Wine - en to pl translation catalogue (4112 entries)

en: Security
pl: Prawa dostępu

en: &Group or user names:
pl: Nazwy &grup lub użytkowników:

en: Allow
pl: Zezwól

en: Deny
pl: Odmów

en: Permissions for %1
pl: Uprawnienia dla %1

en: Install/Uninstall
pl: Wgraj/Usuń

en: To install a new program from a floppy disk, CD-ROM drive, or your hard drive, click Install.
pl: Aby dodać program z dysku, płyty CD-ROM lub dyskietki, kliknij przycisk Wgraj.

en: &Install...
pl: &Wgraj...

en: The following software can be automatically removed. To remove a program or to modify its installed components, select it from the list and click Modify/Remove.
pl: To oprogramowanie może być usunięte automatycznie. Aby usunąć program lub zmienić jego wgrane składniki, zaznacz go na liście i naciśnij Zmień/Usuń.

en: &Support Information
pl: &Szczegóły wsparcia

en: &Modify...
pl: Z&mień...

en: &Remove
pl: &Usuń

en: Support Information
pl: Szczegóły wsparcia

en: The following information can be used to get technical support for %s:
pl: Następujące dane mogą być użyte do otrzymania wsparcia technicznego dla %s:

en: Publisher:
pl: Wydawca:

en: Version:
pl: &Wersja:

en: Contact:
pl: Kontakt:

en: Support Information:
pl: Szczegóły wsparcia

en: Support Telephone:
pl: Wsparcie przez telefon:

en: Readme:
pl: CzytajTo:

en: Product Updates:
pl: Uaktualnienia produktu:

en: Comments:
pl: Komentarze:

en: Wine Gecko Installer
pl: Instalator Wine Gecko

en: Wine could not find a Gecko package which is needed for applications embedding HTML to work correctly. Wine can automatically download and install it for you.
    
    Note: it is recommended to use your distribution's packages instead. See <a href="https://wiki.winehq.org/Gecko">https://wiki.winehq.org/Gecko</a> for details.
pl: Nie znaleziono paczki Gecko potrzebnej do prawidłowego działania aplikacji zawierających kod HTML. Wine może sam pobrać i zainstalować tą paczkę dla ciebie.
    
    Uwaga: Zalecamy użycie paczki z twojej dystrybucji. Po szczegóły zajrzyj na <a href="https://wiki.winehq.org/Gecko">https://wiki.winehq.org/Gecko</a>.

en: &Install
pl: &Wgraj

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Wine Mono Installer
pl: Instalator Wine Mono

en: Wine could not find a wine-mono package which is needed for .NET applications to work correctly. Wine can automatically download and install it for you.
    
    Note: it is recommended to use your distribution's packages instead. See <a href="https://wiki.winehq.org/Mono">https://wiki.winehq.org/Mono</a> for details.
pl: Wine nie znalazło pakietu wine-mono, potrzebnego do poprawnego działania aplikacji .NET. Wine może samodzielnie pobrać i wgrać ten pakiet dla ciebie.
    
    Uwaga: zaleca się użycie pakietu z twojej dystrybucji. Po szczegóły zajrzyj na stronę <a href="https://wiki.winehq.org/Gecko">https://wiki.winehq.org/Mono</a>.

en: Add/Remove Programs
pl: Dodaj/Usuń programy

en: Allows you to install new software, or remove existing software from your computer.
pl: Umożliwia wgranie nowego lub usunięcie już wgranego oprogramowania z twojego komputera.

en: Applications
pl: Aplikacje

en: Unable to execute the uninstaller, '%s'. Do you want to remove the uninstall entry for this program from the registry?
pl: Nie można uruchomić programu odinstalowującego, '%s'. Czy chcesz usunąć wpis o tym programie z rejestru?

en: Not specified
pl: Nieokreślone

en: Name
pl: Nazwa

en: Publisher
pl: Wydawca

en: Version
pl: Wersja

en: Installation programs
pl: Programy instalacyjne

en: Programs (*.exe)
pl: Programy (*.exe)

en: All files (*.*)
pl: Wszystkie pliki (*.*)

en: &Modify/Remove
pl: Z&mień/Usuń

en: Downloading...
pl: Pobieranie...

en: Installing...
pl: Wgrywanie...

en: Unexpected checksum of downloaded file. Aborting installation of corrupted file.
pl: Nieoczekiwana suma sprawdzająca pobranego pliku. Przerywano wgrywanie uszkodzonego pliku.

en: Please wait until the current uninstall/modify process is complete.
pl: Proszę czekać dopóki bieżący proces de-instalacji/modyfikacji zostanie zakończony.

en: Compress options
pl: Ustawienia kompresji

en: &Choose a stream:
pl: &Wybierz strumień:

en: &Options...
pl: &Ustawienia...

en: &Interleave every
pl: &Przeplot co

en: frames
pl: klatek

en: Current format:
pl: Wybrany format:

en: Waveform: %s
pl: Kształt fali: %s

en: Waveform
pl: Kształt fali

en: All multimedia files
pl: Wszystkie pliki multimedialne

en: video
pl: obraz

en: audio
pl: dźwięk

en: Wine AVI-default-filehandler
pl: Wine AVI-domyślna-obsługa-pliku

en: uncompressed
pl: nieskompresowany

en: Canceling...
pl: Trwa anulowanie...

en: %1!u! %2 remaining
pl: %1!u! %2 pozostało

en: %1!u! %2 and %3!u! %4 remaining
pl: %1!u! %2 oraz %3!u! %4 pozostało

en: seconds
pl: sekundy

en: minutes
pl: minuty

en: hours
pl: godziny

en: Properties for %s
pl: Właściwości dla %s

en: &Apply
pl: Z&astosuj

en: Help
pl: Pomoc

en: Wizard
pl: Pomocnik

en: < &Back
pl: < &Wstecz

en: &Next >
pl: &Dalej >

en: Finish
pl: Zakończ

en: Customize Toolbar
pl: Dostosowywanie paska narzędzi

en: &Close
pl: &Zamknij

en: R&eset
pl: Wyze&ruj

en: &Help
pl: Pomo&c

en: Move &Up
pl: Przenieś &w górę

en: Move &Down
pl: Przenieś w &dół

en: A&vailable buttons:
pl: Do&stępne przyciski:

en: &Add ->
pl: D&odaj ->

en: <- &Remove
pl: <- &Usuń

en: &Toolbar buttons:
pl: &Przyciski paska narzędzi:

en: Separator
pl: Odstęp

[ctx: hotkey]
en: None
pl: Brak

en: &Yes
pl: &Tak

en: &No
pl: &Nie

en: &Retry
pl: &Ponów próbę

en: Hide details
pl: Ukryj szczegóły

en: See details
pl: Obejrzyj szczegóły

en: Close
pl: Zamknij

en: Today:
pl: Dziś:

en: Go to today
pl: Idź do dziś

en: Open
pl: Otwórz

en: File &Name:
pl: &Nazwa pliku:

en: &Directories:
pl: &Katalogi:

en: List Files of &Type:
pl: Wyświetl pliki &rodzaju:

en: Dri&ves:
pl: &Dyski:

en: &Read Only
pl: Tylko do &odczytu

en: Save As...
pl: Zapisz jako...

en: Save As
pl: Zapisz jako

en: Print
pl: Wydrukuj

en: Printer:
pl: Drukarka:

en: Print range
pl: Zakres wydruku

en: &All
pl: &Cały rejestr

en: S&election
pl: W&ybór

en: &Pages
pl: &Strony

en: &Setup
pl: U&stawienia

en: &From:
pl: &Od:

en: &To:
pl: &Do:

en: Print &Quality:
pl: Jakość &wydruku:

en: Print to Fi&le
pl: Wydrukuj do pli&ku

en: Condensed
pl: Zwarte

en: Print Setup
pl: Ustawienia wydruku

en: Printer
pl: Drukarka

en: &Default Printer
pl: &Domyślna drukarka

en: [none]
pl: [brak]

en: Specific &Printer
pl: &Inna drukarka

en: Orientation
pl: Kierunek

en: Po&rtrait
pl: P&ionowo

en: &Landscape
pl: Po&ziomo

en: Paper
pl: Papier

en: Si&ze
pl: Ro&zmiar

en: &Source
pl: &Źródło

en: Font
pl: Czcionka

en: &Font:
pl: &Czcionka:

en: Font St&yle:
pl: K&rój czcionki:

en: &Size:
pl: &Rozmiar:

en: Effects
pl: Efekty

en: Stri&keout
pl: Prz&ekreślona

en: &Underline
pl: P&odkreślona

en: &Color:
pl: &Kolor:

en: Sample
pl: Przykład

en: Scr&ipt:
pl: Skr&ypt:

en: Color
pl: Kolor

en: &Basic Colors:
pl: &Podstawowe kolory:

en: &Custom Colors:
pl: Własne &kolory:

en: |S&olid
pl: |Jedn&olity

en: &Red:
pl: &Czerw:

en: &Green:
pl: &Ziel:

en: &Blue:
pl: &Nieb:

en: &Hue:
pl: &Odcie:

[ctx: Saturation]
en: &Sat:
pl: &Nasyc:

[ctx: Luminance]
en: &Lum:
pl: &Jaskr:

en: &Add to Custom Colors
pl: Dod&aj do własnych kolorów

en: &Define Custom Colors >>
pl: &Określ własne kolory >>

en: Find
pl: Znajdź

en: Fi&nd What:
pl: Z&najdź:

en: Match &Whole Word Only
pl: Uwzględniaj tylko całe &wyrazy

en: Match &Case
pl: &Rozróżniaj wielkość liter

en: Direction
pl: Kierunek

en: &Up
pl: W &górę

en: &Down
pl: W &dół

en: &Find Next
pl: &Znajdź następny

en: Replace
pl: Zamień

en: Re&place With:
pl: Zamień &na:

en: &Replace
pl: &Zamień

en: Replace &All
pl: Zamień &wszystkie

en: &Properties
pl: Właś&ciwości

en: Print to fi&le
pl: Wydrukuj do pli&ku

en: &Name:
pl: &Nazwa:

en: Status:
pl: Stan:

en: Type:
pl: Rodzaj:

en: Where:
pl: Gdzie:

en: Comment:
pl: Komentarz:

en: Pa&ges
pl: &Strony

en: &Selection
pl: &Zaznaczenie

en: &from:
pl: &od:

en: &to:
pl: &do:

en: Copies
pl: Kopie

en: Number of &copies:
pl: Liczba &kopii:

en: C&ollate
pl: &Zgrupuj

en: Si&ze:
pl: Ro&zmiar:

en: &Source:
pl: Źró&dło:

en: P&ortrait
pl: P&ionowa

en: L&andscape
pl: P&ozioma

en: Setup Page
pl: Ustawienia Strony

en: &Tray:
pl: &Tacka:

en: &Portrait
pl: P&ionowo

en: L&eft:
pl: &Lewy:

en: &Right:
pl: P&rawy:

en: T&op:
pl: &Górny:

en: &Bottom:
pl: &Dolny:

en: P&rinter...
pl: Dr&ukarka...

en: Look &in:
pl: &Szukaj w:

en: File &name:
pl: &Nazwa pliku:

en: Files of &type:
pl: &Pliki rodzaju:

en: Open as &read-only
pl: Otwórz &tylko do odczytu

en: &Open
pl: &Otwórz

en: File name:
pl: Nazwa pliku:

en: Files of type:
pl: Pliki rodzaju:

en: File not found
pl: Nie znaleziono pliku

en: Please verify that the correct file name was given
pl: Sprawdź, czy podana nazwa pliku jest prawidłowa

en: File does not exist.
    Do you want to create file?
pl: Plik nie istnieje.t
    Czy chcesz go utworzyć?

en: File already exists.
    Do you want to replace it?
pl: Plik istnieje.
    Czy chcesz go zastąpić?

en: Invalid character(s) in path
pl: Błędny(e) znak(i) w nazwie

en: A filename cannot contain any of the following characters:
                              / : < > |
pl: Nazwa pliku nie może zawierać znaków:
                              / : < > |

en: Path does not exist
pl: Katalog nie istnieje

en: File does not exist
pl: Plik nie istnieje

en: The selection contains a non-folder object
pl: Zaznaczenie zawiera obiekt, który nie jest katalogiem

en: Up One Level
pl: Poziom w górę

en: Create New Folder
pl: Utwórz nowy katalog

en: List
pl: Lista

en: Details
pl: Szczegóły

en: Browse to Desktop
pl: Przeglądaj pulpit

en: Regular
pl: Regularny

en: Bold
pl: Pogrubiony

en: Italic
pl: Kursywa

en: Bold Italic
pl: Pogrubiona kursywa

en: Black
pl: Czarny

en: Maroon
pl: Kasztanowy

en: Green
pl: Zielony

en: Olive
pl: Oliwkowy

en: Navy
pl: Granatowy

en: Purple
pl: Purpurowy

en: Teal
pl: Zielono-modry

en: Gray
pl: Szary

en: Silver
pl: Srebrny

en: Red
pl: Czerwony

en: Lime
pl: Limonowy

en: Yellow
pl: Żółty

en: Blue
pl: Niebieski

en: Fuchsia
pl: Fuksja

en: Aqua
pl: Akwamaryna

en: White
pl: Biały

en: Unreadable Entry
pl: Składnia zakresu stron jest nieprawidłowa

en: This value does not lie within the page range.
    Please enter a value between %1!d! and %2!d!.
pl: Ta wartość nie leży w zakresie stron.
    Wprowadź wartość pomiędzy %1!d! i %2!d!.

en: The 'from' entry cannot exceed the 'to' entry.
pl: Wartość „od” nie może być większa niż wartość „do”.

en: Margins overlap or fall outside Paper boundaries.
    Please reenter margins.
pl: Marginesy znajdują się poza stroną.
    Wprowadź inny rozmiar marginesu.

en: The 'Number of copies' field cannot be empty.
pl: Pole „liczba kopii” nie może być puste.

en: This large number of copies is not supported by your printer.
    Please enter a value between 1 and %d.
pl: Drukarka nie może wydrukować tylu kopii.
    Proszę podać wartość pomiędzy 1 a %d.

en: A printer error occurred.
pl: Błąd drukowania.

en: No default printer defined.
pl: Domyślna drukarka nie została zdefiniowana.

en: Cannot find the printer.
pl: Nie można odnaleźć drukarki.

en: Out of memory.
pl: Wyczerpano pamięć.

en: An error occurred.
pl: Wystąpił błąd.

en: Unknown printer driver.
pl: Nieznany sterownik drukarki.

en: Before you can perform printer-related tasks such as page setup or printing a document, you need to install a printer. Please install one and retry.
pl: Zanim będzie można wykonywać czynności związane z drukowaniem, takie jak ustawienie strony lub wydruk dokumentu, należy zainstalować drukarkę. Po zainstalowaniu spróbuj ponownie.

en: Select a font size between %1!d! and %2!d! points.
pl: Wybierz czcionkę o rozmiarze pomiędzy %1!d! i %2!d! punktami.

en: &Save
pl: Zapi&sz

en: Save &in:
pl: Zap&isz w:

en: Save
pl: Zapisz

en: Open File
pl: Otwórz plik

en: Select Folder
pl: Zaznacz katalog

en: Font size has to be a number.
pl: Rozmiar czcionki musi być liczbą.

en: Ready
pl: Gotowe

en: Paused;
pl: Wstrzymane;

en: Error;
pl: Błąd;

en: Pending deletion;
pl: Oczekiwanie na usunięcie;

en: Paper jam;
pl: Zakleszczenie papieru;

en: Out of paper;
pl: Brak papieru;

en: Feed paper manual;
pl: Podawanie ręczne;

en: Paper problem;
pl: Problem z papierem;

en: Printer offline;
pl: Drukarka jest odłączona;

en: I/O Active;
pl: We/Wy aktywne;

en: Busy;
pl: Zajęty;

en: Printing;
pl: Drukowanie;

en: Output tray is full;
pl: Pojemnik wyjściowy jest zapełniony;

en: Not available;
pl: Niedostępne;

en: Waiting;
pl: Oczekiwanie;

en: Processing;
pl: Przetwarzanie;

en: Initializing;
pl: Przygotowywanie;

en: Warming up;
pl: Rozgrzewanie;

en: Toner low;
pl: Mało toneru;

en: No toner;
pl: Brak toneru;

en: Page punt;
pl: Strona wysłana;

en: Interrupted by user;
pl: Przerwane przez użytkownika;

en: Out of memory;
pl: Za mało pamięci;

en: The printer door is open;
pl: Klapka drukarki jest otwarta;

en: Print server unknown;
pl: Nieznany serwer wydruku;

en: Power save mode;
pl: Tryb oszczędzania energii;

en: Default Printer;
pl: Domyślna drukarka;

en: There are %d documents in the queue
pl: Liczba dokumentów w kolejce to %d

en: Margins [inches]
pl: Marginesy [cale]

en: Margins [mm]
pl: Marginesy [mm]

en: Properties
pl: Właściwości

en: Options
pl: Ustawienia

en: Default
pl: Domyślne

en: &User name:
pl: Nazwa &użytkownika:

en: &Password:
pl: &Hasło:

en: &Remember my password
pl: &Zapamiętaj moje hasło

en: Connect to %s
pl: Połącz z %s

en: Connecting to %s
pl: Łączenie z %s

en: Logon unsuccessful
pl: Nie udało się zalogować

en: Make sure that your user name
    and password are correct.
pl: Upewnij się, że nazwa użytkownika
    i hasło są poprawne.

en: Having Caps Lock on may cause you to enter your password incorrectly.
    
    Press the Caps Lock key on your keyboard to turn off Caps Lock before
    entering your password.
pl: Włączony tryb Caps Lock może spowodować, że wpiszesz hasło niepoprawnie.
    
    Naciśnij klawisz Caps Lock na klawiaturze, aby go wyłączyć
    przed wprowadzeniem hasła.

