Wine - en to sk translation catalogue (840 entries)

en: Security
sk: Bezpečnosť

en: Install/Uninstall
sk: Inštalovať/Odinštalovať

en: To install a new program from a floppy disk, CD-ROM drive, or your hard drive, click Install.
sk: K inštalácii nového programu z diskety, CD-ROM mechaniky alebo pevného disku, kliknite na Inštalovať.

en: &Install...
sk: &Inštalovať...

en: &Support Information
sk: &Informácie o podpore

en: &Modify...
sk: &Zmeniť...

en: &Remove
sk: &Odstrániť

en: Support Information
sk: Informácie o podpore

en: The following information can be used to get technical support for %s:
sk: Nasledujúca informácia môže byť použitá na získanie technickej podpory pre %s:

en: Publisher:
sk: Vydavateľ:

en: Version:
sk: Verzia:

en: Contact:
sk: Kontakt:

en: Support Information:
sk: Informácie o podpore:

en: Support Telephone:
sk: Telefonická podpora:

en: Readme:
sk: Čítaj ma:

en: Product Updates:
sk: Aktualizácie produktu:

en: Comments:
sk: Komentáre:

en: Wine Gecko Installer
sk: Wine Gecko inštalátor

en: Wine could not find a Gecko package which is needed for applications embedding HTML to work correctly. Wine can automatically download and install it for you.
    
    Note: it is recommended to use your distribution's packages instead. See <a href="https://gitlab.winehq.org/wine/wine/-/wikis/Gecko">https://gitlab.winehq.org/wine/wine/-/wikis/Gecko</a> for details.
sk: Wine nemohol nájsť balíček Gecko ktorý je potrebný pre aplikácie, obsahujúce HTML, aby fungovali správne. Wine ho môže automaticky stiahnuť a nainštalovať pre Vás.
    
    Poznámka: odporúča sa použiť balíček Vašej distribúcie. Pozrite <a href="https://gitlab.winehq.org/wine/wine/-/wikis/Gecko">https://gitlab.winehq.org/wine/wine/-/wikis/Gecko</a> pre bližšie informácie.

en: &Install
sk: &Inštalovať

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Add/Remove Programs
sk: Pridať/Odstrániť programy

en: Allows you to install new software, or remove existing software from your computer.
sk: Umožňuje Vám inštaláciu nových programov alebo odstránenie starých z Vášho počítača.

en: Applications
sk: Aplikácie

en: Unable to execute the uninstaller, '%s'. Do you want to remove the uninstall entry for this program from the registry?
sk: Nepodarilo sa spustiť odinštalátor, '%s'. Prajete si zmazať odinštalačný záznam pre tento program z registrov?

en: Not specified
sk: Nešpecifikovaný

en: Name
sk: Názov

en: Publisher
sk: Distribútor

en: Version
sk: Verzia

en: Installation programs
sk: Inštalačné programy

en: Programs (*.exe)
sk: Programy (*.exe)

en: All files (*.*)
sk: Všetky súbory (*.*)

en: &Modify/Remove
sk: &Upraviť/Odstrániť

en: Downloading...
sk: Sťahujem...

en: Installing...
sk: Inštalujem...

en: Unexpected checksum of downloaded file. Aborting installation of corrupted file.
sk: Neočakávaný kontrolný súčet sťahovaného súboru. Prerušená inštalácia poškodeného súboru.

en: Compress options
sk: Možnosti kompresie

en: &Options...
sk: &NMožnosti...

en: &Interleave every
sk: &Prekladať každých

en: frames
sk: snímkov

en: Current format:
sk: Aktuálny formát:

en: Waveform: %s
sk: Priebeh: %s

en: Waveform
sk: Priebeh

en: All multimedia files
sk: Všetky multimediálne súbory

en: audio
sk: zvuk

en: uncompressed
sk: nekomprimované

en: Canceling...
sk: Ruším...

en: Properties for %s
sk: Vlastnosti pre %s

en: &Apply
sk: &Použiť

en: Help
sk: Pomocník

en: Wizard
sk: Sprievodca

en: < &Back
sk: < &Naspäť

en: &Next >
sk: &Ďalej >

en: Finish
sk: Dokončiť

en: Customize Toolbar
sk: Prispôsobenie panela nástrojov

en: &Close
sk: &Zavrieť

en: R&eset
sk: Pr&edvolené

en: &Help
sk: &Pomoc

en: Move &Up
sk: Posunúť na&hor

en: Move &Down
sk: Posunúť na&dol

en: A&vailable buttons:
sk: D&ostuné tlačidlá:

en: &Add ->
sk: Prid&ať ->

en: <- &Remove
sk: <- Odob&rať

en: &Toolbar buttons:
sk: &Tlačidlá panela:

en: Separator
sk: Oddeľovač

[ctx: hotkey]
en: None
sk: Žiadne

en: &Yes
sk: Án&o

en: &No
sk: &Nie

en: &Retry
sk: &Skúsiť znova

en: Close
sk: Zavrieť

en: Today:
sk: Dnes:

en: Go to today
sk: Choď na dnešok

en: Open
sk: Otvoriť

en: File &Name:
sk: &Názov súboru:

en: &Directories:
sk: &Adresáre:

en: List Files of &Type:
sk: &Typ zobrazených súborov:

en: Dri&ves:
sk: &Diskové jednotky:

en: &Read Only
sk: &Len na čítanie

en: Save As...
sk: Uložiť ako...

