ne obstaja.

en: Registry corrupt.
sl: Register je pokvarjen.

en: Invalid key.
sl: Neveljaven ključ.

en: Can't open registry key.
sl: Ključa registra ni mogoče odpreti.

en: Can't read registry key.
sl: Ključa registra ni mogoče prebrati.

en: Can't write registry key.
sl: Ključa registra ni mogoče zapisati.

en: Registry has been recovered.
sl: Register je bil obnovljen.

en: Registry is corrupt.
sl: Register je pokvarjen.

en: I/O to registry failed.
sl: V/I v register je spodletel.

en: Not registry file.
sl: Ni datoteka registra.

en: Key deleted.
sl: Ključ je bil izbrisan.

en: No registry log space.
sl: Ni prostora dnevnika registra.

en: Registry key has subkeys.
sl: Ključ registra ima podključe.

en: Subkey must be volatile.
sl: Podključ mora biti spremenljiv.

en: Notify change request in progress.
sl: Obvesti o spremembi zahteve v teku.

en: Dependent services are running.
sl: Izvajajo se odvisne storitve.

en: Invalid service control.
sl: Neveljaven nadzor storitve.

en: Service request timeout.
sl: Zakasnitev zahteve storitve.

en: Cannot create service thread.
sl: Niti storitve ni mogoče ustvariti.

en: Service database locked.
sl: Podatkovna zbirka storitve je zaklenjena.

en: Service already running.
sl: Storitev se že izvaja.

en: Invalid service account.
sl: Neveljaven račun storitve.

en: Service is disabled.
sl: Storitev je onemogočena.

en: Circular dependency.
sl: Krožna odvisnost.

en: Service does not exist.
sl: Storitev ne obstaja.

en: Service cannot accept control message.
sl: Storitev ne more sprejeti nadzornega sporočila.

en: Service not active.
sl: Storitev ni dejavna.

en: Service controller connect failed.
sl: Povezava nadzornika storitve je spodletela.

en: Exception in service.
sl: Izjema v storitvi.

en: Database does not exist.
sl: Podatkovna zbirka ne obstaja.

en: Service-specific error.
sl: S storitvijo določena napaka.

en: Process aborted.
sl: Opravilo je bilo preklicano.

en: Service dependency failed.
sl: Odvisnost storitve je spodletela.

en: Service login failed.
sl: Prijava storitve je spodletela.

en: Service start-hang.
sl: Storitev se je obesila ob zagonu.

en: Invalid service lock.
sl: Neveljaven zaklep storitve.

en: Service marked for delete.
sl: Storitev je označena za izbris.

en: Service exists.
sl: Storitev obstaja.

en: System running last-known-good config.
sl: Sistem uporablja zadnjo znano dobro nastavitev.

en: Service dependency deleted.
sl: Odvisnost storitve je bila izbrisana.

en: Boot already accepted as last-good config.
sl: Zagon je bil že sprejet kot zadnja znana nastavitev.

en: Service not started since last boot.
sl: Storitev ni bila začeta od zadnjega zagona.

en: Duplicate service name.
sl: Podvojeno ime storitve.

en: Different service account.
sl: Drugačen račun storitve.

en: Driver failure cannot be detected.
sl: Spodletenja gonilnika ni mogoče zaznati.

en: Process abort cannot be detected.
sl: Prekinitve opravila ni mogoče zaznati.

en: No recovery program for service.
sl: Ni obnovitvenega programa za storitev.

en: Service not implemented by exe.
sl: Storitve ne izvaja exe.

en: End of media.
sl: Konec medija.

en: Filemark detected.
sl: Zaznana je bila oznaka datoteke.

en: Beginning of media.
sl: Začetek medija.

en: Setmark detected.
sl: Zaznana je bila nastavljena oznaka.

en: No data detected.
sl: Ni zaznanih podatkov.

en: Partition failure.
sl: Razdelek je spodletel.

en: Invalid block length.
sl: Neveljavna dolžina bloka.

en: Device not partitioned.
sl: Naprava ni razdeljena na razdelke.

en: Unable to lock media.
sl: Medija ni mogoče zakleniti.

en: Unable to unload media.
sl: Medija ni mogoče razložiti.

en: Media changed.
sl: Medij je bil spremenjen.

en: I/O bus reset.
sl: Vodilo V/I je bilo ponstavljeno.

en: No media in drive.
sl: Ni medija v pogonu.

en: No Unicode translation.
sl: Ni prevoda Unicode.

en: Shutdown in progress.
sl: Izklop poteka.

en: No shutdown in progress.
sl: Ni izklopa v teku.

en: I/O device error.
sl: Napaka V/I naprave.

en: No serial devices found.
sl: Zaporednih naprav ni mogoče najti.

en: Shared IRQ busy.
sl: Souporabljen IRQ je zaseden.

en: Serial I/O completed.
sl: Zaporedni V/I je končan.

en: Serial I/O counter timeout.
sl: Zakasnitev zaporednega števca V/I.

en: Floppy ID address mark not found.
sl: ID-ja naslova diskete ni bilo mogoče najti.

en: Floppy reports wrong cylinder.
sl: Disketa poroča napačen cilinder.

en: Unknown floppy error.
sl: Neznana napaka diskete.

en: Floppy registers inconsistent.
sl: Registri diskete niso dosledni.

en: Hard disk recalibrate failed.
sl: Ponovno umerjanje trdega diska je spodletelo.

en: Hard disk operation failed.
sl: Opravilo trdega diska je spodletelo.

en: Hard disk reset failed.
sl: Ponastavitev trdega diska je spodletela.

en: End of tape media.
sl: Konec kasetnega medija.

en: Not enough server memory.
sl: Ni dovolj pomnilnika na strežniku.

en: Possible deadlock.
sl: Možen zaklep.

en: Incorrect alignment.
sl: Nepravilna poravnava.

en: Set-power-state vetoed.
sl: Nastavljeno stanje porabe je dobilo veto.

en: Set-power-state failed.
sl: Nastavljeno stanje moči je spodletelo.

en: Too many links.
sl: Preveč povezav.

en: Newer Windows version needed.
sl: Zahtevana je novejša različica sistema Windows.

en: Wrong operating system.
sl: Napačni operacijski sistem.

en: Single-instance application.
sl: Program enega primerka.

en: Real-mode application.
sl: Realnočasovni program.

en: Invalid DLL.
sl: Neveljaven DLL.

en: No associated application.
sl: Ni povezanega programa.

en: DDE failure.
sl: DDE je spodletel.

en: DLL not found.
sl: DLL-ja ni mogoče najti.

en: Out of user handles.
sl: Ročnikov uporabnikov je zmanjkalo.

en: Message can only be used in synchronous calls.
sl: Sporočilo je mogoče uporabiti le v usklajenih klicih.

en: The source element is empty.
sl: Izvirni predmet je prazen.

en: The destination element is full.
sl: Ciljni predmet je poln.

en: The element address is invalid.
sl: Naslov predmeta ni veljaven.

en: The magazine is not present.
sl: Revija ni prisotna.

en: The device needs reinitialization.
sl: Naprava zahteva ponoven začetek.

en: The device requires cleaning.
sl: Naprava zahteva čiščenje.

en: The device door is open.
sl: Vrata naprave so odprta.

en: The device is not connected.
sl: Naprava ni povezana.

en: Element not found.
sl: Predmeta ni mogoče najti.

en: No match found.
sl: Zadetka ni mogoče najti.

en: Property set not found.
sl: Nastavljene lastnosti ni mogoče najti.

en: Point not found.
sl: Točke ni mogoče najti.

en: No running tracking service.
sl: Storitev sledenja se ne izvaja.

en: No such volume ID.
sl: Ni takšnega ID-ja nosilca.

en: Unable to remove the file to be replaced.
sl: Datoteke za zamenjavo ni mogoče odstraniti.

en: Unable to move the replacement file into place.
sl: Premikanje datoteke zamenjave na mesto ni mogoče.

en: Moving the replacement file failed.
sl: Premikanje datoteke zamenjave je spodletelo.

en: The journal is being deleted.
sl: Dnevnik se briše.

en: The journal is not active.
sl: Dnevnik ni dejaven.

en: Potential matching file found.
sl: Najdena je bila morebitno ujemajoča se datoteka.

en: The journal entry was deleted.
sl: Vnos dnevnika je bil izbrisan.

en: Invalid device name.
sl: Neveljavno ime naprave.

en: Connection unavailable.
sl: Povezava ni na voljo.

en: Device already remembered.
sl: Naprava je že bila zapomnjena.

en: No network or bad path.
sl: Ni omrežja ali pa je pot slaba.

en: Invalid network provider name.
sl: Neveljavno ime ponudnika omrežja.

en: Cannot open network connection profile.
sl: Profila omrežne povezave ni mogoče odpreti.

en: Corrupt network connection profile.
sl: Profil omrežne povezave je pokvarjen.

en: Not a container.
sl: Ni vsebnik.

en: Extended error.
sl: Razširjena napaka.

en: Invalid group name.
sl: Neveljavno ime skupine.

en: Invalid computer name.
sl: Neveljavno ime računalnika.

en: Invalid event name.
sl: Neveljavno ime dogodka.

en: Invalid domain name.
sl: Neveljavno ime domene.

en: Invalid service name.
sl: Neveljavno ime storitve.

en: Invalid network name.
sl: Neveljavno ime omrežja.

en: Invalid share name.
sl: Neveljavno ime souporabe.

en: Invalid message name.
sl: Neveljavno ime sporočila.

en: Invalid message destination.
sl: Neveljaven cilj sporočila.

en: Session credential conflict.
sl: Spor poveril seje.

en: Remote session limit exceeded.
sl: Omejitev oddaljene seje je bila presežena.

en: Duplicate domain or workgroup name.
sl: Podvojeno ime domene ali delovne skupine.

en: No network.
sl: Ni omrežja.

en: Operation canceled by user.
sl: Uporabnik je prekinil opravilo.

en: File has a user-mapped section.
sl: Datoteka ima uporabniško preslikan odsek.

en: Connection refused.
sl: Povezava je bila zavrnjena.

en: Connection gracefully closed.
sl: Povezava je bila elegantno zaprta.

en: Address already associated with transport endpoint.
sl: Naslov je že povezan s končno točko prenosa.

en: Address not associated with transport endpoint.
sl: Naslov ni povezan s končno točko prenosa.

en: Connection invalid.
sl: Povezava ni veljavna.

en: Connection is active.
sl: Povezava je dejavna.

en: Network unreachable.
sl: Omrežje ni dosegljivo.

en: Host unreachable.
sl: Gostitelja ni mogoče doseči.

en: Protocol unreachable.
sl: Protokol ni dosegljiv.

en: Port unreachable.
sl: Vrata niso dosegljiva.

en: Request aborted.
sl: Zahteva je bila preklicana.

en: Connection aborted.
sl: Povezava je bila prekinjena.

en: Please retry operation.
sl: Znova poskusite z opravilom.

en: Connection count limit reached.
sl: Število omejitev povezav je bilo doseženo.

en: Login time restriction.
sl: Omejitev časa prijave.

en: Login workstation restriction.
sl: Omejitev prijave delovne postaje.

en: Incorrect network address.
sl: Nepravilen omrežni naslov.

en: Service already registered.
sl: Storitev je že vpisana.

en: Service not found.
sl: Storitve ni mogoče najti.

en: User not authenticated.
sl: Uporabnik ni overjen.

en: User not logged on.
sl: Uporabnik ni prijavljen.

en: Continue work in progress.
sl: Nadaljuj z delom v teku.

en: Already initialized.
sl: Že začeto.

en: No more local devices.
sl: Ni več krajevnih naprav.

en: The site does not exist.
sl: Stran ne obstaja.

en: The domain controller already exists.
sl: Nadzornik domene že obstaja.

en: Supported only when connected.
sl: Podprt je le, ko je povezan.

en: Perform operation even when nothing changed.
sl: Izvede opravilo tudi ko se ničesar ne spremeni.

en: The user profile is invalid.
sl: Profil uporabnika ni veljaven.

en: Not supported on Small Business Server.
sl: Ni podprto na majhnem poslovnem strežniku.

en: Not all privileges assigned.
sl: Vsa dovoljenja niso dovoljena.

en: Some security IDs not mapped.
sl: Nekateri varnostni ID-ji niso preslikani.

en: No quotas for account.
sl: Ni kvot za račun.

en: Local user session key.
sl: Ključ seje krajevnega uporabnika.

en: Password too complex for LM.
sl: Geslo je preveč zapleteno za LM.

en: Unknown revision.
sl: Neznana predelava.

en: Incompatible revision levels.
sl: Nezdružljive ravni predelav.

en: Invalid owner.
sl: Neveljaven lastnik.

en: Invalid primary group.
sl: Neveljavna osnovna skupina.

en: No impersonation token.
sl: Ni žetona oponašanja.

en: Can't disable mandatory group.
sl: Obvezne skupine ni mogoče onemogočiti.

en: No logon servers available.
sl: Strežniki prijave niso na voljo.

en: No such logon session.
sl: Ni takšne prijavne seje.

en: No such privilege.
sl: Ni takšnega dovoljenja.

en: Privilege not held.
sl: Nimate dovoljenja.

en: Invalid account name.
sl: Neveljavno ime računa.

en: User already exists.
sl: Uporabnik že obstaja.

en: No such user.
sl: Ni takšnega uporabnika.

en: Group already exists.
sl: Skupina že obstaja.

en: No such group.
sl: Ni takšne skupine.

en: User already in group.
sl: Uporabnik je že v skupini.

en: User not in group.
sl: Uporabnik ni v skupini.

en: Can't delete last admin user.
sl: Ni mogoče izbrisati zadnjega skrbniškega uporabnika.

en: Wrong password.
sl: Napačno geslo.

en: Ill-formed password.
sl: Slabo oblikovano geslo.

en: Password restriction.
sl: Omejitev gesla.

en: Logon failure.
sl: Prijava je spodletela.

en: Account restriction.
sl: Omejitev računa.

en: Invalid logon hours.
sl: Neveljavne ure prijave.

en: Invalid workstation.
sl: Neveljavna delovna postaja.

en: Password expired.
sl: Geslo je poteklo.

en: Account disabled.
sl: Račun je onemogočen.

en: No security ID mapped.
sl: Ni preslikanih varnostnih ID-jev.

en: Too many LUIDs requested.
sl: Zahtevanih je bil preveč LUID-jev.

en: LUIDs exhausted.
sl: LUID-ji so izčrpani.

en: Invalid sub authority.
sl: Neveljaven podoveritelj.

en: Invalid ACL.
sl: Neveljaven ACL.

en: Invalid SID.
sl: Neveljaven SID.

en: Invalid security descriptor.
sl: Neveljaven opisnik varnosti.

en: Bad inherited ACL.
sl: Slab podedovan ACL.

en: Server disabled.
sl: Strežnik je onemogočen.

en: Server not disabled.
sl: Strežnik ni onemogočen.

en: Invalid ID authority.
sl: Neveljaven ID overitelja.

en: Allotted space exceeded.
sl: Dodeljen prostor je bil presežen.

en: Invalid group attributes.
sl: Neveljavni atributi skupine.

en: Bad impersonation level.
sl: Slaba raven oponašanja.

en: Can't open anonymous security token.
sl: Anonimnega žetona varnosti ni mogoče odpreti.

en: Bad validation class.
sl: Slab razred potrjevanja.

en: Bad token type.
sl: Slaba vrsta žetona.

en: No security on object.
sl: Ni varnosti na predmetu.

en: Can't access domain information.
sl: Ni mogoče dostopati do podatkov o domeni.

en: Invalid server state.
sl: Neveljavno stanje strežnika.

en: Invalid domain state.
sl: Neveljavno stanje domene.

en: Invalid domain role.
sl: Neveljavna vloga domene.

en: No such domain.
sl: Ni takšne domene.

en: Domain already exists.
sl: Domena že obstaja.

en: Domain limit exceeded.
sl: Omejitev domene je bila presežena.

en: Internal database corruption.
sl: Napaka notranje podatkovne zbirke.

en: Internal error.
sl: Notranja napaka.

en: Generic access types not mapped.
sl: Splošne vrste dostopa niso preslikane.

en: Bad descriptor format.
sl: Slaba oblika opisnika.

en: Not a logon process.
sl: Ni opravilo prijave.

en: Logon session ID exists.
sl: ID prijavne seje obstaja.

en: Unknown authentication package.
sl: Neznan paket overitve.

en: Bad logon session state.
sl: Slabo stanje prijavne seje.

en: Logon session ID collision.
sl: Trk ID-ja prijavne seje.

en: Invalid logon type.
sl: Neveljavna vrsta prijave.

en: Cannot impersonate.
sl: Ni mogoče oponašati.

en: Invalid transaction state.
sl: Neveljavno stanje prenosa.

en: Security DB commit failure.
sl: Uveljavitev varnostne podatkovne zbirke je spodletela.

en: Account is built-in.
sl: Račun je vgrajen.

en: Group is built-in.
sl: Skupina je vgrajena.

en: User is built-in.
sl: Uporabnik je vgrajen.

en: Group is primary for user.
sl: Skupina je osnovna za uporabnika.

en: Token already in use.
sl: Žeton je že v uporabi.

en: No such local group.
sl: Ni takšne krajevne skupine.

en: User not in local group.
sl: Uporabnika ni v krajevni skupini.

en: User already in local group.
sl: Uporabnik je že v krajevni skupini.

en: Local group already exists.
sl: Krajevna skupina že obstaja.

en: Logon type not granted.
sl: Vrsta prijave ni bila dodeljena.

en: Too many secrets.
sl: Preveč skrivnosti.

en: Secret too long.
sl: Skrivnost je predolga.

en: Internal security DB error.
sl: Notranja napaka varnosti podatkovne zbirke.

en: Too many context IDs.
sl: Preveč ID-jev vsebine.

en: Cross-encrypted NT password required.
sl: Zahtevano je navzkrižno šifrirano geslo NT.

en: No such member.
sl: Ni takšnega člana.

en: Invalid member.
sl: Neveljaven član.

en: Too many SIDs.
sl: Preveč SID-jev.

en: Cross-encrypted LM password required.
sl: Zahtevano je navzkrižno šifrirano geslo LM.

en: No inheritable components.
sl: Ni dednih sestavnih delov.

en: File or directory corrupt.
sl: Datoteka ali mapa je pokvarjena.

en: Disk is corrupt.
sl: Disk je pokvarjen.

en: No user session key.
sl: Ni ključa uporabniške seje.

en: License quota exceeded.
sl: Kvota licence je bila presežena.

en: Wrong target name.
sl: Napačno ime cilja.

en: Mutual authentication failed.
sl: Medsebojna overitev je spodletela.

en: Time skew between client and server.
sl: Popačenje časa med odjemalcem in strežnikom.

en: Invalid window handle.
sl: Neveljaven ročnik okna.

en: Invalid menu handle.
sl: Neveljaven ročnik menija.

en: Invalid cursor handle.
sl: Neveljaven ročnik kazalke.

en: Invalid accelerator table handle.
sl: Neveljaven pospeševalnik ročnika razpredelnice.

en: Invalid hook handle.
sl: Neveljaven ročnik kljuke.

en: Invalid DWP handle.
sl: Neveljaven ročnik DWP.

en: Can't create top-level child window.
sl: Ni mogoče ustvariti podrejenega okna zgornje ravni.

en: Can't find window class.
sl: Ni mogoče najti razreda okna.

en: Window owned by another thread.
sl: Okno si lasti druga nit.

en: Hotkey already registered.
sl: Tipkovna bližnjica je že vpisana.

en: Class already exists.
sl: Razred že obstaja.

en: Class does not exist.
sl: Razred ne obstaja.

en: Class has open windows.
sl: Razred ima odprta okna.

en: Invalid index.
sl: Neveljavno kazalo.

en: Invalid icon handle.
sl: Neveljaven ročnik ikone.

en: Private dialog index.
sl: Kazalo zasebnega pogovornega okna.

en: List box ID not found.
sl: ID polja seznama ni mogoče najti.

en: No wildcard characters.
sl: Ni nadomestnih znakov.