en: Caps Lock is On
pl: Caps Lock jest włączony

en: Authority Key Identifier
pl: Identyfikator klucza urzędu

en: Key Attributes
pl: Atrybuty klucza

en: Key Usage Restriction
pl: Ograniczenia użycia klucza

en: Subject Alternative Name
pl: Alternatywna nazwa podmiotu

en: Issuer Alternative Name
pl: Alternatywna nazwa wystawcy

en: Basic Constraints
pl: Podstawowe warunki ograniczające

en: Key Usage
pl: Użycie klucza

en: Certificate Policies
pl: Zasady certyfikatu

en: Subject Key Identifier
pl: Identyfikator klucza podmiotu

en: CRL Reason Code
pl: Kod przyczyny listy CRL

en: CRL Distribution Points
pl: Punkty dystrybucji listy CRL

en: Enhanced Key Usage
pl: Użycie klucza rozszerzonego

en: Authority Information Access
pl: Dostęp do informacji o urzędach

en: Certificate Extensions
pl: Rozszerzenia certyfikatu

en: Next Update Location
pl: Lokalizacja następnej aktualizacji

en: Yes or No Trust
pl: Zaufanie Tak lub Nie

en: Email Address
pl: Adres e-mail

en: Unstructured Name
pl: Nazwa bez struktury

en: Content Type
pl: Rodzaj zawartości

en: Message Digest
pl: Odtwarzanie wiadomości

en: Signing Time
pl: Czas podpisu

en: Counter Sign
pl: Znak licznika

en: Challenge Password
pl: Hasło wezwania

en: Unstructured Address
pl: Adres bez struktury

en: S/MIME Capabilities
pl: Możliwości edytora S/MIME

en: Prefer Signed Data
pl: Preferuj dane podpisane

en: User Notice
pl: Powiadomienie użytkownika

en: On-line Certificate Status Protocol
pl: Protokół stanu certyfikatu online

en: Certification Authority Issuer
pl: Urząd certyfikacji - wystawca

en: Certification Template Name
pl: Nazwa szablonu certyfikatu

en: Certificate Type
pl: Rodzaj certyfikatu

en: Certificate Manifold
pl: Wielokrotność certyfikatu

en: Netscape Cert Type
pl: Rodzaj certyfikatu Netscape

en: Netscape Base URL
pl: Podstawowy adres URL Netscape

en: Netscape Revocation URL
pl: Adres URL odwoływania Netscape

en: Netscape CA Revocation URL
pl: Adres URL odwoływania UC Netscape

en: Netscape Cert Renewal URL
pl: Adres URL odnowienia certyfikatu Netscape

en: Netscape CA Policy URL
pl: Adres URL zasad UC Netscape

en: Netscape SSL ServerName
pl: Nazwa serwera SSL Netscape

en: Netscape Comment
pl: Komentarz Netscape

en: Country/Region
pl: Kraj/Region

en: Organization
pl: Organizacja

en: Organizational Unit
pl: Jednostka organizacyjna

en: Common Name
pl: Przydomek

en: Locality
pl: Miasto

en: State or Province
pl: Województwo

en: Title
pl: Tytuł

en: Given Name
pl: Imię

en: Initials
pl: Inicjały

en: Surname
pl: Nazwisko

en: Domain Component
pl: Składnik domeny

en: Street Address
pl: Ulica

en: Serial Number
pl: Numer seryjny

en: CA Version
pl: Wersja urzędu certyfikacji

en: Cross CA Version
pl: Wersja krzyżowa CA

en: Serialized Signature Serial Number
pl: Numer seryjny podpisu

en: Principal Name
pl: Nazwa główna

en: Windows Product Update
pl: Aktualizacja produktu Windows

en: Enrollment Name Value Pair
pl: Para wartości nazwy rejestracyjnej

en: OS Version
pl: Wersja systemu operacyjnego

en: Enrollment CSP
pl: Dostawca usług kryptograficznych rejestracji

en: CRL Number
pl: Numer listy CRL

en: Delta CRL Indicator
pl: Wskaźnik różnicowej listy CRL

en: Issuing Distribution Point
pl: Wystawianie punktu dystrybucji

en: Freshest CRL
pl: Najnowsza lista CRL

en: Name Constraints
pl: Warunki ograniczające nazw

en: Policy Mappings
pl: Mapowanie zasad

en: Policy Constraints
pl: Warunki ograniczające zasad

en: Cross-Certificate Distribution Points
pl: Punkty dystrybucji certyfikatów krzyżowych

en: Application Policies
pl: Zasady aplikacji

en: Application Policy Mappings
pl: Mapowania zasad aplikacji

en: Application Policy Constraints
pl: Warunki ograniczające zasad aplikacji

en: CMC Data
pl: Dane CMC

en: CMC Response
pl: Odpowiedź CMC

en: Unsigned CMC Request
pl: Niepodpisane żądanie CMC

en: CMC Status Info
pl: Informacja o stanie CMC

en: CMC Extensions
pl: Rozszerzenia CMC

en: CMC Attributes
pl: Atrybuty CMC

en: PKCS 7 Data
pl: Dane certyfikatu PKCS 7

en: PKCS 7 Signed
pl: Podpisany certyfikat PKCS 7

en: PKCS 7 Enveloped
pl: Opakowany certyfikat PKCS 7

en: PKCS 7 Signed Enveloped
pl: Opakowany podpisany certyfikat PKCS 7

en: PKCS 7 Digested
pl: Porządkowany certyfikat PKCS 7

en: PKCS 7 Encrypted
pl: Szyfrowany certyfikat PKCS 7

en: Previous CA Certificate Hash
pl: Hash certyfikatu poprzedniego urzędu certyfikującego

en: Virtual Base CRL Number
pl: Numer wirtualnej listy podstawowej CRL

en: Next CRL Publish
pl: Publikowanie następnej listy CRL

en: CA Encryption Certificate
pl: Certyfikat szyfrowania urzędu certyfikacji

en: Key Recovery Agent
pl: Agent odzyskiwania kluczy

en: Certificate Template Information
pl: Informacje o szablonie certyfikatu

en: Enterprise Root OID
pl: Główny identyfikator OID przedsiębiorstwa

en: Dummy Signer
pl: Fikcyjny podpisujący

en: Encrypted Private Key
pl: Szyfrowany klucz prywatny

en: Published CRL Locations
pl: Publikowane lokalizacje listy CRL

en: Enforce Certificate Chain Policy
pl: Zasada wymuszania łańcucha certyfikatów

en: Transaction Id
pl: Identyfikator transakcji

en: Sender Nonce
pl: Zmienna losowa nadawcy

en: Recipient Nonce
pl: Zmienna losowa adresata

en: Reg Info
pl: Informacje o rejestrze

en: Get Certificate
pl: Uzyskaj certyfikat

en: Get CRL
pl: Uzyskaj CRL

en: Revoke Request
pl: Cofnij żądanie

en: Query Pending
pl: Kwerenda oczekująca

en: Certificate Trust List
pl: Lista zaufania certyfikatu

en: Archived Key Certificate Hash
pl: Zarchiwizowany Hash klucza certyfikatu

en: Private Key Usage Period
pl: Okres użycia prywatnego klucza

en: Client Information
pl: Informacje klienta

en: Server Authentication
pl: Uwierzytelnienie serwera

en: Client Authentication
pl: Uwierzytelnienie klienta

en: Code Signing
pl: Podpisywanie kodu

en: Secure Email
pl: Bezpieczna poczta e-mail

en: Time Stamping
pl: Sygnatura czasowa

en: Microsoft Trust List Signing
pl: Podpisywanie listy zaufania firmy Microsoft

en: Microsoft Time Stamping
pl: Oznaczanie sygnaturą czasową firmy Microsoft

en: IP security end system
pl: System końcowy zabezpieczeń IP

en: IP security tunnel termination
pl: Terminacja tunelu zabezpieczeń IP

en: IP security user
pl: Użytkownik zabezpieczeń IP

en: Encrypting File System
pl: Szyfrowanie systemu plików

en: Windows Hardware Driver Verification
pl: Sprawdzanie sprzętowych sterowników systemu Windows

en: Windows System Component Verification
pl: Sprawdzanie składników systemowych Windows

en: OEM Windows System Component Verification
pl: Sprawdzanie składników systemu Windows OEM

en: Embedded Windows System Component Verification
pl: Sprawdzanie osadzonych składników systemu Windows

en: Key Pack Licenses
pl: Licencje pakietu kluczy

en: License Server Verification
pl: Sprawdzanie serwera licencji

en: Smart Card Logon
pl: Logowanie karty inteligentnej

en: Digital Rights
pl: Prawa cyfrowe

en: Qualified Subordination
pl: Subordynacja kwalifikowana

en: Key Recovery
pl: Odzyskiwanie kluczy

en: Document Signing
pl: Podpisywanie dokumentu

en: IP security IKE intermediate
pl: Pośrednie szyfrowanie IKE zabezpieczeń IP

en: File Recovery
pl: Odzyskiwanie plików

en: Root List Signer
pl: Moduł podpisywania listy głównej

en: All application policies
pl: Wszystkie zasady aplikacji

en: Directory Service Email Replication
pl: Replikacja poczty e-mail usługi katalogowej

en: Certificate Request Agent
pl: Agencja żądania certyfikatu

en: Lifetime Signing
pl: Podpisywanie dożywotnie

en: All issuance policies
pl: Wszystkie wydane zasady

en: Trusted Root Certification Authorities
pl: Zaufane główne urzędy certyfikacji

en: Personal
pl: Osobisty

en: Intermediate Certification Authorities
pl: Pośrednie urzędy certyfikacji

en: Other People
pl: Inne osoby

en: Trusted Publishers
pl: Zaufani wydawcy

en: Untrusted Certificates
pl: Niezaufani wydawcy

en: KeyID=
pl: Identyfikator klucza=

en: Certificate Issuer
pl: Wystawca certyfikatu

en: Certificate Serial Number=
pl: Numer seryjny certyfikatu=

en: Other Name=
pl: Inna nazwa=

en: Email Address=
pl: Adres e-mail=

en: DNS Name=
pl: Nazwa DNS=

en: Directory Address
pl: Adres katalogu

en: URL=
pl: Adres URL=

en: IP Address=
pl: Adres IP=

en: Mask=
pl: Maska=

en: Registered ID=
pl: Zarejestrowane ID=

en: Unknown Key Usage
pl: Nieznane użycie klucza

en: Subject Type=
pl: Rodzaj podmiotu=

[ctx: Certificate Authority]
en: CA
pl: UC

en: End Entity
pl: Jednostka końcowa

en: Path Length Constraint=
pl: Warunki ograniczające długość ścieżki=

[ctx: path length]
en: None
pl: Brak

en: Information Not Available
pl: Informacje niedostępne

en: Authority Info Access
pl: Informacje o dostępie wydawcy

en: Access Method=
pl: Metoda dostępu=

en: CA Issuers
pl: Wystawcy UC

en: Unknown Access Method
pl: Nieznane metody dostępu

en: Alternative Name
pl: Alternatywna nazwa

en: CRL Distribution Point
pl: Punkt dystrybucji CRL

en: Distribution Point Name
pl: Nazwa punktu dystrybucji

en: Full Name
pl: Pełna nazwa

en: RDN Name
pl: Nazwa RDN

en: CRL Reason=
pl: Przyczyna CRL=

en: CRL Issuer
pl: Wystawca CRL

en: Key Compromise
pl: Złamanie klucza

en: CA Compromise
pl: Naruszenie bezpieczeństwa urzędu certyfikacji

en: Affiliation Changed
pl: Zmiana przynależności

en: Superseded
pl: Zastąpienie nowszą wersją

en: Operation Ceased
pl: Zaprzestanie działania

en: Certificate Hold
pl: Wstrzymanie certyfikatu

en: Financial Information=
pl: Informacje finansowe=

en: Available
pl: Dostępne

en: Not Available
pl: Niedostępny

en: Meets Criteria=
pl: Spełnianie kryteriów=

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Digital Signature
pl: Podpis cyfrowy

en: Non-Repudiation
pl: Bez odrzucania

en: Key Encipherment
pl: Szyfrowanie klucza

en: Data Encipherment
pl: Szyfrowanie danych

en: Key Agreement
pl: Uzgadnianie klucza

en: Certificate Signing
pl: Podpisywanie certyfikatu

en: Off-line CRL Signing
pl: Podpisywanie listy CRL w trybie offline

en: CRL Signing
pl: Podpisywanie CRL

en: Encipher Only
pl: Tylko szyfruj

en: Decipher Only
pl: Tylko odszyfruj

en: SSL Client Authentication
pl: Uwierzytelnianie klienta SSL

en: SSL Server Authentication
pl: Uwierzytelnianie serwera SSL

en: Signature
pl: Podpis

en: Signature CA
pl: Urząd certyfikacji podpisu

en: Certificate Policy
pl: Zasady certyfikatu

en: Policy Identifier:
pl: Identyfikator zasad:

en: Policy Qualifier Info
pl: Informacje o kwalifikatorze zasad

en: Policy Qualifier Id=
pl: Identyfikator kwalifikatora zasad=

en: Qualifier
pl: Kwalifikator

en: Notice Reference
pl: Odwołanie do uwagi

en: Organization=
pl: Organizacja=

en: Notice Number=
pl: Numer uwagi=

en: Notice Text=
pl: Tekst Uwagi=

en: General
pl: Ogólne

en: &Install Certificate...
pl: Wgraj certyf&ikat...

en: Issuer &Statement
pl: &Oświadczenie wystawcy

en: &Show:
pl: &Pokaż:

en: &Edit Properties...
pl: &Edytuj właściwości...

en: &Copy to File...
pl: &Skopiuj do pliku...

en: Certification Path
pl: Ścieżka certyfikacji

en: Certification path
pl: Ścieżka certyfikacji

en: &View Certificate
pl: &Wyświetl certyfikat

en: Certificate &status:
pl: &Stan certyfikatu:

en: Disclaimer
pl: Zrzeczenie

en: More &Info
pl: Więcej &informacji

en: &Friendly name:
pl: &Przyjazna nazwa:

en: &Description:
pl: &Opis:

en: Certificate purposes
pl: Cel certyfikatu

en: &Enable all purposes for this certificate
pl: &Włącz wszystkie cele dla tego certyfikatu

en: D&isable all purposes for this certificate
pl: Wyłą&cz wszystkie cele dla tego certyfikatu

en: Enable &only the following purposes for this certificate:
pl: Włącz &następujące cele dla tego certyfikatu:

en: Add &Purpose...
pl: &Dodaj cel...

en: Add Purpose
pl: Dodaj cel

en: Add the object identifier (OID) for the certificate purpose you wish to add:
pl: Wpisz identyfikator obiektu (OID) dla celu certyfikatu, który chcesz dodać:

en: Select Certificate Store
pl: Wybór magazynu certyfikatów

en: Select the certificate store you want to use:
pl: Wybierz magazyn certyfikatów, który chcesz użyć:

en: &Show physical stores
pl: &Pokaż fizyczne magazyny

en: Certificate Import Wizard
pl: Pomocnik importowania certyfikatów

en: Welcome to the Certificate Import Wizard
pl: Witamy w pomocniku importu certyfikatów

en: This wizard helps you import certificates, certificate revocation lists, and certificate trust lists from a file to a certificate store.
    
    A certificate can be used to identify you or the computer with which you are communicating. It can also be used for authentication, and to sign messages. Certificate stores are collections of certificates, certificate revocation lists, and certificate trust lists.
    
    To continue, click Next.
pl: Pomocnik ten pomaga tobie importować certyfikaty, listy odwołania certyfikatów, i listy zaufania certyfikatów z pliku do magazynu certyfikatów.
    
    Certyfikat może zostać użyty do identyfikacji ciebie lub komputer, z którym się komunikujesz. Może on również zostać wykorzystany do uwierzytelnienia i do podpisywania wiadomości. Magazyny certyfikatów są zbiorem certyfikatów, list odwołań certyfikatów oraz list zaufań certyfikatów.
    
    Aby kontynuować, naciśnij Dalej.

en: &File name:
pl: &Nazwa pliku:

en: B&rowse...
pl: P&rzeglądaj...

en: Note: The following file formats may contain more than one certificate, certificate revocation list, or certificate trust list:
pl: Uwaga:  Następujące formaty plików mogą zawierać więcej niż jeden certyfikat, listę odwołania certyfikatu lub listę zaufania certyfikatu:

en: Cryptographic Message Syntax Standard/PKCS #7 Messages (*.p7b)
pl: Standard składni wiadomości kryptograficznych - certyfikaty PKCS #7 (*.p7b)

en: Personal Information Exchange/PKCS #12 (*.pfx; *.p12)
pl: Wymiana danych osobowych/PKCS #12 (*.pfx; *.p12)

en: Microsoft Serialized Certificate Store (*.sst)
pl: Magazyn certyfikatów seryjnych firmy Microsoft (*.sst)

en: Wine can automatically select the certificate store, or you can specify a location for the certificates.
pl: Wine może automatycznie wybrać magazyn certyfikatów. Możesz także ręcznie określić położenie certyfikatów.

en: &Automatically select certificate store
pl: &Automatycznie wybierz magazyn certyfikatów

en: &Place all certificates in the following store:
pl: &Umieść wszystkie certyfikaty w następującym magazynie:

en: Completing the Certificate Import Wizard
pl: Kończenie pracy pomocnika importu certyfikatów

en: You have successfully completed the Certificate Import Wizard.
pl: Pomyślnie ukończono pracę pomocnika importowania certyfikatów.

en: You have specified the following settings:
pl: Określiłeś następujące ustawienia:

en: Certificates
pl: Certyfikaty

en: I&ntended purpose:
pl: &Zamierzone cele:

en: &Import...
pl: Za&importuj...

en: &Export...
pl: Wy&eksportuj...

en: &Advanced...
pl: &Rozszerzone...

en: Certificate intended purposes
pl: Zamierzone cele certyfikatu

en: &View
pl: &Widok

en: Advanced Options
pl: Ustawienia rozszerzone

en: Certificate purpose
pl: Cel certyfikatu

en: Select one or more purposes to be listed when Advanced Purposes is selected.
pl: Wybierz jeden lub więcej celów, które mają być wyświetlane gdy zaznaczono Zaawansowane Cele.

en: &Certificate purposes:
pl: &Cele certyfikatu:

en: Certificate Export Wizard
pl: Pomocnik eksportowania certyfikatów

en: Welcome to the Certificate Export Wizard
pl: Witamy w pomocniku eksportu certyfikatów

en: This wizard helps you export certificates, certificate revocation lists, and certificate trust lists from a certificate store to a file.
    
    A certificate can be used to identify you or the computer with which you are communicating. It can also be used for authentication, and to sign messages. Certificate stores are collections of certificates, certificate revocation lists, and certificate trust lists.
    
    To continue, click Next.
pl: Pomocnik ten pomaga tobie eksportować certyfikaty, listy odwołania certyfikatów, i listy zaufania certyfikatów z magazynu certyfikatów do pliku.
    
    Certyfikat może zostać użyty do identyfikacji ciebie lub komputer, z którym się komunikujesz. Może on również zostać wykorzystany do uwierzytelnienia i do podpisywania wiadomości. Magazyny certyfikatów są zbiorem certyfikatów, list odwołań certyfikatów oraz list zaufań certyfikatów.
    
    Aby kontynuować, naciśnij Dalej.

en: If you choose to export the private key, you will be prompted for a password to protect the private key on a later page.
pl: Jeżeli wybierzesz wyeksportowanie klucza prywatnego to w kolejnym kroku będziesz zapytany o hasło chroniące klucz prywatny.

en: Do you wish to export the private key?
pl: Czy chcesz wyeksportować klucz prywatny?

en: &Yes, export the private key
pl: &Tak, eksportuj klucz prywatny

en: N&o, do not export the private key
pl: &Nie, nie eksportuj klucza prywatnego

en: &Confirm password:
pl: &Potwierdź hasło:

en: Select the format you want to use:
pl: Wybierz format, którego chcesz użyć:

en: &DER-encoded X.509 (*.cer)
pl: Certyfikat X*.509 szyfrowany binarnie algorytmem &DER (*.cer)

en: Ba&se64-encoded X.509 (*.cer):
pl: Certyfikat X.509 szyfrowany algorytmem Ba&se64 (*.cer):

en: &Cryptographic Message Syntax Standard/PKCS #7 Message (*.p7b)
pl: &Standard składni wiadomości kryptograficznych - certyfikat PKCS #7 (*.p7b)

en: &Include all certificates in the certification path if possible
pl: &Jeżeli jest to możliwe, dołącz wszystkie certyfikaty do ścieżki certyfikacji

en: &Personal Information Exchange/PKCS #12 (*.pfx)
pl: Wymiana danych &osobowych - PKCS #12 (*.pfx)

en: Incl&ude all certificates in the certification path if possible
pl: J&eżeli jest to możliwe, dołącz wszystkie certyfikaty do ścieżki certyfikacji

en: &Enable strong encryption
pl: Włąc&z silną ochronę

en: Delete the private &key if the export is successful
pl: Usuń &klucz prywatny, jeżeli eksport został zakończony pomyślnie

en: Completing the Certificate Export Wizard
pl: Kończenie pracy pomocnika eksportu certyfikatów

en: You have successfully completed the Certificate Export Wizard.
pl: Pomyślnie ukończono pracę pomocnika eksportowania certyfikatów.

en: Select Certificate
pl: Wybierz certyfikat

en: Select a certificate you want to use
pl: Wybierz certyfikat do użycia

en: Certificate
pl: Certyfikat

en: Certificate Information
pl: Informacje o certyfikacie

en: This certificate has an invalid signature. The certificate may have been altered or corrupted.
pl: Ten certyfikat ma niewłaściwą sygnaturę. Certyfikat mógł zostać zmieniony lub uszkodzony.

en: This root certificate is not trusted. To trust it, add it to your system's trusted root certificate store.
pl: Ten główny certyfikat jest niezaufany. Aby był zaufany, dodaj go do systemowego magazynu zaufanych głównych certyfikatów.

en: This certificate could not be validated to a trusted root certificate.
pl: Ten certyfikat nie mógł być potwierdzony jako zaufany główny certyfikat.

en: This certificate's issuer could not be found.
pl: Nie znaleziono wydawcy tego certyfikatu.

en: All the intended purposes of this certificate could not be verified.
pl: Nie można było zweryfikować wszystkich zamierzonych celów tego certyfikatu.

en: This certificate is intended for the following purposes:
pl: Ten certyfikat jest zamierzony na następujące cele:

en: Issued to:
pl: Wystawiony dla:

en: Issued by:
pl: Wystawiony przez:

en: Valid from
pl: Ważny od

en:  to
pl:  do

en: This certificate has an invalid signature.
pl: Ten certyfikat ma niewłaściwą sygnaturę.

en: This certificate has expired or is not yet valid.
pl: Ten certyfikat wygasł lub nie uzyskał jeszcze ważności.

en: This certificate's validity period exceeds that of its issuer.
pl: Okres ważności tego certyfikatu przekracza ten określony przez jego wydawcę.

en: This certificate was revoked by its issuer.
pl: Ten certyfikat został odwołany przez własny urząd certyfikacji.

en: This certificate is OK.
pl: Ten certyfikat jest OK.

en: Field
pl: Pole

en: Value
pl: Wartość

en: <All>
pl: <Wszystkie>

en: Version 1 Fields Only
pl: Tylko pola wersji 1

en: Extensions Only
pl: Tylko rozszerzenia

en: Critical Extensions Only
pl: Tylko rozszerzenia krytyczne

en: Properties Only
pl: Tylko właściwości

en: Serial number
pl: Numer seryjny

en: Issuer
pl: Wystawca

en: Valid from
pl: Ważny od

en: Valid to
pl: Ważny do

en: Subject
pl: Podmiot

en: Public key
pl: Klucz publiczny

en: %1 (%2!d! bits)
pl: %1 (%2!d! bitów)

en: SHA1 hash
pl: Odcisk palca

en: Enhanced key usage (property)
pl: Użycie klucza rozszerzonego (właściwość)

en: Friendly name
pl: Przyjazna nazwa

en: Description
pl: Opis

en: Certificate Properties
pl: Właściwości certyfikatu

en: Please enter an OID in the form 1.2.3.4
pl: Proszę podać OID w formie 1.2.3.4

en: The OID you entered already exists.
pl: Podane OID już istnieje.