en: Save As
sk: Uložiť ako

en: Print
sk: Tlač

en: Printer:
sk: Tlačiareň:

en: Print range
sk: Rozsah tlače

en: &All
sk: Vytlačiť &všetko

en: S&election
sk: Vytlačiť vý&ber

en: &Pages
sk: Vytlačiť &zadané strany

en: &Setup
sk: &Nastaviť

en: &From:
sk: &Od:

en: &To:
sk: &Do:

en: Print &Quality:
sk: &Kvalita tlače:

en: Print to Fi&le
sk: Tlačiť do &súboru

en: Condensed
sk: Kondenzované

en: Print Setup
sk: Nastavenie tlače

en: Printer
sk: Tlačiareň

en: &Default Printer
sk: &Predvolená tlačiareň

en: [none]
sk: [žiadna]

en: Specific &Printer
sk: Špecifická &tlačiareň

en: Orientation
sk: Orientácia

en: Po&rtrait
sk: Na &výšku

en: &Landscape
sk: &Na šírku

en: Paper
sk: Papier

en: Si&ze
sk: &Formát

en: &Source
sk: &Odkiaľ

en: Font
sk: Písmo

en: &Font:
sk: &Písmo:

en: Font St&yle:
sk: Š&týl písma:

en: &Size:
sk: &Veľkosť:

en: Effects
sk: Efekty

en: Stri&keout
sk: P&rečiarknuté

en: &Underline
sk: &Podčiarknuté

en: &Color:
sk: &Farba:

en: Sample
sk: Vzorka

en: Scr&ipt:
sk: Pí&smo:

en: Color
sk: Farby

en: &Basic Colors:
sk: Základné &farby:

en: &Custom Colors:
sk: &Vlastné farby:

en: &Red:
sk: Če&rvená:

en: &Green:
sk: &Zelená:

en: &Blue:
sk: &Modrá:

en: &Hue:
sk: Od&tieň:

[ctx: Saturation]
en: &Sat:
sk: &Sýtosť:

[ctx: Luminance]
en: &Lum:
sk: &Jas:

en: &Add to Custom Colors
sk: Prid&ať medzi vlastné farby

en: &Define Custom Colors >>
sk: &Definovať vlastné farby >>

en: Find
sk: Hľadanie

en: Fi&nd What:
sk: &Nájsť čo:

en: Match &Whole Word Only
sk: Len &celé slová

en: Match &Case
sk: &Rozlišovať malé a veľké písmená

en: Direction
sk: Smer

en: &Up
sk: H&ore

en: &Down
sk: &Dole

en: &Find Next
sk: Nájsť ď&alšie

en: Replace
sk: Zámena

en: Re&place With:
sk: &Zameniť za:

en: &Replace
sk: Za&meniť

en: Replace &All
sk: Zameniť vo vý&bere

en: &Properties
sk: &Vlastnosti

en: Print to fi&le
sk: Tlačiť do &súboru

en: &Name:
sk: &Názov:

en: Status:
sk: Stav:

en: Type:
sk: Typ:

en: Where:
sk: Kam:

en: Comment:
sk: Komentár:

en: Pa&ges
sk: St&rany

en: &Selection
sk: Vý&ber

en: &from:
sk: &od:

en: &to:
sk: &do:

en: Copies
sk: Kópie

en: Number of &copies:
sk: Počet &kópií:

en: C&ollate
sk: Z&oradiť

en: Si&ze:
sk: &Veľkosť:

en: &Source:
sk: &Zdroj:

en: P&ortrait
sk: &Na výšku

en: L&andscape
sk: Na ší&rku

en: Setup Page
sk: Nastav stranu

en: &Portrait
sk: Na výš&ku

en: L&eft:
sk: Ľ&avé:

en: &Right:
sk: &Pravé:

en: T&op:
sk: H&orné:

en: &Bottom:
sk: &Spodné:

en: P&rinter...
sk: T&lačiareň...

en: Look &in:
sk: Hľadať &v:

en: File &name:
sk: &Názov súboru:

en: Files of &type:
sk: &Súbory typu:

en: Open as &read-only
sk: Otvo&riť iba na čítanie

en: &Open
sk: &Otvoriť

en: File name:
sk: Súbor:

en: Files of type:
sk: Súbory typu:

en: File not found
sk: Súbor nenájdený

en: Please verify that the correct file name was given
sk: Prosím overte si, že bol zadaný správny názov súboru

en: File does not exist.
    Do you want to create file?
sk: Súbor neexistuje.
    Prajete si ho vytvoriť?

en: File already exists.
    Do you want to replace it?
sk: Súbor už existuje.
    Prajete si ho prepísať?

en: Invalid character(s) in path
sk: Nepovolený znak(y) v ceste

en: A filename cannot contain any of the following characters:
                              / : < > |
sk: Názov súboru nemôže obsahovať žiadny z nasledovných znakov:
                              / : < > |

en: Path does not exist
sk: Cesta neexistuje

en: File does not exist
sk: Súbor neexistuje

en: Up One Level
sk: O úroveň vyššie

en: Create New Folder
sk: Vytvoriť nový adresár

en: List
sk: Zoznam

en: Details
sk: Detaily

en: Browse to Desktop
sk: Listovať pracovnú plochu

en: Regular
sk: Normálne

en: Bold
sk: Tučné

en: Italic
sk: Kurzíva

en: Bold Italic
sk: Tučné kurzíva

en: Black
sk: Čierna

en: Maroon
sk: Gaštanová

en: Green
sk: Zelená

en: Olive
sk: Olivová

en: Navy
sk: Tmavomodrá

en: Purple
sk: Purpurová

en: Gray
sk: Šedá

en: Silver
sk: Strieborná

en: Red
sk: Červená

en: Lime
sk: Limetková

en: Yellow
sk: Žltá

en: Blue
sk: Modrá

en: White
sk: Biela

en: Unreadable Entry
sk: Nečitateľný vstup

en: The 'Number of copies' field cannot be empty.
sk: Pole 'Počet kópií' nemôže byť prázdne.

en: This large number of copies is not supported by your printer.
    Please enter a value between 1 and %d.
sk: Takéto veľké množstvo kópií nie je podporované Vašou tlačiarňou.
    Prosím zvoľte si hodnotu medzi 1 a %d.

en: A printer error occurred.
sk: Chyba tlačiarne.

en: No default printer defined.
sk: Nie je nastavená implicitná tlačiareň.

en: Cannot find the printer.
sk: Nemožno nájsť tlačiareň.

en: Out of memory.
sk: Nedostatok pamäte.

en: An error occurred.
sk: Vyskytla sa chyba.

en: Unknown printer driver.
sk: Neznámy ovládač tlačiarne.