en: Clipboard not open.
sl: Odložišče ni odprto.

en: Hotkey not registered.
sl: Bližnjica ni vpisana.

en: Not a dialog window.
sl: Ni pogovorno okno.

en: Control ID not found.
sl: Nadzornega ID-ja ni mogoče najti.

en: Invalid combo box message.
sl: Neveljavno sporočilo izbirnega polja.

en: Not a combo box window.
sl: Ni okno izbirnega polja.

en: Invalid edit height.
sl: Neveljavno urejanje višine.

en: DC not found.
sl: DC ni mogoče najti.

en: Invalid hook filter.
sl: Neveljaven filter kljuke.

en: Invalid filter procedure.
sl: Neveljaven postopek filtrov.

en: Hook procedure needs module handle.
sl: Postopek kljuke zahteva ročnik modula.

en: Global-only hook procedure.
sl: Le splošen postopek kljuke.

en: Journal hook already set.
sl: Kljuka dnevnika je že nastavljena.

en: Hook procedure not installed.
sl: Postopek kljuke ni nameščen.

en: Invalid list box message.
sl: Neveljaven seznam polja sporočil.

en: Invalid LB_SETCOUNT sent.
sl: Poslan je bil neveljaven LB_SETCOUNT.

en: No tab stops on this list box.
sl: Ni tabulatorskih mest na seznamskem polju.

en: Can't destroy object owned by another thread.
sl: Predmeta, ki si ga lasti druga nit, ni mogoče uničiti.

en: Child window menus not allowed.
sl: Meniji podrejenih oken niso dovoljeni.

en: Window has no system menu.
sl: Okno nima sistemskega menija.

en: Invalid message box style.
sl: Neveljaven slog polja s sporočilom.

en: Invalid SPI parameter.
sl: Neveljaven parameter SPI.

en: Screen already locked.
sl: Zaslon je že zaklenjen.

en: Window handles have different parents.
sl: Ročniki oken imajo različne nadrejene predmete.

en: Not a child window.
sl: Ni podrejeno okno.

en: Invalid GW command.
sl: Neveljaven ukaz GW.

en: Invalid thread ID.
sl: Neveljaven ID niti.

en: Not an MDI child window.
sl: Ni podrejeno okno MDI.

en: Popup menu already active.
sl: Pojavni meni je že dejaven.

en: No scrollbars.
sl: Ni drsnikov.

en: Invalid scrollbar range.
sl: Neveljaven obseg drsnika.

en: Invalid ShowWin command.
sl: Neveljaven ukaz ShowWin.

en: No system resources.
sl: Ni sistemskih virov.

en: No non-paged system resources.
sl: Ni neostranejnih sistemskih virov.

en: No paged system resources.
sl: Ni ostranjenih sistemskih virov.

en: No working set quota.
sl: Ni delujoče nastavljene kvote.

en: No page file quota.
sl: Ni kvote izmenjevalne datoteke.

en: Exceeded commitment limit.
sl: Omejitev kvote je bila presežena.

en: Menu item not found.
sl: Predmeta menija ni mogoče najti.

en: Invalid keyboard handle.
sl: Neveljaven ročnik tipkovnice.

en: Hook type not allowed.
sl: Vrsta kljuke ni dovoljena.

en: Interactive window station required.
sl: Zahtevana je vzajemna okenska postaja.

en: Timeout.
sl: Zakasnitev.

en: Invalid monitor handle.
sl: Neveljaven ročnik zaslona.

en: Event log file corrupt.
sl: Dnevniška datoteka dogodkov je pokvarjena.

en: Event log can't start.
sl: Dnevnik dogodkov se ne more zagnati.

en: Event log file full.
sl: Dnevniška datoteka dogodkov je polna.

en: Event log file changed.
sl: Dnevniška datoteka dogodka je bila spremenjena.

en: Installer service failed.
sl: Storitev namestilnika je spodletela.

en: Installation aborted by user.
sl: Uporabnik je preklical namestitev.

en: Installation failure.
sl: Namestitev je spodletela.

en: Installation suspended.
sl: Namestitev je bila zaustavljena.

en: Unknown product.
sl: Neznan izdelek.

en: Unknown feature.
sl: Neznana zmožnost.

en: Unknown component.
sl: Neznan sestavni del.

en: Unknown property.
sl: Neznana lastnost.

en: Invalid handle state.
sl: Neveljavno stanje ročnika.

en: Bad configuration.
sl: Slaba nastavitev.

en: Index is missing.
sl: Kazalo manjka.

en: Installation source is missing.
sl: Vir namestitve manjka.

en: Wrong installation package version.
sl: Napačna različica namestitvenega paketa.

en: Product uninstalled.
sl: Izdelek je bil odstranjen.

en: Invalid query syntax.
sl: Neveljavna skladnja poizvedbe.

en: Invalid field.
sl: Neveljavno polje.

en: Device removed.
sl: Naprava je bila odstranjena.

en: Installation already running.
sl: Namestitev se že izvaja.

en: Installation package failed to open.
sl: Odpiranje namestitvenega paketa je spodletelo.

en: Installation package is invalid.
sl: Namestitveni paket je neveljaven.

en: Installer user interface failed.
sl: Uporabniški vmesnik namestilnika je spodletel.

en: Failed to open installation log file.
sl: Dnevniške datoteke namestitve ni bilo mogoče odpreti.

en: Installation language not supported.
sl: Jezik namestitve ni podprt.

en: Installation transform failed to apply.
sl: Uveljavljanje preoblikovanja namestitve je spodletelo.

en: Installation package rejected.
sl: Namestitveni paket je bil zavrnjen.

en: Function could not be called.
sl: Funkcije ni mogoče priklicati.

en: Function failed.
sl: Funkcija je spodletela.

en: Invalid table.
sl: Neveljavna razpredelnica.

en: Data type mismatch.
sl: Neujemanje vrste podatkov.

en: Unsupported type.
sl: Nepodprta vrsta.

en: Creation failed.
sl: Ustvarjanje je spodletelo.

en: Temporary directory not writable.
sl: V začasno mapo ni mogoče pisati.

en: Installation platform not supported.
sl: Okolje namestilnika ni podprto.

en: Installer not used.
sl: Namestilnik ni uporabljen.

en: Failed to open the patch package.
sl: Napaka med odstranjevanjem paketa popravkov.

en: Invalid patch package.
sl: Neveljaven paket popravkov.

en: Unsupported patch package.
sl: Nepodprt paket popravkov.

en: Another version is installed.
sl: Druga različica je nameščena.

en: Invalid command line.
sl: Neveljavna ukazna vrstica.

en: Remote installation not allowed.
sl: Oddaljena namestitev ni dovoljena.

en: Reboot initiated after successful install.
sl: Po uspešni namestitvi se je začel ponoven zagon.

en: Invalid string binding.
sl: Neveljavna vezava niza.

en: Wrong kind of binding.
sl: Napačna vrsta vezave.

en: Invalid binding.
sl: Neveljavna vezava.

en: RPC protocol sequence not supported.
sl: Zaporedje protokola RPC ni podprto.

en: Invalid RPC protocol sequence.
sl: Neveljavno zaporedje protokola RPC.

en: Invalid string UUID.
sl: Neveljaven niz UUID.

en: Invalid endpoint format.
sl: Neveljavna oblika končne točke.

en: Invalid network address.
sl: Neveljaven omrežni naslov.

en: No endpoint found.
sl: Ni najdene končne točke.

en: Invalid timeout value.
sl: Neveljavna vrednost zakasnitve.

en: Object UUID not found.
sl: UUID predmeta ni mogoče najti.

en: UUID already registered.
sl: UUID je že vpisan.

en: UUID type already registered.
sl: Vrsta UUID je že vpisana.

en: Server already listening.
sl: Strežnik že posluša.

en: No protocol sequences registered.
sl: Ni vpisanih zaporedij protokolov.

en: RPC server not listening.
sl: Strežnik RPC ne posluša.

en: Unknown manager type.
sl: Neznana vrsta upravljalnika.

en: Unknown interface.
sl: Neznan vmesnik.

en: No bindings.
sl: Ni vezav.

en: No protocol sequences.
sl: Ni zaporedij protokolov.

en: Can't create endpoint.
sl: Ni mogoče ustvariti končne točke.

en: Out of resources.
sl: Virov je zmanjkalo.

en: RPC server unavailable.
sl: Strežnik RPC ni na voljo.

en: RPC server too busy.
sl: Strežnik RPC je prezaposlen.

en: Invalid network options.
sl: Neveljavne možnosti omrežja.

en: No RPC call active.
sl: Ni dejavnih klicev RPC.

en: RPC call failed.
sl: Klic RPC je spodletel.

en: RPC call failed and didn't execute.
sl: Klic RPC je spodletel in se ni izvedel.

en: RPC protocol error.
sl: Napaka protokola RPC.

en: Unsupported transfer syntax.
sl: Nepodprta skladnja prenosa.

en: Invalid tag.
sl: Neveljavna oznaka.

en: Invalid array bounds.
sl: Neveljavne obrobe polja.

en: No entry name.
sl: Ni imena vnosa.

en: Invalid name syntax.
sl: Neveljavna skladnja imen.

en: Unsupported name syntax.
sl: Nepodprta skladnja imen.

en: No network address.
sl: Ni omrežnega naslova.

en: Duplicate endpoint.
sl: Podvojena končna točka.

en: Unknown authentication type.
sl: Neznana vrsta overitve.

en: Maximum calls too low.
sl: Največje število klicev je prenizko.

en: String too long.
sl: Niz je predolg.

en: Protocol sequence not found.
sl: Zaporedja protokolov ni mogoče najti.

en: Procedure number out of range.
sl: Število postopkov je izven obsega.

en: Binding has no authentication data.
sl: Vezava nima podatkov overitve.

en: Unknown authentication service.
sl: Neznana storitev overitve.

en: Unknown authentication level.
sl: Neznana raven overitve.

en: Invalid authentication identity.
sl: Neveljavna istovetnost overitve.

en: Unknown authorization service.
sl: Neznana storitev overitve.

en: Invalid entry.
sl: Neveljaven vnos.

en: Can't perform operation.
sl: Opravila ni mogoče izvesti.

en: Endpoints not registered.
sl: Kočne točke niso vpisane.

en: Nothing to export.
sl: Nič za izvoz.

en: Incomplete name.
sl: Nepopolno ime.

en: Invalid version option.
sl: Neveljavna možnost različice.

en: No more members.
sl: Ni več članov.

en: Not all objects unexported.
sl: Noben predmet ni bil izvožen.

en: Interface not found.
sl: Vmesnika ni mogoče najti.

en: Entry already exists.
sl: Vnos že obstaja.

en: Entry not found.
sl: Vnosa ni mogoče najti.

en: Name service unavailable.
sl: Ime storitve ni na voljo.

en: Invalid network address family.
sl: Neveljavna družina omrežnih naslovov.

en: Operation not supported.
sl: Dejanje ni podprto.

en: No security context available.
sl: Varnostna vsebina ni na voljo.

en: RPCInternal error.
sl: RPC Notranja napaka.

en: RPC divide-by-zero.
sl: RPC deljenje z nič.

en: Address error.
sl: Napaka naslova.

en: Floating-point divide-by-zero.
sl: Deljenje plavajoče točke z ničlo.

en: Floating-point underflow.
sl: Podkoračitev plavajoče vejice.

en: Floating-point overflow.
sl: Prekoračitev plavajoče vejice.

en: No more entries.
sl: Ni več vnosov.

en: Character translation table open failed.
sl: Odpiranje razpredelnice prevoda znakov je spodletelo.

en: Character translation table file too small.
sl: Datoteka razpredelnice prevoda znakov je premajhna.

en: Null context handle.
sl: Prazen ročnik vsebine.

en: Context handle damaged.
sl: Ročnik vsebine je poškodovan.

en: Binding handle mismatch.
sl: Neujemanje ročnika vezave.

en: Cannot get call handle.
sl: Ročnika klica ni mogoče dobiti.

en: Null reference pointer.
sl: Prazni kazalnik sklica.

en: Enumeration value out of range.
sl: Vrednost oštevilčenja je izven obsega.

en: Byte count too small.
sl: Število bajtov je premajhno.

en: Bad stub data.
sl: Slab konček podatkov.

en: Invalid user buffer.
sl: Neveljaven uporabniški medpomnilnik.

en: Unrecognized media.
sl: Neprepoznana predstavnost.

en: No trust secret.
sl: Ni skrivnosti zaupanja.

en: No trust SAM account.
sl: Ni računa zaupanja SAM.

en: Trusted domain failure.
sl: Zaupana domena je spodletela.

en: Trusted relationship failure.
sl: Zaupano razmerje je spodletelo.

en: Trust logon failure.
sl: Zaupana prijava je spodletela.

en: RPC call already in progress.
sl: Klic RPC že poteka.

en: NETLOGON is not started.
sl: NETLOGON ni zagnan.

en: Account expired.
sl: Račun je pretekel.

en: Redirector has open handles.
sl: Preusmernik ima odprte ročnike.

en: Printer driver already installed.
sl: Gonilnik tiskalnika je že nameščen.

en: Unknown port.
sl: Neznana vrata.

en: Unknown printer driver.
sl: Neznan gonilnik tiskalnika.

en: Unknown print processor.
sl: Neznan opravilnik tiskanja.

en: Invalid separator file.
sl: Neveljavna datoteka ločnice.

en: Invalid priority.
sl: Neveljavna prednost.

en: Invalid printer name.
sl: Neveljavno ime tiskalnika.

en: Printer already exists.
sl: Tiskalnik že obstaja.

en: Invalid printer command.
sl: Neveljaven ukaz tiskalnika.

en: Invalid data type.
sl: Neveljavna vrsta podatkov.

en: Invalid environment.
sl: Neveljavno okolje.

en: No more bindings.
sl: Ni več vezav.

en: Can't log on with inter-domain trust account.
sl: Ni se mogoče prijaviti z računom meddomenskega zaupanja.

en: Can't log on with workstation trust account.
sl: Ni se mogoče prijaviti z računom zaupanja delovne postaje.

en: Can't log on with server trust account.
sl: Ni se mogoče prijaviti z računom zaupanja strežnika.

en: Domain trust information inconsistent.
sl: Podrobnosti zaupanja domene niso dosledne.

en: Server has open handles.
sl: Strežnik ima odprte ročnike.

en: Resource data not found.
sl: Podatkov virov ni mogoče najti.

en: Resource type not found.
sl: Vrste virov ni mogoče najti.

en: Resource name not found.
sl: Imena virov ni mogoče najti.

en: Resource language not found.
sl: Jezika virov ni mogoče najti.

en: Not enough quota.
sl: Ni dovolj kvote.

en: No interfaces.
sl: Ni vmesnikov.

en: RPC call canceled.
sl: Klic RPC je bil preklican.

en: Binding incomplete.
sl: Vezava je nepopolna.

en: RPC comm failure.
sl: Spodletelo sporazumevanje RPC.

en: Unsupported authorization level.
sl: Nepodprta raven overitve.

en: No principal name registered.
sl: Ni vpisanega imena ravnatelja.

en: Not an RPC error.
sl: Ni napaka RPC.

en: UUID is local only.
sl: UUID je le krajeven.

en: Security package error.
sl: Napaka varnostnega paketa.

en: Thread not canceled.
sl: Nit ni bila preklicana.

en: Invalid handle operation.
sl: Neveljavno opravilo upravljanja.

en: Wrong serializing package version.
sl: Napačna različica paketa dajanja v zaporedje.

en: Wrong stub version.
sl: Napačna različica končka.

en: Invalid pipe object.
sl: Neveljaven predmet cevi.

en: Wrong pipe order.
sl: Napačni red cevi.

en: Wrong pipe version.
sl: Napačna različica cevi.

en: Group member not found.
sl: Člana skupine ni mogoče najti.

en: Can't create endpoint mapper DB.
sl: Ni mogoče ustvariti podatkovne zbirke preslikovalnika končne točke.

en: Invalid object.
sl: Neveljaven predmet.

en: Invalid time.
sl: Neveljaven čas.

en: Invalid form name.
sl: Neveljavno ime obrazca.

en: Invalid form size.
sl: Neveljavna velikost obrazca.

en: Already awaiting printer handle.
sl: Že čaka na ročnik tiskalnika.

en: Printer deleted.
sl: Tiskalnik je bil izbrisan.

en: Invalid printer state.
sl: Neveljavno stanje tiskalnika.

en: User must change password.
sl: Ni mogoče spremeniti gesla.

en: Domain controller not found.
sl: Nadzornika domene ni mogoče najti.

en: Account locked out.
sl: Račun je bil zaklenjen.

en: Invalid pixel format.
sl: Neveljavna oblika točk.

en: Invalid driver.
sl: Neveljaven gonilnik.

en: Invalid object resolver set.
sl: Neveljaven niz razreševalnikov predmetov.

en: Incomplete RPC send.
sl: Nepopolno pošiljanje RPC.

en: Invalid asynchronous RPC handle.
sl: Neveljaven asinhron ročnik RPC.

en: Invalid asynchronous RPC call.
sl: Neveljaven asinhron klic RPC.

en: RPC pipe closed.
sl: Cev RPC je zaprta.

en: Discipline error on RPC pipe.
sl: Napaka discipline na cevi RPC.

en: No data on RPC pipe.
sl: Na cevi RPC ni podatkov.

en: No site name available.
sl: Ime spletišča ni na voljo.

en: The file cannot be accessed.
sl: Do datoteke ni mogoče dostopati.

en: The filename cannot be resolved.
sl: Imena datoteke ni mogoče razrešiti.

en: RPC entry type mismatch.
sl: Neujemanje vrste vnosa RPC.

en: Not all objects could be exported.
sl: Vseh predmetov ni bilo mogoče izvoziti.

en: The interface could not be exported.
sl: Vmesnika ni bilo mogoče izvoziti.

en: The profile could not be added.
sl: Profila ni bilo mogoče dodati.

en: The profile element could not be added.
sl: Predmeta profila ni mogoče dodati.

en: The profile element could not be removed.
sl: Predmeta profila ni bilo mogoče odstraniti.

en: The group element could not be added.
sl: Predmeta skupine ni mogoče dodati.

en: The group element could not be removed.
sl: Predmeta skupine ni mogoče odstraniti.

en: The username could not be found.
sl: Uporabniškega imena ni mogoče najti.

en: Normal
sl: Običajna

en: Local Port
sl: Krajevna vrata

en: Local Monitor
sl: Krajevni zaslon

en: Add a Local Port
sl: Dodaj krajevna vrata

en: &Enter the port name to add:
sl: &Ime vrat:

en: Configure LPT Port
sl: Nastavitev vrat LPT

en: Timeout (seconds)
sl: Časovna omejitev (sekunde)

en: &Transmission Retry:
sl: &Ponoven poskus prenosa:

en: '%s' is not a valid port name
sl: '%s' ni veljavno ime vrat

en: Port %s already exists
sl: Vrata %s že obstajajo

en: This port has no options to configure
sl: Ta vrata nimajo možnosti za nastavitvev

en: Mail sending failed as you do not have a MAPI mail client installed.
sl: Pošiljanje pošte ni uspelo, ker nimate nameščenega poštnega odjemalca MAPI.

en: Send Mail
sl: Pošlji pošto

en: Enter Network Password
sl: Vnesite omrežno geslo

en: Please enter your username and password:
sl: Vnesite uporabniško ime in geslo:

en: Proxy
sl: Posredniški strežnik

en: User
sl: Uporabniško ime

en: Password
sl: Geslo

en: &Save this password (insecure)
sl: &Shrani geslo (nezaščiteno)

en: Entire Network
sl: Celotno omrežje

en: Sound Selection
sl: Izbira zvoka

en: &Save As...
sl: &Shrani kot ...

en: &Format:
sl: &Oblika:

en: &Attributes:
sl: &Atributi:

en: Hyperlink
sl: Hiperpovezava

en: Hyperlink Information
sl: Lastnosti hiperpovezave

en: &Type:
sl: &Vrsta:

en: HTML Document
sl: Dokument HTML

en: Downloading from %s...
sl: Prejemanje iz %s ...