en: Please select a certificate store.
pl: Proszę wybrać magazyn certyfikatów.

en: The file contains objects that do not match the given criteria. Please select another file.
pl: Plik zawiera obiekty niezgodne z zadanymi kryteriami. Proszę wybrać inny plik.

en: File to Import
pl: Plik do zaimportowania

en: Specify the file you want to import.
pl: Wybierz plik, który chcesz zaimportować.

en: Certificate Store
pl: Magazyn certyfikatów

en: Certificate stores are collections of certificates, certificate revocation lists, and certificate trust lists.
pl: Magazyn certyfikatów jest zbiorem certyfikatów, list odwołania certyfikatu oraz list zaufania certyfikatu.

en: X.509 Certificate (*.cer; *.crt)
pl: Certyfikat X.509 (*.cer; *.crt)

en: Personal Information Exchange (*.pfx; *.p12)
pl: Wymiana danych osobowych (*.pfx; *.p12)

en: Certificate Revocation List (*.crl)
pl: Lista odwołania certyfikatu (*.crl)

en: Certificate Trust List (*.stl)
pl: Lista zaufania certyfikatu (*.stl)

en: CMS/PKCS #7 Messages (*.spc; *.p7b)
pl: Certyfikaty CMS/PKCS #7 (*.spc; *.p7b)

en: Please select a file.
pl: Proszę wybrać plik.

en: The file format is not recognized. Please select another file.
pl: Nie rozpoznano rodzaju pliku. Proszę wybrać inny plik.

en: Could not open
pl: Nie można otworzyć

en: Determined by the program
pl: Określone przez program

en: Please select a store
pl: Proszę wybierz magazyn

en: Certificate Store Selected
pl: Magazyn certyfikatów wybrany

en: Automatically determined by the program
pl: Automatycznie określony przez program

en: File
pl: Plik

en: Content
pl: Treść

en: Certificate Revocation List
pl: Lista odwołania certyfikatu

en: CMS/PKCS #7 Message
pl: Certyfikat CMS/PKCS #7

en: Personal Information Exchange
pl: Wymiana danych osobowych

en: The import was successful.
pl: Import zakończył się pomyślnie.

en: The import failed.
pl: Import zakończył się niepowodzeniem.

en: <Advanced Purposes>
pl: <Cele rozszerzone>

en: Issued To
pl: Wystawiony dla

en: Issued By
pl: Wystawiony przez

en: Expiration Date
pl: Data wygaśnięcia

en: Friendly Name
pl: Przyjazna nazwa

en: <None>
pl: <Brak>

en: You will no longer be able to decrypt messages with this certificate, or sign messages with it.
    Are you sure you want to remove this certificate?
pl: Już nie będziesz mógł odszyfrowywać i podpisywać wiadomości tym certyfikatem.
    Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć ten certyfikat?

en: You will no longer be able to decrypt messages with these certificates, or sign messages with them.
    Are you sure you want to remove these certificates?
pl: Już nie będziesz mógł odszyfrowywać i podpisywać wiadomości tymi certyfikatami.
    Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć te certyfikaty?

en: You will no longer be able to encrypt messages with this certificate, or verify messages signed with it.
    Are you sure you want to remove this certificate?
pl: Już nie będziesz mógł szyfrować i weryfikować wiadomości podpisanych tym certyfikatem.
    Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć ten certyfikat?

en: You will no longer be able to encrypt messages with these certificates, or verify messages signed with them.
    Are you sure you want to remove these certificates?
pl: Już nie będziesz mógł szyfrować i weryfikować wiadomości podpisanych tymi certyfikatami.
    Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć te certyfikaty?

en: Certificates issued by this certification authority will no longer be trusted.
    Are you sure you want to remove this certificate?
pl: Certyfikaty wydane przez ten urząd certyfikacji stracą zaufanie.
    Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć ten certyfikat?

en: Certificates issued by these certification authorities will no longer be trusted.
    Are you sure you want to remove these certificates?
pl: Certyfikaty wydane przez te urzędy certyfikacji stracą zaufanie.
    Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć te certyfikaty?

en: Certificates issued by this root certification authority, or any certification authorities it issued, will no longer be trusted.
    Are you sure you want to remove this trusted root certificate?
pl: Certyfikaty wydane przez ten główny urząd certyfikacji, albo jakiekolwiek urzędy certyfikacji, które wydał, stracą zaufanie.
    Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć ten główny zaufany certyfikat?

en: Certificates issued by these root certification authorities, or any certification authorities they issued, will no longer be trusted.
    Are you sure you want to remove these trusted root certificates?
pl: Certyfikaty wydane przez te główne urzędy certyfikacji, albo jakiekolwiek urzędy certyfikacji, które wydały, stracą zaufanie.
    Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć te główne zaufane certyfikaty?

en: Software signed by this publisher will no longer be trusted.
    Are you sure you want to remove this certificate?
pl: Oprogramowanie podpisane przez tego wydawce stracą zaufanie.
    Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć ten certyfikat?

en: Software signed by these publishers will no longer be trusted.
    Are you sure you want to remove these certificates?
pl: Oprogramowanie podpisane przez tych wydawców stracą zaufanie.
    Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć te certyfikaty?

en: Are you sure you want to remove this certificate?
pl: Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć ten certyfikat?

en: Are you sure you want to remove these certificates?
pl: Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć te certyfikaty?

en: Ensures the identity of a remote computer
pl: Zapewnia identyfikację komputera zdalnego

en: Proves your identity to a remote computer
pl: Zapewnia tobie identyfikację dla komputera zdalnego

en: Ensures software came from software publisher
    Protects software from alteration after publication
pl: Zapewnia, że oprogramowanie pochodzi od wydawcy oprogramowania
    Chroni oprogramowanie przed zmianą po wydaniu

en: Protects e-mail messages
pl: Chroni wiadomości e-mail

en: Allows secure communication over the Internet
pl: Pozwala na bezpieczną komunikację przez internet

en: Allows data to be signed with the current time
pl: Pozwala na podpisywanie danych z aktualnym czasem

en: Allows you to digitally sign a certificate trust list
pl: Pozwala na cyfrowy podpis listy zaufania certyfikatu

en: Allows data on disk to be encrypted
pl: Pozwala na szyfrowanie danych na dysku

en: Private Key Archival
pl: Archiwalne klucze prywatne

en: Export Format
pl: Format pliku eksportowanego

en: Choose the format in which the content will be saved.
pl: Określ rodzaj pliku, w który zawartość eksportowana zostanie zapisana.

en: Export Filename
pl: Nazwa pliku eksportowanego

en: Specify the name of the file in which the content will be saved.
pl: Określ nazwę pliku, w który zawartość eksportowana zostanie zapisana.

en: The specified file already exists. Do you want to replace it?
pl: Określony plik już istnieje. Czy chcesz go zastąpić?

en: DER-Encoded Binary X.509 (*.cer)
pl: Certyfikat X.509 szyfrowany binarnie algorytmem DER (*.cer)

en: Base64-Encoded X.509 (*.cer)
pl: Certyfikat X.509 szyfrowany algorytmem Base64 (*.cer)

en: CMS/PKCS #7 Messages (*.p7b)
pl: Certyfikaty CMS/PKCS #7 (*.p7b)

en: Personal Information Exchange (*.pfx)
pl: Wymiana danych osobowych (*.pfx)

en: File Format
pl: Format pliku

en: Include all certificates in certificate path
pl: Łącznie ze wszystkimi certyfikatami w ścieżce certyfikatu

en: Export keys
pl: Eksportowanie kluczy

en: The export was successful.
pl: Eksport zakończył się pomyślnie.

en: The export failed.
pl: Eksport zakończył się niepowodzeniem.

en: Export Private Key
pl: Eksportowanie klucza prywatnego

en: The certificate contains a private key which may be exported along with the certificate.
pl: Certyfikat zawiera klucz prywatny, który może być wyeksportowany razem z certyfikatem.

en: Enter Password
pl: Podaj hasło

en: You may password-protect a private key.
pl: Możesz chronić klucz prywatny hasłem.

en: The passwords do not match.
pl: Niezgodność haseł.

en: Note: The private key for this certificate could not be opened.
pl: Uwaga: Nie można otworzyć klucza prywatnego dla tego certyfikatu.

en: Note: The private key for this certificate is not exportable.
pl: Uwaga: Klucz prywatny dla tego certyfikatu jest oznaczony jako nie do eksportu.

en: Intended Use
pl: Zamiar użycia

en: Location
pl: Położenie

en: Select a certificate
pl: Wybierz certyfikat

en: Not yet implemented
pl: Jeszcze nie zaimplementowane

en: Configure Devices
pl: Ustawienia urządzeń

en: Reset
pl: Wyzeruj

en: Player
pl: Odtwarzacz

en: Device
pl: Urządzenie

en: Actions
pl: Działania

en: Mapping
pl: Mapowanie

en: Show Assigned First
pl: Najpierw pokaż przypisane

en: Action
pl: Działanie

en: Object
pl: Obiekt

en: Regional Setting
pl: Ustawienia regionalne

en: %1!u!MB used, %2!u!MB available
pl: %1!u!MB wykorzystywanych, %2!u!MB dostępnych

en: Western
pl: Zachodni

en: Central European
pl: Środkowoeuropejski

en: Cyrillic
pl: Cyrylica

en: Greek
pl: Grecki

en: Turkish
pl: Turecki

en: Hebrew
pl: Hebrajski

en: Arabic
pl: Arabski

en: Baltic
pl: Bałtycki

en: Vietnamese
pl: Wietnamski

en: Thai
pl: Tajski

en: Japanese
pl: Japoński

en: CHINESE_GB2312
pl: Chiński GB2312

en: CHINESE_BIG5
pl: Chiński BIG5

en: Other
pl: Inne

en: Files on Camera
pl: Pliki w aparacie

en: Import Selected
pl: Zaimportuj zaznaczone

en: Preview
pl: Podgląd

en: Import All
pl: Zaimportuj wszystkie

en: Skip This Dialog
pl: Pomiń to okno dialogowe

en: Exit
pl: Zakończ

en: Transferring
pl: Przesyłanie danych

en: Transferring... Please Wait
pl: Przesyłanie danych... Proszę czekać

en: Connecting to camera
pl: Nawiązywanie połączenia z aparatem

en: Connecting to camera... Please Wait
pl: Nawiązywanie połączenia z aparatem... Proszę czekać

en: S&ync
pl: S&ynchronizuj

en: &Back
pl: &Wstecz

en: &Forward
pl: &Dalej

[ctx: table of contents]
en: &Home
pl: &Start

en: &Stop
pl: Z&atrzymaj

en: &Refresh
pl: &Odśwież

en: &Print...
pl: Wydr&ukuj...

en: Select &All
pl: &Zaznacz wszystko

en: &View Source
pl: &Pokaż źródło

en: Proper&ties
pl: &Właściwości

en: Cu&t
pl: Wy&tnij

en: &Copy
pl: &Skopiuj

en: Paste
pl: Wkl&ej

en: &Print
pl: Wy&drukuj

en: &Contents
pl: &Spis treści

en: I&ndex
pl: &Indeks

en: &Search
pl: &Szukaj

en: Favor&ites
pl: Ulubio&ne

en: Hide &Tabs
pl: Ukryj &karty

en: Show &Tabs
pl: Pokaż &karty

en: Show
pl: Pokaż

en: Hide
pl: Ukryj

en: Stop
pl: Zatrzymaj

en: Refresh
pl: Odśwież

en: Back
pl: Wstecz

[ctx: table of contents]
en: Home
pl: Strona główna

en: Sync
pl: Synchronizuj

en: Forward
pl: Dalej

en: Cinepak Video codec
pl: Kodek Cinepak Video

en: &File
pl: &Plik

en: &New
pl: &Nowy

en: &Window
pl: O&kno

en: &Open...
pl: &Otwórz...

en: Save &as...
pl: Z&apisz jako...

en: Print &format...
pl: Forma&t wydruku...

en: Pr&int...
pl: Wy&drukuj...

en: Print previe&w
pl: &Podgląd wydruku

en: &Toolbars
pl: &Paski narzędzi

en: &Standard bar
pl: Pasek &standardowy

en: &Address bar
pl: &Pasek adresu

en: &Favorites
pl: &Ulubione

en: &Add to Favorites...
pl: &Dodaj do ulubionych...

en: &About Internet Explorer
pl: Internet Explorer - i&nformacje

en: Open URL
pl: Otwórz URL

en: Specify the URL you wish to open in Internet Explorer
pl: Podaj adres URL, który chcesz otworzyć w Internet Explorerze

en: Open:
pl: Otwórz:

[ctx: home page]
en: Home
pl: Strona główna

en: Print...
pl: Wydrukuj...

en: Address
pl: Adres

en: Searching for %s
pl: Szukanie %s

en: Start downloading %s
pl: Rozpocznij pobieranie %s

en: Downloading %s
pl: Pobieranie %s

en: Asking for %s
pl: Pytanie o %s

en: Home page
pl: Strona domowa

en: You can choose the address that will be used as your home page.
pl: Możesz wybrać adres strony, która będzie twoją stroną domową.

en: &Current page
pl: Użyj &bieżącej

en: &Default page
pl: Użyj d&omyślnej

en: &Blank page
pl: Użyj pu&stej

en: Browsing history
pl: Historia przeglądania

en: You can delete cached pages, cookies and other data.
pl: Możesz usunąć przechowywane strony, ciasteczka i inne dane.

en: Delete &files...
pl: &Usuń pliki...

en: &Settings...
pl: Ustawie&nia...

en: Delete browsing history
pl: Usuwanie historii przeglądania

en: Temporary internet files
    Cached copies of web pages, images and certificates.
pl: Tymczasowe pliki internetowe
    Kopie stron sieci Web, obrazów i certyfikatów.

en: Cookies
    Files saved on your computer by websites, which store things like user preferences and login information.
pl: Pliki cookies
    Pliki przechowywane na komputerze przez witryny sieci Web w celu zapisania preferencji takich jak informacje logowania.

en: History
    List of websites you have accessed.
pl: Historia
    Lista odwiedzonych witryn sieci Web.

en: Form data
    Usernames and other information you have entered into forms.
pl: Dane formularzy
    Zapisane informacje, które zostały wpisane w formularzach.

en: Passwords
    Saved passwords you have entered into forms.
pl: Hasła
    Hasła uzupełniane automatycznie po zalogowaniu się do wcześniej odwiedzonej witryny Web.

en: Delete
pl: Usuń

en: Certificates are used for your personal identification and to identify certificate authorities and publishers.
pl: Certyfikaty są używane do twojej osobistej identyfikacji oraz do identyfikacji wydawców i urzędów certyfikujących.

en: Certificates...
pl: Certyfikaty...

en: Publishers...
pl: Wydawcy...

en: Connections
pl: Połączenia

en: Automatic configuration
pl: Ustawienia samoczynne

en: Use Web Proxy Auto-Discovery (WPAD)
pl: Użyj Web Proxy Auto-Discovery (WPAD)

en: Use Proxy Auto-Config (PAC) script
pl: Użyj skryptu Proxy Auto-Config (PAC)

en: Address:
pl: Adres:

en: Proxy server
pl: Serwer pośredniczący

en: Use a proxy server
pl: Użyj serwera pośredniczącego

en: Internet Settings
pl: Ustawienia internetowe

en: Configure Wine Internet Browser and related settings
pl: Ustawianie przeglądarkę internetową Wine i związanych z nią opcji

en: Security settings for zone:
pl: Poziom zabezpieczeń dla tej strefy:

en: Custom
pl: Dostosuj

en: Very Low
pl: Bardzo nisko

en: Low
pl: Niski

en: Medium
pl: Średni

en: Increased
pl: Wysoki

en: High
pl: Najwyższy

en: Indeo Video Interactive version 5 video codec
pl: Kodek Indeo Video Interactive wersja 5

en: Joysticks
pl: Dżojstiki

en: &Disable
pl: Wyłą&cz

en: &Reset
pl: Wyze&ruj

en: &Enable
pl: &Włącz

en: &Override
pl: &Zastąp

en: Connected
pl: Podłączony

en: Connected (xinput device)
pl: Podłączony (urządzenie xinput)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: After disabling or enabling a device, the connected joysticks won't be updated here until you restart this applet.
pl: Po wyłączeniu lub włączeniu urządzenia, podłączone joysticki nie będą tutaj uaktualnione do momentu ponownego uruchomienia tego apletu.

en: Axes
pl: Osie

en: Buttons
pl: Przyciski

en: Force Feedback Effect
pl: Efekt sprzężenia zwrotnego

en: Press any button in the controller to activate the chosen effect. The effect direction can be changed with the controller axis.
pl: Naciśnij jakikolwiek klawisz na kontrolerze, aby aktywować wybrany efekt. Kierunek efektu może być zmieniony przy użyciu osi kontrolera.

en: User #0
pl: Użytkownik #0

en: User #1
pl: Użytkownik #1

en: User #2
pl: Użytkownik #2

en: User #3
pl: Użytkownik #3

en: No user detected on slot #0, make sure your gamepad is plugged in, and not overridden for DInput in the Joysticks tab.
pl: Nie wykryto użytkownika na slocie #0. Upewnij się że twój pad jest podłączony i nie nadpisany dla DInput, w zakładce Dżojstiki.

en: No user detected on slot #1, make sure your gamepad is plugged in, and not overridden for DInput in the Joysticks tab.
pl: Nie wykryto użytkownika na slocie #1. Upewnij się że twój pad jest podłączony i nie nadpisany dla DInput, w zakładce Dżojstiki.

en: No user detected on slot #2, make sure your gamepad is plugged in, and not overridden for DInput in the Joysticks tab.
pl: Nie wykryto użytkownika na slocie #2. Upewnij się że twój pad jest podłączony i nie nadpisany dla DInput, w zakładce Dżojstiki.

en: No user detected on slot #3, make sure your gamepad is plugged in, and not overridden for DInput in the Joysticks tab.
pl: Nie wykryto użytkownika na slocie #3. Upewnij się że twój pad jest podłączony i nie nadpisany dla DInput, w zakładce Dżojstiki.

en: Game Controllers
pl: Kontrolery gier

en: Test and configure game controllers.
pl: Próba i ustawienia padów do gier.