en: Select a font size between %1!d! and %2!d! points.
sk: Zvoľte si veľkosť písma medzi %1!d! a %2!d! bodov.

en: &Save
sk: &Uložiť

en: Save &in:
sk: Uložiť &do:

en: Save
sk: Uložiť

en: Open File
sk: Otvoriť súbor

en: Ready
sk: Pripravená

en: Paused;
sk: Pozastavená;

en: Error;
sk: Chyba;

en: Pending deletion;
sk: Čaká na odstránenie;

en: Paper jam;
sk: Uviaznutý papier;

en: Out of paper;
sk: Chýba papier;

en: Paper problem;
sk: Problém s papierom;

en: Printer offline;
sk: Tlačiareň v stave offline;

en: Busy;
sk: Zaneprázdnená;

en: Printing;
sk: Prebieha tlač;

en: Output tray is full;
sk: Výstupný zásobník je plný;

en: Not available;
sk: Nie je k dispozícii;

en: Waiting;
sk: Čaká sa;

en: Processing;
sk: Prebieha spracovanie;

en: Initializing;
sk: Inicializácia;

en: Warming up;
sk: Zahrievanie;

en: Toner low;
sk: Primálo toneru;

en: No toner;
sk: Chýba toner;

en: Interrupted by user;
sk: Prerušenie užívateľom;

en: Out of memory;
sk: Nedostatok pamäte;

en: The printer door is open;
sk: Dvierka tlačiarne sú otvorené;

en: Print server unknown;
sk: Neznámy print server;

en: Power save mode;
sk: Úsporný režim;

en: Default Printer;
sk: Implicitná tlačiareň;

en: There are %d documents in the queue
sk: Momentálne je %d dokumentov vo fronte

en: Margins [inches]
sk: Okraje [palce]

en: Margins [mm]
sk: Okraje [mm]

en: Options
sk: Voľby

en: &User name:
sk: &Užívateľské meno:

en: &Password:
sk: &Heslo:

en: &Remember my password
sk: &Zapamätaj si moje heslo

en: Connect to %s
sk: Pripojiť sa k %s

en: Connecting to %s
sk: Pripájam sa k %s

en: Logon unsuccessful
sk: Prihlásenie sa nepodarilo

en: Make sure that your user name
    and password are correct.
sk: Uistite sa že Vaše prihlasovacie meno
    a heslo sú správne.

en: Having Caps Lock on may cause you to enter your password incorrectly.
    
    Press the Caps Lock key on your keyboard to turn off Caps Lock before
    entering your password.
sk: Zapnutý Caps Lock môže spôsobiť že zadáte zlé heslo.
    
    Stlačte Caps Lock klávesu na klávesnici pre vypnutie Caps Locku pred
    zadaním Vášho hesla.

en: Caps Lock is On
sk: Caps Lock je zapnutý

en: Key Attributes
sk: Atribúty kľúča

en: Key Usage Restriction
sk: Obmedzenie použitia kľúča

en: Subject Alternative Name
sk: Alternatívny názov predmetu

en: Basic Constraints
sk: Základné obmedzenie

en: Key Usage
sk: Použitie kľúča

en: Certificate Policies
sk: Politika certifikátu

en: Enhanced Key Usage
sk: Použitie rozšíreného kľúča

en: Certificate Extensions
sk: Rozšírenia certifikátu

en: Email Address
sk: Email adresa

en: Unstructured Name
sk: Neštruktúrované meno

en: Content Type
sk: Typ obsahu

en: Message Digest
sk: Skrátená správa

en: Unstructured Address
sk: Neštruktúrovaná adresa

en: Prefer Signed Data
sk: Upredňostňuj podpísané dáta

en: State or Province
sk: Štát alebo oblasť

en: Title
sk: Titul

en: Given Name
sk: Krstné meno

en: Initials
sk: Iniciálky

en: Surname
sk: Priezvisko

en: Street Address
sk: Ulica

en: OS Version
sk: Verzia OS

en: Digital Rights
sk: Digi&tálne práva

en: Personal
sk: Osobné

en: Other People
sk: Ostatný ludia

en: IP Address=
sk: IP adresa=

en: Mask=
sk: Maska=

[ctx: path length]
en: None
sk: Žiadne

en: Information Not Available
sk: Informácie nedostupné

en: Full Name
sk: Celé meno

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Digital Signature
sk: Digitálny podpis

en: &Install Certificate...
sk: &Nainštaluj certifikát...

en: &Show:
sk: &Ukáž:

en: &Edit Properties...
sk: &Uprav vlastnosti...

en: &Copy to File...
sk: &Kopírovanie súborov...

en: Certification Path
sk: Cesta k certifikátu

en: Certification path
sk: Cesta k certifikátu

en: &View Certificate
sk: &Ukáž certifikát

en: Certificate &status:
sk: Stav &certifikátu:

en: Disclaimer
sk: Odvolanie

en: More &Info
sk: Viac &informácií

en: &Friendly name:
sk: &Popisný názov:

en: &Description:
sk: &Popis:

en: Certificate purposes
sk: Účel certifikátu

en: &Enable all purposes for this certificate
sk: &Povoľ všetky účely pre tento certifikát

en: D&isable all purposes for this certificate
sk: &Zakáž všetky účely pre tento certifikát

en: Enable &only the following purposes for this certificate:
sk: Povoľ &len nasledujúce účely pre tento certifikát:

en: Add &Purpose...
sk: Pridaj &účel...

en: Add Purpose
sk: Pridaj účel

en: &File name:
sk: &Súbor:

en: B&rowse...
sk: P&rechádzaj...

en: Certificates
sk: Certifikáty

en: &Import...
sk: &Importovať...

en: &Export...
sk: &Exportovať...

en: &Advanced...
sk: &Pokročilé...