en: Done
sl: Končano

en: The specified installation package could not be opened. Please check the file path and try again.
sl: Navedenega namestitvenega paketa ni mogoče odpreti. Preverite ime datoteke in poskusite znova.

en: path %s not found
sl: poti %s ni bilo mogoče najti

en: insert disk %s
sl: vstavite disk %s

en: enter which folder contains %s
sl: vnesite ime mape, ki vsebuje %s

en: install source for feature missing
sl: manjka namestitveni vir za namestitev zmožnosti

en: network drive for feature missing
sl: manjka omrežni pogon za zmožnost

en: feature from:
sl: zmožnost z:

en: choose which folder contains %s
sl: izberite mapo, ki vsebuje %s

en: New Folder
sl: Nova mapa

en: File: [1]
sl: Datoteka: [1]

en: Folder: [1]
sl: Mapa: [1]

en: Font: [1]
sl: Pisava: [1]

en: {{Disk full: }}
sl: {{Disk je poln: }}

en: Wine MS-RLE video codec
sl: Wine MS-RLE video kodek

en: Wine MS-RLE video codec
    Copyright 2002 by Michael Guennewig
sl: Wine MS-RLE video kodek
    Avtorske pravice 2002 Michael Günnewig

en: Video Compression
sl: Stiskanje videa

en: &Compressor:
sl: &Kodek za stiskanje:

en: Con&figure...
sl: &Nastavi ...

en: &About
sl: &O

en: Compression &Quality:
sl: Kakovost &stiskanja:

en: &Key Frame Every
sl: &Ključna slika na vsakih

en: &Data Rate
sl: &Pretok podatkov

en: Full Frames (Uncompressed)
sl: Polni okvirji (nestisnjeno)

en: Wine Video 1 video codec
sl: Wine Video 1 video kodek

en: unknown object
sl: nepoznan predmet

en: title bar
sl: nazivna vrstica

en: menu bar
sl: menijska vrstica

en: scroll bar
sl: drsna vrstica

en: grip
sl: prijemalo

en: sound
sl: zvok

en: cursor
sl: vrivnik

en: caret
sl: kazalka

en: alert
sl: opozorilo

en: window
sl: okno

en: client
sl: odjemalec

en: popup menu
sl: pojavni meni

en: menu item
sl: predmet menija

en: tool tip
sl: orodni namig

en: application
sl: program

en: document
sl: dokument

en: pane
sl: pladenj

en: chart
sl: graf

en: dialog
sl: pogovorno okno

en: border
sl: obroba

en: grouping
sl: združevanje v skupine

en: separator
sl: ločnica

en: tool bar
sl: orodna vrstica

en: status bar
sl: vrstica stanja

en: table
sl: razpredelnica

en: column header
sl: glava stolpca

en: row header
sl: glava vrstice

en: column
sl: stolpec

en: row
sl: vrstica

en: cell
sl: celica

en: link
sl: povezava

en: help balloon
sl: balon pomoči

en: character
sl: znak

en: list
sl: seznam

en: list item
sl: predmet seznama

en: outline
sl: oris

en: outline item
sl: orisani predmet

en: page tab
sl: zavihek strani

en: property page
sl: stran lastnosti

en: indicator
sl: kazalnik

en: graphic
sl: grafika

en: static text
sl: statično besedilo

en: text
sl: besedilo

en: push button
sl: potisni gumb

en: check button
sl: izbirni gumb

en: radio button
sl: izbirni gumb

en: combo box
sl: izbirno polje

en: drop down
sl: spustni seznam

en: progress bar
sl: vrstica napredka

en: dial
sl: številčnica

en: hot key field
sl: polje bližnjic

en: slider
sl: drsnik

en: spin box
sl: vrtilno polje

en: animation
sl: animacija

en: equation
sl: enačba

en: drop down button
sl: spustni gumb

en: menu button
sl: gumb menija

en: grid drop down button
sl: mreža spustnih gumbov

en: white space
sl: prazen prostor

en: page tab list
sl: seznam zavihkov strani

en: clock
sl: ura

en: split button
sl: deljeni gumb

en: IP address
sl: Naslov IP

en: outline button
sl: orisani gumb

en: True
sl: Prav

en: False
sl: Napak

en: On
sl: Vključeno

en: Off
sl: Izključeno

en: Advanced
sl: Srednje

en: Insert Object
sl: Vstavi predmet

en: Object Type:
sl: Vrsta predmeta:

en: Result
sl: Rezultat

en: Create New
sl: Ustvari nov

en: Create Control
sl: Ustvari nadzornik

en: Create From File
sl: Ustvari iz datoteke

en: &Add Control...
sl: &Dodaj nadzornik ...

en: Display As Icon
sl: Prikaži kot ikono

en: Browse...
sl: Brskaj ...

en: File:
sl: Datoteka:

en: Paste Special
sl: Posebno lepljenje

en: Source:
sl: Izvor:

en: &Paste
sl: &Prilepi

en: Paste &Link
sl: Prilepi po&vezavo

en: &As:
sl: Prilepi &kot:

en: &Display As Icon
sl: P&rikaži kot ikono

en: Change &Icon...
sl: Spremeni &ikono ...

en: Insert a new %s object into your document
sl: Vstavi nov predmet %s v vaš dokument

en: Insert the contents of the file as an object into your document so that you may activate it using the program which created it.
sl: Vstavi vsebino datoteke kot predmet v vaš dokument, tako da lahko z njim upravljate z ustreznim programom.

en: Browse
sl: Brskaj

en: File does not appear to be a valid OLE module. Unable to register OLE control.
sl: Datoteka ni veljaven modul OLE. Nadzornika OLE ni mogoče vpisati.

en: Add Control
sl: Dodaj nadzornik

en: &Object
sl: &Predmet

en: Inserts the contents of the clipboard into your document as %s.
sl: Vstavi vsebino odložišča v vaš dokument kot predmet vrste %s.

en: Inserts the contents of the clipboard into your document so that you can activate it using %s.
sl: Vstavi vsebino odložišča v vaš dokument, tako da jo lahko urejate s programom %s.

en: Inserts the contents of the clipboard into your document so that you can activate it using %s. It will be displayed as an icon.
sl: Vstavi vsebino odložišča v vaš dokument, tako da jo lahko omogočite s programom %s. Prikazana bo kot ikona.

en: Inserts the contents of the clipboard into your document as %s. The data is linked to the source file so that changes to the file will be reflected in your document.
sl: V vaš dokument vstavi vsebino odložišča kot predmet %s. Ustvarjena bo povezava z izvorno datoteko, tako da bodo spremembe datoteke izražene tudi v vašem dokumentu.

en: Inserts a picture of the clipboard contents into your document. The picture is linked to the source file so that changes to the file will be reflected in your document.
sl: Vstavi sliko vsebine odložišča v vaš dokument. Ustvarjena bo povezava z izvorno datoteko, tako da bodo spremembe datoteke izražene tudi v dokumentu.

en: Inserts a shortcut which points to the location of the clipboard contents. The shortcut is linked to the source file so that changes to the file will be reflected in your document.
sl: Vstavi bližnjico do vsebine odložišča. Ustvarjena bo povezava z izvorno datoteko, tako da bodo spremembe datoteke izražene tudi v vašem dokumentu.

en: Inserts the contents of the clipboard into your document.
sl: Vstavi vsebino odložišča v vaš dokument.

en: Unknown Type
sl: Neznana vrsta

en: Unknown Source
sl: Neznan vir

en: the program which created it
sl: program, ki jo je ustvaril

en: Scanning
sl: Optično branje

en: SCANNING... Please Wait
sl: Optično branje ... Prosim, počakajte

[ctx: unit: pixels]
en: px
sl: tč

[ctx: unit: microseconds]
en: us
sl: µs

en: Settings for %s
sl: Nastavitve %s

en: Baud Rate
sl: Hitrost prenosa

en: Parity
sl: Parnost

en: Flow Control
sl: Nadzor pretoka

en: Data Bits
sl: Podatkovni biti

en: Stop Bits
sl: Stop biti

en: Copying Files...
sl: Kopiranje datotek ...

en: Destination:
sl: Cilj:

en: Files Needed
sl: Zahtevane datoteke

en: Insert the manufacturer's installation disk, and then
    make sure the correct drive is selected below
sl: Vstavite proizvajalčev CD in preverite, če je
    spodaj izbran pravilen pogon

en: Copy manufacturer's files from:
sl: Kopiraj proizvajalčeve datoteke iz:

en: The file '%1' on %2 is needed
sl: Datoteka '%1' na %2 je zahtevana

en: Unknown
sl: Neznano

en: Copy files from:
sl: Kopiraj datoteke iz:

en: Type the path where the file is located, and then click OK.
sl: Vpišite pot do datoteke in pritisnite V redu.

en: F&orward
sl: Na&prej

en: &Save Background As...
sl: &Shrani ozadje kot ...

en: Set As Back&ground
sl: Nastavi kot oza&dje

en: &Copy Background
sl: &Kopiraj ozadje

en: Set as &Desktop Item
sl: Nastavi kot p&redmet namizja

en: Create Shor&tcut
sl: Ustvari &bližnjico

en: Add to &Favorites...
sl: Dodaj med Pri&ljubljene ...

en: &Encoding
sl: &Kodiranje

en: Pr&int
sl: Nat&isni

en: &Open Link
sl: &Odpri povezavo

en: Open Link in &New Window
sl: Odpri povezavo v &novem oknu

en: Save Target &As...
sl: Shrani cilj &kot ...

en: &Print Target
sl: &Izpiši cilj

en: S&how Picture
sl: &Pokaži sliko

en: &Save Picture As...
sl: &Shrani sliko kot ...

en: &E-mail Picture...
sl: P&ošlji sliko po e-pošti ...

en: Pr&int Picture...
sl: Nat&isni sliko ...

en: &Go to My Pictures
sl: Po&jdi v mapo Moje slike

en: Set as Back&ground
sl: Nastavi kot oza&dje

en: Set as &Desktop Item...
sl: Nastavi kot p&redmet namizja ...

en: Copy Shor&tcut
sl: Kopiraj &bližnjico

en: P&roperties
sl: &Lastnosti

en: &Undo
sl: Ra&zveljavi

en: &Delete
sl: &Izbriši

en: &Select
sl: &Izberi

en: &Cell
sl: &Celico

en: &Row
sl: &Vrstico

en: &Column
sl: &Stolpec

en: &Table
sl: &Razpredelnico

en: &Cell Properties
sl: Lastnosti &celice

en: &Table Properties
sl: Lastnosti &razpredelnice

en: Open in &New Window
sl: Odpri v &novem oknu

en: Cut
sl: Izreži

en: &Save Video As...
sl: &Shrani video kot ...

en: Play
sl: Predvajaj

en: Rewind
sl: Previj

en: Trace Tags
sl: Sledi oznakam

en: Resource Failures
sl: Neuspeh sredstev

en: Dump Tracking Info
sl: Izpiši podrobnosti sledenja

en: Debug Break
sl: Premor razhroščevanja

en: Debug View
sl: Pogled razhroščevanja

en: Dump Tree
sl: Izpiši drevo

en: Dump Lines
sl: Izpiši vrstice

en: Dump DisplayTree
sl: Izpiši drevo prikaza

en: Dump FormatCaches
sl: Izpiši predpomnilnike oblike

en: Dump LayoutRects
sl: Izpiši pravokotnike razporeditve

en: Memory Monitor
sl: Nadzornik pomnilnika

en: Performance Meters
sl: Merilniki zmogljivosti

en: Save HTML
sl: Shrani HTML

en: &Browse View
sl: Pogled &brskanja

en: &Edit View
sl: Pogled &urejanja

en: Scroll Here
sl: Drsaj sem

en: Top
sl: Vrh

en: Bottom
sl: Dno

en: Page Up
sl: Stran navzgor

en: Page Down
sl: Stran navzdol

en: Scroll Up
sl: Drsenje navzgor

en: Scroll Down
sl: Drsenje navzdol

en: Left Edge
sl: Levi rob

en: Right Edge
sl: Desni rob

en: Page Left
sl: Stran levo

en: Page Right
sl: Stran desno

en: Scroll Left
sl: Drsenje levo

en: Scroll Right
sl: Drsenje desno

en: &w&bPage &p
sl: &w&bStran &p

en: Lar&ge Icons
sl: V&elike ikone

en: S&mall Icons
sl: &Majhne ikone

en: &List
sl: &Seznam

en: &Details
sl: &Podrobnosti

en: Arrange &Icons
sl: Razporedi &ikone

en: By &Name
sl: Po ime&nu

en: By &Type
sl: Po &vrsti

en: By &Size
sl: Po veliko&sti

en: By &Date
sl: Po &datumu

en: &Auto Arrange
sl: &Samodejno razporedi

en: Line up Icons
sl: Poravnaj ikone

en: Paste as Link
sl: Prilepi kot povezavo

en: New
sl: Nova

en: New &Folder
sl: Nova &mapa

en: New &Link
sl: Nova &povezava

[ctx: recycle bin]
en: &Restore
sl: &Obnovi

en: &Erase
sl: &Izbriši

en: E&xplore
sl: R&azišči

en: C&ut
sl: Iz&reži

en: Create &Link
sl: Ustvari po&vezavo

en: &Rename
sl: P&reimenuj

en: E&xit
sl: &Končaj

en: &About Control Panel
sl: &O nadzorni plošči

en: Browse for Folder
sl: Brskanje po mapah

en: Folder:
sl: Mapa:

en: &Make New Folder
sl: Ustvari &novo mapo

en: Message
sl: Sporočilo

en: Yes to &all
sl: Da za &vse

en: About %s
sl: O %s

en: Wine &license
sl: &Licenčna pog.

en: Running on %s
sl: Izvajanje na %s

en: Wine was brought to you by:
sl: Wine smo ustvarili:

en: Type the name of a program, folder, document, or Internet resource, and Wine will open it for you.
sl: Vnesite ime programa, mape, dokumenta ali spletne strani, in Wine ga (jo) bo odprl.

en: &Open:
sl: &Odpri:

en: &Browse...
sl: &Brskaj ...

en: Location:
sl: Mesto:

en: Size:
sl: Velikost:

en: H&idden
sl: S&krito

en: &Archive
sl: &Arhiv

en: Size
sl: Velikost

en: Type
sl: Vrsta

en: Modified
sl: Spremenjeno

en: Attributes
sl: Atributi

en: Size available
sl: Razpoložljiv prostor

en: Comments
sl: Opombe

en: Original location
sl: Izvirno mesto

en: Date deleted
sl: Datum je bil izbrisan

[ctx: display name]
en: Desktop
sl: Namizje

en: My Computer
sl: Moj računalnik

en: Control Panel
sl: Nadzorna plošča

en: Select
sl: Izberi

en: Restart
sl: Ponoven zagon

en: Do you want to simulate a Windows reboot?
sl: Ali želite simulirati ponoven zagon sistema Windows?

en: Shutdown
sl: Izklop

en: Do you want to shutdown your Wine session?
sl: Ali želite končati svojo sejo Wine?

en: Programs
sl: Programi

en: Documents
sl: Dokumenti

en: Favorites
sl: Priljubljene

en: StartUp
sl: Zagon

en: Start Menu
sl: Meni Start

en: Music
sl: Glasba

en: Videos
sl: Videi

[ctx: directory]
en: Desktop
sl: Namizje

en: NetHood
sl: Omrežje

en: Templates
sl: Predloge

en: PrintHood
sl: Tiskalniki

en: History
sl: Zgodovina

en: Program Files
sl: Programi

en: Pictures
sl: Slike

en: Common Files
sl: Skupne datoteke

en: Administrative Tools
sl: Skrbniška orodja

en: Program Files (x86)
sl: Programi (x86)

en: Contacts
sl: Stiki

en: Links
sl: Povezave

en: Slide Shows
sl: Predstavitve

en: Playlists
sl: Seznami predvajanja

en: Status
sl: Stanje

en: Sample Music
sl: Primeri glasbe

en: Sample Pictures
sl: Primeri slik

en: Sample Playlists
sl: Primeri seznamov predvajanja

en: Sample Videos
sl: Primeri video posnetkov

en: Saved Games
sl: Shranjene igre

en: Searches
sl: Iskanja

en: Users
sl: Uporabniki

en: Downloads
sl: Prejemi

en: Unable to create new Folder: Permission denied.
sl: Nove mape ni mogoče ustvariti: nimate ustreznih dovoljenj.

en: Error during creation of a new folder
sl: Napaka med ustvarjanjem nove mape

en: Confirm file deletion
sl: Potrdite brisanje datoteke

en: Confirm folder deletion
sl: Potrdite brisanje mape

en: Are you sure you want to delete '%1'?
sl: Ali ste prepričani, da želite izbrisati predmet '%1'?

en: Are you sure you want to delete these %1 items?
sl: Ali ste prepričani, da želite izbrisati te predmete (%1)?

en: Confirm file overwrite
sl: Potrdite prepis datoteke

en: This folder already contains a file called '%1'.
    
    Do you want to replace it?
sl: Mapa že vsebuje datoteko z imenom '%1'.
    
    Ali jo želite zamenjati?

en: Are you sure you want to delete the selected item(s)?
sl: Ali ste prepričani, da želite izbrisati izbran(e) predmet(e)?

en: Are you sure that you want to send '%1' and all its content to the Trash?
sl: Ali ste prepričani, da želite premakniti mapo '%1' in njeno vsebino v Smeti?

en: Are you sure that you want to send '%1' to the Trash?
sl: Ali ste prepričani, da želite premakniti predmet '%1' v Smeti?

en: Are you sure that you want to send these %1 items to the Trash?
sl: Ali ste prepričani, da želite premakniti predmete (%1) v Smeti?

en: The item '%1' can't be sent to Trash. Do you want to delete it instead?
sl: Predmeta '%1' ni mogoče premakniti v Smeti. Ali ga želite izbrisati?

en: This folder already contains a folder named '%1'.
    
    If the files in the destination folder have the same names as files in the
    selected folder they will be replaced. Do you still want to move or copy
    the folder?
sl: Mapa že vsebuje mapo z imenom '%1'.
    
    Datoteke v ciljni mapi, ki imajo enaka imena kot datoteke v izvorni mapi,
    bodo prepisane. Ali še vedno želite premakniti oziroma kopirati mapo?

en: Wine Control Panel
sl: Nadzorna plošča Wine

en: Unable to display Browse dialog box (internal error)
sl: Pogovornega okna Brskanje ni mogoče prikazati (notranja napaka)

en: Executable files (*.exe)
sl: Izvedljive datoteke (*.exe)

en: There is no Windows program configured to open this type of file.
sl: Za odpiranje te vrste datotek ni na voljo noben program Windows.

en: Are you sure you wish to permanently delete '%1'?
sl: Ali ste prepričani, da želite trajno izbrisati '%1'?

en: Are you sure you wish to permanently delete these %1 items?
sl: Ali ste prepričani, da želite izbrisati te predmete (%1)?

en: Confirm deletion
sl: Potrditev izbrisa

en: A file already exists at the path %1.
    
    Do you want to replace it?
sl: Datoteka na poti %1 že obstaja.
    
    Ali jo želite zamenjati?

en: A folder already exists at the path %1.
    
    Do you want to replace it?
sl: Datoteka na poti %1 že obstaja.
    
    Ali jo želite zamenjati?

en: Confirm overwrite
sl: Potrdi prepis

en: Wine is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU Lesser General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2.1 of the License, or (at your option) any later version.
    
    Wine is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE. See the GNU Lesser General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU Lesser General Public License along with Wine; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin St, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.
sl: Wine je opredeljen kot prosta programska oprema; lahko ga razširjate in/ali spreminjate pod pogoji Splošnega Javnega Dovoljenja GNU (angleško: GNU Lesser Public License); različice 2.1ali (po želji) katerekoli kasnejše različice.
    
    Program se razširja v upanju, da bo uporabniku koristen, vendar BREZ VSAKRŠNE GARANCIJE; tudi brez posrednega zagotovila JAMSTVA CENOVNE VREDNOSTI in PRIMERNOSTI ZA DOLOČENO UPORABO. Za več podrobnosti si poglejte določila Splošnega Javnega Dovoljenja GNU.
    