en: Error converting object to primitive type
pl: Błąd przy przekształcaniu obiektu do rodzaju podstawowego

en: Invalid procedure call or argument
pl: Niewłaściwe wywołanie procedury lub argument

en: Subscript out of range
pl: Indeks dolny poza zakresem

en: Out of stack space
pl: Wyczerpano pamięć stosu

en: Object required
pl: Wymagany obiekt

en: Automation server can't create object
pl: Serwer automatyzacji nie może stworzyć obiektu

en: Object doesn't support this property or method
pl: Obiekt nie wspiera tej właściwości lub metody

en: Object doesn't support this action
pl: Obiekt nie wspiera tej akcji

en: Argument not optional
pl: Argument nieopcjonalny

en: Syntax error
pl: Błąd składni

en: Expected ';'
pl: Oczekiwano ';'

en: Expected '('
pl: Oczekiwano '('

en: Expected ')'
pl: Oczekiwano ')'

en: Expected identifier
pl: Oczekiwano identyfikatora

en: Expected '='
pl: Oczekiwano ';'

en: Invalid character
pl: Nieprawidłowy znak

en: Unterminated string constant
pl: Niezakończona stała znakowa

en: 'return' statement outside of function
pl: polecenie powrotu 'return' jest poza funkcją

en: Can't have 'break' outside of loop
pl: Nie można umieścić 'break' poza pętlą

en: Can't have 'continue' outside of loop
pl: Nie można umieścić 'continue' poza pętlą

en: Label redefined
pl: Etykieta zdefiniowana ponownie

en: Label not found
pl: Nie znaleziono etykiety

en: Expected '@end'
pl: Oczekiwano '@end'

en: Conditional compilation is turned off
pl: Warunkowa kompilacja jest wyłączona

en: Expected '@'
pl: Oczekiwano '@'

en: Microsoft JScript compilation error
pl: Błąd kompilacji Microsoft JScript

en: Microsoft JScript runtime error
pl: Błąd biblioteki uruchomieniowej Microsoft JScript

en: Unknown runtime error
pl: Nieznany błąd biblioteki uruchomieniowej

en: Number expected
pl: Oczekiwana liczba

en: Function expected
pl: Oczekiwana funkcja

en: '[object]' is not a date object
pl: '[obiekt]' nie jest obiektem daty

en: Object expected
pl: Oczekiwany obiekt

en: Illegal assignment
pl: Niepoprawne przypisanie

en: '|' is undefined
pl: '|' jest niezdefiniowany

en: Boolean object expected
pl: Oczekiwany obiekt boolean

en: Cannot delete '|'
pl: Nie można usunąć '|'

en: VBArray object expected
pl: Oczekiwany obiekt VBArray

en: JScript object expected
pl: Oczekiwany obiekt JScript

en: Enumerator object expected
pl: Oczekiwano obiekt wyliczenia

en: Regular Expression object expected
pl: Oczekiwano obiektu wyrażenia regularnego

en: Syntax error in regular expression
pl: Błąd składni w regularnym wyrażeniu

en: Unexpected quantifier
pl: Nieprawidłowy identyfikator

en: Exception thrown and not caught
pl: Rzucono wyjątek i go nie złapano

en: URI to be encoded contains invalid characters
pl: Kodowane URI zawiera niewłaściwe znaki

en: URI to be decoded is incorrect
pl: URI do dekodowania jest niepoprawny

en: Number of fraction digits is out of range
pl: Ilość cyfr znaczących jest poza zakresem

en: Precision is out of range
pl: Precyzja jest poza poza zakresem

en: Array length must be a finite positive integer
pl: Długość tablicy musi być skończoną dodatnią liczbą stałą

en: Array object expected
pl: Oczekiwany obiekt tablicowy

en: 'writable' attribute on the property descriptor cannot be set to 'true' on this object
pl: nie można ustawić atrybutu 'writable' na opisie własności na 'true' na tym obiekcie

en: Cannot create property for a non-extensible object
pl: Nie można stworzyć własności dla nierozszerzalnego obiektu

en: Cannot define property '|': object is not extensible
pl: Nie można określić własności '|': obiekt jest nierozciągalny

en: Cannot redefine non-configurable property '|'
pl: Nie można określić nieustawialnej własności '|'

en: Cannot modify non-writable property '|'
pl: Nie można zmienić niezapisywalnej własności '|'

en: 'this' is not a | object
pl: 'this' nie jest obiektem |

en: 'key' is not an object
pl: 'key' nie jest obiektem

en: Property cannot have both accessors and a value
pl: Własność nie może mieć zarówno akcesorów i wartości

en: Wine kernel DLL
pl: DLL jądra Wine

en: Western Europe and United States
pl: Europa zachodnia i Stany Zjednoczone

en: Central Europe
pl: Europa centralna

en: Turkic
pl: Turecki

en: Korean
pl: Koreański

en: Traditional Chinese
pl: Chiński tradycyjny

en: Simplified Chinese
pl: Chiński uproszczony

en: Indic
pl: Indyjski

en: Georgian
pl: Gruziński

en: Armenian
pl: Armeński

en: Success.
pl: Powodzenie.

en: Invalid function.
pl: Nieprawidłowa funkcja.

en: File not found.
pl: Nie znaleziono pliku.

en: Path not found.
pl: Nie znaleziono ścieżki.

en: Too many open files.
pl: Zbyt dużo otwartych plików.

en: Access denied.
pl: Odmówiono dostępu.

en: Invalid handle.
pl: Nieprawidłowy uchwyt.

en: Memory trashed.
pl: Pamięć zaśmiecona.

en: Not enough memory.
pl: Zbyt mało pamięci.

en: Invalid block.
pl: Nieprawidłowy blok.

en: Bad environment.
pl: Złe środowisko.

en: Bad format.
pl: Zły format.

en: Invalid access.
pl: Nieprawidłowy dostęp.

en: Invalid data.
pl: Nieprawidłowe dane.

en: Out of memory.
pl: Wyczerpano pamięć.

en: Invalid drive.
pl: Nieprawidłowy napęd.

en: Can't delete current directory.
pl: Nie można usunąć bieżącego katalogu.

en: Not same device.
pl: To nie to samo urządzenie.

en: No more files.
pl: Nie ma więcej plików.

en: Write protected.
pl: Chroniony przed zapisem.

en: Bad unit.
pl: Zła jednostka.

en: Not ready.
pl: Nie gotowe.

en: Bad command.
pl: Złe polecenie.

en: CRC error.
pl: Błąd CRC.

en: Bad length.
pl: Zła długość.

en: Seek error.
pl: Błąd żądania w pliku.

en: Not DOS disk.
pl: To nie dysk DOS'owy.

en: Sector not found.
pl: Nie znaleziono sektora.

en: Out of paper.
pl: Wyczerpano papier.

en: Write fault.
pl: Niepowodzenie zapisu.

en: Read fault.
pl: Niepowodzenie odczytu.

en: General failure.
pl: Ogólne niepowodzenie.

en: Sharing violation.
pl: Naruszenie współdzielenia.

en: Lock violation.
pl: Naruszenie blokady.

en: Wrong disk.
pl: Nieprawidłowy dysk.

en: Sharing buffer exceeded.
pl: Bufor współdzielenia przepełniony.

en: End of file.
pl: Koniec pliku.

en: Disk full.
pl: Dysk pełen.

en: Request not supported.
pl: Żądanie niewspierane.

en: Remote machine not listening.
pl: Zdalna maszyna nie nasłuchuje.

en: Duplicate network name.
pl: Powielona nazwa sieci.

en: Bad network path.
pl: Zła ścieżka sieciowa.

en: Network busy.
pl: Sieć zajęta.

en: Device does not exist.
pl: Urządzenie nie istnieje.

en: Too many commands.
pl: Zbyt dużo poleceń.

en: Adapter hardware error.
pl: Sprzętowy błąd adaptera.

en: Bad network response.
pl: Zła odpowiedź sieciowa.

en: Unexpected network error.
pl: Nieoczekiwany błąd sieciowy.

en: Bad remote adapter.
pl: Złu zdalny adapter.

en: Print queue full.
pl: Kolejka drukowania pełna.

en: No spool space.
pl: Brak miejsca spool.

en: Print canceled.
pl: Drukowanie anulowane.

en: Network name deleted.
pl: Nazwa sieci usunięta.

en: Network access denied.
pl: Dostęp sieciowy zastrzeżony.

en: Bad device type.
pl: Zły rodzaj urządzenia.

en: Bad network name.
pl: Zła nazwa sieci.

en: Too many network names.
pl: Zbyt dużo nazw sieciowych.

en: Too many network sessions.
pl: Zbyt dużo sesji sieciowych.

en: Sharing paused.
pl: Współdzielenie wstrzymane.

en: Request not accepted.
pl: Żądanie nie zaakceptowane.

en: Redirector paused.
pl: Przekierowywanie wstrzymane.

en: File exists.
pl: Plik istnieje.

en: Cannot create.
pl: Nie można stworzyć.

en: Int24 failure.
pl: Niepowodzenie Int24.

en: Out of structures.
pl: Wyczerpano struktury.

en: Already assigned.
pl: Już przydzielone.

en: Invalid password.
pl: Niepoprawne hasło.

en: Invalid parameter.
pl: Niepoprawny parametr.

en: Net write fault.
pl: Błąd zapisu Net.

en: No process slots.
pl: Brak slotów procesów.

en: Too many semaphores.
pl: Zbyt dużo semafor.

en: Exclusive semaphore already owned.
pl: Ekskluzywna semafora już ma właściciela.

en: Semaphore is set.
pl: Semafora ustawiona.

en: Too many semaphore requests.
pl: Zbyt dużo żądań semafor.

en: Invalid at interrupt time.
pl: Niepoprawny w czasie przerywania.

en: Semaphore owner died.
pl: Właściciel semafory umarł.

en: Semaphore user limit.
pl: Ograniczenie użytkownika semafory.

en: Insert disk for drive %1.
pl: Włóż dysk do napędu %1.

en: Drive locked.
pl: Napęd zablokowany.

en: Broken pipe.
pl: Uszkodzony symbol potoku.

en: Open failed.
pl: Niepowodzenie otworzenia.

en: Buffer overflow.
pl: Bufor przepełniony.

en: No more search handles.
pl: Nie ma więcej uchwytów do wyszukiwania.

en: Invalid target handle.
pl: Niepoprawny uchwyt celu.

en: Invalid IOCTL.
pl: Niepoprawne IOCTL.

en: Invalid verify switch.
pl: Niepoprawny przełącznik weryfikujący.

en: Bad driver level.
pl: Zły poziom sterownika.

en: Call not implemented.
pl: Wywołanie niezaimplementowane.

en: Semaphore timeout.
pl: Przekroczenie czasu semafory.

en: Insufficient buffer.
pl: Niewystarczający bufor.

en: Invalid name.
pl: Niepoprawna nazwa.

en: Invalid level.
pl: Niepoprawny poziom.

en: No volume label.
pl: Brak etykiety wolumenu.

en: Module not found.
pl: Nie znaleziono modułu.

en: Procedure not found.
pl: Nie znaleziono procedury.

en: No children to wait for.
pl: Brak procesów potomnych, na które można czekać.

en: Child process has not completed.
pl: Proces potomny nie skończył.

en: Invalid use of direct access handle.
pl: Niepoprawne użycie bezpośredniego uchwytu dostępu.

en: Negative seek.
pl: Ujemne żądanie w pliku.

en: Drive is a JOIN target.
pl: Napęd jest przeznaczeniem JOIN.

en: Drive is already JOINed.
pl: Napęd już jest JOINed.

en: Drive is already SUBSTed.
pl: Napęd już jest SUBSTed.

en: Drive is not JOINed.
pl: Napęd nie jest JOINed.

en: Drive is not SUBSTed.
pl: Napęd nie jest SUBSTed.

en: Attempt to JOIN onto a JOINed drive.
pl: Usiłowanie JOIN na napędzie JOINed.

en: Attempt to SUBST onto a SUBSTed drive.
pl: Usiłowanie SUBST na napędzie SUBSTed.

en: Attempt to JOIN to a SUBSTed drive.
pl: Usiłowanie JOIN na napędzie SUBSTed.

en: Attempt to SUBST to a JOINed drive.
pl: Usiłowanie SUBST na napędzie JOINed.

en: Drive is busy.
pl: Napęd jest zajęty.

en: Same drive.
pl: Ten sam napęd.

en: Not top-level directory.
pl: Katalog nienadrzędny.

en: Directory is not empty.
pl: Katalog nie jest pusty.

en: Path is in use as a SUBST.
pl: Ścieżka jest w użyciu jako SUBST.

en: Path is in use as a JOIN.
pl: Ścieżka jest w użyciu jako JOIN.

en: Path is busy.
pl: Ścieżka jest zajęta.

en: Already a SUBST target.
pl: Już jest przeznaczeniem SUBST.

en: System trace not specified or disallowed.
pl: Śledzenie systemu nie określone lub niedozwolone.

en: Event count for DosMuxSemWait incorrect.
pl: Nieprawidłowa liczba zdarzeń dla DosMuxSemWait.

en: Too many waiters for DosMuxSemWait.
pl: Zbyt dużo oczekujących do DosMuxSemWait.

en: DosSemMuxWait list invalid.
pl: Niepoprawna lista DosSemMuxWait.

en: Volume label too long.
pl: Zbyt długa etykieta dysku.

en: Too many TCBs.
pl: Zbyt dużo TCB-ów.

en: Signal refused.
pl: Sygnał odmówił.

en: Segment discarded.
pl: Segment skasowany.

en: Segment not locked.
pl: Segment niezablokowany.

en: Bad thread ID address.
pl: Zły adres identyfikatora wątku.

en: Bad arguments to DosExecPgm.
pl: Złe argumenty dla DosExecPgm.

en: Path is invalid.
pl: Niepoprawna ścieżka.

en: Signal pending.
pl: Sygnał oczekuje.

en: Max system-wide thread count reached.
pl: Osiągnięto ogólnosystemową maksymalną liczbę licznika wątków.

en: Lock failed.
pl: Nieudane zablokowanie.

en: Resource in use.
pl: Zasoby w użyciu.

en: Cancel violation.
pl: Anuluj naruszenie.

en: Atomic locks not supported.
pl: Blokady atomowe są nieobsługiwane.

en: Invalid segment number.
pl: Niepoprawny numer segmentu.

en: Invalid ordinal for %1.
pl: Niepoprawny liczebnik porządkowy dla %1.

en: File already exists.
pl: Plik już istnieje.

en: Invalid flag number.
pl: Niepoprawny numer flagi.

en: Semaphore name not found.
pl: Nie znaleziono nazwy semafory.

en: Invalid starting code segment for %1.
pl: Niepoprawny segment startowy kodu dla %1.

en: Invalid starting stack segment for %1.
pl: Niepoprawny segment startowy stosu dla %1.

en: Invalid module type for %1.
pl: Niepoprawny typ modułu dla %1.

en: Invalid EXE signature in %1.
pl: Niepoprawna sygnatura EXE w %1.

en: EXE %1 is marked invalid.
pl: EXE %1 jest naznaczony jako niepoprawny.

en: Bad EXE format for %1.
pl: Zły format EXE dla %1.

en: Iterated data exceeds 64k in %1.
pl: Iterowana dana przekracza 64k w %1.

en: Invalid MinAllocSize in %1.
pl: Niepoprawne MinAllocSize w %1.

en: Dynlink from invalid ring.
pl: Dynlink z niepoprawnego ring'u.

en: IOPL not enabled.
pl: IOPL nie włączony.

en: Invalid SEGDPL in %1.
pl: Niepoprawny SEGDPL w %1.

en: Auto data segment exceeds 64k.
pl: Automatyczny segment danych przekracza 64k.

en: Ring 2 segment must be movable.
pl: Segment Ring'u 2 musi być ruchomy.

en: Relocation chain exceeds segment limit in %1.
pl: Łańcuch przemieszczenia przekracza granicę segmentu w %1.

en: Infinite loop in relocation chain in %1.
pl: Nieskończona pętla w łańcuchu relokacji w %1.

en: Environment variable not found.
pl: Nie znaleziono zmiennej środowiskowej.

en: No signal sent.
pl: Brak wysłanego sygnału.

en: File name is too long.
pl: Nazwa pliku zbyt długa.

en: Ring 2 stack in use.
pl: Stos Ring'u 2 w użyciu.

en: Error in use of filename wildcards.
pl: Błąd w użyciu znaków wieloznacznych w nazwie pliku.

en: Invalid signal number.
pl: Niepoprawny numer sygnału.

en: Error setting signal handler.
pl: Błąd w ustawieniu procedury obsługi sygnału.

en: Segment locked.
pl: Segment zablokowany.

en: Too many modules.
pl: Zbyt dużo modułów.

en: Nesting LoadModule calls not allowed.
pl: Zagnieżdżanie wywołań LoadModule nie dozwolone.

en: Machine type mismatch.
pl: Rodzaj maszyny niedopasowany.

en: Bad pipe.
pl: Zły symbol potoku.

en: Pipe busy.
pl: Symbol potoku zajęty.

en: Pipe closed.
pl: Symbol potoku zamknięty.

en: Pipe not connected.
pl: Symbol potoku niepodłączony.

en: More data available.
pl: Więcej danych jest dostępnych.

en: Session canceled.
pl: Sesja anulowana.

en: Invalid extended attribute name.
pl: Niepoprawna nazwa rozszerzonego atrybutu.

en: Extended attribute list inconsistent.
pl: Lista rozszerzonych atrybutów niespójna.

en: No more data available.
pl: Nie ma więcej dostępnych danych.

en: Cannot use Copy API.
pl: Nie można użyć Copy API.

en: Directory name invalid.
pl: Niepoprawna nazwa katalogu.

en: Extended attributes didn't fit.
pl: Rozszerzone atrybuty nie pasują.

en: Extended attribute file corrupt.
pl: Plik rozszerzonych atrybutów zepsuty.

en: Extended attribute table full.
pl: Tablica rozszerzonych atrybutów pełna.

en: Invalid extended attribute handle.
pl: Niepoprawny uchwyt atrybutu rozszerzonego.

en: Extended attributes not supported.
pl: Rozszerzone atrybuty niewspierane.

en: Mutex not owned by caller.
pl: Mutex nie posiadany przez procedurę wywołującą.

en: Too many posts to semaphore.
pl: Zbyt wiele postów do semafory.

en: Read/WriteProcessMemory partially completed.
pl: Read/WriteProcessMemory częściowo ukończyło.

en: The oplock wasn't granted.
pl: Oplock nie został przyznany.

en: Invalid oplock message received.
pl: Otrzymano niepoprawną wiadomość oplock.

en: Message 0x%1 not found in file %2.
pl: Nie znaleziono wiadomości 0x%1 w pliku %2.

en: Invalid address.
pl: Niepoprawny adres.

en: Arithmetic overflow.
pl: Arytmetyczne przepełnienie górne.

en: Pipe connected.
pl: Symbol potoku podłączony.

en: Pipe listening.
pl: Symbol potoku nasłuchuje.

en: Extended attribute access denied.
pl: Dostęp rozszerzonego atrybutu zastrzeżony.

en: I/O operation aborted.
pl: Operacja WE/WY przerwana.

en: Overlapped I/O incomplete.
pl: Zachodzące operacje WE/WY niekompletne.

en: Overlapped I/O pending.
pl: Zachodzące operacje WE/WY w toku.

en: No access to memory location.
pl: Brak dostępu do położenia w pamięci.

en: Swap error.
pl: Błąd pliku wymiany.

en: Stack overflow.
pl: Przepełnienie stosu.

en: Invalid message.
pl: Niepoprawna wiadomość.

en: Cannot complete.
pl: Nie można ukończyć.

en: Invalid flags.
pl: Niepoprawne flagi.

en: Unrecognized volume.
pl: Nierozpoznany wolumen.

en: File invalid.
pl: Niepoprawny plik.

en: Cannot run full-screen.
pl: Nie można uruchomić w trybie pełnoekranowym.

en: Nonexistent token.
pl: Nieistniejący token.

en: Registry corrupt.
pl: Rejestr uszkodzony.

en: Invalid key.
pl: Niepoprawny klucz.

en: Can't open registry key.
pl: Nie można otworzyć klucza rejestru.

en: Can't read registry key.
pl: Nie można odczytać klucza rejestru.

en: Can't write registry key.
pl: Nie można zapisać klucza rejestru.

en: Registry has been recovered.
pl: Rejestr został przywrócony.

en: Registry is corrupt.
pl: Rejestr jest zepsuty.

en: I/O to registry failed.
pl: Operacje WE/WY do rejestru nieudane.

en: Not registry file.
pl: To nie jest plik rejestru.

en: Key deleted.
pl: Klucz usunięty.

en: No registry log space.
pl: Brak miejsca na log rejestru.

en: Registry key has subkeys.
pl: Klucz rejestru ma podklucze.

en: Subkey must be volatile.
pl: Podklucz musi być rodzaju volatile.

en: Notify change request in progress.
pl: Powiadom o żądaniu zmiany w postępie.

en: Dependent services are running.
pl: Zależne usługi są uruchomione.

en: Invalid service control.
pl: Niepoprawna kontrola usługi.

en: Service request timeout.
pl: Czas wygaśnięcia żądania usługi.

en: Cannot create service thread.
pl: Nie można stworzyć wątku usługi.

en: Service database locked.
pl: Baza danych usługi zablokowana.

en: Service already running.
pl: Usługa już działa.

en: Invalid service account.
pl: Niepoprawne konto usługi.

en: Service is disabled.
pl: Usługa jest wyłączona.

en: Circular dependency.
pl: Kołowa zależność.

en: Service does not exist.
pl: Usługa nie istnieje.

en: Service cannot accept control message.
pl: Usługa nie może przyjąć wiadomości kontrolnej.

en: Service not active.
pl: Usługa nieaktywna.

en: Service controller connect failed.
pl: Połączenie do kontrolera usługi nieudane.

en: Exception in service.
pl: Wyjątek w usłudze.

en: Database does not exist.
pl: Baza danych nie istnieje.

en: Service-specific error.
pl: Błąd specyficzny dla usługi.

en: Process aborted.
pl: Proces przerwany.

en: Service dependency failed.
pl: Zależności usługi nieudane.

en: Service login failed.
pl: Zalogowanie usługi nieudane.

en: Service start-hang.
pl: Zawieszenie uruchamiania się usługi.

en: Invalid service lock.
pl: Nieprawidłowa blokada usługi.

en: Service marked for delete.
pl: Usługa naznaczona do usunięcia.

en: Service exists.
pl: Usługa istnieje.

en: System running last-known-good config.
pl: System uruchomiony na ostatnich dobrych ustawieniach.

en: Service dependency deleted.
pl: Zależność usługi usunięta.

en: Boot already accepted as last-good config.
pl: Boot już przyjął jako ostatnie dobre ustawienia.

en: Service not started since last boot.
pl: Usługa nie wystartowała od czasu ostatniego uruchomienia.

en: Duplicate service name.
pl: Powielona nazwa usługi.

en: Different service account.
pl: Różne konto usługi.

en: Driver failure cannot be detected.
pl: Nie można wykryć niepowodzenia sterownika.

en: Process abort cannot be detected.
pl: Nie można wykryć przerwania procesu.