en: &View
sk: &Ukáž

en: Advanced Options
sk: Pokročilé možnosti

en: &Confirm password:
sk: &Potvrď heslo:

en: Certificate
sk: Certifikát

en: Certificate Information
sk: Informácie o certifikáte

en: Field
sk: Pole

en: Value
sk: Hodnota

en: <All>
sk: <Všetko>

en: Serial number
sk: Sériové číslo

en: Subject
sk: Predmet

en: Public key
sk: Verejný kľúč

en: %1 (%2!d! bits)
sk: %1 (%2!d! bitov)

en: Friendly name
sk: Popisný názov

en: Description
sk: Popis

en: Certificate Properties
sk: Vlastnosti certifikátu

en: Could not open
sk: Nemôžem otvoriť

en: File
sk: Súbor

en: Content
sk: Obsah

en: The import was successful.
sk: Importovanie bolo úspešné.

en: The import failed.
sk: Importovanie sa nepodarilo.

en: Friendly Name
sk: Popisný názov

en: <None>
sk: <Žiadne>

en: Configure Devices
sk: Nastaviť zariadenia

en: Reset
sk: Vynulovať

en: Player
sk: Prehrávač

en: Device
sk: Zariadenie

en: Actions
sk: Akcie

en: Action
sk: Akcia

en: Object
sk: Objekt

en: Regional Setting
sk: Regionálne nastavenia

en: Western
sk: Západné

en: Central European
sk: Stredná Európa

en: Cyrillic
sk: Cyrilika

en: Greek
sk: Gréčtina

en: Hebrew
sk: Hebrejčina

en: Vietnamese
sk: Vietnamčina

en: Thai
sk: Thajčina

en: Japanese
sk: Japončina

en: Files on Camera
sk: Súbory na fotoaparáte

en: Import Selected
sk: Importuj zvolené

en: Preview
sk: Náhľad

en: Import All
sk: Importuj všetko

en: Skip This Dialog
sk: Preskoč tento dialóg

en: Exit
sk: Koniec

en: Transferring
sk: Prenášam

en: Transferring... Please Wait
sk: Prenášam... Prosím počkajte

en: Connecting to camera
sk: Pripájam sa k fotoaparátu

en: Connecting to camera... Please Wait
sk: Pripájam sa k fotoaparátu... Prosím počkajte

en: S&ync
sk: S&ynchronizácia

en: &Back
sk: &Späť

en: &Forward
sk: &Dopredu

[ctx: table of contents]
en: &Home
sk: &Domov

en: &Stop
sk: &Zastaviť

en: &Refresh
sk: &Obnoviť

en: &Print...
sk: &Tlačiť...

en: Select &All
sk: &Označiť všetko

en: Cu&t
sk: Vyst&rihnúť

en: &Print
sk: &Tlačiť

en: I&ndex
sk: Z&oznam

en: &Search
sk: &Hľadať

en: Favor&ites
sk: Obľúbené

en: Show
sk: Ukázať

en: Hide
sk: Skryť

en: Stop
sk: Zastaviť

en: Refresh
sk: Obnoviť

en: Back
sk: Späť

[ctx: table of contents]
en: Home
sk: Domov

en: Sync
sk: Synchronizovať

en: Forward
sk: Späť

en: &File
sk: &Súbor

en: &New
sk: &Nový

en: &Window
sk: &Okno

en: &Open...
sk: &Otvoriť...

en: Save &as...
sk: Uložiť &ako...

en: Print &format...
sk: &Tlačiť...

en: Pr&int...
sk: Tlač&iť...

en: Print previe&w
sk: &Tlačiť náhľad

en: &Toolbars
sk: &Panely nástrojov

en: &Favorites
sk: &Obľúbené

en: &Add to Favorites...
sk: &Pridať k obľúbeným...

en: &About Internet Explorer
sk: &O aplikácii Internet Explorer

en: Open URL
sk: Otvoriť URL

en: Specify the URL you wish to open in Internet Explorer
sk: Zadajte adresu URL, ktorú si prajete otvoriť v Internet Explorer

en: Open:
sk: Otvoriť:

[ctx: home page]
en: Home
sk: Domov

en: Print...
sk: Tlačiť...

en: Address
sk: Adresa

en: Searching for %s
sk: Hľadanie %s

en: Start downloading %s
sk: Začať sťahovanie %s

en: Downloading %s
sk: Sťahovanie %s

en: Home page
sk: Domovská stránka

en: You can choose the address that will be used as your home page.
sk: Môžete si zvoliť stránku ktorá bude použítá ako domovská stránka.

en: &Current page
sk: &Aktuálna stránka

en: &Default page
sk: &Predvolená stránka

en: &Blank page
sk: &Prázdna stránka

en: Browsing history
sk: Prechádzať históriu

en: You can delete cached pages, cookies and other data.
sk: Môžete zmazať uložené stránky, cookies a iné údaje.

en: Delete &files...
sk: Zmazať &súbory...

en: &Settings...
sk: &Nastavenia...

en: Delete browsing history
sk: Zmazať históriu prehliadača

en: Temporary internet files
    Cached copies of web pages, images and certificates.
sk: Dočasné internetové súbory
    Uložené kópie webových stránok, obrázkov a certifikátov.

en: History
    List of websites you have accessed.
sk: História
    Zoznam stránok ktoré ste navštívili.

en: Delete
sk: Zmazať

en: Certificates...
sk: Certifikáty...

en: Publishers...
sk: Distribútori...

en: Internet Settings
sk: Nastavenia internetu

en: Configure Wine Internet Browser and related settings
sk: Nastavte Wine internetový prehliadač a príbuzné nastavenia

en: Custom
sk: Vlastné

en: Very Low
sk: Veľmi nízke

en: Low
sk: Nízke

en: Medium
sk: Stredné

en: Increased
sk: Zvýšené

en: High
sk: Vysoké

en: &Disable
sk: &Zakázať

en: Label not found
sk: Pole nenájdené

en: Number expected
sk: Očakávané číslo

en: Function expected
sk: Očakávaná funkcia

en: Object expected
sk: Očakávaný objekt

en: Western Europe and United States
sk: Západná Európa a Spojené štáty

en: Central Europe
sk: Stredoeurópske jazyky

en: Turkic
sk: Turecké jazyky

en: Korean
sk: Kórejčina

en: Traditional Chinese
sk: Čínština (tradičná)

en: Simplified Chinese
sk: Čínština (zjednodušená)

en: Indic
sk: Indické jazyky

en: Georgian
sk: Gruzínčina

en: Armenian
sk: Arménčina

en: Success.
sk: Úspech.