    Kopijo Splošnega Javnega Dovoljenja GNU (angleško: GNU Lesser General Public License) bi morali prejeti skupaj s programom, v kolikor pa je niste, pišite na naslov Free Software Foundation, Inc.,51 Franklin St, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA in zahtevajte kopijo.

en: Wine License
sl: Licenca Wine

en: Trash
sl: Smeti

en: Error
sl: Napaka

en: Don't show me th&is message again
sl: Tega sporočila ne &kaži več

en: %d bytes
sl: %d bajtov

[ctx: time unit: hours]
en:  hr
sl:  ur

[ctx: time unit: seconds]
en:  sec
sl:  sek

en: Security Warning
sl: Varnostno opozorilo

[ctx: window]
en: &Restore
sl: &Obnovi

en: &Move
sl: &Premakni

en: &Size
sl: Sp&remeni velikost

en: Mi&nimize
sl: &Skrči

en: Ma&ximize
sl: Ra&zpni

en: &Close	Alt+F4
sl: &Zapri	Alt+F4

en: &About Wine
sl: &O Wine

en: &Close	Ctrl+F4
sl: &Zapri	Ctrl+F4

en: Nex&t	Ctrl+F6
sl: Na&prej	Ctrl+F6

en: &Abort
sl: P&rekini

en: &Ignore
sl: Pr&ezri

en: &Try Again
sl: Poskusi &znova

en: &Continue
sl: Nada&ljuj

en: Select Window
sl: Izbira okna

en: &More Windows...
sl: &Več oken ...

en: Paper Si&ze:
sl: Veli&kost papirja:

en: Realm
sl: Področje

en: Authentication Required
sl: Zahtevana je overitev

en: Server
sl: Strežnik

en: There is a problem with the certificate for this site.
sl: Prišlo je do težave s potrdilom za to spletišče.

en: Do you want to continue anyway?
sl: Ali vseeno želite nadaljevati?

en: LAN Connection
sl: Povezava LAN

en: The certificate is issued by an unknown or untrusted publisher.
sl: Potrdilo je izdal neznan ali nezaupanja vreden izdajatelj.

en: The date on the certificate is invalid.
sl: Datum na potrdilu ni veljaven.

en: The name on the certificate does not match the site.
sl: Ime na potrdilu se ne ujema s tem spletiščem.

en: There is at least one unspecified security problem with this certificate.
sl: S tem potrdilom obstaja vsaj ena nedoločena varnostna težava.

en: The specified command was carried out.
sl: Navedeni ukaz je bil uspešno izveden.

en: Undefined external error.
sl: Neznana zunanja napaka.

en: A device ID has been used that is out of range for your system.
sl: Uporabljena ID naprave je zunaj dopustnega obsega za vaš sistem.

en: The driver was not enabled.
sl: Gonilnik ni bil omogočen.

en: The specified device is already in use. Wait until it is free, and then try again.
sl: Navedena naprava je že v uporabi. Počakajte, da bo prosta ter poskusite znova.

en: The specified device handle is invalid.
sl: Navedeni ročnik naprave je neveljaven.

en: There is no driver installed on your system!
sl: Na vašem sistemu ni nameščen noben gonilnik!

en: Not enough memory available for this task. Quit one or more applications to increase available memory, and then try again.
sl: Za opravilo ni na voljo dovolj pomnilnika. Zaprite enega ali več programov in poskusite znova.

en: This function is not supported. Use the Capabilities function to determine which functions and messages the driver supports.
sl: Ta zmožnost ni podprta. Če želite ugotoviti, katere zmožnosti gonilnik podpira, uporabite možnost 'Zmožnosti'.

en: An error number was specified that is not defined in the system.
sl: Navedena je bila številka napake, ki v sistemu ni določena.

en: An invalid flag was passed to a system function.
sl: Sistemski funkciji je bila posredovana neveljavna zastavica.

en: An invalid parameter was passed to a system function.
sl: Sistemski funkciji je bil posredovan neveljaven parameter.

en: The specified format is not supported or cannot be translated. Use the Capabilities function to determine the supported formats.
sl: Navedena oblika zapisa ni podprta ali pa je ni mogoče prevesti. Če želite ugotoviti, katere oblike so podprte, uporabite možnost Zmožnosti.

en: Cannot perform this operation while media data is still playing. Reset the device, or wait until the data is finished playing.
sl: Predvajanje še poteka. Ponastavite napravo ali pa počakajte do konca predvajanja.

en: The wave header was not prepared. Use the Prepare function to prepare the header, and then try again.
sl: Glava wave ni bila pripravljena. Pripravite glavo tako, da uporabite zmožnost Pripravi, in poskusite znova.

en: Cannot open the device without using the WAVE_ALLOWSYNC flag. Use the flag, and then try again.
sl: Naprave ni mogoče odpreti brez zastavice WAVE_ALLOWSYNC. Uporabite zastavico in poskusite znova.

en: The MIDI header was not prepared. Use the Prepare function to prepare the header, and then try again.
sl: Glava MIDI ni bila pripravljena. Pripravite glavo tako, da uporabite zmožnost Pripravi, in poskusite znova.

en: A MIDI map was not found. There may be a problem with the driver, or the MIDIMAP.CFG file may be corrupt or missing.
sl: Preslikave MIDI ni mogoče najti. To je lahko posledica težav z gonilnikom ali manjkajoče oziroma poškodovane datoteke MIDIMAP.CFG.

en: The port is transmitting data to the device. Wait until the data has been transmitted, and then try again.
sl: Prek vrat trenutno poteka prenos podatkov na napravo. Počakajte na konec prenosa in poskusite znova.

en: The current MIDI setup is damaged. Copy the original MIDIMAP.CFG file to the Windows SYSTEM directory, and then try again.
sl: Trenutna nastavitev MIDI je poškodovana. Namestite izvirno datoteko MIDIMAP.CFG v sistemsko mapo Windows in poskusite znova.

en: Invalid MCI device ID. Use the ID returned when opening the MCI device.
sl: Neveljaven ID naprave MCI. Uporabite ID, ki je vrnjen ob odpiranju naprave MCI.

en: The driver cannot recognize the specified command parameter.
sl: Gonilnik ne more prepoznati določenega parametra ukaza.

en: The driver cannot recognize the specified command.
sl: Gonilnik ne more prepoznati določenega ukaza.

en: There is a problem with your media device. Make sure it is working correctly or contact the device manufacturer.
sl: Z vašo predstavno napravo so težave. Preverite, ali naprava deluje pravilno ali pa se posvetujte z izdelovalcem.

en: The specified device is not open or is not recognized by MCI.
sl: Navedena naprava ni odprta ali ni poznana naprava MCI.

en: The device name is already being used as an alias by this application. Use a unique alias.
sl: Ta program ime naprave že uporablja kot vzdevek. Uporabite edinstven vzdevek.

en: There is an undetectable problem in loading the specified device driver.
sl: Med nalaganju določenega gonilnika naprave je prišlo do napake, ki je ni mogoče zaznati.

en: No command was specified.
sl: Ukaz ni bil naveden.

en: The output string was too large to fit in the return buffer. Increase the size of the buffer.
sl: Izhodni niz je bil prevelik, da bi ga bilo mogoče shraniti v povratni medpomnilnik. Povečajte ga.

en: The specified command requires a character-string parameter. Please provide one.
sl: Navedeni ukaz zahteva parameter (niz znakov). Vnesite ga.

en: The specified integer is invalid for this command.
sl: Vneseno celo število za ta ukaz je neveljavno.

en: The device driver returned an invalid return type. Check with the device manufacturer about obtaining a new driver.
sl: Gonilnik naprave je vrnil neveljavno vrsto vrednosti. Od izdelovalca naprave poskusite dobiti nov gonilnik.

en: There is a problem with the device driver. Check with the device manufacturer about obtaining a new driver.
sl: Prišlo je do težav z gonilnikom naprave. Od izdelovalca naprave poskusite dobiti nov gonilnik.

en: The specified command requires a parameter. Please supply one.
sl: Navedeni ukaz zahteva parameter. Vnesite ga.

en: The MCI device you are using does not support the specified command.
sl: Naprava MCI, ki jo uporabljate, ne podpira navedenega ukaza.

en: Cannot find the specified file. Make sure the path and filename are correct.
sl: Navedene datoteke ni mogoče najti. Preverite ali ste pravilno vnesli ime in pot do datoteke.

en: The device driver is not ready.
sl: Gonilnik naprave ni pripravljen.

en: A problem occurred in initializing MCI. Try restarting Windows.
sl: Med začenjanjem naprave MCI je prišlo do težav. Znova zaženite Windows.

en: There is a problem with the device driver. The driver has closed. Cannot access error.
sl: Prišlo je do težave z gonilnikom naprave, zato se je zaprl. Do napake ni mogoče dostopati.

en: Cannot use 'all' as the device name with the specified command.
sl: Z navedenim ukazom kot imena naprave ni mogoče uporabiti 'vse'.

en: Errors occurred in more than one device. Specify each command and device separately to determine which devices caused the error.
sl: V več napravah je prišlo do napak. Ločeno vnesite vsak ukaz in vsako napravo. Tako boste lahko ugotovili, katere naprave povzročajo napake.

en: Cannot determine the device type from the given filename extension.
sl: Iz pripone datoteke ni mogoče določiti vrste zahtevane naprave.

en: The specified parameter is out of range for the specified command.
sl: Navedeni parameter je zunaj obsega za naveden ukaz.

en: The specified parameters cannot be used together.
sl: Navedenih parametrov ni mogoče uporabiti skupaj.

en: Cannot save the specified file. Make sure you have enough disk space or are still connected to the network.
sl: Navedene datoteke ni mogoče shraniti. Preverite, ali je na disku dovolj prostora in ali je vaš računalnik še povezan z omrežjem.

en: The specified device is now being closed. Wait a few seconds, and then try again.
sl: Poteka zapiranje navedene naprave. Počakajte nekaj sekund in poskusite znova.

en: The specified alias is already being used in this application. Use a unique alias.
sl: Program že uporablja navedeni vzdevek. Uporabite edinstven vzdevek.

en: The specified parameter is invalid for this command.
sl: Navedeni parameter je neveljaven za ta ukaz.

en: The device driver is already in use. To share it, use the 'shareable' parameter with each 'open' command.
sl: Gonilnik naprave je že v uporabi. Če ga želite dati v skupno rabo, z vsakim ukazom 'open' uporabite parameter 'shareable'.

en: The specified command requires an alias, file, driver, or device name. Please supply one.
sl: Navedeni ukaz zahteva vzdevek, datoteko, gonilnik ali ime naprave. Vnesite ga.

en: The specified value for the time format is invalid. Refer to the MCI documentation for valid formats.
sl: Navedena vrednost je za to obliko časa je neveljavna. Veljavne oblike poiščite v dokumentaciji naprave MCI.

en: A closing double-quotation mark is missing from the parameter value. Please supply one.
sl: V vrednosti parametra manjka zaključni dvojni narekovaj. Vnesite ga.

en: A parameter or value was specified twice. Only specify it once.
sl: Parameter ali vrednost ste navedli dvakrat. Navedite ga samo enkrat.

en: The specified file cannot be played on the specified MCI device. The file may be corrupt, or not in the correct format.
sl: Te datoteke ne morete predvajati z navedeno napravo MCI. Datoteka je morda poškodovana ali pa ima napačno vrsto zapisa.

en: A null parameter block was passed to MCI.
sl: Napravi MCI je bil podan nični blok parametrov.

en: Cannot save an unnamed file. Supply a filename.
sl: Datoteke brez imena ni mogoče shraniti. Vnesite ime datoteke.

en: You must specify an alias when using the 'new' parameter.
sl: Pri uporabi parametra 'new' morate navesti vzdevek.

en: Cannot use the 'notify' flag with auto-opened devices.
sl: Zastavice 'notify' ni mogoče uporabiti s samodejno odprtimi napravami.

en: Cannot use a filename with the specified device.
sl: Imena datoteke ni mogoče uporabiti z navedeno napravo.

en: Cannot carry out the commands in the order specified. Correct the command sequence, and then try again.
sl: Ukazov ni mogoče izvesti v navedenem zaporedju. Spremenite zaporedje in poskusite znova.

en: Cannot carry out the specified command on an auto-opened device. Wait until the device is closed, and then try again.
sl: Ukaza ni mogoče izvesti v povezavi s samodejno odprto napravo. Počakajte, da se naprava zapre, in poskusite znova.

en: The filename is invalid. Make sure the filename is not longer than 8 characters, followed by a period and an extension.
sl: Ime datoteke je neveljavno. Preverite ali ime datoteke vsebuje največ 8 znakov, ki jim sledita pika in pripona.

en: Cannot specify extra characters after a string enclosed in quotation marks.
sl: Za znaki, ki so obdani z narekovaji, ni mogoče zapisati dodatnih znakov.

en: The specified device is not installed on the system. Use the Drivers option in Control Panel to install the device.
sl: Naprava ni nameščena. Če želite namestiti nov gonilnik uporabite možnost Gonilniki na Nadzorni plošči.

en: Cannot access the specified file or MCI device. Try changing directories or restarting your computer.
sl: Dostop do navedene datoteke ali naprave MCI ni mogoč. Zamenjajte mapo ali znova zaženite računalnik.

en: Cannot access the specified file or MCI device because the application cannot change directories.
sl: Dostop do navedene datoteke ali naprave MCI ni mogoč, ker program ne more zamenjati map.

en: Cannot access specified file or MCI device because the application cannot change drives.
sl: Dostop do navedene datoteke ali naprave MCI ni mogoč, ker program ne more zamenjati pogonov.

en: Specify a device or driver name that is less than 79 characters.
sl: Navedite ime naprave ali gonilnika, ki je krajše od 79 znakov.

en: Specify a device or driver name that is less than 69 characters.
sl: Navedite ime naprave ali gonilnika, ki je krajše od 69 znakov.

en: The specified command requires an integer parameter. Please provide one.
sl: Navedeni ukaz zahteva celoštevilčen parameter. Vnesite ga.

en: All wave devices that can play files in the current format are in use. Wait until a wave device is free, and then try again.
sl: Vse naprave, ki lahko predvajajo datoteke vrste wave, so v uporabi. Poskusite znova, ko bo katera od njih na voljo.

en: Cannot set the current wave device for play back because it is in use. Wait until the device is free, and then try again.
sl: Trenutna naprava wave za predvajanje je v uporabi. Počakajte, da bo prosta, in poskusite znova.

en: All wave devices that can record files in the current format are in use. Wait until a wave device is free, and then try again.
sl: Vse naprave wave, ki lahko snemajo datoteke v trenutni vrsti, so v uporabi. Poskusite znova, ko bo katera od njih na voljo.

en: Cannot set the current wave device for recording because it is in use. Wait until the device is free, and then try again.
sl: Trenutne naprave wave ni mogoče nastaviti za snemanje, ker je v uporabi. Počakajte, da bo prosta, in poskusite znova.

en: Any compatible waveform playback device may be used.
sl: Uporabite lahko katerokoli združljivo napravo predvajanja oblike wave.

en: Any compatible waveform recording device may be used.
sl: Uporabite lahko katerokoli združljivo napravo snemanja oblike wave.

en: No wave device that can play files in the current format is installed. Use the Drivers option to install the wave device.
sl: Nameščena ni nobena naprava wave, ki bi lahko predvajala datoteke trenutne vrste. Za namestitev naprave wave uporabite možnost Gonilniki.

en: The device you are trying to play to cannot recognize the current file format.
sl: Naprava ne prepozna trenutne vrste datoteke. Izberite drugo napravo in poskusite znova.

en: No wave device that can record files in the current format is installed. Use the Drivers option to install the wave device.
sl: Nameščena ni nobena naprava wave, ki bi lahko snemala datoteke v trenutni obliki. Za namestitev naprave wave uporabite možnost Gonilniki.

en: The device you are trying to record from cannot recognize the current file format.
sl: Naprava iz katere poskušate snemati ne prepozna trenutne oblike zapisa datoteke.

en: The time formats of the "song pointer" and SMPTE are mutually exclusive. You can't use them together.
sl: Sočasna uporaba oblik zapisa časa "song-pointer" in SMPTE ni mogoča.

en: The specified MIDI device is not installed on the system. Use the Drivers option from the Control Panel to install a MIDI device.
sl: Navedena naprava MIDI ni nameščena. Če želite namestiti nov gonilnik, uporabite možnost Gonilniki na Nadzorni plošči.

en: An error occurred with the specified port.
sl: Na navedenih vratih je prišlo do napake.

en: The system doesn't have a current MIDI port specified.
sl: Sistem nima navedenih trenutnih vrat MIDI.

en: The system has no installed MIDI devices. Use the Drivers option from the Control Panel to install a MIDI driver.
sl: Nameščena ni nobena naprava MIDI. Za namestitev gonilnika MIDI uporabite možnost Gonilniki na Nadzorni plošči.

en: There is no display window.
sl: Ni okna za prikaz.

en: Could not create or use window.
sl: Okna ni bilo mogoče ustvariti ali uporabiti.

en: Cannot read the specified file. Make sure the file is still present, or check your disk or network connection.
sl: Iz navedene datoteke ni mogoče brati. Preverite, ali datoteka še vedno obstaja ter preverite svoj disk in omrežno povezavo.

en: Cannot write to the specified file. Make sure you have enough disk space or are still connected to the network.
sl: V navedeno datoteko ni mogoče pisati. Preverite, ali je na disku še dovolj prostora in ali je vaš računalnik še povezan z omrežjem.

en: Print to File
sl: Tiskanje v datoteko

en: &Output File Name:
sl: &Ime izhodne datoteke:

en: The output file already exists. Click OK to overwrite.
sl: Izhodna datoteka že obstaja. Za njen prepis kliknite gumb V redu.

en: Unable to create the output file.
sl: Izhodne datoteke ni mogoče ustvariti.

en: Success
sl: Uspeh

en: Operations Error
sl: Napaka opravil

en: Protocol Error
sl: Napaka v protokolu

en: Time Limit Exceeded
sl: Časovna omejitev je bila presežena

en: Size Limit Exceeded
sl: Omejitev velikosti je bila presežena

en: Compare False
sl: Primerjaj napak

en: Compare True
sl: Primerjaj prav

en: Authentication Method Not Supported
sl: Način overitve ni podprt

en: Strong Authentication Required
sl: Zahtevana je močna overitev

en: Referral (v2)
sl: Napotitelj (r2)

en: Referral
sl: Napotitelj

en: Administration Limit Exceeded
sl: Omejitev skrbništva je bila presežena

en: Unavailable Critical Extension
sl: Kritična razširitev ni na voljo

en: Confidentiality Required
sl: Zahtevana je zaupnost

en: No Such Attribute
sl: Ni takšnega atributa

en: Undefined Type
sl: Nedoločena vrsta

en: Inappropriate Matching
sl: Neprimerno skladanje

en: Constraint Violation
sl: Prekršitev omejitve

en: Attribute Or Value Exists
sl: Atribut ali mapa obstaja

en: Invalid Syntax
sl: Neveljavna skladnja

en: No Such Object
sl: Ni takšnega predmeta

en: Alias Problem
sl: Napaka vzdevka

en: Invalid DN Syntax
sl: Neveljavna skladnja DN

en: Is Leaf
sl: Je list

en: Alias Dereference Problem
sl: Težava med sledenjem vzdevku

en: Inappropriate Authentication
sl: Neprimerna overitev

en: Invalid Credentials
sl: Neveljavna poverila

en: Insufficient Rights
sl: Nezadostne  pravice

en: Busy
sl: Zaposleno

en: Unavailable
sl: Ni na voljo

en: Unwilling To Perform
sl: Ni pripravljen izvesti

en: Loop Detected
sl: Zaznana je bila zanka

en: Sort Control Missing
sl: Nadzor razvrščanja manjka

en: Index range error
sl: Napaka obsega kazala

en: Naming Violation
sl: Prekršitev poimenovanja

en: Object Class Violation
sl: Prekršitev razreda predmetov

en: Not allowed on Non-leaf
sl: Ni dovoljeno na non-leaf

en: Not allowed on RDN
sl: Ni dovoljeno na RDN

en: Already Exists
sl: Že obstaja

en: No Object Class Mods
sl: Ni modov razreda predmeta

en: Results Too Large
sl: Rezultati so preveliki

en: Affects Multiple DSAs
sl: Vpliva na več DSA-jev

en: Server Down
sl: Strežnik ni dostopen

en: Local Error
sl: Krajevna napaka

en: Encoding Error
sl: Napaka kodiranja

en: Decoding Error
sl: Napaka odkodiranja

en: Timeout
sl: Zakasnitev

en: Auth Unknown
sl: Neznana overitev

en: Filter Error
sl: Napaka filtra

en: User Canceled
sl: Uporabnik je preklical

en: Parameter Error
sl: Napaka parametra

en: No Memory
sl: Ni pomnilnika

en: Can't connect to the LDAP server
sl: Ni se mogoče povezati s strežnikom LDAP

en: Operation not supported by this version of the LDAP protocol
sl: Ta različica protokola LDAP opravila ne podpira

en: Specified control was not found in message
sl: Navedenega nadzornika v sporočilu ni bilo mogoče najti

en: No result present in message
sl: V sporočilu ni prisotnih rezultatov

en: More results returned
sl: Vrnjenih je bilo več rezultatov

en: Loop while handling referrals
sl: Kroži v zanki med upravljanjem napotiteljev

en: Referral hop limit exceeded
sl: Meja preskoka napotitev je bila presežena

en: Not Yet Implemented
sl: Ni še podprto

en: %1: File Not Found
sl: %1: datoteke ni mogoče najti

en: ATTRIB - Displays or changes file attributes.
    