en: No recovery program for service.
pl: Brak programu odzyskującego dla usługi.

en: Service not implemented by exe.
pl: Usługa niezaimplementowana przez plik wykonywalny exe.

en: End of media.
pl: Koniec nośnika.

en: Filemark detected.
pl: Znacznik pliku wykryty.

en: Beginning of media.
pl: Początek nośnika.

en: Setmark detected.
pl: Setmark wykryty.

en: No data detected.
pl: Nie wykryto danych.

en: Partition failure.
pl: Niepowodzenie partycji.

en: Invalid block length.
pl: Niepoprawna długość bloku.

en: Device not partitioned.
pl: Urządzenie niepartycjonowane.

en: Unable to lock media.
pl: Nie można zablokować nośnika.

en: Unable to unload media.
pl: Nie można wysunąć nośnika.

en: Media changed.
pl: Zmieniono nośnik.

en: I/O bus reset.
pl: Reset szyny WE/WY.

en: No media in drive.
pl: Brak nośnika w napędzie.

en: No Unicode translation.
pl: Brak tłumaczenia Unicode.

en: DLL initialization failed.
pl: Nieudana inicjacja biblioteki DLL.

en: Shutdown in progress.
pl: Zamykanie w toku.

en: No shutdown in progress.
pl: Brak zamykania w toku.

en: I/O device error.
pl: Błąd WE/WY urządzenia.

en: No serial devices found.
pl: Nie znaleziono urządzeń szeregowych.

en: Shared IRQ busy.
pl: Współdzielone IRQ zajęte.

en: Serial I/O completed.
pl: Szeregowe operacje WE/WY ukończone.

en: Serial I/O counter timeout.
pl: Czas wygaśnięcia licznika szeregowych operacji WE/WY.

en: Floppy ID address mark not found.
pl: Nie znaleziono znacznika adresu dla identyfikatora dyskietki.

en: Floppy reports wrong cylinder.
pl: Dyskietka zwraca nieprawidłowy cylinder.

en: Unknown floppy error.
pl: Nieznany błąd dyskietki.

en: Floppy registers inconsistent.
pl: Rejestry dyskietki niespójne.

en: Hard disk recalibrate failed.
pl: Nieudana ponowna kalibracja dysku twardego.

en: Hard disk operation failed.
pl: Operacja dysku twardego nieudana.

en: Hard disk reset failed.
pl: Reset dysku twardego nieudany.

en: End of tape media.
pl: Koniec taśmowego nośnika.

en: Not enough server memory.
pl: Nie wystarczająco pamięci serwera.

en: Possible deadlock.
pl: Prawdopodobny zastój.

en: Incorrect alignment.
pl: Nieprawidłowe wyrównanie.

en: Set-power-state vetoed.
pl: Ustawienie stanu czuwania zawetowane.

en: Set-power-state failed.
pl: Ustawienie stanu czuwania nieudane.

en: Too many links.
pl: Zbyt dużo dowiązań.

en: Newer Windows version needed.
pl: Potrzebna nowsza wersja okien.

en: Wrong operating system.
pl: Nieprawidłowy system operacyjny.

en: Single-instance application.
pl: Jedno-instancyjna aplikacja.

en: Real-mode application.
pl: Aplikacja trybu rzeczywistego.

en: Invalid DLL.
pl: Niepoprawna biblioteka DLL.

en: No associated application.
pl: Brak skojarzonej aplikacji.

en: DDE failure.
pl: Niepowodzenie DDE.

en: DLL not found.
pl: Nie znaleziono biblioteki DLL.

en: Out of user handles.
pl: Wyczerpano uchwyty użytkownika.

en: Message can only be used in synchronous calls.
pl: Wiadomość może być użyta tylko w wywołaniach synchronicznych.

en: The source element is empty.
pl: Element źródła jest pusty.

en: The destination element is full.
pl: Element przeznaczenia jest pełny.

en: The element address is invalid.
pl: Adres elementu jest niepoprawny.

en: The magazine is not present.
pl: Magazyn nie istnieje.

en: The device needs reinitialization.
pl: Urządzenie potrzebuje ponownej inicjalizacji.

en: The device requires cleaning.
pl: Urządzenie potrzebuje czyszczenia.

en: The device door is open.
pl: Klapka urządzenia jest otwarta.

en: The device is not connected.
pl: Urządzenie jest niepodłączone.

en: Element not found.
pl: Nie znaleziono elementu.

en: No match found.
pl: Nie znaleziono odpowiednika.

en: Property set not found.
pl: Nie znaleziono zestawu właściwości.

en: Point not found.
pl: Nie znaleziono punktu.

en: No running tracking service.
pl: Nie jest uruchomiona żadna usługa śledząca.

en: No such volume ID.
pl: Brak takiego identyfikatora woluminu.

en: Unable to remove the file to be replaced.
pl: Nie można usunąć pliku, który ma być zamieniony.

en: Unable to move the replacement file into place.
pl: Nie można przenieść pliku zamiennego.

en: Moving the replacement file failed.
pl: Przeniesienie pliku zamiennego nie powiodło się.

en: The journal is being deleted.
pl: Dziennik jest usuwany.

en: The journal is not active.
pl: Dziennik jest nieaktywny.

en: Potential matching file found.
pl: Znaleziono potencjalnie pasujący plik.

en: The journal entry was deleted.
pl: Wpis w dzienniku został usunięty.

en: Invalid device name.
pl: Niepoprawna nazwa urządzenia.

en: Connection unavailable.
pl: Połączenie niedostępne.

en: Device already remembered.
pl: Urządzenie już jest zapamiętane.

en: No network or bad path.
pl: Brak sieci lub zła ścieżka.

en: Invalid network provider name.
pl: Niepoprawna nazwa dostarczyciela sieci.

en: Cannot open network connection profile.
pl: Nie można otworzyć profilu połączenia sieciowego.

en: Corrupt network connection profile.
pl: Zepsuty profil połączenia sieciowego.

en: Not a container.
pl: To nie jest kontener.

en: Extended error.
pl: Błąd rozszerzony.

en: Invalid group name.
pl: Niepoprawna nazwa grupy.

en: Invalid computer name.
pl: Niepoprawna nazwa komputera.

en: Invalid event name.
pl: Niepoprawna nazwa zdarzenia.

en: Invalid domain name.
pl: Niepoprawna nazwa domeny.

en: Invalid service name.
pl: Niepoprawna nazwa usługi.

en: Invalid network name.
pl: Niepoprawna nazwa sieci.

en: Invalid share name.
pl: Niepoprawna nazwa udziału.

en: Invalid message name.
pl: Niepoprawna nazwa wiadomości.

en: Invalid message destination.
pl: Niepoprawne przeznaczenie wiadomości.

en: Session credential conflict.
pl: Konflikt danych poufnych sesji.

en: Remote session limit exceeded.
pl: Przekroczono limit zdalnych sesji.

en: Duplicate domain or workgroup name.
pl: Powielona nazwa domeny lub grupy roboczej.

en: No network.
pl: Brak sieci.

en: Operation canceled by user.
pl: Operacja anulowana przez użytkownika.

en: File has a user-mapped section.
pl: Plik ma sekcję mapowania użytkownika.

en: Connection refused.
pl: Połączenie odmówiło.

en: Connection gracefully closed.
pl: Połączenie zgrabnie zamknięte.

en: Address already associated with transport endpoint.
pl: Adres jest już skojarzony z punktem końcowym transportu.

en: Address not associated with transport endpoint.
pl: Adres nie jest skojarzony z punktem końcowym transportu.

en: Connection invalid.
pl: Niepoprawne połączenie.

en: Connection is active.
pl: Połączenie jest aktywne.

en: Network unreachable.
pl: Sieć nieosiągalna.

en: Host unreachable.
pl: Host nieosiągalny.

en: Protocol unreachable.
pl: Protokół nieosiągalny.

en: Port unreachable.
pl: Port nieosiągalny.

en: Request aborted.
pl: Żądanie przerwane.

en: Connection aborted.
pl: Połączenie przerwane.

en: Please retry operation.
pl: Proszę ponowić operację.

en: Connection count limit reached.
pl: Osiągnięto liczbę limitu połączeń.

en: Login time restriction.
pl: Ograniczenia czasu zalogowania.

en: Login workstation restriction.
pl: Ograniczenia zalogowania stacji roboczej.

en: Incorrect network address.
pl: Nieprawidłowy adres sieciowy.

en: Service already registered.
pl: Usługa już jest zarejestrowana.

en: Service not found.
pl: Nie znaleziono usługi.

en: User not authenticated.
pl: Użytkownik nie poświadczony.

en: User not logged on.
pl: Użytkownik niezalogowany.

en: Continue work in progress.
pl: Kontynuacja w toku.

en: Already initialized.
pl: Już jest zainicjowane.

en: No more local devices.
pl: Nie ma więcej urządzeń lokalnych.

en: The site does not exist.
pl: Strona nie istnieje.

en: The domain controller already exists.
pl: Kontroler domeny już istnieje.

en: Supported only when connected.
pl: Wspierane tylko gdy podłączone.

en: Perform operation even when nothing changed.
pl: Wykonaj operację nawet gdy nic się nie zmieniło.

en: The user profile is invalid.
pl: Profil użytkownika jest niepoprawny.

en: Not supported on Small Business Server.
pl: Nie wspierane na Small Business Server.

en: Not all privileges assigned.
pl: Nie przydzielono wszystkich praw.

en: Some security IDs not mapped.
pl: Niektóre identyfikatory zabezpieczeń niezmapowane.

en: No quotas for account.
pl: Brak przydziału dla konta.

en: Local user session key.
pl: Klucz sesji lokalnego użytkownika.

en: Password too complex for LM.
pl: Hasło zbyt skomplikowane dla LM.

en: Unknown revision.
pl: Nieznana rewizja.

en: Incompatible revision levels.
pl: Niekompatybilne poziomy rewizji.

en: Invalid owner.
pl: Niepoprawny właściciel.

en: Invalid primary group.
pl: Niepoprawna grupa nadrzędna.

en: No impersonation token.
pl: Brak bezosobowego tokena.

en: Can't disable mandatory group.
pl: Nie można wyłączyć obowiązującej grupy.

en: No logon servers available.
pl: Brak zalogowanych serwerów.

en: No such logon session.
pl: Nie ma takiej zalogowanej sesji.

en: No such privilege.
pl: Nie ma takiego prawa.

en: Privilege not held.
pl: Prawa nie zachowane.

en: Invalid account name.
pl: Niepoprawna nazwa konta.

en: User already exists.
pl: Użytkownik już istnieje.

en: No such user.
pl: Nie ma takiego użytkownika.

en: Group already exists.
pl: Grupa już istnieje.

en: No such group.
pl: Nie ma takiej grupy.

en: User already in group.
pl: Użytkownik już jest w grupie.

en: User not in group.
pl: Użytkownik nie jest w grupie.

en: Can't delete last admin user.
pl: Nie można usunąć ostatniego administratora.

en: Wrong password.
pl: Nieprawidłowe hasło.

en: Ill-formed password.
pl: Źle sformułowane hasło.

en: Password restriction.
pl: Ograniczenia hasła.

en: Logon failure.
pl: Nieudane zalogowanie.

en: Account restriction.
pl: Ograniczenia konta.

en: Invalid logon hours.
pl: Niepoprawne godziny zalogowania.

en: Invalid workstation.
pl: Niepoprawna stacja robocza.

en: Password expired.
pl: Hasło wygasło.

en: Account disabled.
pl: Konto wyłączone.

en: No security ID mapped.
pl: Nie zmapowano identyfikatora zabezpieczeń.

en: Too many LUIDs requested.
pl: Zażądano zbyt dużo LUID'ów.

en: LUIDs exhausted.
pl: LUID'y wyczerpane.

en: Invalid sub authority.
pl: Niepoprawny sub autorytet.

en: Invalid ACL.
pl: Niepoprawny ACL.

en: Invalid SID.
pl: Niepoprawny SID.

en: Invalid security descriptor.
pl: Niepoprawny deskryptor bezpieczeństwa.

en: Bad inherited ACL.
pl: Źle odziedziczone ACL.

en: Server disabled.
pl: Serwer wyłączony.

en: Server not disabled.
pl: Serwer nie wyłączony.

en: Invalid ID authority.
pl: Niepoprawny identyfikator autorytetu.

en: Allotted space exceeded.
pl: Przydzielone miejsce przekroczone.

en: Invalid group attributes.
pl: Niepoprawne atrybuty grupy.

en: Bad impersonation level.
pl: Zły poziom bezosobowości.

en: Can't open anonymous security token.
pl: Nie można otworzyć anonimowego tokena bezpieczeństwa.

en: Bad validation class.
pl: Zła klasa walidacji.

en: Bad token type.
pl: Zły rodzaj tokena.

en: No security on object.
pl: Brak zabezpieczeń na obiekcie.

en: Can't access domain information.
pl: Nie ma dostępu do informacji domeny.

en: Invalid server state.
pl: Niepoprawny stan serwera.

en: Invalid domain state.
pl: Niepoprawny stan domeny.

en: Invalid domain role.
pl: Niepoprawna rola domeny.

en: No such domain.
pl: Nie ma takiej domeny.

en: Domain already exists.
pl: Domena już istnieje.

en: Domain limit exceeded.
pl: Przekroczono limit domen.

en: Internal database corruption.
pl: Wewnętrzna baza danych zepsuta.

en: Internal error.
pl: Błąd wewnętrzny.

en: Generic access types not mapped.
pl: Zwykłe typy dostępu nie są zmapowane.

en: Bad descriptor format.
pl: Zły format deskryptora.

en: Not a logon process.
pl: To nie jest proces zalogowania.

en: Logon session ID exists.
pl: Identyfikator sesji zalogowanej istnieje.

en: Unknown authentication package.
pl: Nieznana paczka poświadczenia.

en: Bad logon session state.
pl: Zły stan zalogowanej sesji.

en: Logon session ID collision.
pl: Kolizja identyfikatorów zalogowania sesji.

en: Invalid logon type.
pl: Niepoprawny typ zalogowania.

en: Cannot impersonate.
pl: Nie można ubezosobowić.

en: Invalid transaction state.
pl: Niepoprawny stan transakcji.

en: Security DB commit failure.
pl: Porażka dokonania bezpieczeństwa w bazie danych.

en: Account is built-in.
pl: Konto jest wbudowane.

en: Group is built-in.
pl: Grupa jest wbudowana.

en: User is built-in.
pl: Użytkownik jest wbudowany.

en: Group is primary for user.
pl: Grupa jest główną dla użytkownika.

en: Token already in use.
pl: Token jest już używany.

en: No such local group.
pl: Nie ma takiej grupy lokalnej.

en: User not in local group.
pl: Użytkownik nie jest w grupie lokalnej.

en: User already in local group.
pl: Użytkownik już jest w grupie lokalnej.

en: Local group already exists.
pl: Lokalna grupa już istnieje.

en: Logon type not granted.
pl: Logowanie nie przyznane.

en: Too many secrets.
pl: Zbyt dużo danych poufnych.

en: Secret too long.
pl: Secret zbyt długi.

en: Internal security DB error.
pl: Wewnętrzny błąd bezpieczeństwa bazy danych.

en: Too many context IDs.
pl: Zbyt dużo identyfikatorów kontekstów.

en: Cross-encrypted NT password required.
pl: Wymagane hasło Cross-encrypted NT.

en: No such member.
pl: Nie ma takiego członka.

en: Invalid member.
pl: Niepoprawny członek.

en: Too many SIDs.
pl: Zbyt dużo SID'ów.

en: Cross-encrypted LM password required.
pl: Wymagane hasło Cross-encrypted LM.

en: No inheritable components.
pl: Brak dziedzicznych składników.

en: File or directory corrupt.
pl: Plik lub katalog zepsuty.

en: Disk is corrupt.
pl: Dysk jest zepsuty.

en: No user session key.
pl: Brak klucza sesji użytkownika.

en: License quota exceeded.
pl: Przydział licencji przekroczony.

en: Wrong target name.
pl: Zła nazwa miejsca docelowego.

en: Mutual authentication failed.
pl: Nieudane wzajemne uwierzytelnianie.

en: Time skew between client and server.
pl: Przekrzywienie czasu pomiędzy klientem a serwerem.

en: Invalid window handle.
pl: Niepoprawny uchwyt okna.

en: Invalid menu handle.
pl: Niepoprawny uchwyt menu.

en: Invalid cursor handle.
pl: Niepoprawny uchwyt kursora.

en: Invalid accelerator table handle.
pl: Niepoprawny uchwyt akceleratora tabeli.

en: Invalid hook handle.
pl: Niepoprawny uchwyt zaczepu.

en: Invalid DWP handle.
pl: Niepoprawny uchwyt DWP.

en: Can't create top-level child window.
pl: Nie można stworzyć okna potomnego top-level.

en: Can't find window class.
pl: Nie można znaleźć klasy okna.

en: Window owned by another thread.
pl: Okno nabyte w posiadanie przez inny wątek.

en: Hotkey already registered.
pl: Klawisz skrótu już jest zarejestrowany.

en: Class already exists.
pl: Klasa już istnieje.

en: Class does not exist.
pl: Klasa nie istnieje.

en: Class has open windows.
pl: Klasa ma otwarte okna.

en: Invalid index.
pl: Niepoprawny index.

en: Invalid icon handle.
pl: Niepoprawny uchwyt ikony.

en: Private dialog index.
pl: Index prywatnego dialogu.

en: List box ID not found.
pl: Nie znaleziono identyfikatora listbox'a.

en: No wildcard characters.
pl: Brak znaków wildcard.

en: Clipboard not open.
pl: Schowek nie otwarty.

en: Hotkey not registered.
pl: Klawisz skrótu niezarejestrowany.

en: Not a dialog window.
pl: To nie jest okno dialogu.

en: Control ID not found.
pl: Nie znaleziono identyfikatora control'a.

en: Invalid combo box message.
pl: Niepoprawna wiadomość combo box'a.

en: Not a combo box window.
pl: To nie jest okno combo box.

en: Invalid edit height.
pl: Nieprawidłowa wysokość edycji.

en: DC not found.
pl: Nie znaleziono DC.

en: Invalid hook filter.
pl: Niepoprawny filtr zaczepu.

en: Invalid filter procedure.
pl: Niepoprawna procedura filtrowania.

en: Hook procedure needs module handle.
pl: Procedura zaczepu potrzebuje uchwytu modułu.

en: Global-only hook procedure.
pl: Procedura zaczepu tylko-globalna.

en: Journal hook already set.
pl: Zaczep dziennika już jest ustawiony.

en: Hook procedure not installed.
pl: Procedura zaczepu niezainstalowana.

en: Invalid list box message.
pl: Niepoprawna wiadomość listbox'a.

en: Invalid LB_SETCOUNT sent.
pl: Wysłano niepoprawny LB_SETCOUNT.

en: No tab stops on this list box.
pl: Brak punktów tabulacyjnych w tym listbox'ie.

en: Can't destroy object owned by another thread.
pl: Nie można zniszczyć obiektu należącego do innego wątku.

en: Child window menus not allowed.
pl: Menu okna potomnego nie dozwolone.

en: Window has no system menu.
pl: Okno nie ma menu systemowego.

en: Invalid message box style.
pl: Niepoprawny styl messagebox'a.

en: Invalid SPI parameter.
pl: Niepoprawny parametr SPI.

en: Screen already locked.
pl: Ekran jest już zablokowany.

en: Window handles have different parents.
pl: Uchwyty okna mają różne nadrzędne okna.

en: Not a child window.
pl: To nie jest okno potomne.

en: Invalid GW command.
pl: Niepoprawne polecenie GW.

en: Invalid thread ID.
pl: Niepoprawny identyfikator wątku.

en: Not an MDI child window.
pl: To nie jest okno potomne MDI.

en: Popup menu already active.
pl: Menu popup już jest aktywne.

en: No scrollbars.
pl: Brak pasków przewijania.

en: Invalid scrollbar range.
pl: Niepoprawny zakres paska przewijania.

en: Invalid ShowWin command.
pl: Niepoprawne polecenie ShowWin.

en: No system resources.
pl: Brak zasobów systemowych.

en: No non-paged system resources.
pl: Brak niestronicowanych zasobów systemowych.

en: No paged system resources.
pl: Brak stronicowanych zasobów systemowych.

en: No working set quota.
pl: Brak przydziału zestawu roboczego.

en: No page file quota.
pl: Brak przydziału pliku stronicowania.

en: Exceeded commitment limit.
pl: Przekroczono ograniczenie dokonań.

en: Menu item not found.
pl: Nie znaleziono elementu menu.

en: Invalid keyboard handle.
pl: Niepoprawny uchwyt klawiatury.

en: Hook type not allowed.
pl: Rodzaj zaczepu niedozwolony.

en: Interactive window station required.
pl: Wymagana interaktywna stacja okna.

en: Timeout.
pl: Limit czasu.

en: Invalid monitor handle.
pl: Niepoprawny uchwyt monitora.