en: Invalid function.
sk: Nesprávna funkcia.

en: File not found.
sk: Súbor nenájdený.

en: Path not found.
sk: Cesta nenájdená.

en: Too many open files.
sk: Prílš veľa otvorení súborov.

en: Access denied.
sk: Prístup zamietnutý.

en: Not enough memory.
sk: Nedostatok pamäte.

en: Bad format.
sk: Zlý formát.

en: Invalid access.
sk: Nesprávny prístup.

en: Invalid data.
sk: Nesprávne údaje.

en: Out of memory.
sk: Nedostatok pamäte.

en: Invalid drive.
sk: Nesprávne zariadenie.

en: Can't delete current directory.
sk: Nemôžem zmazať aktuálny priečinok.

en: Write protected.
sk: Ochrana proti zápisu.

en: Not ready.
sk: Nepripravené.

en: Bad length.
sk: Zlá dĺžka.

en: Sector not found.
sk: Sektor nenájdený.

en: Out of paper.
sk: Chýba papier; .

en: Write fault.
sk: Chyba zapisovania.

en: Read fault.
sk: Chyba čítania.

en: General failure.
sk: Všeobecná chyba.

en: End of file.
sk: Koniec súboru.

en: Bad network path.
sk: Zlá sieťová cesta.

en: Network busy.
sk: Sieť zaneprázdnená.

en: Device does not exist.
sk: Zariadenie neexistuje.

en: Bad network response.
sk: Zlá odpoveď siete.

en: Unexpected network error.
sk: Neočakávaná sieťová chyba.

en: Print queue full.
sk: Fronta na tlač je plná.

en: Print canceled.
sk: Tlač zrušená.

en: Network name deleted.
sk: Sieťové meno odstránené.

en: Bad device type.
sk: Zlý druh zariadenia.

en: Bad network name.
sk: Zlé sieťové meno.

en: File exists.
sk: Súbor existuje.

en: Cannot create.
sk: Nemožno vytvoriť.

en: Invalid password.
sk: Nesprávne heslo.

en: Invalid parameter.
sk: Nesprávny parameter.

en: Open failed.
sk: Otvorenie sa nepodarilo.

en: Buffer overflow.
sk: Pretečenie zásobníka.

en: Call not implemented.
sk: Volanie neimplementované.

en: Invalid name.
sk: Nesprávny názov.

en: Module not found.
sk: Modul nenájdený.

en: Drive is busy.
sk: Zariadenei je zaneprázdnené.

en: Resource in use.
sk: Zdroj sa používa.

en: File already exists.
sk: Súbor už existuje.

en: Too many modules.
sk: Príliš veľa modulov.

en: DLL not found.
sk: DLL nenájdené.

en: The device door is open.
sk: Dvierka zariadenia sú otvorené; .

en: The device is not connected.
sk: Zariadenie je nepripojené.

en: Connection unavailable.
sk: Pripojenie nedostupné.

en: Operation canceled by user.
sk: Operácia prerušená užívateľom.

en: Connection is active.
sk: Pripojenie je aktícne.

en: Network unreachable.
sk: Sieť nedosiahnuteľná.

en: Service not found.
sk: Služba nenájdená.

en: User already exists.
sk: Užívateľ už existuje.

en: No such user.
sk: Neexistujúci užívateľ.

en: Group already exists.
sk: Skupina už existuje.

en: No such group.
sk: Neexistujúca skupina.

en: User already in group.
sk: Užívateľ už je v skupine.

en: User not in group.
sk: Užívateľ nie je v skupine.

en: Can't delete last admin user.
sk: Nemožno zmazať posledného admin používateľa.

en: Wrong password.
sk: Nesprávne heslo.

en: Password expired.
sk: Heslo vypršalo.

en: Account disabled.
sk: Účet zablokovaný.

en: Server disabled.
sk: Server zablokovaný.

en: Server not disabled.
sk: Server nezablokovaný.

en: Internal error.
sk: Vnútorná chyba.

en: Menu item not found.
sk: Položka menu nenájdená.

en: Installation aborted by user.
sk: Prerušenie inštalácie užívateľom.

en: Unknown product.
sk: Neznámy produkt.

en: Bad configuration.
sk: Zlé nastavenie.

en: Device removed.
sk: Zariadenie odstránené.

en: Unsupported type.
sk: Nepodporovaný typ.

en: Installer not used.
sk: Inštalátor nepoužitý.

en: Invalid network address.
sk: Nesprávna sieťová adresa.

en: Normal
sk: Normálne

en: Font: [1]
sk: Písmo: [1]

en: Advanced
sk: Pokročilý

en: Source:
sk: Zdroj:

en: &Paste
sk: V&ložiť

en: Copying Files...
sk: Kopírovanie súborov...

en: Destination:
sk: Cieľ:

en: &Undo
sk: &Späť

en: &Details
sk: &Detaily

en: E&xit
sk: U&končiť

en: About %s
sk: O programe %s

en: Wine was brought to you by:
sk: Víno pre vás pripravili:

en: Size:
sk: Veľkosť:

en: H&idden
sk: S&kryté

en: Size
sk: Veľkosť

en: Type
sk: Typ

en: Modified
sk: Modifikovaný

en: Attributes
sk: Atribúty

en: Size available
sk: Veľkosť k dispozícii

en: My Computer
sk: Tento počítač

en: Don't show me th&is message again
sk: Nabudúce toto dialógové okno nezo&brazovať

en: &Move
sk: Pre&sunúť

en: &Size
sk: &Zmeniť veľkosť

en: Mi&nimize
sk: Mi&nimalizovať

en: Ma&ximize
sk: Ma&ximalizovať

en: &Close	Alt+F4
sk: Za&tvoriť	Alt+F4

en: &Abort
sk: &Prerušiť

en: &Ignore
sk: &Ignorovať

en: &More Windows...
sk: &Viac okien...