    Syntax:
    ATTRIB [+R | -R] [+A | -A ] [+S | -S] [+H | -H] [drive:][path][filename]
           [/S [/D]]
    
    Where:
    
      +   Sets an attribute.
      -   Clears an attribute.
      R   Read-only file attribute.
      A   Archive file attribute.
      S   System file attribute.
      H   Hidden file attribute.
      [drive:][path][filename]
          Specifies a file or files for attrib to process.
      /S  Processes matching files in the current folder and all subfolders.
      /D  Processes folders as well.
sl: ATTRIB - prikaže ali spremeni atribute datotek.
    
    Skladnja:
    ATTRIB [+R | -R] [+A | -A ] [+S | -S] [+H | -H] [pogon:][pot][imedatoteke]
           [/S [/D]]
    
    Kje:
    
      +   Nastavi atribut.
      -   Počisti atribut.
      R   Atribut datoteke le za branje.
      A   Atribut datoteke arhiva.
      S   Atribut sistemske datoteke.
      H   Atribut skrite datoteke.
      [pogon:][pot][imedatoteke]
          Določi datoteko ali datoteke za atribute za obdelavo.
      /S  Obdela ujemajoče se datoteke v trenutni mapi in vseh podmapah.
      /D  Obdela tudi mape.

en: Ana&log
sl: Ana&logna ura

en: Digi&tal
sl: Digi&talna ura

en: &Font...
sl: &Pisava ...

en: &Without Titlebar
sl: &Brez nazivne vrstice

en: &Seconds
sl: &Sekunde

en: &Date
sl: &Datum

en: &Always on Top
sl: &Vedno na vrhu

en: &About Clock
sl: &O uri

en: Clock
sl: Ura

en: CALL <batchfilename> is used within a batch file to execute commands from
    another batch file. When the batch file exits, control returns to the file
    which called it. The CALL command may supply parameters to the called
    procedure.
    
    Changes to default directory, environment variables etc made within a
    called procedure are inherited by the caller.
sl: CALL <ime_paketne_datoteke> se uporablja v paketni datoteki, kadar želimo
    izvršiti ukaze iz druge paketne datoteke. Ko klicana paketna datoteka
    preneha z izvajanjem, vrne nadzor nadrejeni datoteki (klicatelju). Ukazu
    CALL je mogoče posredovati tudi parametre, ki naj bodo posredovani klicani
    paketni datoteki.
    
    Spremembe trenutne mape, okoljskih spremenljivk, itd., ki so napravljene
    znotraj klicane paketne datoteke, so posredovane klicatelju (nadrejeni
    datoteki).

en: CLS clears the console screen.
sl: CLS počisti zaslon konzole.

en: COPY <filename> copies a file.
sl: COPY <datoteka> kopira datoteko.

en: CTTY changes the input/output device.
sl: CTTY spremeni vhodno/izhodno napravo.

en: DATE shows or changes the system date.
sl: DATE prikaže ali spremeni sistemski datum.

en: DEL <filename> deletes a file or set of files.
sl: DEL <filename> izbriše datoteko ali več datotek.

en: DIR lists the contents of a directory.
sl: DIR izpiše vsebino mape.

en: ECHO <string> displays <string> on the current terminal device.
    
    ECHO ON causes all subsequent commands in a batch file to be displayed on
    the terminal device before they are executed.
    
    ECHO OFF reverses the effect of a previous ECHO ON (ECHO is OFF by
    default). The ECHO OFF command can be prevented from displaying by
    preceding it with an @ sign.
sl: ECHO <niz> prikaže <niz> trenutne naprave terminala.
    
    ECHO ON povzroči izpis vseh naslednjih ukazov iz paketne datoteke pred
    njihovo izvedbo.
    
    ECHO OFF izključi učinek ukaza ECHO ON (privzeta vrednost za ECHO je OFF).
    Izpis ukaza ECHO OFF je mogoče preprečiti z dodajanjem znaka @ pred njim.

en: ERASE <filename> deletes a file or set of files.
sl: ERASE <filename> izbriše datoteko ali več datotek.

en: The GOTO command transfers execution to another statement within a batch
    file.
    
    The label which is the target of a GOTO may be up to 255 characters long
    but may not include spaces (this is different from other operating
    systems). If two or more identical labels exist in a batch file the first
    one will always be executed. Attempting to GOTO a nonexistent label
    terminates the batch file execution.
    
    GOTO has no effect when used interactively.
sl: Ukaz GOTO premakne izvrševanje na drugo izjavo v paketni datoteki.
    
    Ciljna oznaka za ukaz GOTO je lahko dolga največ 255 znakov, vendar za
    razliko od ostalih operacijskih sistemov ne sme vsebovati presledkov. Če v
    paketni datoteki obstajata dve enaki oznaki, bo vedno izvršena le prva.
    Poskus uporabe ukaza GOTO z neobstoječo oznako povzroči konec izvrševanja
    paketne datoteke.
    
    V vzajemnem načinu ukaz GOTO nima nobenega učinka.

en: HELP <command> shows brief help details on a topic.
    HELP without an argument shows all CMD built-in commands.
sl: HELP <ukaz> pokaže kratke podrobnosti pomoči o temi.
    HELP brez argumentov pokaže vse vgrajene ukaze CMD.

en: IF is used to conditionally execute a command.
    
    Syntax: IF [NOT] EXIST filename command
            IF [NOT] string1==string2 command
            IF [NOT] ERRORLEVEL number command
    
    In the second form of the command, string1 and string2 must be in double
    quotes. The comparison is not case-sensitive.
sl: IF se uporablja za pogojno izvrševanje ukazov.
    
    Skladnja:	IF [NOT] EXIST ime_datoteke ukaz
            IF [NOT] niz1==niz2 ukaz
            IF [NOT] ERRORLEVEL število ukaz
    
    V drugem primeru zgoraj morata biti niz1 in niz2 v dvojnih navedkih.
    Primerjava ni občutljiva na velikost črk.

en: LABEL is used to set a disk volume label.
    
    Syntax: LABEL [drive:]
    The command will prompt you for the new volume label for the given drive.
    You can display the disk volume label with the VOL command.
sl: LABEL se uporablja za nastavljanje oznake diskovnega nosilca.
    
    Skladnja: LABEL [pogon:]
    Ukaz vas pozove po novi oznaki nosilca za želeni pogon.
    Trenutno oznako diskovnega nosilca lahko prikažete z ukazom VOL.

en: MD <name> is the short version of MKDIR. It creates a subdirectory.
sl: MD <ime> je kratko ime za MKDIR. Ustvari podmapo.

en: MKDIR <name> creates a subdirectory.
sl: MKDIR <mapa> ustvari podmapo.

en: MOVE relocates a file or directory to a new point within the file system.
    
    If the item being moved is a directory then all the files and
    subdirectories below the item are moved as well.
    
    MOVE fails if the old and new locations are on different DOS drive letters.
sl: MOVE premakne datoteko ali mapo na novo mesto v datotečnem sistemu.
    
    Če premikate mapo, bo premaknjena tudi vsa njena vsebina (datoteke in
    podmape).
    
    MOVE ne more premikati datotek ali map med mesti na pogonih z različnimi
    črkami DOS.

en: PAUSE displays a message on the screen asking the user to press a key.
    
    It is mainly useful in batch files to allow the user to read the output of
    a previous command before it scrolls off the screen.
sl: PAUSE izpiše na zaslonu sporočilo, da naj uporabnik pritisnite na tipko.
    
    Ukaz je uporaben v paketnih datotekah, ko želimo uporabniku omogočiti, da
    prebere izhodna sporočila predhodnega ukaza, preden izginejo z zaslona.

en: PROMPT sets the command-line prompt.
    
    The string following the PROMPT command (and the space immediately after)
    appears at the beginning of the line when cmd is waiting for input.
    
    The following character strings have the special meaning shown:
    
    $$    Dollar sign         $_    Linefeed            $b    Pipe sign (|)
    $d    Current date        $e    Escape              $g    > sign
    $l    < sign              $n    Current drive       $p    Current path
    $q    Equal sign          $t    Current time        $v    cmd version
    
    Note that entering the PROMPT command without a prompt-string resets the
    prompt to the default, which is the current directory (which includes the
    current drive letter) followed by a greater-than (>) sign.
    (like a command PROMPT $p$g).
    
    The prompt can also be changed by altering the PROMPT environment variable,
    so the command 'SET PROMPT=text' has the same effect as 'PROMPT text'.
sl: PROMPT spremeni ukazni poziv ukazne vrstice.
    
    Niz, ki sledi ukazu PROMPT (vključno s presledkom, ki mu sledi) se pojavi
    na začetku vrstice, ko cmd čaka na vnos.
    
    Naslednji nizi imajo poseben pomen:
    
    $$    Znak za dolar       $_    Linefeed            $b    Znak |
    $d    Trenutni datum      $e    Escape              $g    Znak >
    $l    Znak <              $n    Trenutni pogon      $p    Trenutna pot
    $q    Enačaj              $t    Trenutni čas        $v    različica cmd
    
    Ukaz PROMPT brez niza za nov poziv povzroči ponastavitev ukaznega poziva na
    privzetega. Le-ta je sestavljen iz poti trenutne mape (vključno s črko
    pogona), ki ji sledi znak > (enakovredno ukazu PROMPT $p$g).
    
    Ukazni poziv je prav tako mogoče spremeniti z uporabo okoljske
    spremenljivke PROMPT; ukaz 'SET PROMPT=text' ima enak učinek kot
    'PROMPT text'.

en: A command line beginning with REM (followed by a space) performs no action,
    and can therefore be used as a comment in a batch file.
sl: Vrstica, ki se začenja z REM (kateremu sledi presledek), se ne izvede in jo
    zato lahko uporabimo kot opombo v paketni datoteki.

en: REN <filename> is the short version of RENAME. It renames a file.
sl: REN <ime_datoteke> je kratka različice RENAME. Preimenuje datoteko.

en: RENAME <filename> renames a file.
sl: RENAME <ime datoteke> preimenuje datoteke.

en: SET displays or changes the cmd environment variables.
    
    SET without parameters shows all of the current environment.
    
    To create or modify an environment variable the syntax is:
    
    SET <variable>=<value>
    
    where <variable> and <value> are character strings. There must be no space
    before the equals sign, nor can the variable name have embedded spaces.
    
    Under Wine, the environment of the underlying operating system is included
    into the Win32 environment, there will generally therefore be many more
    values than in a native Win32 implementation. Note that it is not possible
    to affect the operating system environment from within cmd.
sl: SET prikaže oz. nastavi vrednost okoljskih spremenljivk.
    
    SET brez parametrov prikaže vse spremenljivke trenutnega okolja.
    
    Skladnja za ustvarjanje spremenljivke oz. spreminjanje njene vrednosti je:
    
    SET <spremenljivka>=<vrednost>
    
    kjer sta tako <spremenljivka> kot <vrednost> znakovna niza. Pred enačajem
    ne sme biti presledka. Ime spremenljivke prav tako ne sme vsebovati
    presledkov.
    
    Pri Wine-u je okolje matičnega operacijskega sistema vključeno v okolje
    Win32, zato v splošnem le-to vsebuje več okoljskih spremenljivk kot jih
    resnično okolje Win32. S programom cmd ni mogoče vplivati na okolje
    matičnega operacijskega sistema.

en: SHIFT is used in a batch file to remove one parameter from the head of the
    list, so parameter 2 becomes parameter 1 and so on. It has no effect if
    called from the command line.
sl: SHIFT se uporablja v paketni datoteki za odstranitev prvega parametra s
    seznama parametrov; parameter 2 tako postane parameter 1, itd. Ukaz nima
    nobenega učinka pri uporabi iz ukazne vrstice.

en: TIME sets or shows the current system time.
sl: TIME nastavi ali prikaže trenutni sistemski čas.

en: TITLE <string> sets the window title for the cmd window.
sl: Nastavi naslov za okno cmd. Skladnja je: TITLE <niz>.

en: TYPE <filename> copies <filename> to the console device (or elsewhere if
    redirected). No check is made that the file is readable text.
sl: TYPE <ime_datoteke> prikaže vsebino datoteke <ime_datoteke> na zaslonu (ali
    drugje, če gre za preusmeritev). Ukaz ne preveri, ali je vsebina datoteke v
    resnici berljivo besedilo.

en: VERIFY is used to set, clear or test the verify flag. Valid forms are:
    
    VERIFY ON	Set the flag.
    VERIFY OFF	Clear the flag.
    VERIFY		Displays ON or OFF as appropriate.
    
    The verify flag has no function in Wine.
sl: VERIFY uporabimo za nastavljanje, brisanje ali preizkušanje zastavice
    preverjanja. Veljavne oblike ukaza so:
    
    VERIFY ON	Vključi zastavico.
    VERIFY OFF	Izključi zastavico.
    VERIFY		Prikaže ON ali. OFF.
    
    Zastavica preverjanja v Wine nima nobene zmožnosti.

en: VER displays the version of cmd you are running.
sl: VER prikaže različico cmd, ki jo poganjate.

en: VOL shows the volume label of a disk device.
sl: VOL pokaže oznako nosilca diskovne naprave.

en: ENDLOCAL ends localization of environment changes in a batch file which
    were introduced by a preceding SETLOCAL.
sl: ENDLOCAL konča lokaliziranje okoljskih sprememb v paketni datoteki, ki so
    bile uvedene z vnosom SETLOCAL.

en: SETLOCAL starts localization of environment changes in a batch file.
    
    Environment changes done after a SETLOCAL are local to the batch file, and
    are preserved until the next ENDLOCAL is encountered (or at the end of the
    file, whichever comes first), at which point the previous environment
    settings are restored.
sl: SETLOCAL začne lokaliziranje okoljskih sprememb v paketni datoteki.
    
    Spremembe okolja narejene po SETLOCAL so krajevne za paketno datoteko
    in so ohranjene do naslednjega srečanje ENDLOCAL (ali na koncu datoteke,
    karkoli je prej). Takrat so obnovljene predhodne nastavitve
    okolja.

en: POPD changes current directory to the last one saved with PUSHD.
sl: POPD se preseli iz trenutne mape v mapo, ki je bila nazadnje shranjena z
    ukazom PUSHD.

en: ASSOC shows or modifies file extension associations.
    
    Syntax: ASSOC [.ext[=[fileType]]]
    
    ASSOC without parameters displays current file associations.
    If used with only a file extension, displays the current association.
    Specifying no file type after the equal sign removes the current
    association, if any.
sl: ASSOC pokaže ali spremeni povezave pripon datotek
    
    Skladnja: ASSOC [.pri[=[vrstaDatoteke]]]
    
    ASSOC brez parametrov prikaže trenutne povezave datoteke.
    Če se uporablja samo s pripono datoteke, prikaže trenutno povezavo.
    Če za enačajem ne določite vrste datoteke, so morebitne povezave datotek
    odstranjene.

en: FTYPE shows or modifies open commands associated with file types.
    
    Syntax: FTYPE [fileType[=[openCommand]]]
    
    Without parameters, shows the file types for which open command strings are
    currently defined.
    If used with only a file type, displays the associated open command string,
    if any.
    Specifying no open command after the equal sign removes the command string
    associated to the specified file type.
sl: FTYPE pokaže ali spremeni odprte ukaze povezane z vrstami datotek
    
    Skladnja: FTYPE [fileType[=[openCommand]]]
    
    Brez parametrov pokaže vrste datotek za katere so odprti nizi ukazov
    trenutno določeni.
    Če se uporablja samo z vrsto datoteke, prikaže povezan niz ukaza odprtja,
    če obstaja.
    Če ukaza odpiranja ne določite ukaz za enačajem odstrani ukazni niz, ki je
    povezan z določeno vrsto datoteke.

en: MORE displays output of files or piped input in pages.
sl: MORE prikaže vsebino datotek ali preusmerjenega vnosa v straneh.

en: CHOICE displays a text and waits, until the User presses an allowed Key
    from a selectable list.
    CHOICE is mainly used to build a menu selection in a batch file.
sl: CHOICE prikazuje besedilo in čaka dokler uporabnik ne pritisne omogočene
    tipke iz izberljivega seznama.
    CHOICE se uporablja predvsem za izgradnjo izberljivega menija v paketni
    datoteki.

en: EXIT terminates the current command session and returns to the operating
    system or shell from which you invoked cmd.
sl: EXIT konča trenutno ukazno sejo in vrne ustrezno stanje operacijskemu
    sistemu ali ukazni lupini, iz katere ste priklicali cmd.

en: Are you sure?
sl: Ali ste prepričani?