en: Event log file corrupt.
pl: Uszkodzony plik dziennika zdarzeń.

en: Event log can't start.
pl: Dziennik zdarzeń nie może wystartować.

en: Event log file full.
pl: Dziennik zdarzeń pełen.

en: Event log file changed.
pl: Plik dziennika zdarzeń zmieniony.

en: Installer service failed.
pl: Usługa instalatora zakończyła niepowodzeniem.

en: Installation aborted by user.
pl: Instalacja przerwana przez użytkownika.

en: Installation failure.
pl: Niepowodzenie instalacji.

en: Installation suspended.
pl: Instalacja wstrzymana.

en: Unknown product.
pl: Nieznany produkt.

en: Unknown feature.
pl: Nieznana funkcja.

en: Unknown component.
pl: Nieznany składnik.

en: Unknown property.
pl: Nieznana właściwość.

en: Invalid handle state.
pl: Niepoprawny stan uchwytu.

en: Bad configuration.
pl: Złe ustawienia.

en: Index is missing.
pl: Brakuje wskaźnika.

en: Installation source is missing.
pl: Brakuje źródła instalacyjnego.

en: Wrong installation package version.
pl: Zła wersja paczki instalacyjnej.

en: Product uninstalled.
pl: Produkt odinstalowany.

en: Invalid query syntax.
pl: Niepoprawne składnia kwerendy.

en: Invalid field.
pl: Niepoprawne pole.

en: Device removed.
pl: Urządzenie usunięte.

en: Installation already running.
pl: Instalacja już jest uruchomiona.

en: Installation package failed to open.
pl: Niepowodzenie przy otwieraniu paczki instalacyjnej.

en: Installation package is invalid.
pl: Paczka instalacyjna jest niepoprawna.

en: Installer user interface failed.
pl: Niepowodzenie interfejsu użytkownika instalatora.

en: Failed to open installation log file.
pl: Niepowodzenie przy otwarciu pliku dziennika instalacyjnego.

en: Installation language not supported.
pl: Język instalacji niewspierany.

en: Installation transform failed to apply.
pl: Nieudane zastosowanie transformacji instalacji.

en: Installation package rejected.
pl: Paczka instalacyjna odrzucona.

en: Function could not be called.
pl: Funkcja nie mogła być wywołana.

en: Function failed.
pl: Funkcja zakończyła niepowodzeniem.

en: Invalid table.
pl: Niepoprawna tabela.

en: Data type mismatch.
pl: Niezgodność rodzaju danych.

en: Unsupported type.
pl: Niewspierany rodzaj.

en: Creation failed.
pl: Utworzenie zakończone niepowodzeniem.

en: Temporary directory not writable.
pl: Katalog tymczasowy jest nie do zapisu.

en: Installation platform not supported.
pl: Platforma instalacyjna niewspierana.

en: Installer not used.
pl: Instalator nie użyty.

en: Failed to open the patch package.
pl: Nieudane otwarcie paczki łatającej.

en: Invalid patch package.
pl: Niepoprawna paczka łatająca.

en: Unsupported patch package.
pl: Niewspierana paczka łatająca.

en: Another version is installed.
pl: Inna wersja jest już zainstalowana.

en: Invalid command line.
pl: Nieprawidłowy wiersz poleceń.

en: Remote installation not allowed.
pl: Zdalna instalacja niedozwolona.

en: Reboot initiated after successful install.
pl: Ponowne uruchomienie rozpoczęte po udanej instalacji.

en: Invalid string binding.
pl: Nieprawidłowe przypisywanie ciągu znaków.

en: Wrong kind of binding.
pl: Nieprawidłowy rodzaj przypisywania.

en: Invalid binding.
pl: Nieprawidłowe przypisanie.

en: RPC protocol sequence not supported.
pl: Sekwencja protokołu RPC niewspierana.

en: Invalid RPC protocol sequence.
pl: Niepoprawna sekwencja protokołu RPC.

en: Invalid string UUID.
pl: Niepoprawny łańcuch tekstowy UUID.

en: Invalid endpoint format.
pl: Niepoprawny format punktu końcowego.

en: Invalid network address.
pl: Niepoprawny adres sieci.

en: No endpoint found.
pl: Nie znaleziono punktu końcowego.

en: Invalid timeout value.
pl: Niepoprawna wartość czasu wygaśnięcia.

en: Object UUID not found.
pl: Nie znaleziono UUID obiektu.

en: UUID already registered.
pl: UUID już jest zarejestrowane.

en: UUID type already registered.
pl: Typ UUID już jest zarejestrowany.

en: Server already listening.
pl: Serwer już nasłuchuje.

en: No protocol sequences registered.
pl: Brak zarejestrowanych sekwencji protokołu.

en: RPC server not listening.
pl: Serwer RPC nie nasłuchuje.

en: Unknown manager type.
pl: Nieznany rodzaj programu zarządzającego.

en: Unknown interface.
pl: Nieznany interfejs.

en: No bindings.
pl: Brak przypisań.

en: No protocol sequences.
pl: Brak sekwencji protokołu.

en: Can't create endpoint.
pl: Nie można stworzyć punktu końcowego.

en: Out of resources.
pl: Wyczerpano zasoby.

en: RPC server unavailable.
pl: Serwer RPC niedostępny.

en: RPC server too busy.
pl: Serwer RPC zbyt zajęty.

en: Invalid network options.
pl: Niepoprawne ustawienia sieci.

en: No RPC call active.
pl: Brak aktywnych wywołań RPC.

en: RPC call failed.
pl: Wywołanie RPC nieudane.

en: RPC call failed and didn't execute.
pl: Wywołanie RPC nieudane i nie wykonane.

en: RPC protocol error.
pl: Błąd protokołu RPC.

en: Unsupported transfer syntax.
pl: Niewspierana składnia transferu.

en: Invalid tag.
pl: Niepoprawny tag.

en: Invalid array bounds.
pl: Niepoprawne granice macierzy.

en: No entry name.
pl: Brak nazwy entry.

en: Invalid name syntax.
pl: Niepoprawna nazwa składni.

en: Unsupported name syntax.
pl: Niewspierana nazwa składni.

en: No network address.
pl: Brak adresu sieciowego.

en: Duplicate endpoint.
pl: Powielony punkt końcowy.

en: Unknown authentication type.
pl: Nieznany typ poświadczenia.

en: Maximum calls too low.
pl: Maksymalna liczba wywołań zbyt mała.

en: String too long.
pl: Łańcuch znaków zbyt długi.

en: Protocol sequence not found.
pl: Nie znaleziono sekwencji protokołu.

en: Procedure number out of range.
pl: Numer procedury poza zakresem.

en: Binding has no authentication data.
pl: Bindowanie nie ma danych poświadczających.

en: Unknown authentication service.
pl: Nieznana usługa poświadczenia.

en: Unknown authentication level.
pl: Nieznany poziom poświadczenia.

en: Invalid authentication identity.
pl: Niepoprawna tożsamość poświadczająca.

en: Unknown authorization service.
pl: Nieznana usługa uwierzytelnienia.

en: Invalid entry.
pl: Niepoprawny entry.

en: Can't perform operation.
pl: Nie można wykonać operacji.

en: Endpoints not registered.
pl: Punkty końcowe niezarejestrowane.

en: Nothing to export.
pl: Nic do wyeksportowania.

en: Incomplete name.
pl: Niekompletna nazwa.

en: Invalid version option.
pl: Niepoprawne ustawienie wersji.

en: No more members.
pl: Nie ma więcej członków.

en: Not all objects unexported.
pl: Nie wszystkie obiekty niewyeksportowane.

en: Interface not found.
pl: Nie znaleziono interfejsu.

en: Entry already exists.
pl: Wpis już istnieje.

en: Entry not found.
pl: Nie znaleziono wpisu.

en: Name service unavailable.
pl: Nazwa usługi niedostępna.

en: Invalid network address family.
pl: Niepoprawna rodzina adresów sieci.

en: Operation not supported.
pl: Operacja niewspierana.

en: No security context available.
pl: Brak dostępnego kontekstu zabezpieczeń.

en: RPCInternal error.
pl: Wewnętrzny błąd RPC.

en: RPC divide-by-zero.
pl: RPC dziel-przez-zero.

en: Address error.
pl: Błąd adresu.

en: Floating-point divide-by-zero.
pl: Zmiennoprzecinkowa dziel-przez-zero.

en: Floating-point underflow.
pl: Zmiennoprzecinkowe przepełnienie dolne.

en: Floating-point overflow.
pl: Zmiennoprzecinkowe przepełnienie górne.

en: No more entries.
pl: Nie ma więcej wpisów.

en: Character translation table open failed.
pl: Otwarcie tablicy tłumaczenia znaków nieudane.

en: Character translation table file too small.
pl: Plik tablicy tłumaczenia znaków zbyt mały.

en: Null context handle.
pl: Uchwyt kontekstu Null.

en: Context handle damaged.
pl: Uchwyt kontekstu uszkodzony.

en: Binding handle mismatch.
pl: Niedopasowanie obsługi przypisania.

en: Cannot get call handle.
pl: Nie można pobrać uchwytu wywołania.

en: Null reference pointer.
pl: Wskaźnik Null.

en: Enumeration value out of range.
pl: Wartość rodzaju wyliczeniowego poza zakresem.

en: Byte count too small.
pl: Liczba bajtów zbyt mała.

en: Bad stub data.
pl: Złe dane zalążka.

en: Invalid user buffer.
pl: Niepoprawny bufor użytkownika.

en: Unrecognized media.
pl: Nierozpoznany nośnik.

en: No trust secret.
pl: Brak sekretu zaufania.

en: No trust SAM account.
pl: Niezaufane konto SAM.

en: Trusted domain failure.
pl: Niepowodzenie zaufanej domeny.

en: Trusted relationship failure.
pl: Niepowodzenie zaufanych stosunków.

en: Trust logon failure.
pl: Niepowodzenie zaufanego zalogowania.

en: RPC call already in progress.
pl: Wywołanie RPC już postępuje.

en: NETLOGON is not started.
pl: NETLOGON nie wystartował.

en: Account expired.
pl: Konto wygasło.

en: Redirector has open handles.
pl: Przekierowywanie ma otwarte uchwyty.

en: Printer driver already installed.
pl: Sterownik drukarki już jest zainstalowany.

en: Unknown port.
pl: Nieznany port.

en: Unknown printer driver.
pl: Nieznany sterownik drukarki.

en: Unknown print processor.
pl: Nieznany procesor druku.

en: Invalid separator file.
pl: Niepoprawna separator pliku.

en: Invalid priority.
pl: Niepoprawna priorytet.

en: Invalid printer name.
pl: Nieprawidłowa nazwa drukarki.

en: Printer already exists.
pl: Drukarka już istnieje.

en: Invalid printer command.
pl: Nieprawidłowe polecenie drukarki.

en: Invalid data type.
pl: Nieprawidłowy rodzaj danych.

en: Invalid environment.
pl: Nieprawidłowe środowisko.

en: No more bindings.
pl: Nie ma więcej bindingów.

en: Can't log on with inter-domain trust account.
pl: Nie można zalogować z kontem zaufanym interdomain.

en: Can't log on with workstation trust account.
pl: Nie można zalogować z kontem zaufanym stacji roboczej.

en: Can't log on with server trust account.
pl: Nie można zalogować z kontem zaufanym serwera.

en: Domain trust information inconsistent.
pl: Niespójne informacje zaufania domenie.

en: Server has open handles.
pl: Serwer ma otwarte uchwyty.

en: Resource data not found.
pl: Nie znaleziono danych zasobów.

en: Resource type not found.
pl: Nie znaleziono rodzaju zasobów.

en: Resource name not found.
pl: Nie znaleziono nazwy zasobów.

en: Resource language not found.
pl: Nie znaleziono języka zasobów.

en: Not enough quota.
pl: Niewystarczający przydział.

en: No interfaces.
pl: Brak interfejsów.

en: RPC call canceled.
pl: Wywołanie RPC anulowane.

en: Binding incomplete.
pl: Binding niekompletny.

en: RPC comm failure.
pl: Niepowodzenie RPC comm.

en: Unsupported authorization level.
pl: Niewspierany poziom autoryzacji.

en: No principal name registered.
pl: Brak zarejestrowanej nazwy głównej.

en: Not an RPC error.
pl: Błąd nie-RPC.

en: UUID is local only.
pl: UUID jest tylko lokalny.

en: Security package error.
pl: Błąd pakietu zabezpieczeń.

en: Thread not canceled.
pl: Wątek nie anulowany.

en: Invalid handle operation.
pl: Nieprawidłowe działanie na uchwycie.

en: Wrong serializing package version.
pl: Zła wersja paczki serializującej.

en: Wrong stub version.
pl: Nieprawidłowa wersja stub.

en: Invalid pipe object.
pl: Nieprawidłowy obiekt symbolu potoku.

en: Wrong pipe order.
pl: Nieprawidłowa kolejność symbolu potoku.

en: Wrong pipe version.
pl: Nieprawidłowa wersja symbolu potoku.

en: Group member not found.
pl: Nie znaleziono członka grupy.

en: Can't create endpoint mapper DB.
pl: Nie można utworzyć bazy danych mapowania punktu końcowego.

en: Invalid object.
pl: Nieprawidłowy obiekt.

en: Invalid time.
pl: Nieprawidłowy czas.

en: Invalid form name.
pl: Nieprawidłowa nazwa formularza.

en: Invalid form size.
pl: Nieprawidłowy rozmiar formularza.

en: Already awaiting printer handle.
pl: Właśnie oczekuje uchwytu drukarki.

en: Printer deleted.
pl: Drukarka usunięta.

en: Invalid printer state.
pl: Nieprawidłowy stan drukarki.

en: User must change password.
pl: Użytkownik musi zmienić hasło.

en: Domain controller not found.
pl: Nie znaleziono kontrolera domeny.

en: Account locked out.
pl: Konto zamknięte.

en: Invalid pixel format.
pl: Nieprawidłowy format piksela.

en: Invalid driver.
pl: Nieprawidłowy sterownik.

en: Invalid object resolver set.
pl: Ustawiono niepoprawny przelicznik obiektu.

en: Incomplete RPC send.
pl: Wysłano niekompletne RPC.

en: Invalid asynchronous RPC handle.
pl: Nieprawidłowy asynchroniczny uchwyt RPC.

en: Invalid asynchronous RPC call.
pl: Nieprawidłowe asynchroniczne wywołanie RPC.

en: RPC pipe closed.
pl: Symbol potoku RPC zamknięty.

en: Discipline error on RPC pipe.
pl: Błąd dyscypliny na symbolu potoku RPC.

en: No data on RPC pipe.
pl: Brak danych na symbolu potoku RPC.

en: No site name available.
pl: Nazwa sieci niedostępna.

en: The file cannot be accessed.
pl: Nie można uzyskać dostępu do pliku.

en: The filename cannot be resolved.
pl: Nie można rozbić nazwy pliku.

en: RPC entry type mismatch.
pl: Rodzaj wpisu RPC niezgodny.

en: Not all objects could be exported.
pl: Nie można było wyeksportować wszystkich obiektów.

en: The interface could not be exported.
pl: Nie można było wyeksportować interfejsu.

en: The profile could not be added.
pl: Nie można było dodać profilu.

en: The profile element could not be added.
pl: Nie można było dodać elementu profilu.

en: The profile element could not be removed.
pl: Nie można było usunąć elementu profilu.

en: The group element could not be added.
pl: Nie można było dodać elementu grupy.

en: The group element could not be removed.
pl: Nie można było usunąć elementu grupy.

en: The username could not be found.
pl: Nie można było znaleźć użytkownika.

en: This network connection does not exist.
pl: Połączenie sieciowe nie istnieje.

en: Call interrupted.
pl: Wywołanie przerwane.

en: Invalid file handle.
pl: Nieprawidłowy uchwyt pliku.

en: Invalid pointer address.
pl: Niepoprawny adres wskaźnika.

en: Invalid argument.
pl: Niepoprawny argument.

en: Connection reset by peer.
pl: Połączenie wyzerowane przez uczestnika.

en: Host not found.
pl: Nie znaleziono hosta.

en: Nonauthoritative host not found.
pl: Nie znaleziono nieautorytatywnego hosta.

en: Nonrecoverable error.
pl: Wystąpił nienaprawialny błąd.

en: Name valid, no data record.
pl: Nazwa prawidłowa, brak rekordu danych.

en: Not implemented.
pl: Niezaimplementowane.

en: Call failed.
pl: Nie udało się wywołać.

en: No Signature found in file.
pl: Nie znaleziono podpisu w pliku.

en: Invalid call.
pl: Nieprawidłowe wywołanie.

en: Resource is not currently available.
pl: Zasób jest obecnie niedostępny.

en: Normal
pl: Normalne

en: Letter
pl: List

en: Letter Small
pl: List mały

en: Ledger
pl: Księga rachunkowa

en: Legal
pl: Urzędowy

en: Statement
pl: Wyciąg

en: Executive
pl: Biurowy

en: A4 Small
pl: A4 mały

en: Note
pl: Uwaga

en: Envelope #9
pl: Koperta #9

en: Envelope #10
pl: Koperta #10

en: Envelope #11
pl: Koperta #11

en: Envelope #12
pl: Koperta #12

en: Envelope #14
pl: Koperta #14

en: C size sheet
pl: Arkusz rozmiar C

en: D size sheet
pl: Arkusz rozmiar D

en: E size sheet
pl: Arkusz rozmiar E

en: Envelope DL
pl: Koperta DL

en: Envelope C5
pl: Koperta C5

en: Envelope C3
pl: Koperta C3

en: Envelope C4
pl: Koperta C4

en: Envelope C6
pl: Koperta C6

en: Envelope C65
pl: Koperta C65

en: Envelope B4
pl: Koperta B4

en: Envelope B5
pl: Koperta B5

en: Envelope B6
pl: Koperta B6

en: Envelope
pl: Koperta

en: Envelope Monarch
pl: Koperta monarsza

en: 6 3/4 Envelope
pl: Koperta 6 3/4

en: US Std Fanfold
pl: USA standard wachlarz

en: German Std Fanfold
pl: Niemiecki standardowy wachlarz

en: German Legal Fanfold
pl: Niemiecki urzędowy wachlarz

en: Japanese Postcard
pl: Japońska pocztówka

en: Envelope Invite
pl: Koperta zaproszeniowa

en: Letter Extra
pl: List ekstra

en: Legal Extra
pl: Urzędowy ekstra

en: Tabloid Extra
pl: Tabloid ekstra

en: A4 Extra
pl: A4 ekstra

en: Letter Transverse
pl: List w poprzek

en: A4 Transverse
pl: A4 w poprzek

en: Letter Extra Transverse
pl: Urzędowy ekstra w poprzek

en: Letter Plus
pl: List plus

en: A5 Transverse
pl: A5 w poprzek

en: B5 (JIS) Transverse
pl: B5 (JIS) w poprzek

en: A3 Extra
pl: A3 ekstra

en: A5 Extra
pl: A5 ekstra

en: B5 (ISO) Extra
pl: B5 (ISO) ekstra

en: A3 Transverse
pl: A3 w poprzek

en: A3 Extra Transverse
pl: A3 ekstra w poprzek

en: Japanese Double Postcard
pl: Japońska podwójna pocztówka

en: Japanese Envelope Kaku #2
pl: Japońska koperta Kaku #2

en: Japanese Envelope Kaku #3
pl: Japońska koperta Kaku #3

en: Japanese Envelope Chou #3
pl: Japońska koperta Chou #3

en: Japanese Envelope Chou #4
pl: Japońska koperta Chou #4

en: Letter Rotated
pl: List obrócony

en: A3 Rotated
pl: A3 obrócony

en: A4 Rotated
pl: A4 obrócony

en: A5 Rotated
pl: A5 obrócony

en: B4 (JIS) Rotated
pl: B4 (JIS) obrócony

en: B5 (JIS) Rotated
pl: B5 (JIS) obrócony

en: Japanese Postcard Rotated
pl: Japońska pocztówka obrócona

en: Double Japan Postcard Rotated
pl: Podwójna japońska pocztówka obrócona

en: A6 Rotated
pl: A6 obrócony

en: Japan Envelope Kaku #2 Rotated
pl: Japońska koperta Kaku #2 obrócona

en: Japan Envelope Kaku #3 Rotated
pl: Japońska koperta Kaku #3 obrócona

en: Japan Envelope Chou #3 Rotated
pl: Japońska koperta Chou # obrócona

en: Japan Envelope Chou #4 Rotated
pl: Japońska koperta Chou #4 obrócona

en: B6 (JIS) Rotated
pl: B6 (JIS) obrócony

en: Japan Envelope You #4
pl: Japońska koperta You #4

en: Japan Envelope You #4 Rotated
pl: Japońska koperta You #4 obrócona

en: PRC 32K(Big)
pl: PRC 32K(Duży)

en: PRC Envelope #1
pl: Koperta PRC #1

en: PRC Envelope #2
pl: Koperta PRC #2

en: PRC Envelope #3
pl: Koperta PRC #3

en: PRC Envelope #4
pl: Koperta PRC #4

en: PRC Envelope #5
pl: Koperta PRC #5

en: PRC Envelope #6
pl: Koperta PRC #6

en: PRC Envelope #7
pl: Koperta PRC #7

en: PRC Envelope #8
pl: Koperta PRC #8

en: PRC Envelope #9
pl: Koperta PRC #9

en: PRC Envelope #10
pl: Koperta PRC #10

en: PRC 16K Rotated
pl: PRC 16K obrócony

en: PRC 32K Rotated
pl: PRC 32K obrócony

en: PRC 32K(Big) Rotated
pl: PRC 32K(Big) Obrócony

en: PRC Envelope #1 Rotated
pl: Koperta PRC #1 obrócona

en: PRC Envelope #2 Rotated
pl: Koperta PRC #2 obrócona

en: PRC Envelope #3 Rotated
pl: Koperta PRC #3 obrócona

en: PRC Envelope #4 Rotated
pl: Koperta PRC #4 obrócona

en: PRC Envelope #5 Rotated
pl: Koperta PRC #5 obrócona

en: PRC Envelope #6 Rotated
pl: Koperta PRC #6 obrócona

en: PRC Envelope #7 Rotated
pl: Koperta PRC #7 obrócona

en: PRC Envelope #8 Rotated
pl: Koperta PRC #8 obrócona

en: PRC Envelope #9 Rotated
pl: Koperta PRC #9 obrócona

en: PRC Envelope #10 Rotated
pl: Koperta PRC #10 obrócona

en: Local Port
pl: Port lokalny

en: Local Monitor
pl: Monitor lokalny

en: Add a Local Port
pl: Dodaj port lokalny

en: &Enter the port name to add:
pl: &Nazwa nowego portu:

en: Configure LPT Port
pl: Ustawienia portu LPT

en: Timeout (seconds)
pl: Czasy oczekiwania (sekundy)

en: &Transmission Retry:
pl: Ponowienie &transmisji:

en: '%s' is not a valid port name
pl: '%s' nie jest poprawną nazwą portu

en: Port %s already exists
pl: Port %s już istnieje

en: This port has no options to configure
pl: Ten port nie ma opcji do ustawienia

en: Mail sending failed as you do not have a MAPI mail client installed.
pl: Wysyłanie maila zakończyło się niepowodzeniem, ponieważ nie masz zainstalowanego klienta mailowego MAPI.