en: Paper Si&ze:
sk: &Veľkosť papiera:

en: The specified command was carried out.
sk: Špecifikovaný príkaz bol vykonaný.

en: Undefined external error.
sk: Nedefinovaná externá chyba.

en: No command was specified.
sk: Nebol špecifikovaný žiadny príkaz.

en: The device driver is not ready.
sk: Ovládač zariadenia nie je pripravený.

en: Could not create or use window.
sk: Nemôžem vytvoriť alebo použiť okno.

en: Ana&log
sk: Ana&lógové

en: Digi&tal
sk: Digi&tálne

en: &Without Titlebar
sk: &Bez titulkového pruhu

en: &Seconds
sk: &Sekundy

en: &Date
sk: &Dátum

en: &Always on Top
sk: &Vždy na vrchu

en: Clock
sk: Hodiny

[ctx: Yes key]
en: Y
sk: O

[ctx: All key]
en: A
sk: V

en:  (Yes|No)
sk:  (Áno|Nie)

en:  (Yes|No|All)
sk:  (Áno|Nie|Všetky)

en: &Edit
sk: &Upraviť

en: &New	Ctrl+N
sk: &Nový	Ctrl+N

en: &Open...	Ctrl+O
sk: &Otvoriť...	Ctrl+O

en: &Save	Ctrl+S
sk: &Uložiť	Ctrl+S

en: &Print...	Ctrl+P
sk: &Tlačiť...	Ctrl+P

en: Page Se&tup...
sk: Nastavenia str&any...

en: P&rinter Setup...
sk: N&astavenia tlačiarne...

en: &Undo	Ctrl+Z
sk: &Späť	Ctrl+Z

en: Cu&t	Ctrl+X
sk: V&ystrihnúť	Ctrl+X

en: &Copy	Ctrl+C
sk: &Kopírovať	Ctrl+C

en: &Paste	Ctrl+V
sk: &Vložiť	Ctrl+V

en: &Delete	Del
sk: &Zmazať	Del

en: Select &all	Ctrl+A
sk: Vybrať &všetko	Ctrl+A

en: &Time/Date	F5
sk: &Čas/Dátum	F5

en: &Wrap long lines
sk: &Zalamuj dlhé riadky

en: &Search...	Ctrl+F
sk: &Nájsť...	Ctrl+F

en: &Search next	F3
sk: &Nájsť ďalšie	F3

en: &Replace...	Ctrl+H
sk: &Nahradiť...	Ctrl+H

en: &About Notepad
sk: &O aplikácii Poznámkový blok

en: Page Setup
sk: Nastavenie strany

en: &Header:
sk: &Hlavička:

en: &Footer:
sk: &Päta:

en: Margins (millimeters)
sk: Okraje (milimetre)

en: Encoding:
sk: Kódovanie:

en: Page &p
sk: Strana &p

en: Notepad
sk: Poznámkový blok

en: ERROR
sk: CHYBA

en: Untitled
sk: Nepomenovaný

en: Text files (*.txt)
sk: Textové súbory (*.txt)

en: &System Configuration
sk: &Systémová konfigurácia

en: &Local server
sk: Lokálny server

en: &Remote server
sk: &Vzdialený server

en: &Toolbar
sk: &Panel nástrojov

en: &Refresh	F5
sk: &Obnoviť	F5

en: &About OleView
sk: &O programe OleView

en: &Save as...
sk: &Uložiť ako...

en: Connect to another machine
sk: Pripojiť sa k inému stroju

en: &Machine name:
sk: &Názov stroja:

en: System Configuration
sk: Systémová konfigurácia

en: System Settings
sk: Systémové nastavenia

en: Interface
sk: Rozhranie

en: Show or hide the toolbar
sk: Ukáž alebo skry panel nástorjov

en: Refresh all lists
sk: Obnoviť všetky zoznamy

en: All Objects
sk: Všetky objekty

en: Activation
sk: Aktivácia

en: Unknown error
sk: Neznáma chyba

en: bytes
sk: bajtov

en: Save as an .IDL or .H file
sk: Uložiť .IDL alebo .H súbor

en: Close window
sk: Zatvoriť okno

en: &New...
sk: &Nový...

en: O&pen	Enter
sk: O&tvoriť	Enter

en: &Move...	F7
sk: &Presunúť...	F7

en: &Copy...	F8
sk: &Kopírovať...	F8

en: &Properties	Alt+Enter
sk: &Vlastnosti	Alt+Enter

en: &Execute...
sk: &Spustiť...

en: &Options
sk: &Nastavenia

en: &About Program Manager
sk: &O aplikácii Program Manager

en: Move Program
sk: Presunúť program

en: Move program:
sk: Presunúť program:

en: From group:
sk: Zo skupiny:

en: &To group:
sk: &Do skupiny:

en: Copy Program
sk: Kopírovať program

en: Copy program:
sk: Kopírovať program:

en: Program Attributes
sk: Atribúty programu

en: &Command line:
sk: &Príkazový riadok:

en: Change &icon...
sk: Zmeniť &ikonu...

en: Change Icon
sk: Zmeniť ikonu

en: &Filename:
sk: &Súbor:

en: Current &icon:
sk: Aktuálna &ikona:

en: WARNING
sk: VAROVANIE

en: Information
sk: Informácie

en: Delete group `%s'?
sk: Zmazať skupinu `%s'?

en: Delete program `%s'?
sk: Zmazať program `%s'?

en: Not implemented
sk: Neimplementované

en: Help not available.
sk: Nápoveda nedostupná.

en: Libraries (*.dll)
sk: Knižnice (*.dll)

en: Icon files
sk: Súbory ikon

en: Icons (*.ico)
sk: Icony (*.ico)

en: (Default)
sk: (Predvolené)

en: &Import Registry File...
sk: &Importuj súbor registrov...

en: &Export Registry File...
sk: &Exportuj súbor registrov...