[ctx: Yes key]
en: Y
sl: D

en: File association missing for extension %1
sl: Manjka povezava datoteke za pripono %1

en: No open command associated with file type '%1'
sl: Noben ukaz za odprtje ni povezan z vrsto datotek '%1'

en: Overwrite %1?
sl: Prepiši %1?

en: More...
sl: Več ...

en: Line in Batch processing possibly truncated. Using:
sl: Vrstica v paketni datoteki je morda skrajšana. Uporaba:

en: Argument missing
sl: Argument manjka

en: Syntax error
sl: Napaka skladnje

en: No help available for %1
sl: Za %1 ni pomoči na voljo

en: Target to GOTO not found
sl: Cilja ukaza GOTO ni mogoče najti

en: Current Date is %1
sl: Trenutni datum je %1

en: Current Time is %1
sl: Trenutni čas je %1

en: Enter new date:
sl: Vnesite nov datum:

en: Enter new time:
sl: Vnesite nov čas:

en: Environment variable %1 not defined
sl: Okoljska spremenljivka %1 ni določena

en: Failed to open '%1'
sl: Odpiranje '%1' je spodletelo

en: Cannot call batch label outside of a batch script
sl: Klic paketne oznake zunaj paketnega skripta ni mogoč

[ctx: All key]
en: A
sl: V

en: Delete %1?
sl: Izbriši %1?

en: Echo is %1
sl: Odmev je %1

en: Verify is %1
sl: Preverjanje je %1

en: Verify must be ON or OFF
sl: Vrednost zastavice preverjanja mora biti ON ali OFF

en: Parameter error
sl: Napaka parametra

en: Volume Serial Number is %1!04x!-%2!04x!
sl: Zaporedna št. nosilca je %1!04x!-%2!04x!

en: Volume label (11 characters, <Enter> for none)?
sl: Oznaka nosilca (11 znakov, <Enter> za brez)?

en: PATH not found
sl: POTI ni mogoče najti

en: Press any key to continue...
sl: Pritisnite katerokoli tipko za nadaljevanje ...

en: Wine Command Prompt
sl: Ukazni poziv Wine

en: More?
sl: Več?

en: The input line is too long.
sl: Vhodna vrstica je predolga.

en: Volume in drive %1!c! is %2
sl: Nosilec v pogonu %1!c! je %2

en: Volume in drive %1!c! has no label.
sl: Nosilec v pogonu %1!c! nima oznake.

en:  (Yes|No)
sl:  (Da|Ne)

en:  (Yes|No|All)
sl:  (Da|Ne|Vse)

en: Cursor size
sl: Velikost kazalca

en: &Small
sl: &Majhna

en: &Medium
sl: &Srednja

en: &Large
sl: &Velika

en: Command history
sl: Zgodovina ukazov

en: Popup menu
sl: Pojavni meni

en: &Font
sl: &Pisava

en: &Color
sl: &Barva

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Buffer zone
sl: Velikost medpomnilnika

en: &Width:
sl: &Širina:

en: &Height:
sl: &Višina:

en: Window size
sl: Velikost okna

en: W&idth:
sl: Ši&rina:

en: H&eight:
sl: V&išina:

en: End of program
sl: Konec programa

en: &Close console
sl: &Zapri konzolo

en: Edition
sl: Izdaja

en: &Edit
sl: Ur&edi

en: Set &Defaults
sl: Nastavi &privzete nastavitve

en: &Mark
sl: &Označi

en: &Select all
sl: Izberi &vse

en: Sc&roll
sl: &Drsenje

en: S&earch
sl: &Išči

en: Setup - Default settings
sl: Privzete nastavitve

en: Setup - Current settings
sl: Trenutne nastavitve

en: Configuration error
sl: Napaka nastavitve

en: Each character is %1!u! pixels wide and %2!u! pixels high
sl: Vsak znak je širok %1!u! točk in visok %2!u! točk

en: This is a test
sl: Preizkusno besedilo

en: DirectX Diagnostic Tool
sl: Orodje za diagnostiko DirectX

en: Usage: dxdiag [/whql:off | /whql:on] [/t filename | /x filename]
sl: Uporaba: dxdiag [/whql:off | /whql:on] [/t imedatoteke | /x imedatoteke]

en: Wine Explorer
sl: Raziskovalnik Wine

en: &Run...
sl: &Zaženi ...

en: Usage: hostname
sl: Uporaba: hostname

en: Error: Invalid option '%c'.
sl: Napaka: neveljavna možnost '%c'.

en: Error: Setting the system hostname is not possible with the hostname utility.
sl: Napaka: nastavljanje imena gostitelja sistema ni mogoče s pripomočkom imena gostitelja.

en: Usage: ipconfig [ /? | /all ]
sl: Uporaba: ipconfig [ /? | /all ]

en: Error: Unknown or invalid command line parameters specified
sl: Napaka: navedeni so bili nepoznani ali neveljavni parametri ukazne vrstice

en: %1 adapter %2
sl: %1 vmesnik %2

en: Ethernet
sl: Eternet

en: Connection-specific DNS suffix
sl: S povezavo določena pripona DNS

en: Hostname
sl: Ime gostitelja

en: Node type
sl: Vrsta vozlišča

en: Broadcast
sl: Vsesmerno oddajanje

en: Peer-to-peer
sl: Vsak z vsakim

en: Mixed
sl: Mešano

en: Hybrid
sl: Hibridno

en: IP routing enabled
sl: IP usmerjanje je omogočeno

en: Physical address
sl: Fizični naslov

en: DHCP enabled
sl: DHCP je omogočen

en: Default gateway
sl: Privzeti prehod

en: The syntax of this command is:
    
    NET command [arguments]
        -or-
    NET command /HELP
    
    Where 'command' is one of HELP, START, STOP or USE.
sl: Skladnja tega ukaza je:
    
    NET command [argumenti]
        -ali-
    NET command /HELP
    
    Razpoložljivi ukazi so: HELP, START, STOP in USE.

en: The syntax of this command is:
    
    NET START [service]
    
    Displays the list of running services if 'service' is omitted. Otherwise 'service' is the name of the service to start.
sl: Skladnja tega ukaza je:
    
    NET START [storitev]
    
    Prikaže seznam izvajajočih se storitev, če je 'storitev' izpuščena. V nasprotnem primeru je 'storitev' ime storitve za zagon.

en: The syntax of this command is:
    
    NET STOP service
    
    Where 'service' is the name of the service to stop.
sl: Skladnja tega ukaza je:
    
    NET STOP storitev
    
    Kjer je 'storitev' je ime storitve za zaustavitev.

en: Stopping dependent service: %1
sl: Zaustavljanje odvisnih storitev: %1

en: Could not stop service %1
sl: Ni mogoče zaustaviti storitve %1

en: Could not get handle to service control manager.
sl: Upravljalnika nadzora storitev ni mogoče obravnavati.

en: Could not get handle to service.
sl: Storitve ni mogoče obravnavati.

en: The %1 service is starting.
sl: Storitev %1 se začenja.

en: The %1 service was started successfully.
sl: Storitev %1 je bila uspešno začeta.

en: The %1 service failed to start.
sl: Začenjanje storitve %1 je spodletelo.

en: The %1 service is stopping.
sl: Storitev %1 se zaustavlja.

en: The %1 service was stopped successfully.
sl: Storitev %1 je bila uspešno zaustavljena.

en: The %1 service failed to stop.
sl: Zaustavitev storitve %1 je spodletela.

en: There are no entries in the list.
sl: Na seznamu ni vnosov.

en: 
    Status  Local   Remote
    ---------------------------------------------------------------
sl: 
    Stanje  Krajevno   Oddaljeno
    ---------------------------------------------------------------

en: %1      %2      %3      Open resources: %4!u!
sl: %1      %2      %3      Odprti viri: %4!u!

en: Paused
sl: V premoru

en: Disconnected
sl: Povezava je bila prekinjena

en: A network error occurred
sl: Prišlo je do omrežne napake

en: Connection is being made
sl: Povezava se vzpostavlja

en: Reconnecting
sl: Ponovno povezovanje

en: The following services are running:
sl: Izvajajo se naslednje storitve:

en: &New	Ctrl+N
sl: &Nova	Ctrl+N

en: &Open...	Ctrl+O
sl: &Odpri ...	Ctrl+O

en: &Save	Ctrl+S
sl: &Shrani	Ctrl+S

en: &Print...	Ctrl+P
sl: Na&tisni ...	Ctrl+P

en: Page Se&tup...
sl: Nastavitev s&trani ...

en: P&rinter Setup...
sl: Nastavitev &tiskalnika ...

en: &Undo	Ctrl+Z
sl: &Razveljavi	Ctrl+Z

en: Cu&t	Ctrl+X
sl: Iz&reži	Ctrl+X

en: &Copy	Ctrl+C
sl: &Kopiraj	Ctrl+C

en: &Paste	Ctrl+V
sl: &Prilepi	Ctrl+V

en: &Delete	Del
sl: &Izbriši	Del

en: Select &all	Ctrl+A
sl: Izberi &vse	Ctrl+A

en: &Time/Date	F5
sl: Da&tum/čas	F5

en: &Wrap long lines
sl: Pre&lomi dolge vrstice

en: &Search...	Ctrl+F
sl: &Najdi ...	Ctrl+F

en: &Search next	F3
sl: Najdi na&slednje	F3

en: &Replace...	Ctrl+H
sl: Za&menjaj ...	Ctrl+H

en: &Status Bar
sl: Vrstica &stanja

en: &Contents	F1
sl: &Vsebina	F1

en: &About Notepad
sl: &O Beležnici

en: Page Setup
sl: Nastavitev strani

en: &Header:
sl: &Glava:

en: &Footer:
sl: &Noga:

en: Margins (millimeters)
sl: Odmiki (milimetri)

en: &Left:
sl: &Levo:

en: &Top:
sl: &Zgoraj:

en: Encoding:
sl: Kodiranje:

en: Page &p
sl: Stran &p

en: Notepad
sl: Beležnica

en: ERROR
sl: NAPAKA

en: Untitled
sl: Neimenovana

en: Text files (*.txt)
sl: Besedilne datoteke (*.txt)

en: File '%s' does not exist.
    
    Do you want to create a new file?
sl: Datoteka '%s' ne obstaja.
    
    Ali jo želite ustvariti?

en: File '%s' has been modified.
    
    Would you like to save the changes?
sl: Datoteka '%s' je bila spremenjena.
    
    Ali želite shraniti spremembe?

en: '%s' could not be found.
sl: Niza '%s' ni mogoče najti.

en: %1
    This file contains Unicode characters which will be lost if
    you save this file in the %2 encoding.
    To keep these characters, click Cancel, and then select
    one of the Unicode options in the Encoding drop down list.
    Continue?
sl: %1
    Ta datoteka vsebuje znake Unicode, ki bodo izgubljeni,
    če datoteko shranite v kodiranju %2.
    Če želite te znake obdržati, kliknite Prekliči in izberite
    eno od možnosti Unicode iz spustnega seznama kodiranj.
    Ali želite nadaljevati?

en: &Bind to file...
sl: &Priveži datoteko ...

en: &View TypeLib...
sl: &Pogled TypeLib ...

en: &System Configuration
sl: &Sistemskih nastavitve

en: &Run the Registry Editor
sl: &Zaženi urejevalnik registra

en: &CoCreateInstance Flag
sl: Zastavica &CoCreateInstance

en: &In-process server
sl: Strežnik &v opravilu

en: In-process &handler
sl: Ročnik &v opravilu

en: &Local server
sl: &Krajevni strežnik

en: &Remote server
sl: &Oddaljeni strežnik

en: View &Type information
sl: Ogled podrobnosti &vrste

en: Create &Instance
sl: Ustvari &primerek

en: Create Instance &On...
sl: Ustvari primerek &na ...

en: &Release Instance
sl: &Izpusti primerek

en: Copy C&LSID to clipboard
sl: Kopiraj C&LSID na odložišče

en: Copy &HTML object Tag to clipboard
sl: Kopiraj oznako predmetov &HTML na odložišče

en: &Expert mode
sl: &Izvedenski način

en: &Hidden component categories
sl: &Skrite kategorije sestavnih delov

en: &Toolbar
sl: Orodna vrs&tica

en: &Refresh	F5
sl: &Osveži	F5

en: &About OleView
sl: &O OleView

en: &Save as...
sl: &Shrani kot ...

en: &Group by type kind
sl: &Združi glede na vrsto

en: Connect to another machine
sl: Povezava z drugim strojem

en: &Machine name:
sl: Ime &stroja:

en: System Configuration
sl: Sistemske nastavitve

en: System Settings
sl: Sistemske nastavitve

en: &Enable Distributed COM
sl: &Omogoči distribuiran COM

en: Enable &Remote Connections (Win95 only)
sl: Omogoči &oddaljene povezave (le Win95)

en: These settings change only registry values.
    They have no effect on Wine performance.
sl: Te nastavitve spremenijo le vrednosti registra.
    Nimajo učinka na hitrost delovanja Wine.

en: Default Interface Viewer
sl: Privzet pregledovalnik vmesnika

en: Interface
sl: Vmesnik

en: &View Type Info
sl: &Ogled podatkov o vrsti

en: IPersist Interface Viewer
sl: Pregledovalnik vmesnika IPersist

en: Class Name:
sl: Ime razreda:

en: IPersistStream Interface Viewer
sl: Vmesnik pregledovalnika IPersistStream

en: ITypeLib viewer
sl: Pregledovalnik ITypeLib

en: OleView - OLE/COM Object Viewer
sl: OleView - pregledovalnik predmetov OLE/COM

en: TypeLib files (*.tlb; *.olb; *.dll; *.ocx; *.exe)
sl: Datoteke TypeLib (*.tlb;*.olb;*.dll;*.ocx;*.exe)

en: Bind to file via a File Moniker
sl: Vezave na datoteko preko File Moniker

en: Open a TypeLib file and view the contents
sl: Odpre datoteko TypeLib in si ogleda vsebino

en: Change machine wide Distributed COM settings
sl: Spremeni strojno široke distribuirane nastavitve COM

en: Run the Wine registry editor
sl: Zažene urejevalnik registra Wine

en: Quit the application. Prompts to save changes
sl: Konča program. Pozove za shranjevanje sprememb

en: Create an instance of the selected object
sl: Ustvari primerek izbranega predmeta

en: Create an instance of the selected object on a specific machine
sl: Ustvari primerek izbranega predmeta na določenem stroju

en: Release the currently selected object instance
sl: Izda trenutno izbran primerek predmeta

en: Copy the GUID of the currently selected item to the clipboard
sl: Kopiraj GUID trenutno izbranega predmeta na odložišče

en: Display the viewer for the selected item
sl: Prikaži pregledovalnik za izbran predmet

en: Toggle between expert and novice display mode
sl: Preklopi med načinom prikaza izvedenca in začetnika

en: Toggle the display of component categories that are not meant to be visible
sl: Preklopi prikaz kategorij sestavnih delov, ki naj ne bi bile vidne

en: Show or hide the toolbar
sl: Pokaži ali skrij orodno vrstico

en: Show or hide the status bar
sl: Pokaži ali skrij vrstico stanja

en: Refresh all lists
sl: Osveži vse sezname

en: Display program information, version number and copyright
sl: Prikaže podatke o programu, številki različice in avtorskih pravicah

en: Ask for an in-process server when calling CoGetClassObject
sl: Pri klicu CoGetClassObject vprašaj za strežnik v opravilu

en: Ask for an in-process handler when calling CoGetClassObject
sl: Vpraša za ročnik v opravilu pri klicu CoGetClassObject

en: Ask for a local server when calling CoGetClassObject
sl: Pri klicanju CoGetClassObject vprašaj za krajevni strežnik

en: Ask for a remote server when calling CoGetClassObject
sl: Pri klicanju CoGetClassObject vprašaj za oddaljeni strežnik

en: ObjectClasses
sl: RazrediPredmetov

en: Grouped by Component Category
sl: Združeni po kategoriji sestavnih delov

en: OLE 1.0 Objects
sl: Predmeti OLE 1.0

en: COM Library Objects
sl: Predmeti knjižnice COM

en: All Objects
sl: Vsi predmeti

en: Application IDs
sl: ID-ji programov

en: Type Libraries
sl: Knjižnice vrst

en: ver.
sl: raz.

en: Interfaces
sl: Vmesniki

en: Registry
sl: Register

en: Implementation
sl: Izvedba

en: Activation
sl: Omogočenje

en: CoGetClassObject failed.
sl: CoGetClassObject je spodletel.

en: Unknown error
sl: Neznana napaka

en: bytes
sl: bajtov

en: LoadTypeLib( %1 ) failed ($%2!x!)
sl: Ukaz LoadTypeLib( %1 ) je spodletel ($%2!x!)

en: Inherited Interfaces
sl: Podedovani vmesniki

en: Save as an .IDL or .H file
sl: Shrani kot datoteko .IDL ali .H

en: Close window
sl: Zapri okno

en: Group typeinfos by kind
sl: Združi glede na podatke o vrsti

en: &New...
sl: &Nova ...

en: O&pen	Enter
sl: &Odpri	Enter

en: &Move...	F7
sl: Pre&makni ...	F7

en: &Copy...	F8
sl: &Kopiraj ...	F8

en: &Properties	Alt+Enter
sl: &Lastnosti	Alt+Enter

en: &Execute...
sl: Izv&edi ...

en: E&xit Windows
sl: K&ončaj Windows

en: &Options
sl: M&ožnosti

en: &Arrange automatically
sl: &Samodejno razporedi

en: &Minimize on run
sl: &Skrči ob zagonu

en: &Save settings on exit
sl: &Shrani nastavitve ob končanju

en: &Windows
sl: &Okna

en: &Overlapped	Shift+F5
sl: &Prekrivajoče	Shift+F5

en: &Side by side	Shift+F4
sl: &Stran ob strani	Shift+F4

en: &Arrange Icons
sl: Razporedi &ikone

en: &About Program Manager
sl: &O upravljalniku programov

en: Program &group
sl: Programska &skupina

en: &Program
sl: Pro&gram

en: Move Program
sl: Premakni program

en: Move program:
sl: Premakni program:

en: From group:
sl: Iz skupine:

en: &To group:
sl: &V skupino:

en: Copy Program
sl: Kopiraj program

en: Copy program:
sl: Kopiraj program:

en: Program Group Attributes
sl: Atributi programske skupine

en: &Group file:
sl: &Datoteka skupine:

en: Program Attributes
sl: Atributi programa

en: &Command line:
sl: &Ukazna vrstica:

en: &Working directory:
sl: &Delovna mapa:

en: &Key combination:
sl: &Tipke za bližnjico:

en: &Minimize at launch
sl: &Skrči ob zagonu

en: Change &icon...
sl: Spremeni &ikono ...

en: Change Icon
sl: Spremeni ikono

en: &Filename:
sl: &Ime datoteke:

en: Current &icon:
sl: &Trenutna ikona:

en: Execute Program
sl: Izvedi program

en: Program Manager
sl: Upravljalnik programov

en: WARNING
sl: OPOZORILO

en: Information
sl: Informacija

en: Delete group `%s'?
sl: Ali želite izbrisati skupino `%s'?

en: Delete program `%s'?
sl: Ali želite izbrisati program `%s'?

en: Not implemented
sl: Ni podprto

en: Error reading `%s'.
sl: Napaka med branjem `%s'.

en: Error writing `%s'.
sl: Napaka med pisanjem v `%s'.

en: The group file `%s' cannot be opened.
    Should it be tried further on?
sl: Datoteke skupine `%s' ni mogoče odpreti.
    Ali želite poskusiti tudi v prihodnje?

en: Help not available.
sl: Pomoč ni na voljo.

en: Unknown feature in %s
sl: Neznana zmožnost v %s

en: File `%s' exists. Not overwritten.
sl: Datoteka `%s' že obstaja in ni bila prepisana.

en: Save group as `%s' to prevent overwriting original files.
sl: Shranite skupino kot `%s' in s tem preprečite prepis izvirnih datotek.

en: Libraries (*.dll)
sl: Knjižnice (*.dll)

en: Icon files
sl: Datoteke ikon

en: Icons (*.ico)
sl: Ikone (*.ico)

en: (Default)
sl: (Privzeto)

en: (value not set)
sl: (vrednost ni nastavljena)

en: &Registry
sl: &Register

en: &Import Registry File...
sl: &Uvozi datoteko registra ...

en: &Export Registry File...
sl: &Izvozi datoteko registra ...

en: &Key
sl: &Ključ

en: &String Value
sl: &Nizna vrednost

en: &Binary Value
sl: &Binarna vrednost

en: &DWORD Value
sl: Vrednost &DWORD

en: &Multi-String Value
sl: &Več-nizna vrednost

en: &Expandable String Value
sl: &Razširljiva vrednost niza

en: &Rename	F2
sl: P&reimenuj	F2

en: &Copy Key Name
sl: &Kopiraj ime ključa

en: &Find...	Ctrl+F
sl: Na&jdi ...	Ctrl+F

en: Find Ne&xt	F3
sl: Najdi nas&lednje	F3

en: Status &Bar
sl: &Vrstica stanja

en: Sp&lit
sl: Raz&deli

en: &Remove Favorite...
sl: &Odstrani iz priljubljenih ...