en: Send Mail
pl: Wysyłanie maila

en: Begin request has already been made.
pl: Wysłano już żądanie rozpoczęcia.

en: Sink has not been finalized.
pl: Odbiornik nie został zakończony.

en: Clock was stopped
pl: Zegar został zatrzymany

en: Media Foundation platform is not initialized.
pl: Nie przygotowano platformy Media Foundation.

en: Buffer is too small.
pl: Zbyt mały bufor.

en: Invalid request.
pl: Nieprawidłowe żądanie.

en: Invalid stream number.
pl: Nieprawidłowy numer strumienia.

en: Invalid media type.
pl: Nieprawidłowy rodzaj treści.

en: No more input is accepted.
pl: Żadne dane wejściowe nie są już przyjmowane.

en: Object is not initialized.
pl: Nie rozpoczęto obiektu.

en: Representation is not supported.
pl: Przedstawienie nie jest obsługiwane.

en: No more types in the list of suggested media types.
pl: Nie ma już więcej rodzajów w wykazie sugerowanych rodzajów treści.

en: Unsupported service.
pl: Nieobsługiwana usługa.

en: Unexpected error.
pl: Nieoczekiwany błąd.

en: Invalid type.
pl: Nieprawidłowy rodzaj.

en: Invalid file format.
pl: Nieprawidłowy format pliku.

en: Invalid timestamp.
pl: Nieprawidłowy znacznik czasu.

en: Unsupported scheme.
pl: Nieobsługiwany układ.

en: Unsupported bytestream type.
pl: Nieobsługiwany rodzaj strumienia bajtowego.

en: Unsupported time format.
pl: Nieobsługiwany zapis czasu.

en: Timestamp is not set for the sample.
pl: Nie ustawiono znacznika czasu dla próbki.

en: No duration set for the sample.
pl: Nie ustawiono czasu trwania dla próbki.

en: Invalid stream data.
pl: Nieprawidłowy strumień danych.

en: Realtime support is not available.
pl: Obsługa w czasie rzeczywistym jest niedostępna.

en: Unsupported rate.
pl: Nieobsługiwana szybkość.

en: Unsupported thinning.
pl: Nieobsługiwane pocienianie.

en: Reversing is not supported.
pl: Odwracanie jest nieobsługiwane.

en: Unsupported rate transition.
pl: Nieobsługiwane przejście szybkości.

en: Rate change was preempted.
pl: Zmiana szybkości została ustawiona z wyprzedzeniem.

en: Object or value wasn't found.
pl: Nie znaleziono obiektu lub wartości.

en: Value is not available.
pl: Wartość jest niedostępna.

en: Clock is not available.
pl: Zegar nie jest dostępny.

en: Multiple subscribers are not supported.
pl: Brak obsługi wielu subskrybentów.

en: The timer was orphaned.
pl: Czasomierz został osierocony.

en: State transition is pending.
pl: Oczekiwanie na przejście stanu.

en: Unsupported state transition.
pl: Nieobsługiwane przejście stanu.

en: Unrecoverable error occurred.
pl: Wystąpił błąd bez możliwości kontynuacji.

en: Sample has too many buffers.
pl: Próbka ma zbyt dużo buforów.

en: Sample is not writable.
pl: Próbka jest nie do zapisu.

en: Key is invalid.
pl: Nieprawidłowy klucz.

en: Bad startup version.
pl: Zła wersja początkowa.

en: Unsupported caption.
pl: Nieobsługiwany podpis.

en: Invalid position.
pl: Nieprawidłowe położenie.

en: Attribute is not found.
pl: Nie znaleziono atrybutu.

en: Property type is not allowed.
pl: Rodzaj własności jest niedozwolony.

en: Property type is not supported.
pl: Rodzaj własności jest nieobsługiwany.

en: Property is empty.
pl: Własność jest pusta.

en: Property is not empty.
pl: Własność nie jest pusta.

en: Vector property is not allowed.
pl: Własność wektorowa jest niedozwolona.

en: Vector property is required.
pl: Wymagana jest własność wektora.

en: Operation was cancelled.
pl: Zaniechano działania.

en: Bytestream is not seekable.
pl: Strumień bajtów nie zezwala na przewijanie.

en: Platform is disabled in safe mode.
pl: Platforma jest wyłączona w trybie bezpiecznym.

en: Cannot parse bytestream.
pl: Nie można przetworzyć strumienia bajtów.

en: Mutually exclusive flags passed to source resolver.
pl: Przekazano wzajemnie wykluczające się flagi do rozwiązywacza źródła.

en: Unknown bytestream length.
pl: Nieznana długość strumienia bajtów.

en: Invalid work queue index.
pl: Nieprawidłowy indeks kolejki pracy.

en: No events available.
pl: Brak zdarzeń.

en: Invalid media source state transition.
pl: Nieprawidłowe przejście stanu źródła treści.

en: End of media stream has been reached.
pl: Osiągnięto koniec strumienia treści.

en: Shutdown() was called.
pl: Zaniechano Shutdown().

en: Media stream has no duration set.
pl: Strumień treści nie ma ustawionego czasu trwania.

en: Media format was recognized but is invalid.
pl: Rozpoznano format treści, lecz jest nieprawidłowy.

en: Property wasn't found.
pl: Nie znaleziono własności.

en: Property is read-only.
pl: Własność jest tylko do odczytu.

en: Property is not allowed.
pl: Własność jest niedozwolona.

en: Media source is not started.
pl: Nie rozpoczęto źródła treści.

en: Unsupported media format.
pl: Nieobsługiwany format treści.

en: Media source is in wrong state.
pl: Źródło treści znajduje się w złym stanie.

en: No media streams were selected.
pl: Nie zaznaczono żadnych strumieni treści.

en: Unsupported media source characteristics.
pl: Nieobsługiwane charakterystyki źródła treści.

en: Stream sink was removed.
pl: Usunięto odbiornik strumienia.

en: Stream sinks are out of sync.
pl: Odbiorniki strumieni rozjechały się.

en: Media sink stream sinks set is fixed.
pl: Odbiorniki strumieni odbiorników treści są sztywne.

en: Stream sink already exists.
pl: Odbiornik strumienia już istnieje.

en: Sample allocation was canceled.
pl: Zaniechano przydzielenia próbki.

en: Sample allocator is empty.
pl: Przydzielacz próbek jest pusty.

en: Sink was already stopped.
pl: Odbiornik jest już zatrzymany.

en: Bitrate was unknown for ASF file sink.
pl: Szybkość bitowa była nieznana dla odbiornika pliku ASF.

en: No streams were selected for the sink.
pl: Nie wybrano żadnych strumieni dla odbiornika.

en: Metadata was too long.
pl: Metadane są za długie.

en: No samples were processed by the sink.
pl: Odbiornik nie przetworzył żadnych próbek.

en: Sink was not provided with required headers.
pl: Nie dostarczono wymaganych nagłówków dla odbiornika.

en: Optional node is invalid.
pl: Niewymagany węzeł jest nieprawidłowy.

en: Cannot find decryptor.
pl: Nie można znaleźć programu odszyfrowującego.

en: Codec was not found.
pl: Nie znaleziono kodeka.

en: Cannot connect topology nodes.
pl: Nie można połączyć węzłów topologii.

en: Topology request is not supported.
pl: Żądanie topologii jest nieobsługiwane.

en: Invalid topology time attributes.
pl: Nieprawidłowe atrybuty topologii czasu.

en: Found loops in topology.
pl: Znaleziono pętle w topologi.

en: Presentation descriptor is missing.
pl: Brak opisu prezentacji.

en: Stream descriptor is missing.
pl: Brak opisu strumienia.

en: Stream descriptor is not selected.
pl: Nie został wybrany opis strumienia.

en: Source is missing.
pl: Brakuje źródła.

en: Topology loader does not support sink activates.
pl: Program wczytujący topologię nie obsługuje włączeń odbiornika.

en: Clock has no time source set.
pl: Zegar nie ma ustawionego źródła czasu.

en: Clock state was already set.
pl: Stan zegara był już ustawiony.

en: Clock is not simple
pl: Zegar nie jest prosty

en: Enter Network Password
pl: Wpisz hasło sieci

en: Please enter your username and password:
pl: Proszę wprowadzić nazwę użytkownika i hasło:

en: Proxy
pl: Pośrednik

en: User
pl: Użytkownik

en: Password
pl: Hasło

en: &Save this password (insecure)
pl: &Zapamiętaj to hasło (niebezpieczne)

en: Entire Network
pl: Cała sieć

en: Sound Selection
pl: Wybór dźwięku

en: &Save As...
pl: &Zapisz jako...

en: &Attributes:
pl: &Atrybuty:

en: Hyperlink
pl: Hiperłącze

en: Hyperlink Information
pl: Własności hiperłącza

en: &Type:
pl: &Rodzaj:

en: HTML Document
pl: Dokument HTML

en: Downloading from %s...
pl: Pobieranie od %s...

en: Done
pl: Gotowe

en: The specified installation package could not be opened. Please check the file path and try again.
pl: Nie udało się otworzyć wybranego pakietu instalacyjnego. Sprawdź czy ścieżka jest poprawna i spróbuj ponownie.

en: path %s not found
pl: ścieżka %s nie została odnaleziona

en: insert disk %s
pl: włóż dysk %s

en: Windows Installer %s
    
    Usage:
    msiexec command {required parameter} [optional parameter]
    
    Install a product:
    	/i {package|product_code} [property]
    	/package {package|product_code} [property]
    	/a package [property]
    Repair an installation:
    	/f[p|o|e|d|c|a|u|m|s|v] {package|product_code}
    Uninstall a product:
    	/uninstall {package|product_code} [property]
    	/x {package|product_code} [property]
    Advertise a product:
    	/j[u|m] package [/t transform] [/g languageid]
    Apply a patch:
    	/p patch_package [property]
    	/p patch_package /a package [property]
    Log and user interface modifiers for the above commands:
    	/l[*][i|w|e|a|r|u|c|m|o|p|v|][+|!] log_file
    	/q{|n|b|r|f|n+|b+|b-}
    Register the MSI Service:
    	/y
    Unregister the MSI Service:
    	/z
    Display this help:
    	/help
    	/?
pl: Instalator Windows %s
    
    Użycie:
    polecenie msiexec {wymagany parametr} [opcjonalny parametr]
    
    Zainstaluj produkt:
    	/i {paczka|kodproduktu} [właściwość]
    	/package {paczka|kodproduktu} [właściwość]
    	/a paczka [właściwość]
    Napraw instalację:
    	/f[p|o|e|d|c|a|u|m|s|v] {paczka|kodproduktu}
    Odinstaluj produkt:
    	/uninstall {paczka|kodproduktu} [właściwość]
    	/x {paczka|kodproduktu} [właściwość]
    Ogłoś produkt:
    	/j[u|m] paczka [/t pakiettransformujący] [/g identyfikatorjęzyka]
    Zastosuj łatkę:
    	/p paczkałatki [właściwość]
    	/p paczkałatki /a paczka [właściwość]
    Modyfikatory dziennika i interfejsu użytkownika dla powyższych poleceń:
    	/l[*][i|w|e|a|r|u|c|m|o|p|v|][+|!] plikdziennika
    	/q{|n|b|r|f|n+|b+|b-}
    Zarejestruj usługę MSI:
    	/y
    Wyrejestruj usługę MSI:
    	/z
    Wyświetl tę pomoc:
    	/help
    	/?

en: enter which folder contains %s
pl: wprowadź folder zawierający %s

en: install source for feature missing
pl: brakuje źródła danych dla funkcji

en: network drive for feature missing
pl: brakuje dysku sieciowego dla funkcji

en: feature from:
pl: funkcja z:

en: choose which folder contains %s
pl: wybierz folder zawierający %s

en: New Folder
pl: Nowy Katalog

en: Allocating registry space
pl: Lokowanie przestrzeni w rejestrze

en: Searching for installed applications
pl: Wyszukiwanie zainstalowanych aplikacji

en: Binding executables
pl: Przypisywanie plików wykonywalnych

en: Searching for qualifying products
pl: Wyszukiwanie kwalifikujących się produktów

en: Computing space requirements
pl: Obliczanie wymaganego miejsca

en: Creating folders
pl: Tworzenie katalogów

en: Creating shortcuts
pl: Tworzenie skrótów

en: Deleting services
pl: Usuwanie usług

en: Creating duplicate files
pl: Tworzenie powieleń plików

en: Searching for related applications
pl: Wyszukiwanie powiązanych aplikacji

en: Copying network install files
pl: Kopiowanie plików instalacji sieciowej

en: Copying new files
pl: Kopiowanie nowych plików

en: Installing ODBC components
pl: Wgrywanie składników ODBC

en: Installing new services
pl: Instalowanie nowych usług

en: Installing system catalog
pl: Instalowanie katalogu systemu

en: Validating install
pl: Weryfikowanie instalacji

en: Evaluating launch conditions
pl: Sprawdzanie wymagań uruchomienia

en: Migrating feature states from related applications
pl: Przenoszenie stanów cech z powiązanych aplikacji

en: Moving files
pl: Przenoszenie plików

en: Publishing assembly information
pl: Publikowanie informacji asemblacyjnych

en: Unpublishing assembly information
pl: Cofanie publikacji informacji asemblacyjnych

en: Patching files
pl: Dokonywanie zmian

en: Updating component registration
pl: Aktualizacja rejestracji składników

en: Publishing Qualified Components
pl: Publikowanie kwalifikujących się składników

en: Publishing Product Features
pl: Publikowanie możliwości produktu

en: Publishing product information
pl: Publikowanie informacji o produkcie

en: Registering Class servers
pl: Rejestrowanie serwerów klas

en: Registering COM+ Applications and Components
pl: Rejestrowanie składników i aplikacji COM+

en: Registering extension servers
pl: Rejestrowanie serwerów rozszerzeń

en: Registering fonts
pl: Rejestrowanie czcionek

en: Registering MIME info
pl: Rejestrowanie informacji MINE

en: Registering product
pl: Rejestrowanie produktu

en: Registering program identifiers
pl: Rejestrowanie identyfikatorów programów

en: Registering type libraries
pl: Rejestrowanie bilbiotek rodzaju

en: Registering user
pl: Rejestrowanie użytkownika

en: Removing duplicated files
pl: Usuwanie powielenia plików

en: Updating environment strings
pl: Aktualizacja wierszy środowiska

en: Removing applications
pl: Usuwanie aplikacji

en: Removing files
pl: Usuwanie plików

en: Removing folders
pl: Usuwanie folderów

en: Removing INI files entries
pl: Usuwanie wpisów plików INI

en: Removing ODBC components
pl: Usuwanie składników ODBC

en: Removing system registry values
pl: Usuwanie wartości rejestru systemu

en: Removing shortcuts
pl: Usuwanie skrótóœ

en: Registering modules
pl: Rejestrowanie modułów

en: Unregistering modules
pl: Cofanie rejestracji modułów

en: Initializing ODBC directories
pl: Inicjalizacja katalogów ODBC

en: Starting services
pl: Uruchamianie usług

en: Stopping services
pl: Zatrzymywanie usług

en: Unpublishing Qualified Components
pl: Cofanie publikacji kwalifikujących się składników

en: Unpublishing Product Features
pl: Cofanie publikacji możliwości produktów

en: Unpublishing product information
pl: Cofanie publikacji informacji o produkcie

en: Unregister Class servers
pl: Wyrejestruj serwery klas

en: Unregistering COM+ Applications and Components
pl: Wyrejestrowywanie aplikacji i składników COM+

en: Unregistering extension servers
pl: Cofanie rejestracji serwerów rozszerzeń

en: Unregistering fonts
pl: Cofanie rejestracji czcionek

en: Unregistering MIME info
pl: Cofanie rejestracji informacji MIME

en: Unregistering program identifiers
pl: Wyrejestrowywanie identyfikatorów programów

en: Unregistering type libraries
pl: Cofanie rejestracji bibliotek typów

en: Writing INI files values
pl: Zapisywanie wartości plików INI

en: Writing system registry values
pl: Zapisywanie wartości rejestru systemu

en: Free space: [1]
pl: Wolna przestrzeń: [1]

en: Property: [1], Signature: [2]
pl: Właściwość: [1], Podpis: [2]

en: File: [1]
pl: Plik: [1]

en: Folder: [1]
pl: Katalog: [1]

en: Shortcut: [1]
pl: Skrót: [1]

en: Service: [1]
pl: Usługa: [1]

en: File: [1],  Directory: [9],  Size: [6]
pl: Plik: [1],  Położenie: [9],  Rozmiar: [6]

en: Found application: [1]
pl: Znaleziono aplikację: [1]

en: File: [1], Directory: [9], Size: [6]
pl: Plik: [1], Położenie: [9], Rozmiar: [6]

en: Service: [2]
pl: Usługa: [2]

en: File: [1],  Dependencies: [2]
pl: Plik: [1],  Zależności: [2]

en: Application: [1]
pl: Aplikacja: [1]

en: Application Context:[1], Assembly Name:[2]
pl: Kontekst aplikacji:[1], Nazwa złożenia:[2]

en: File: [1],  Directory: [2],  Size: [3]
pl: Plik: [1],  Położenie: [2],  Rozmiar: [3]

en: Component ID: [1], Qualifier: [2]
pl: ID składnika: [1], Wartościujący: [2]

en: Feature: [1]
pl: Funkcja: [1]

en: Class Id: [1]
pl: ID klasy: [1]

en: AppId: [1]{{, AppType: [2], Users: [3], RSN: [4]}}
pl: AppId: [1]{{, AppType: [2], Użytkownicy: [3], RSN: [4]}}

en: Extension: [1]
pl: Rozszerzenie: [1]

en: Font: [1]
pl: Czcionka: [1]

en: MIME Content Type: [1], Extension: [2]
pl: Rodzaj zawartości MIME: [1], Rozszerzenie: [2]

en: File: [1], Directory: [9]
pl: Plik: [1], Położenie: [9]

en: Name: [1], Value: [2], Action [3]
pl: Nazwa: [1], Wartość: [2], Działanie [3]

en: Application: [1], Command line: [2]
pl: Aplikacja: [1], Wiersz poleceń: [2]

en: File: [1],  Section: [2],  Key: [3], Value: [4]
pl: Plik: [1],  Sekcja: [2],  Klucz: [3], Wartość: [4]

en: Key: [1], Name: [2]
pl: Klucz: [1], Nazwa: [2]

en: File: [1], Folder: [2]
pl: Plik: [1], Katalog: [2]

en: Key: [1], Name: [2], Value: [3]
pl: Klucz: [1], Nazwa: [2], Wartość: [3]

en: {{Fatal error: }}
pl: {{Krytyczny błąd: }}

en: {{Error [1]. }}
pl: {{Błąd [1]. }}

en: Warning [1].
pl: Ostrzeżenie [1].