en: &Key
sk: &Kľúč

en: &String Value
sk: &Reťazcová hodnota

en: &Binary Value
sk: &Binárna hodnota

en: &DWORD Value
sk: &DWORD hodnota

en: &Multi-String Value
sk: &Viac reťazcová hodnota

en: &Find...	Ctrl+F
sk: &Nájdi...	Ctrl+F

en: Find Ne&xt	F3
sk: Nájdi ďa&lšie	F3

en: Sp&lit
sk: Sp&ojiť

en: &Remove Favorite...
sk: &Odstrániť obľúbené...

en: &About Registry Editor
sk: &O programe Registry Editor

en: Export registry
sk: Exportuj registry

en: Find:
sk: Hľadať:

en: Find in:
sk: Hľadať v:

en: Keys
sk: Kľúče

en: Value names
sk: Náov hodnoty

en: Value content
sk: Obsah hodnoty

en: Whole string only
sk: Len celý reťazec

en: Add Favorite
sk: Pridať obľúbené

en: Name:
sk: Súbor:

en: Remove Favorite
sk: Odstrániť obľúbené

en: Edit String
sk: Upraviť reťazec

en: Value name:
sk: Názov hodnoty:

en: Registry Editor
sk: Editor registrov

en: Import Registry File
sk: Importuj súbor registrov

en: Export Registry File
sk: Exportuje súbor registrov

en: Registry files (*.reg)
sk: Súbory registrov (*.reg)

en: Win9x/NT4 Registry files (REGEDIT4)
sk: Win9x/NT4 súbory registrov (REGEDIT4)

en: (cannot display value)
sk: (nemôžem zobraziť hodnotu)

en: (unknown %d)
sk: (neznáme %d)

en: Adds keys to the favorites list
sk: Pridá kľúče k obľúbeným

en: Removes keys from the favorites list
sk: Odstráni kľúče z obľúbených

en: Shows or hides the status bar
sk: Ukáže alebo schová stavový riadok

en: Refreshes the window
sk: Obnoví okno

en: Deletes the selection
sk: Zmaže výber

en: Renames the selection
sk: Premenuje výber

en: Copies the name of the selected key to the clipboard
sk: Skopíruje názov zvoleného kľúča do schránky

en: Adds a new key
sk: Pridá nový kľúč

en: Adds a new string value
sk: Pridá novú textovú hodnotu

en: Adds a new binary value
sk: Pridá novú binárnu hodnotu

en: Imports a text file into the registry
sk: Importovať textový súbor do registrov

en: Exports all or part of the registry to a text file
sk: Exportovať všetky alebo časť registrov do textového súboru

en: Prints all or part of the registry
sk: Vytlačiť všetky alebo časť registrov

en: Confirm Value Delete
sk: Potvrdenie zmazania hodnoty

en: Are you sure you want to delete these values?
sk: Ste si istý že chcete zmazať tieto hodnoty?

en: New Key #%d
sk: Nový kľúč #%d

en: New Value #%d
sk: Nová hodnota #%d

en: Error: Could not find process "%1".
sk: Chyba: Nemôžno nájsť proces "%1".

en: Error: Unable to terminate process "%1".
sk: Chyba: Nemožno ukončiť proces "%1".

en: &New Task (Run...)
sk: &Nová úloha (Spusti...)

en: E&xit Task Manager
sk: Uko&nči správcu úloh

en: &Refresh Now
sk: &Obnov teraz

en: &Paused
sk: &Pozastavené

en: &End Task
sk: &Ukonči úlohu

en: Task Manager
sk: Správca úloh

en: &New Task...
sk: &Nová úloha...

en: CPU usage
sk: CPU využitie

en: Threads
sk: Vlákna

en: Processes
sk: Procesy

en: Total
sk: Celkovo

en: System Idle Process
sk: Nečinné procesy systému

en: Not Responding
sk: Neodpovedá

en: Running
sk: Beží

en: Task
sk: Úloha

en: Terminate Process
sk: Ukončiť proces

en: The Wine configuration in %s is being updated, please wait...
sk: Wine konfigurácia sa v %s aktualizuje, prosím počkajte...

en: Windows registration information
sk: Informácie o registrácii Windows

en: &Owner:
sk: &Vlastník:

en: Organi&zation:
sk: Organi&zácia:

en: Application settings
sk: Nastavenia aplikácie

en: Wine can mimic different Windows versions for each application. This tab is linked to the Libraries and Graphics tabs to allow you to change system-wide or per-application settings in those tabs as well.
sk: Wine môže predstierať inú verziu Windows pre každú aplikáciu. Táto karta je prepojená s Knižnice a Grafika kartami aby Vám dovolila zmeniť systémovo alebo pre konkrétnu aplikáciu nastavenia v týchto kartách.

en: &Remove application
sk: &Odstrániť aplikáciu

en: &Windows Version:
sk: &Verzia Windows:

en: Window settings
sk: Nastavenia okna

en: &Emulate a virtual desktop
sk: &Vytvoriť virtuálnu plochu

en: Desktop &size:
sk: Veľkosť &plochy:

en: Screen resolution
sk: Rozlíšenie obrazovky

en: DLL overrides
sk: DLL prepísania

en: Dynamic Link Libraries can be specified individually to be either builtin (provided by Wine) or native (taken from Windows or provided by the application).
sk: Dynamické knižnice môžu byť špecifikované individuálne aby boli buď vstavané (poskytnuté z Wine) alebo natívne (prevziate z Windows alebo poskytnuté aplikáciou).

en: &New override for library:
sk: &Nové prepísanie pre knižnicu:

en: Existing &overrides:
sk: Existujúce &prepísania:

en: &Edit...
sk: &Upraviť...

en: Edit Override
sk: Upraviť prepísanie

en: Load order
sk: Poradie načítavania

en: &Builtin (Wine)
sk: &Vstavané (Wine)

en: &Native (Windows)
sk: &Natívne (Windows)

en: Nati&ve then Builtin
sk: Natí&vne potom vstavané

en: &Path:
sk: &Cesta:

en: De&vice:
sk: Za&riadenie:

en: Bro&wse...
sk: Pre&chádzať...