en: &About Registry Editor
sl: &O Urejevalniku registra

en: Export registry
sl: Izvozi register

en: S&elected branch:
sl: I&zbrano vejo:

en: Find:
sl: Najdi:

en: Find in:
sl: Išči v:

en: Keys
sl: Ključi

en: Value names
sl: Imena vrednosti

en: Value content
sl: Vsebina vrednosti

en: Whole string only
sl: Samo celoten niz

en: Add Favorite
sl: Dodaj med Priljubljene

en: Name:
sl: Ime:

en: Remove Favorite
sl: Odstrani iz Priljubljenih

en: Edit String
sl: Urejanje niza

en: Value name:
sl: Ime:

en: Value data:
sl: Vsebina:

en: Edit DWORD
sl: Urejanje vrednosti DWORD

en: Base
sl: Osnova

en: Hexadecimal
sl: Šestnajstiško

en: Decimal
sl: Desetiško

en: Edit Binary
sl: Urejanje binarne vrednosti

en: Edit Multi-String
sl: Urejanje več-nizne vrednosti

en: Contains commands for working with the whole registry
sl: Vsebuje ukaze za delo s celotnim registrom

en: Contains commands for editing values or keys
sl: Vsebuje ukaze za urejanje vrednosti ali ključev

en: Contains commands for customizing the registry window
sl: Vsebuje ukaze za prilagajanje okna registra

en: Contains commands for accessing frequently used keys
sl: Ukazi za dostop do pogosto uporabljanih ključev

en: Contains commands for creating new keys or values
sl: Ukazi za ustvarjanje novih ključev ali vrednosti

en: Data
sl: Podatki

en: Registry Editor
sl: Urejevalnik registra

en: Import Registry File
sl: Uvozi datoteko registra

en: Export Registry File
sl: Izvozi datoteko registra

en: Registry files (*.reg)
sl: Datoteke registra (*.reg)

en: Win9x/NT4 Registry files (REGEDIT4)
sl: Datoteke registra Win9x/NT4 (REGEDIT4)

en: (cannot display value)
sl: (vrednosti ni mogoče prikazati)

en: (unknown %d)
sl: (neznano %d)

en: Adds keys to the favorites list
sl: Doda ključe na seznam priljubljenih

en: Removes keys from the favorites list
sl: Odstrani ključe s seznama priljubljenih

en: Shows or hides the status bar
sl: Prikaže oz. skrije vrstico stanja

en: Refreshes the window
sl: Osveži okno

en: Deletes the selection
sl: Izbriše izbor

en: Renames the selection
sl: Preimenuje izbor

en: Copies the name of the selected key to the clipboard
sl: Kopira ime izbranega ključa na odložišče

en: Finds a text string in a key, value or data
sl: Najde besedilni niz v ključu, vrednosti ali podatkih

en: Finds next occurrence of text specified in previous search
sl: Najde naslednjo ponovitev iskanega besedila

en: Modifies the value's data
sl: Spremeni podatke vrednosti

en: Adds a new key
sl: Doda nov ključ

en: Adds a new string value
sl: Doda novo vrednost niza

en: Adds a new binary value
sl: Doda novo binarno vrednost

en: Imports a text file into the registry
sl: Uvozi besedilno datoteko v register

en: Exports all or part of the registry to a text file
sl: Izvozi ves register oz. del registra v besedilno datoteko

en: Prints all or part of the registry
sl: Izpiše ves register oz. del registra

en: Displays program information, version number and copyright
sl: Prikaže podrobnosti o programu, številko različice ter avtorske pravice

en: Confirm Value Delete
sl: Potrditev brisanja vrednosti

en: Are you sure you want to delete these values?
sl: Are ste prepričani, da želite izbrisati te vrednosti?

en: New Key #%d
sl: Nov ključ #%d

en: New Value #%d
sl: Nova vrednost #%d

en: Adds a new multi-string value
sl: Doda novo več-nizno vrednost

en: Application could not be started, or no application associated with the specified file.
    ShellExecuteEx failed
sl: Programa ni mogoče zagnati ali pa z datoteko te vrste ni povezan noben program.
    Ukaz ShellExecuteEx ni uspel

en: Could not translate the specified Unix filename to a DOS filename.
sl: Navedenega imena datoteke Unix ni mogoče prevesti v DOS ime datoteke.

en: Usage: taskkill [/?] [/f] [/im ProcessName | /pid ProcessID]
sl: Uporaba: taskkill [/?] [/f] [/im ImeOpravila | /pid IDOpravila]

en: Error: Unknown or invalid command line option specified.
sl: Napaka: navedena je bila nepoznana ali nepopolna možnost ukazne vrstice.

en: Error: Invalid command line parameter specified.
sl: Napaka: neveljaven parameter ukazne vrstice.

en: Error: One of options /im or /pid must be specified.
sl: Napaka: Ena od možnosti /im ali /pid mora biti navedena.

en: Error: Option %1 expects a command line parameter.
sl: Napaka: možnost %1 pričakuje parameter ukazne vrstice.

en: Error: Options /im and /pid are mutually exclusive.
sl: Napaka: možnosti /im in /pid se medsebojno izključujeta.

en: Close message sent to top-level windows of process with PID %1!u!.
sl: Zapri sporočilo poslano na okna po zaprtju je bilo poslano oknom opravila s PID %1!u!.

en: Close message sent to top-level windows of process "%1" with PID %2!u!.
sl: Sporočilo z zahtevo po zaprtju je bilo poslano oknom opravila "%1" s PID %2!u! vrhnje ravni.

en: Process with PID %1!u! was forcibly terminated.
sl: Opravilo s PID %1!u! je bilo prisilno končano.

en: Process "%1" with PID %2!u! was forcibly terminated.
sl: Opravilo "%1" s PID %2!u! je bilo prisilno končano.

en: Error: Could not find process "%1".
sl: Napaka: ni mogoče najti opravila "%1".

en: Error: Unable to enumerate the process list.
sl: Napaka: ni mogoče dobiti seznama opravil.

en: Error: Unable to terminate process "%1".
sl: Napaka: ni mogoče končati opravila "%1".

en: Error: Process self-termination is not permitted.
sl: Napaka: samo-končanje opravila ni dovoljeno.

en: Image Name
sl: Ime odtisa

en: Mem Usage
sl: Uporaba pomnilnika

en: &New Task (Run...)
sl: &Novo opravilo (Zaženi ...)

en: E&xit Task Manager
sl: &Končaj upravljalnik opravil

en: &Minimize On Use
sl: Sk&rči ob uporabi

en: &Hide When Minimized
sl: &Skrij ob skrčenju

en: &Show 16-bit tasks
sl: &Pokaži 16-bitna opravila

en: &Refresh Now
sl: &Osveži zdaj

en: &Update Speed
sl: Hitrost &osveževanja

en: &High
sl: &Visoka

en: &Normal
sl: &Običajna

en: &Low
sl: &Nizka

en: &Paused
sl: V &premoru

en: &Select Columns...
sl: &Izberi stolpce ...

en: &CPU History
sl: Zgodovina &CPE

en: &One Graph, All CPUs
sl: &En graf, vse CPE

en: One Graph &Per CPU
sl: En graf za &vsako CPE

en: &Show Kernel Times
sl: Prikaži &čase jedra

en: Tile &Horizontally
sl: Razpostavi &vodoravno

en: Tile &Vertically
sl: Razpostavi &navpično

en: &Minimize
sl: S&krči

en: &Cascade
sl: V &kaskado

en: &Bring To Front
sl: V &ospredje

en: &About Task Manager
sl: &O Upravljalniku opravil

en: &Switch To
sl: &Preklopi na

en: &End Task
sl: &Končaj opravilo

en: &Go To Process
sl: Poj&di na opravilo

en: &End Process
sl: &Končaj opravilo

en: End Process &Tree
sl: Zaključi &drevo opravil

en: &Debug
sl: &Razhrošči

en: Set &Priority
sl: Nastavi &prednost

en: &Realtime
sl: &Realnočasovna

en: &Above Normal
sl: &Nad običajno

en: &Below Normal
sl: &Pod običajno

en: Set &Affinity...
sl: Nastavi &afiniteto ...

en: Edit Debug &Channels...
sl: Uredi razhroščevalne &kanale ...

en: Task Manager
sl: Upravljalnik opravil

en: &New Task...
sl: &Novo opravilo ...

en: &Show processes from all users
sl: &Pokaži opravila vseh uporabnikov

en: CPU usage
sl: Uporaba CPE

en: Mem usage
sl: Uporaba pomnilnika

en: Totals
sl: Skupno

en: Commit charge (K)
sl: Pomnilnik izmenjevalnega prostora (K)

en: Physical memory (K)
sl: Fizični pomnilnik (K)

en: Kernel memory (K)
sl: Pomnilnik jedra (K)

en: Handles
sl: Ročniki

en: Threads
sl: Niti

en: Processes
sl: Opravila

en: Total
sl: Skupno

en: Limit
sl: Omejitev

en: Peak
sl: Največja obremenitev

en: System Cache
sl: Sis. predpomn.

en: Paged
sl: Izmenjano

en: Nonpaged
sl: Neizmenjano

en: CPU usage history
sl: Zgodovina uporabe CPE

en: Memory usage history
sl: Zgodovina uporabe pomnilnika

en: Debug Channels
sl: Kanali razhroščevalnika

en: Processor Affinity
sl: Afiniteta procesorjev

en: The Processor Affinity setting controls which CPUs the process will be allowed to execute on.
sl: Afiniteta procesorjev določa, na katerih procesorjih se bo opravilo lahko izvajalo.

en: CPU 0
sl: CPE 0

en: CPU 1
sl: CPE 1

en: CPU 2
sl: CPE 2

en: CPU 3
sl: CPE 3

en: CPU 4
sl: CPE 4

en: CPU 5
sl: CPE 5

en: CPU 6
sl: CPE 6

en: CPU 7
sl: CPE 7

en: CPU 8
sl: CPE 8

en: CPU 9
sl: CPE 9

en: CPU 10
sl: CPE 10

en: CPU 11
sl: CPE 11

en: CPU 12
sl: CPE 12

en: CPU 13
sl: CPE 13

en: CPU 14
sl: CPE 14

en: CPU 15
sl: CPE 15

en: CPU 16
sl: CPE 16

en: CPU 17
sl: CPE 17

en: CPU 18
sl: CPE 18

en: CPU 19
sl: CPE 19

en: CPU 20
sl: CPE 20

en: CPU 21
sl: CPE 21

en: CPU 22
sl: CPE 22

en: CPU 23
sl: CPE 23

en: CPU 24
sl: CPE 24

en: CPU 25
sl: CPE 25

en: CPU 26
sl: CPE 26

en: CPU 27
sl: CPE 27

en: CPU 28
sl: CPE 28

en: CPU 29
sl: CPE 29

en: CPU 30
sl: CPE 30

en: CPU 31
sl: CPE 31

en: Select Columns
sl: Izbira stolpcev

en: Select the columns that will appear on the Process page of the Task Manager.
sl: Izberite stolpce, ki naj bodo prikazani na strani Opravila.

en: &Image Name
sl: &Ime odtisa

en: &PID (Process Identifier)
sl: &PID (ID opravila)

en: &CPU Usage
sl: Uporaba &CPE

en: CPU Tim&e
sl: &Čas CPE

en: &Memory Usage
sl: Uporaba &pomnilnika

en: Memory Usage &Delta
sl: &Delta uporabe pomnilnika

en: Pea&k Memory Usage
sl: Naj&večja uporaba pomnilnika

en: Page &Faults
sl: Napake i&zmenjevanja

en: &USER Objects
sl: Predmeti &USER

en: I/O Reads
sl: V/I branje

en: I/O Read Bytes
sl: V/I bajti branja

en: &Session ID
sl: ID &Seje

en: User &Name
sl: Uporabniško &ime

en: Page F&aults Delta
sl: D&elta napak izmenjevanja

en: &Virtual Memory Size
sl: Velikost na&videznega pomnilnika

en: Pa&ged Pool
sl: I&zmenjana zaloga

en: N&on-paged Pool
sl: Ne&izmenjana zaloga

en: Base P&riority
sl: Osnovna p&rednost

en: &Handle Count
sl: Število &dostopnih kod

en: &Thread Count
sl: Število &niti

en: GDI Objects
sl: Predmeti GDI

en: I/O Writes
sl: V/I pisanja

en: I/O Write Bytes
sl: V/I bajti pisanja

en: I/O Other
sl: V/I drugo

en: I/O Other Bytes
sl: V/I drugi bajti

en: Create New Task
sl: Ustvari novo nalogo

en: Runs a new program
sl: Zažene nov program

en: Task Manager remains in front of all other windows unless minimized
sl: Upravljalnik opravil ostane na vrhu vseh drugih oken, razen, če je skrčen

en: Task Manager is minimized when a SwitchTo operation is performed
sl: Upravljalnik opravil je ob izvedbi opravila Preklopi na skrčen

en: Hide the Task Manager when it is minimized
sl: Skrij Upraviljalnika opravil, ko je skrčen

en: Force Task Manager to update now, regardless of Update Speed setting
sl: Prisili Upravljalnika opravil k osvežitvi ne glede na nastavljeno hitrost osveževanja

en: Displays tasks by using large icons
sl: Prikaže naloge kot velike ikone

en: Displays tasks by using small icons
sl: Prikaže naloge kot majhne ikone

en: Displays information about each task
sl: Prikaže podrobnosti o nalogah

en: Updates the display twice per second
sl: Posodobi prikaz dvakrat na sekundo

en: Updates the display every two seconds
sl: Posodobi prikaz vsaki dve sekundi

en: Updates the display every four seconds
sl: Posodobi prikaz vsake štiri sekunde

en: Does not automatically update
sl: Ne osvežuje samodejno

en: Tiles the windows horizontally on the desktop
sl: Vodoravno razpostavi okna po namizju

en: Tiles the windows vertically on the desktop
sl: Navpično razpostavi okna po namizju

en: Minimizes the windows
sl: Skrči okna

en: Maximizes the windows
sl: Razpne okna

en: Cascades the windows diagonally on the desktop
sl: Razvrsti okna v diagonalno kaskado na namizju

en: Brings the window front, but does not switch to it
sl: Privede okno v ospredje, vendar ne preklopi nanj

en: Displays Task Manager help topics
sl: Prikaže teme pomoči Upravljalnika opravil

en: Displays program information, version number, and copyright
sl: Prikaže podatke o programu, številki različice in avtorskih pravicah

en: Exits the Task Manager application
sl: Konča Upravljalnika opravil

en: Shows 16-bit tasks under the associated ntvdm.exe
sl: Prikaže 16-bitna opravila pod povezanim ntvdm.exe

en: Select which columns will be visible on the Process page
sl: Izberite stolpce, ki naj bodo prikazani na strani Opravila

en: Displays kernel time in the performance graphs
sl: Prikaže čas jedra na grafih hitrosti delovanja

en: A single history graph shows total CPU usage
sl: En graf zgodovine prikaže skupno uporabo vseh CPE

en: Each CPU has its own history graph
sl: Vsaka CPE ima svoj graf zgodovine

en: Brings a task to the foreground, switch focus to that task
sl: Privede nalogo v ospredje in preklopi v žarišče

en: Tells the selected tasks to close
sl: Pove izbranim nalogam naj se zaprejo

en: Switches the focus to the process of the selected task
sl: Preklopi pozornost na opravila izbrane naloge

en: Restores the Task Manager from its hidden state
sl: Obnovi Upravljalnika opravil iz skritega stanja

en: Removes the process from the system
sl: Odstrani opravilo s sistema

en: Removes this process and all descendants from the system
sl: Odstrani to opravilo in vse njegove potomce s sistema

en: Attaches the debugger to this process
sl: Temu opravilu pripne razhroščevalnik

en: Controls which processors the process will be allowed to run on
sl: Določi, na katerih procesorjih se bo opravilo lahko izvajalo

en: Sets process to the REALTIME priority class
sl: Opravilo nastavi na REALNOČASOVNI prednostni razred

en: Sets process to the HIGH priority class
sl: Opravilo nastavi v VISOK prednostni razred

en: Sets process to the ABOVE NORMAL priority class
sl: Opravilo nastavi v NADPOVPREČNI prednostni razred

en: Sets process to the NORMAL priority class
sl: Opravilo nastavi v OBIČAJNI prednostni razred

en: Sets process to the BELOW NORMAL priority class
sl: Opravilo nastavi v PODPOVPREČNI prednostni razred

en: Sets process to the LOW priority class
sl: Opravilo nastavi v NIZEK prednostni razred

en: Controls Debug Channels
sl: Nadzira kanale razhroščevanja

en: Performance
sl: Hitrost delovanja

en: CPU Usage: %3d%%
sl: Uporaba CPE: %3d%%

en: Processes: %d
sl: Opravila: %d

en: Mem Usage: %1!u!kB / %2!u!kB
sl: Uporaba pomnilnika: %1!u!kB / %2!u!kB

en: CPU
sl: CPE

en: CPU Time
sl: Čas CPU

en: Mem Delta
sl: Razlika pomnilnika

en: Peak Mem Usage
sl: Najvišja uporaba pomnilnika

en: Page Faults
sl: Napake ostranjenja

en: USER Objects
sl: Predmeti USER

en: Session ID
sl: ID seje

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: PF Delta
sl: Razlika ostranjene datoteke

en: VM Size
sl: Velikost navideznega pomnilnika

en: Paged Pool
sl: Ostranjena zaloga

en: NP Pool
sl: Neostranjena zaloga

en: Base Pri
sl: Osnovna prednost

en: Task Manager Warning
sl: Opozorilo upravljalnika opravil

en: WARNING: Changing the priority class of this process may
    cause undesired results including system instability. Are you
    sure you want to change the priority class?
sl: OPOZORILO: Spreminjanje prednosti tega opravila lahko povzroči
    nezaželene posledice, vključno z nestabilnostjo sistema. Ali ste
    prepričani, da želite spremeniti prednost?

en: Unable to Change Priority
sl: Ni mogoče spremeniti prednosti

en: WARNING: Terminating a process can cause undesired
    results including loss of data and system instability. The
    process will not be given the chance to save its state or
    data before it is terminated. Are you sure you want to
    terminate the process?
sl: OPOZORILO: Prekinjanje opravila lahko povzroči nezaželene
    posledice, vključno z izgubo podatkov in nestabilnostjo sistema.
    Pred prekinitvijo opravilo ne bo imelo možnosti shraniti svojega
    stanja ali podatkov. Ali ste prepričani, da želite
    prekiniti opravilo?

en: Unable to Terminate Process
sl: Ni mogoče prekiniti opravila

en: WARNING: Debugging this process may result in loss of data.
    Are you sure you wish to attach the debugger?
sl: OPOZORILO: Razhroščevanje tega opravila lahko povzroči izgubo podatkov.
    Ali res želite pripeti razhroščevalnik?

en: Unable to Debug Process
sl: Ni mogoče razhroščiti opravila

en: The process must have affinity with at least one processor
sl: Opravilo mora imeti afiniteto vsaj z enim procesorjem

en: Invalid Option
sl: Neveljavna možnost

en: Unable to Access or Set Process Affinity
sl: Ni mogoče dostopati ali nastaviti afinitete opravila

en: System Idle Process
sl: Sistemska nedejavna opravila

en: Not Responding
sl: Se ne odziva

en: Running
sl: Se izvaja

en: Task
sl: Opravilo

en: Wine Application Uninstaller
sl: Odstranjevalnik programov Wine

en: Execution of uninstall command '%s' failed, perhaps due to missing executable.
    Do you want to remove the uninstall entry from the registry?
sl: Izvedba ukaza odstranjevanja '%s' ni uspela, morda zaradi manjkajoče izvedljive datoteke.
    Ali želite odstraniti odstranitveni vnos iz registra?

en: &Pan
sl: &Raztegni

en: &Scale to Window
sl: &Raztegni do okna

en: &Left
sl: &Levo

en: &Right
sl: D&esno

en: Regular Metafile Viewer
sl: Običajni pregledovalnik datotek meta

en: Waiting for Program
sl: Čakanje na program

en: Terminate Process
sl: Končaj opravilo

en: A simulated log-off or shutdown is in progress, but this program isn't responding.
    
    If you terminate the process you may lose all unsaved data.
sl: Izvajanje simulirane odjave oziroma izklopa, vendar se program ne odziva.
    