en: &Label:
sk: &Označenie:

en: Driver diagnostics
sk: Diagnostika ovládača

en: Defaults
sk: Predvolené

en: Output device:
sk: Výstupné zariadenie:

en: Voice output device:
sk: Hlasové výstupné zariadenie:

en: Input device:
sk: Vstupné zariadenie:

en: Voice input device:
sk: Hlasové vstupné zariadenie:

en: &Test Sound
sk: &Skúška zvuku

en: Appearance
sk: Vzhľad

en: System drive
sk: Systémová jednotka

[ctx: Drive letter]
en: Letter
sk: Písmeno

en: Window Background
sk: Pozadie okna

en: Filter by&...
sk: Filtrovať podľa&...

en: New &Window
sk: Nové &okno

en: &About Wine File Manager
sk: &O programe Wine File Manager

en: Select destination
sk: Zvoľte cieľ

en: By File Type
sk: Podľa typu súboru

en: &Directories
sk: &Priečinky

en: &Programs
sk: &Programy

en: Docu&ments
sk: Doku&menty

en: &Other files
sk: &Ostatné súbory

en: Show Hidden/&System Files
sk: Ukáž skryté/&systémové súbory

en: &File Name:
sk: &Súbor:

en: Full &Path:
sk: Celá &cesta:

en: Last Change:
sk: Posledná zmena:

en: &System
sk: &Systém

en: Version information
sk: Informácie o verzii

en: &Game
sk: &Hra

en: &New	F2
sk: &Nová	F2

en: Question &Marks
sk: &Otázniky

en: &Beginner
sk: &Začiatočník

en: &Expert
sk: &Skúsený

en: &Custom...
sk: &Vlastná...

en: &Fastest Times
sk: &Najrýchlejšie časy

en: &About WineMine
sk: &O programe WineMine

en: Fastest Times
sk: Najrýchlejšie časy

en: Fastest times
sk: Najrýchlejšie časy

en: Beginner
sk: Začiatočník

en: Expert
sk: Skúsený

en: Congratulations!
sk: Gratulujem!

en: Please enter your name
sk: Prosím vložte svoje meno

en: Custom Game
sk: Vlastná hra

en: Rows
sk: Riadky

en: Columns
sk: Stĺpce

en: Nobody
sk: Nikto

en: Printer &setup...
sk: &Nastavenie tlače...

en: &Annotate...
sk: &Skomentovať...

en: &Bookmark
sk: &Záložka

en: &Define...
sk: &Definovať...

en: Always on &top
sk: Vždy na &vrchu

en: Fonts
sk: Písma

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: &Help on help	F1
sk: &Nápoveda k nápovede	F1

en: &About Wine Help
sk: &O programe Wine Help

en: Annotation...
sk: Anotácia...

en: Copy
sk: Kopírovať

en: Index
sk: Obsah

en: Search
sk: Hľadať

en: Wine Help
sk: Wine Pomoc

en: Error while reading the help file `%s'
sk: Chyba počas čítania súboru `%s'

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: &Index
sk: &Obsah

en: Help files (*.hlp)
sk: Súbory pomoci (*.hlp)

en: &New...	Ctrl+N
sk: &Nový...	Ctrl+N

en: R&edo	Ctrl+Y
sk: Z&nova	Ctrl+Y

en: &Clear	Del
sk: &Vyčistiť	Del

en: &Select all	Ctrl+A
sk: &Zvoľ všetko	Ctrl+A

en: Find &next	F3
sk: &Nájdi ďalšie	F3

en: Read-&only
sk: Len na &čítanie

en: &Modified
sk: &Upravené

en: E&xtras
sk: D&oplnky

en: &Ruler
sk: &Pravítko

en: &Insert
sk: &Vložiť

en: &Date and time...
sk: &Dátum a čas...

en: &Tabs...
sk: &Karty...

en: Backgroun&d
sk: Poza&die

en: &About Wine Wordpad
sk: &O programe Wine Wordpad

en: Date and time
sk: Dátum a čas

en: Available formats
sk: Dostupné formáty

en: Indentation
sk: Odsadenie

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: First line
sk: Prvý riadok

en: Alignment
sk: Zarovnanie

en: Tabs
sk: Karty

en: &Add
sk: &Pridať

en: Remove al&l
sk: Odstrániť &všetko

en: Line wrapping
sk: Zalamovanie riadkov

en: &No line wrapping
sk: &Žiadne zalamovanie

en: Wrap text by the &window border
sk: Zalamovanie textu k orámovaniu &okna

en: Wrap text by the &margin
sk: Zalamovanie textu podľa &okraju

en: Toolbars
sk: Panely nástrojov

en: All documents (*.*)
sk: Všetky dokumenty (*.*)

en: Text documents (*.txt)
sk: Textový dokument (*.txt)

en: Text document
sk: Textový dokument

en: Unicode text document
sk: Unicode textový dokument

en: Printer files (*.prn)
sk: Súbory tlačiarne (*.prn)

en: Center
sk: Centrovať

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: Two pages
sk: Dve stránky

en: One page
sk: Jedna stránka

en: Zoom in
sk: Priblížiť

en: Zoom out
sk: Oddialiť

en: Page
sk: Strana

en: Pages
sk: Strany

en: Document
sk: Dokument

en: Save changes to '%s'?
sk: Uložiť zmeny do '%s'?

en: Could not save the file.
sk: Nemôžem uložiť súbor.

en: You do not have access to save the file.
sk: Nemáte povolenie uložiť súbor.

en: Could not open the file.
sk: Nemôžem otvoriť súbor.

en: You do not have access to open the file.
sk: Nemáte povolenie otvoriť súbor.

en: Printing not implemented.
sk: Tlač neimplementovaná.

en: Starting Wordpad failed
sk: Spustenie Wordpad sa nepodarilo

en: Press <Enter> to begin copying
sk: Stlačte <Enter> pre začatie kopírovania

en: %1? (Yes|No)
sk: %1? (Áno|Nie)

en: Overwrite %1? (Yes|No|All)
sk: Prepísať %1? (Áno|Nie|Všetky)