    Če se odločite za končanje programa, lahko izgubite neshranjene podatke.

en: The Wine configuration in %s is being updated, please wait...
sl: Nastavitve programa Wine v %s se posodabljajo, prosimo počakajte ...

en: This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU Lesser General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2.1 of the License, or (at your option) any later version.
sl: Ta program je prost program. Distribuirate in/ali spreminjate ga lahko pod pogoji licence GNU Lesser General Public License kot jo je objavila Free Software Foundation Ali pod različico licence 2.1 ali (po vaši želji) pod katerokoli novejšo različico.

en: Windows registration information
sl: Podatki o registraciji Windows

en: &Owner:
sl: &Lastnik:

en: Organi&zation:
sl: Organi&zacija:

en: Application settings
sl: Nastavitve programov

en: Wine can mimic different Windows versions for each application. This tab is linked to the Libraries and Graphics tabs to allow you to change system-wide or per-application settings in those tabs as well.
sl: Wine je sposoben oponašanja različnih različic Windows za vsak program posebej. Ta zavihek je povezan z zavihkoma Knjižnice in Grafika, kar omogoča spreminjanje nastavitev v teh dveh zavihkih tako za ves sistem kot za posamezne programe.

en: &Remove application
sl: &Odstrani program

en: &Windows Version:
sl: &Različica Windows:

en: Window settings
sl: Nastavitve okna

en: Automatically capture the &mouse in full-screen windows
sl: Samodejno zajemi &miško v celozaslonskih oknih

en: Allow the window manager to &decorate the windows
sl: Dovoli upravljalniku oken, da okra&si okna

en: Allow the &window manager to control the windows
sl: Dovoli upravljalniku &oken, da upravlja z Wine-ovimi okni

en: &Emulate a virtual desktop
sl: Posnemaj navidezno &namizje

en: Desktop &size:
sl: &Velikost namizja:

en: Screen resolution
sl: Ločljivost zaslona

en: This is a sample text using 10 point Tahoma
sl: Vzorčno besedilo, napisano s pisavo Tahoma velikosti 10 točk

en: DLL overrides
sl: Prepisi DLL

en: Dynamic Link Libraries can be specified individually to be either builtin (provided by Wine) or native (taken from Windows or provided by the application).
sl: Vsaka knjižnica DLL je lahko določena kot bodisi vgrajena (del Wine-a) ali izviona ('native'; vzeta iz Windows ali nameščena skupaj s programom za Windows).

en: &New override for library:
sl: &Nov prepis za knjižnico:

en: Existing &overrides:
sl: Obstoječi &prepisi:

en: &Edit...
sl: &Uredi ...

en: Edit Override
sl: Uredi prepis

en: Load order
sl: Red nalaganja

en: &Builtin (Wine)
sl: &Vgrajena (Wine)

en: &Native (Windows)
sl: &Izvorna (Windows)

en: Nati&ve then Builtin
sl: I&zvorna, vgrajena

en: Select Drive Letter
sl: Izberite črko pogona

en: &Path:
sl: &Pot:

en: De&vice:
sl: Na&prava:

en: Bro&wse...
sl: &Brskaj ...

en: &Label:
sl: &Oznaka:

en: S&erial:
sl: Zapor&edna št.:

en: Driver diagnostics
sl: Diagnostika gonilnikov

en: Defaults
sl: Privzeto

en: Output device:
sl: Izhodna naprava:

en: Voice output device:
sl: Naprava zvočnega izhoda:

en: Input device:
sl: Vhodna naprava:

en: Voice input device:
sl: Naprava zvočnega vhoda:

en: &Test Sound
sl: &Preizkusi zvok

en: Appearance
sl: Videz

en: &Theme:
sl: &Tema:

en: &Install theme...
sl: &Namesti temo ...

en: It&em:
sl: P&redmet:

en: C&olor:
sl: B&arva:

en: Folders
sl: Mape

en: &Link to:
sl: &Poveži z:

en: Libraries
sl: Knjižnice

en: Drives
sl: Pogoni

en: Select the Unix target directory, please.
sl: Izberite ciljno mapo Unix.

en: (No Theme)
sl: (Brez teme)

en: Graphics
sl: Grafika

en: Desktop Integration
sl: Vključitev v namizje

en: Audio
sl: Zvok

en: About
sl: O programu

en: Wine configuration
sl: Nastavitve Wine

en: Theme files (*.msstyles; *.theme)
sl: Datoteke s temami (*.msstyles; *.theme)

en: Select a theme file
sl: Izberite datoteko teme

en: Folder
sl: Mapa

en: Links to
sl: Povezano z

en: Wine configuration for %s
sl: Nastavitve Wine za %s

en: Selected driver: %s
sl: Izbrani gonilnik: %s

en: (None)
sl: (Brez)

en: Audio test failed!
sl: Preizkus zvoka je spodletel!

en: (System default)
sl: (Sistemsko privzeto)

en: Changing the load order of this library is not recommended.
    Are you sure you want to do this?
sl: Spreminjanje vrstnega reda nalaganja za to knjižnico ni priporočljivo.
    Ali ste prepričani, da ga želite spremeniti?

en: Warning: system library
sl: Opozorilo: sistemska knjižnica

en: native
sl: izvorno

en: builtin
sl: vgrajeno

en: native, builtin
sl: izvorno, vgrajeno

en: builtin, native
sl: vgrajeno, izvorno

en: disabled
sl: onemogočeno

en: Default Settings
sl: Privzete nastavitve

en: Wine Programs (*.exe; *.exe.so)
sl: Programi Wine (*.exe;*.exe.so)

en: Use global settings
sl: Uporabi splošne nastavitve

en: Select an executable file
sl: Izberite izvedljivo datoteko

en: Local hard disk
sl: Krajevni trdi disk

en: Network share
sl: Omrežna souporaba

en: Floppy disk
sl: Disketa

en: You cannot add any more drives.
    
    Each drive must have a letter, from A to Z, so you cannot have more than 26.
sl: Ni mogoče dodati več pogonov.
    
    Za oznake pogonov so na voljo črke od A do Z, torej ne morete imeti več kot 26 pogonov.

en: System drive
sl: Sistemski pogon

[ctx: Drive letter]
en: Letter
sl: Pismo

en: You don't have a drive C. This is not so great.
    
    Remember to click 'Add' in the Drives tab to create one!
sl: Nimate določenega pogona C, kar lahko povzroči težave.
    
    Če ga želite dodati, uporabite gumb 'Dodaj' v zavihku Pogoni!

en: Controls Background
sl: Ozadje nadzornikov

en: Controls Text
sl: Besedilo nadzornikov

en: Menu Background
sl: Ozadje menija

en: Menu Text
sl: Besedilo menija

en: Scrollbar
sl: Drsnik

en: Selection Background
sl: Ozadje izbire

en: Selection Text
sl: Besedilo izbire

en: Tooltip Background
sl: Ozadje orodnega namiga

en: Tooltip Text
sl: Besedilo orodnega namiga

en: Window Background
sl: Ozadje okna

en: Window Text
sl: Besedilo okna

en: Active Title Bar
sl: Dejavna nazivna vrstica

en: Active Title Text
sl: Besedilo dejavnega naziva

en: Inactive Title Bar
sl: Nedejavna nazivna vrstica

en: Inactive Title Text
sl: Besedilno nedejavnega naziva

en: Message Box Text
sl: Sporočilo polja z besedilom

en: Application Workspace
sl: Delovni prostor programa

en: Window Frame
sl: Okvir okna

en: Active Border
sl: Dejaven rob

en: Inactive Border
sl: Nedejaven rob

en: Controls Shadow
sl: Senca nadzornikov

en: Gray Text
sl: Sivo besedilo

en: Controls Highlight
sl: Poudarjanje nadzornikov

en: Controls Dark Shadow
sl: Temna senca nadzornikov

en: Controls Light
sl: Svetlost nadzornikov

en: Controls Alternate Background
sl: Nadomestno ozadje nadzornikov

en: Hot Tracked Item
sl: Predmet s hitrim sledenjem

en: Active Title Bar Gradient
sl: Preliv dejavne nazivne vrstice

en: Inactive Title Bar Gradient
sl: Preliv nedejavne nazivne vrstice

en: Menu Highlight
sl: Poudarjanje menija

en: Menu Bar
sl: Menijska vrstica

en: wineconsole: Starting program %s failed.
    The command is invalid.
sl: wineconsole: zagon programa %s ni uspel.
    Ukaz je neveljaven.

en: Program Error
sl: Napaka v programu

en: The program %s has encountered a serious problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.
sl: Program %s je naletel na resno napako in se mora zapreti. Žal nam je za nevšečnosti.

en: This can be caused by a problem in the program or a deficiency in Wine. You may want to check the <a href="https://appdb.winehq.org">Application Database</a> for tips about running this application.
sl: Napako lahko povzroči problem v pogramu ali pomankljivost v Wine. Poglejte v <a href="https://appdb.winehq.org">Application Database</a> za nasvete glede poganjanja te aplikacije.

en: Show &Details
sl: Pokaži &Podrobnosti

en: Program Error Details
sl: Podrobnosti napake v programu

en: If this problem is not present under Windows and has not been reported yet, you can save the detailed information to a file using the "Save As" button, then <a href="https://wiki.winehq.org/Bugs">file a bug report</a> and attach that file to the report.
sl: Če ta težava ni prisotna na sistemu Windows in še ni bila prijavljena, vas prosimo, da shranite podrobnosti napake v datoteko preko gumba "Shrani kot", nato pa <a href="https://bugs.winehq.org">prijavite napako</a> in ji priložite ravno ustvarjeno datoteko.

en: (unidentified)
sl: (nedoločeno)

en: Saving failed
sl: Shranjevanje je spodletelo

en: Loading detailed information, please wait...
sl: Nalaganje podrobnih informacij, prosimo počakajte ...

en: &Open	Enter
sl: &Odpri	Enter

en: Re&name...
sl: Preime&nuj ...

en: Propert&ies	Alt+Enter
sl: &Lastnosti	Alt+Enter

en: Cr&eate Directory...
sl: Ustvari &mapo ...

en: Connect &Network Drive...
sl: Poveži se z &omrežnim pogonom ...

en: &Disconnect Network Drive
sl: O&dklopi omrežni pogon

en: &Name
sl: &Ime

en: &All File Details
sl: Vse &podrobnosti datoteke

en: &Sort by Name
sl: Razvrsti po &imenu

en: Sort &by Type
sl: Razvrsti po &vrsti

en: Sort by Si&ze
sl: Razvrsti po ve&likosti

en: Sort by &Date
sl: Razvrsti po &datumu

en: Filter by&...
sl: Filtriraj &po ...

en: &Drive Bar
sl: Vrstica po&gonov

en: F&ull Screen	Ctrl+Shift+S
sl: &Celozaslonski način	Ctrl+Shift+S

en: New &Window
sl: Novo &okno

en: Cascading	Ctrl+F5
sl: V kaskado	Ctrl+F5

en: Tile &Vertically	Ctrl+F4
sl: Razpostavi &navpično	Ctrl+F4

en: &About Wine File Manager
sl: &O upravljalniku datotek Wine

en: Select destination
sl: Izbira ciljne poti

en: By File Type
sl: Glede na vrsto datoteke

en: File type
sl: Vrsta datoteke

en: &Directories
sl: &Mape

en: &Programs
sl: &Programi

en: Docu&ments
sl: &Dokumenti

en: &Other files
sl: &Ostalo

en: Show Hidden/&System Files
sl: Pokaži skrite/&sistemske datoteke

en: &File Name:
sl: &Ime datoteke:

en: Full &Path:
sl: Polna &pot:

en: Last Change:
sl: Nazadnje spremenjeno:

en: Cop&yright:
sl: &Avtorske pravice:

en: &System
sl: &Sistemsko

en: &Compressed
sl: S&tisnjeno

en: Version information
sl: Podrobnosti o različici

en: Applying font settings
sl: Uveljavljanje nastavitev pisave

en: Error while selecting new font.
sl: Napaka med izbiranjem nove pisave.

en: Wine File Manager
sl: Upravljalnik datotek Wine

en: root fs
sl: korenski datotečni sistem

en: Shell
sl: Lupina

en: Index/Inode
sl: Kazalo/Inode

en: %1 of %2 free
sl: %1 od %2 je prosto

en: &Game
sl: &Igra

en: &New	F2
sl: &Nova igra	F2

en: Question &Marks
sl: &Vprašaji

en: &Beginner
sl: &Začetnik

en: &Expert
sl: &Strokovnjak

en: &Custom...
sl: &Po meri ...

en: &Fastest Times
sl: &Najhitrejši časi

en: &About WineMine
sl: &O WineMine

en: Fastest Times
sl: Najhitrejši časi

en: Fastest times
sl: Najhitrejši časi

en: Beginner
sl: Začetnik

en: Expert
sl: Strokovnjak

en: Congratulations!
sl: Čestitamo!

en: Please enter your name
sl: Vnesite svoje ime

en: Custom Game
sl: Igra po meri

en: Rows
sl: Vrstice

en: Columns
sl: Stolpci

en: Mines
sl: Mine

en: Nobody
sl: Nihče

en: Copyright 2000 Joshua Thielen
sl: Avtorske pravice 2000 Joshua Thielen

en: Printer &setup...
sl: Nastavitev &tiskalnika ...

en: &Annotate...
sl: Ustvari &zabeležko ...

en: &Bookmark
sl: &Ustvari zaznamek

en: &Define...
sl: Do&loči ...

en: Always on &top
sl: Vedno na &vrhu

en: Fonts
sl: Pisave

en: Small
sl: Majhna

en: Large
sl: Velika

en: &Help on help	F1
sl: &Pomoč o pomoči	F1

en: &About Wine Help
sl: &O pomoči Wine

en: Annotation...
sl: Zabeležka ...

en: Copy
sl: Kopiraj

en: Index
sl: Kazalo

en: Search
sl: Iskanje

en: Wine Help
sl: Pomoč Wine

en: Error while reading the help file `%s'
sl: Napaka med branjem datoteke pomoči `%s'

en: Summary
sl: Povzetek

en: &Index
sl: &Kazalo

en: Help files (*.hlp)
sl: Datoteke pomoči (*.hlp)

en: Cannot find '%s'. Do you want to find this file yourself?
sl: Ni mogoče najti datoteke '%s'. Ali jo želite poiskati sami?

en: Cannot find a richedit implementation... Aborting
sl: Ni mogoče najti knjižnice richedit ... Prekinjanje

en: Help topics:
sl: Teme pomoči:

en: &New...	Ctrl+N
sl: &Nova ...	Ctrl+N

en: R&edo	Ctrl+Y
sl: Uve&ljavi	Ctrl+Y

en: &Clear	Del
sl: Po&čisti	Del

en: &Select all	Ctrl+A
sl: Izberi &vse	Ctrl+A

en: Find &next	F3
sl: Najdi n&aslednje	F3

en: Read-&only
sl: Sam&o za branje

en: &Modified
sl: Spr&emenjeno

en: E&xtras
sl: Do&datno

en: Selection &info
sl: Poda&tki o izbiri

en: Character &format
sl: Oblika zna&kov

en: &Def. char format
sl: Pr&ivzeta oblika znakov

en: Paragrap&h format
sl: Ob&lika odstavka

en: &Get text
sl: Pridobi &besedilo

en: &Format Bar
sl: O&blikovna vrstica

en: &Ruler
sl: &Ravnilo

en: &Insert
sl: Vstav&i

en: &Date and time...
sl: &Datum in čas ...

en: F&ormat
sl: &Oblika

en: &Bullet points
sl: &Vrstične oznake

en: &Paragraph...
sl: &Odstavek ...

en: &Tabs...
sl: &Zavihki ...

en: Backgroun&d
sl: Oza&dje

en: &System	Ctrl+1
sl: &Sistemska	Ctrl+1

en: &Pale yellow	Ctrl+2
sl: &Svetlo rumena	Ctrl+2

en: &About Wine Wordpad
sl: &O Wine Wordpad-u

en: Automatic
sl: Samodejno

en: Date and time
sl: Datum in čas

en: Available formats
sl: Razpoložljive oblike

en: New document type
sl: Nova vrsta dokumenta

en: Paragraph format
sl: Oblika odstavka

en: Indentation
sl: Zamiki

en: Left
sl: Levo

en: Right
sl: Desno

en: First line
sl: Prva vrstica

en: Alignment
sl: Poravnava

en: Tabs
sl: Tabulatorji

en: Tab stops
sl: Položaji tabulatorja

en: &Add
sl: &Dodaj

en: Remove al&l
sl: Odstrani v&se

en: Line wrapping
sl: Prelom vrstic

en: &No line wrapping
sl: &Brez preloma vrstic

en: Wrap text by the &window border
sl: Prelomi besedilo na robu o&kna

en: Wrap text by the &margin
sl: Prelomi besedilo na robu &papirja

en: Toolbars
sl: Orodne vrstice

en: All documents (*.*)
sl: Vsi dokumenti (*.*)

en: Text documents (*.txt)
sl: Besedilni dokument (*.txt)

en: Rich text format (*.rtf)
sl: Dokument z obogatenim besedilom (*.rtf)

en: Rich text document
sl: Dokument z obogatenim besedilom

en: Text document
sl: Besedilni dokument

en: Unicode text document
sl: Besedilni dokument Unicode

en: Printer files (*.prn)
sl: Datoteke tiskalnika (*.prn)

en: Center
sl: Sredina

en: Text
sl: Besedilo

en: Rich text
sl: Obogateno besedilo

en: Next page
sl: Naslednja stran

en: Previous page
sl: Predhodna stran

en: Two pages
sl: Dve strani

en: One page
sl: Ena stran

en: Zoom in
sl: Približaj

en: Zoom out
sl: Oddalji

en: Page
sl: Stran

en: Pages
sl: Strani

[ctx: unit: inch]
en: in
sl: palcev

en: inch
sl: palec

[ctx: unit: point]
en: pt
sl: točk

en: Document
sl: Dokument

en: Save changes to '%s'?
sl: Ali želite shraniti spremembe '%s'?

en: Finished searching the document.
sl: Konec iskanja po dokumentu.

en: Failed to load the RichEdit library.
sl: Napaka med nalaganjem knjižnice RichEdit.

en: You have chosen to save in plain text format, which will cause all formatting to be lost. Are you sure that you wish to do this?
sl: Izbrali ste shranjevanje v čisti besedilni obliki, kar bo povzročilo izgubo oblikovanja. Ali ste prepričani, da želite shraniti dokument v tej obliki?

en: Invalid number format.
sl: Neveljavna oblika števila.

en: OLE storage documents are not supported.
sl: Dokumenti s predmeti OLE niso podprti.

en: Could not save the file.
sl: Datoteke ni mogoče shraniti.

en: You do not have access to save the file.
sl: Nimate pravic za shranjevanje te datoteke.

en: Could not open the file.
sl: Datoteke ni mogoče odpreti.

en: You do not have access to open the file.
sl: Nimate pravic za odpiranje te datoteke.

en: Printing not implemented.
sl: Tiskanje še ni na podprto.

en: Cannot add more than 32 tab stops.
sl: Ni mogoče dodati več kot 32 zavihkov.

en: Starting Wordpad failed
sl: Zagon programa Wordpad ni uspel

en: Invalid number of parameters - Use xcopy /? for help
sl: Neveljavno število parametrov - za pomoč uporabite xcopy /?

en: Invalid parameter '%1' - Use xcopy /? for help
sl: Neveljaven parameter '%1' - za pomoč uporabite xcopy /?

en: Press <Enter> to begin copying
sl: Pritisnite <Enter> za začetek kopiranja

en: %1!d! file(s) would be copied
sl: %1!d! datotek bi bilo kopiranih

en: %1!d! file(s) copied
sl: %1!d! datotek je bilo kopiranih

en: Is '%1' a filename or directory
    on the target?
    (F - File, D - Directory)
sl: Ali je '%1' ime ciljne datoteke
    ali mape?
    (D - Datoteka, M - Mapa)

en: %1? (Yes|No)
sl: %1 (Da|Ne)

en: Overwrite %1? (Yes|No|All)
sl: Ali želite prepisati %1? (Da|Ne|Vse)

en: Copying of '%1' to '%2' failed with r/c %3!d!
sl: Kopiranje '%1' v '%2' je spodletelo z r/c %3!d!

en: Failed during reading of '%1'
sl: Napaka med branjem '%1'

[ctx: File key]
en: F
sl: D

[ctx: Directory key]
en: D
sl: M