en: Info [1].
pl: Informacje [1].

en: The installer has encountered an unexpected error installing this package. This may indicate a problem with this package. The error code is [1]. {{The arguments are: [2], [3], [4]}}
pl: Instalator napotkał na nieoczekiwany błąd podczas instalacji tego pakietu. Może to oznaczać problem z pakietem. Kod błędu to [1]. {{Argumenty to: [2], [3], [4]}}

en: {{Disk full: }}
pl: {{Pełny dysk: }}

en: Action [Time]: [1]. [2]
pl: Działanie [Time]: [1]. [2]

en: Message type: [1], Argument: [2]{, [3]}
pl: Rodzaj wiadomości: [1], Argument: [2]{, [3]}

en: === Logging started: [Date]  [Time] ===
pl: === Rozpoczęcie zbierania logów: [Date]  [Time] ===

en: Action start [Time]: [1].
pl: Rozpoczęcie działania [Time]: [1].

en: Action ended [Time]: [1]. Return value [2].
pl: Zakończono działanie [Time]: [1]. Zwrócona wartość [2].

en: Please insert the disk: [2]
pl: Włóż dysk: [2]

en: Source file not found{{(cabinet)}}: [2]. Verify that the file exists and that you can access it.
pl: Nie znaleziono pliku źródłowego{{(cabinet)}}: [2]. Upewnij się, że plik istnieje i masz do niego dostęp.

en: Wine MS-RLE video codec
pl: Kodek wideo Wine MS-RLE

en: Wine MS-RLE video codec
    Copyright 2002 by Michael Guennewig
pl: Koder-dekoder Wine MS-RLE
    Copyright 2002 - Michael Günnewig

en: Video Compression
pl: Kompresja wideo

en: &Compressor:
pl: Typ &kompresji:

en: Con&figure...
pl: U&stawienia...

en: &About
pl: &Informacje

en: Compression &Quality:
pl: &Jakość kompresji:

en: &Key Frame Every
pl: &Ramka kluczowa co

en: &Data Rate
pl: &Strumień

en: Full Frames (Uncompressed)
pl: Pełne klatki (bez kompresji)

en: Wine Video 1 video codec
pl: Kodek Wine Video 1

en: unknown object
pl: nieznany obiekt

en: title bar
pl: pasek tytułu

en: menu bar
pl: pasek menu

en: scroll bar
pl: pasek przewijania

en: grip
pl: uchwyt

en: sound
pl: dźwięk

en: cursor
pl: kursor

en: caret
pl: daszek

en: alert
pl: ostrzeżenie

en: window
pl: okno

en: client
pl: klient

en: popup menu
pl: menu podręczne

en: menu item
pl: element menu

en: tool tip
pl: podpowiedź

en: application
pl: aplikacja

en: document
pl: dokument

en: pane
pl: okienko

en: chart
pl: wykres

en: dialog
pl: okno dialogowe

en: border
pl: obramowanie

en: grouping
pl: grupowanie

en: tool bar
pl: pasek narzędzi

en: status bar
pl: pasek stanu

en: table
pl: tabela

en: column header
pl: nagłówek kolumny

en: row header
pl: nagłówek wiersza

en: column
pl: kolumna

en: row
pl: wiersz

en: cell
pl: komórka

en: link
pl: dowiązanie

en: help balloon
pl: dymek pomocy

en: character
pl: znak

en: list
pl: lista

en: list item
pl: element listy

en: outline
pl: zarys

en: outline item
pl: element zarysu

en: page tab
pl: karta strony

en: property page
pl: strona właściwości

en: indicator
pl: wskaźnik

en: graphic
pl: grafika

en: static text
pl: tekst statyczny

en: text
pl: tekst

en: push button
pl: przycisk

en: check button
pl: przycisk zaznaczany

en: radio button
pl: przycisk radiowy

en: combo box
pl: pole kombi

en: drop down
pl: lista rozwijana

en: progress bar
pl: pasek postępu

en: dial
pl: wybieranie

en: hot key field
pl: pole klawisza skrótu

en: slider
pl: suwak

en: spin box
pl: pole pokrętła

en: animation
pl: animacja

en: equation
pl: równanie

en: drop down button
pl: przycisk listy rozwijanej

en: menu button
pl: przycisk menu

en: grid drop down button
pl: przycisk siatki rozwijanej

en: white space
pl: światło

en: page tab list
pl: lista kart stron

en: clock
pl: zegar

en: split button
pl: przycisk podziału

en: IP address
pl: adres IP

en: outline button
pl: przycisk zarysu

[ctx: object state]
en: normal
pl: normalny

[ctx: object state]
en: unavailable
pl: niedostępny

[ctx: object state]
en: selected
pl: zaznaczony

[ctx: object state]
en: focused
pl: uaktywniony

[ctx: object state]
en: pressed
pl: naciśnięty

[ctx: object state]
en: checked
pl: sprawdzony

[ctx: object state]
en: mixed
pl: mieszany

[ctx: object state]
en: read only
pl: tylko-do-odczytu

[ctx: object state]
en: hot tracked
pl: śledzony-na-gorąco

[ctx: object state]
en: default
pl: domyślny

[ctx: object state]
en: expanded
pl: rozwinięty

[ctx: object state]
en: collapsed
pl: zwinięty

[ctx: object state]
en: busy
pl: zajęty

[ctx: object state]
en: floating
pl: pływający

[ctx: object state]
en: marqueed
pl: oznaczony

[ctx: object state]
en: animated
pl: animowany

[ctx: object state]
en: invisible
pl: niewidoczny

[ctx: object state]
en: offscreen
pl: poza-ekranem

[ctx: object state]
en: sizeable
pl: do-skalowania

[ctx: object state]
en: moveable
pl: do-przesunięcia

[ctx: object state]
en: self voicing
pl: samo-mówiący

[ctx: object state]
en: focusable
pl: do-uaktywnienia

[ctx: object state]
en: selectable
pl: do-zaznaczenia

[ctx: object state]
en: linked
pl: dowiązany

[ctx: object state]
en: traversed
pl: przestawiony

[ctx: object state]
en: multi selectable
pl: do-wielokrotnego-zaznaczenia

[ctx: object state]
en: extended selectable
pl: do-zaznaczania-z-rozwijaniem

[ctx: object state]
en: alert low
pl: niskiej-czujności

[ctx: object state]
en: alert medium
pl: średniej-czujności

[ctx: object state]
en: alert high
pl: wysokiej-czujności

[ctx: object state]
en: protected
pl: chroniony

[ctx: object state]
en: has popup
pl: ma-okno-wysuwne

en: True
pl: Prawda

en: False
pl: Fałsz

en: On
pl: Włączone

en: Off
pl: Wyłączone

en: Provider
pl: Dostawca

en: Select the data you want to connect to:
pl: Wybierz dane, do których chcesz się podłączyć:

en: Connection
pl: Połączenie

en: Specify the following to connect to ODBC data:
pl: Aby połączyć się do danych ODBC, określ następujące:

en: 1. Specify the source of data:
pl: 1. Wskaż źródło danych:

en: Use &data source name
pl: Użyj nazwy źródła danych

en: Use c&onnection string
pl: &Użyj ciągu znaków połączenia

en: &Connection string:
pl: &Ciąg znaków połączenia:

en: B&uild...
pl: B&uduj...

en: 2. Enter information to log on to the server
pl: 2. Wpisz dane dostępowe, aby wejść na serwer

en: User &name:
pl: &Nazwa użytkownika:

en: &Blank password
pl: &Puste hasło

en: Allow &saving password
pl: Zezwól na zapisywanie ha&sła

en: 3. Enter the &initial catalog to use:
pl: 3. Wp&isz katalog używany na początku:

en: &Test Connection
pl: &Próba połączenia

en: Advanced
pl: Rozszerzone

en: Network settings
pl: Ustawienia sieciowe

en: &Impersonation level:
pl: Poziom uosobien&ia:

en: P&rotection level:
pl: &Poziom zabezpieczenia:

en: Connect:
pl: Połącz:

en: seconds.
pl: sekund.

en: A&ccess:
pl: &Dostęp:

en: All
pl: Wszystkie

en: These are the initialization properties for this type of data. To edit a value, select a property, then choose Edit Value below.
pl: Oto właściwości przygotowujące ten rodzaj danych. Aby zmienić wartość, zaznacz właściwość, a następnie wybierz "Zmień wartość".

en: &Edit Value...
pl: Zmi&eń wartość...

en: Data Link Error
pl: Błąd łącza danych

en: Please select a provider.
pl: Wybierz dostawcę.

en: Provider is no longer available. Ensure that the provider is installed properly.
pl: Dostawca nie jest już dostępny. Upewnij się, że dostawca został wgrany poprawnie.

en: Data Link Properties
pl: Właściwości łącza danych

en: OLE DB Provider(s)
pl: Dostawcy OLE DB

en: Read
pl: Odczyt

en: ReadWrite
pl: OdczytZapis

en: Share Deny None
pl: Współdziel Odmów Nic

en: Share Deny Read
pl: Współdziel Odmów Odczyt

en: Share Deny Write
pl: Współdziel Odmów Zapis

en: Share Exclusive
pl: Współdziel Wyłączność

en: Write
pl: Zapis

en: Insert Object
pl: Wstaw obiekt

en: Object Type:
pl: Rodzaj obiektu:

en: Result
pl: Wynik

en: Create New
pl: Utwórz nowy

en: Create Control
pl: Utwórz kontrolkę

en: Create From File
pl: Utwórz z pliku

en: &Add Control...
pl: &Dodaj kontrolkę...

en: Display As Icon
pl: Wyświetlaj jako ikonę

en: Browse...
pl: Przeglądaj...

en: File:
pl: Plik:

en: Paste Special
pl: Wklej specjalnie

en: Source:
pl: Skopiuj pliki z:

en: &Paste
pl: Wkl&ej

en: Paste &Link
pl: Wklej &łącze

en: &As:
pl: &Jako:

en: &Display As Icon
pl: W&yświetlaj jako ikonę

en: Change &Icon...
pl: Zmień &ikonę...

en: Insert a new %s object into your document
pl: Wstaw nowy obiekt %s do dokumentu

en: Insert the contents of the file as an object into your document so that you may activate it using the program which created it.
pl: Wstaw zawartość pliku jako obiekt do dokumentu. Będzie można go aktywować używając programu, który go stworzył.

en: Browse
pl: Przeglądaj

en: File does not appear to be a valid OLE module. Unable to register OLE control.
pl: Plik nie wydaje się być poprawnym modułem OLE. Nie udało się zarejestrować kontrolki OLE.

en: Add Control
pl: Dodaj kontrolkę

en: &Convert...
pl: &Przekształć...

en: %1 %2 &Object
pl: %1 &Obiekt %2

en: %1 &Object
pl: &Obiekt %1

en: &Object
pl: &Obiekt

en: Inserts the contents of the clipboard into your document as %s.
pl: Wstawia zawartość schowka do dokumentu jako %s.

en: Inserts the contents of the clipboard into your document so that you can activate it using %s.
pl: Wstawia zawartość schowka do dokumentu, tak aby mógł być aktywowany za pomocą %s.

en: Inserts the contents of the clipboard into your document so that you can activate it using %s. It will be displayed as an icon.
pl: Wstawia zawartość schowka do dokumentu, tak aby mógł być aktywowany za pomocą %s. Będzie wyświetlany jako ikona.

en: Inserts the contents of the clipboard into your document as %s. The data is linked to the source file so that changes to the file will be reflected in your document.
pl: Wstawia zawartość schowka do dokumentu jako %s. Dane będą połączone z plikiem źródłowym, dzięki czemu zmiany w pliku będą odzwierciedlone w dokumencie.

en: Inserts a picture of the clipboard contents into your document. The picture is linked to the source file so that changes to the file will be reflected in your document.
pl: Wstawia zawartość schowka do dokumentu jako obraz. Obraz będzie połączony z plikiem źródłowym, dzięki czemu zmiany w pliku będą odzwierciedlone w dokumencie.

en: Inserts a shortcut which points to the location of the clipboard contents. The shortcut is linked to the source file so that changes to the file will be reflected in your document.
pl: Wstawia do dokumentu skrót do zawartości schowka.Skrót będzie połączony z plikiem źródłowym, dzięki czemu zmiany w pliku będą odzwierciedlone w dokumencie.

en: Inserts the contents of the clipboard into your document.
pl: Wstawia zawartość schowka do dokumentu.

en: Unknown Type
pl: Nieznany rodzaj

en: Unknown Source
pl: Nieznane źródło

en: the program which created it
pl: program, który go stworzył

en: Scanning
pl: Skanowanie

en: SCANNING... Please Wait
pl: TRWA SKANOWANIE... Proszę czekać

[ctx: unit: pixels]
en: px
pl: piks.

[ctx: unit: microseconds]
en: us
pl: µs

en: Settings for %s
pl: Ustawienia dla %s

en: Baud Rate
pl: Bitów na sekundę

en: Parity
pl: Parzystość

en: Flow Control
pl: Kontrola przepływu

en: Data Bits
pl: Bity danych

en: Stop Bits
pl: Bity zatrzymania

en: Copying Files...
pl: Kopiowanie plików...

en: Destination:
pl: Skopiuj pliki do:

en: Files Needed
pl: Potrzebne pliki

en: Insert the manufacturer's installation disk, and then
    make sure the correct drive is selected below
pl: Włóż dysk instalacyjny producenta, a następnie
    upewnij się, że poniżej zaznaczono poprawny napęd

en: Copy manufacturer's files from:
pl: Skopiuj pliki producenta z:

en: The file '%1' on %2 is needed
pl: Plik '%1' znajdujący się na %2 jest potrzebny

en: Unknown
pl: Nieznane

en: Copy files from:
pl: Skopiuj pliki z:

en: Type the path where the file is located, and then click OK.
pl: Podaj ścieżkę do pliku, a następnie naciśnij przycisk OK.

en: F&orward
pl: &Dalej

en: &Save Background As...
pl: Z&apisz tło jako...

en: Set As Back&ground
pl: &Ustaw jako tło

en: &Copy Background
pl: Skop&iuj tło

en: Set as &Desktop Item
pl: Ustaw jako &element pulpitu

en: Create Shor&tcut
pl: Utwórz &skrót

en: Add to &Favorites...
pl: Dodaj do ulu&bionych...

en: &Encoding
pl: &Kodowanie

en: Pr&int
pl: Wyd&rukuj

en: &Open Link
pl: &Otwórz łącze

en: Open Link in &New Window
pl: Otwórz łącze w &nowym oknie

en: Save Target &As...
pl: &Zapisz element docelowy jako...

en: &Print Target
pl: Wy&drukuj element docelowy

en: S&how Picture
pl: &Pokaż obraz

en: &Save Picture As...
pl: &Zapisz obraz jako...

en: &E-mail Picture...
pl: &Wyślij obraz pocztą e-mail...

en: Pr&int Picture...
pl: Wyd&rukuj obraz...

en: &Go to My Pictures
pl: Przejdź do &Moich obrazów

en: Set as Back&ground
pl: &Ustaw jako tło

en: Set as &Desktop Item...
pl: Ustaw jako &element pulpitu...

en: Copy Shor&tcut
pl: Skopiuj &skrót

en: P&roperties
pl: Właś&ciwości

en: &Undo
pl: &Cofnij

en: &Delete
pl: &Usuń

en: &Select
pl: Z&aznacz

en: &Cell
pl: &Komórka

en: &Row
pl: &Wiersz

en: &Column
pl: K&olumna

en: &Table
pl: &Tabela

en: &Cell Properties
pl: Właściwości &komórki

en: &Table Properties
pl: Właściwości &tabeli

en: Open in &New Window
pl: Otwórz w &nowym oknie

en: Cut
pl: Wy&tnij

en: &Save Video As...
pl: Zapisz &wideo jako...

en: Play
pl: Odtwórz

en: Rewind
pl: Przewiń

en: Trace Tags
pl: Śledzenie znaczników

en: Resource Failures
pl: Niepowodzenia zasobów

en: Dump Tracking Info
pl: Zrzuć informacje o śledzeniu

en: Debug Break
pl: Przerwanie diagnozowania

en: Debug View
pl: Widok diagnostyczny

en: Dump Tree
pl: Zrzuć drzewo

en: Dump Lines
pl: Zrzuć wiersze

en: Dump DisplayTree
pl: Zrzuć drzewo ekranu

en: Dump FormatCaches
pl: Zrzuć pamięć podręczną formatów

en: Dump LayoutRects
pl: Zrzuć prostokąty układu

en: Memory Monitor
pl: Monitor pamięci

en: Performance Meters
pl: Mierniki wydajności

en: Save HTML
pl: Zapisz HTML

en: &Browse View
pl: Przeglą&daj widok

en: &Edit View
pl: &Edytuj widok

en: Scroll Here
pl: Przewiń tutaj

en: Top
pl: Do góry

en: Bottom
pl: Do dołu

en: Page Up
pl: Strona w górę

en: Page Down
pl: Strona w dół

en: Scroll Up
pl: Przewiń w górę

en: Scroll Down
pl: Przewiń w dół

en: Left Edge
pl: Lewa krawędź

en: Right Edge
pl: Prawa krawędź

en: Page Left
pl: Strona w lewo

en: Page Right
pl: Strona w prawo

en: Scroll Left
pl: Przewiń w lewo

en: Scroll Right
pl: Przewiń w prawo

en: &w&bPage &p
pl: &w&bStrona &p

en: Lar&ge Icons
pl: Duż&e ikony

en: S&mall Icons
pl: M&ałe ikony

en: &List
pl: &Lista

en: &Details
pl: &Szczegóły

en: Arrange &Icons
pl: &Rozmieść ikony

en: By &Name
pl: Według &nazw

en: By &Type
pl: Według &rodzajów

en: By &Size
pl: Według &rozmiarów

en: By &Date
pl: Według &dat

en: &Auto Arrange
pl: S&am rozmieszczaj

en: Line up Icons
pl: Szereguj i&kony

en: Paste as Link
pl: Wklej &skrót

en: New
pl: Nowy

en: New &Folder
pl: Nowy &Katalog

en: New &Link
pl: &Skrót

[ctx: recycle bin]
en: &Restore
pl: P&rzywróć

en: &Erase
pl: &Wymaż

en: E&xplore
pl: &Przeglądaj

en: C&ut
pl: Wy&tnij

en: Create &Link
pl: Utwórz &skrót

en: &Rename
pl: Z&mień nazwę

en: E&xit
pl: Za&kończ

en: &About Control Panel
pl: Panel sterowania - i&nformacje

en: Browse for Folder
pl: Wybierz katalog

en: Folder:
pl: Katalog:

en: &Make New Folder
pl: &Utwórz nowy katalog

en: Message
pl: Komunikat

en: Yes to &all
pl: Tak na &wszystkie

en: About %s
pl: O %s

en: Wine &license
pl: &Licencja Wine

en: Running on %s
pl: Uruchomiony na %s

en: Wine was brought to you by:
pl: Możesz korzystać z Wine'a dzięki:

en: Run
pl: Uruchom

en: Type the name of a program, folder, document, or Internet resource, and Wine will open it for you.
pl: Wpisz nazwę programu, katalogu lub dokumentu, a Wine otworzy go dla ciebie.

en: &Open:
pl: &Otwórz:

en: &Browse...
pl: &Przeglądaj...

en: File type:
pl: Rodzaj pliku:

en: Location:
pl: Położenie:

en: Size:
pl: Rozmiar:

en: Creation date:
pl: Data utworzenia:

en: Attributes:
pl: Atrybuty:

en: H&idden
pl: &Ukryty

en: &Archive
pl: &Archiwalny

en: Open with:
pl: Otwórz za pomocą:

en: &Change...
pl: &Zmień...

en: Last modified:
pl: Ostatnio zmieniony:

en: Last accessed:
pl: Ostatnio otwierany:

en: Size
pl: Rozmiar

en: Type
pl: Rodzaj

en: Modified
pl: Zmieniony

en: Attributes
pl: Atrybuty

en: Size available
pl: Dostępny rozmiar

en: Comments
pl: Komentarz

en: Original location
pl: Oryginalne położenie

en: Date deleted
pl: Data usunięcia

[ctx: display name]
en: Desktop
pl: Pulpit

en: My Computer
pl: Mój komputer

en: Control Panel
pl: Panel sterowania

en: Select
pl: Zaznacz

en: Restart
pl: Uruchom ponownie

en: Do you want to simulate a Windows reboot?
pl: Czy chcesz zasymulować zrestartowanie Windows?

en: Shutdown
pl: Wyłącz

en: Do you want to shutdown your Wine session?
pl: Czy chcesz wyłączyć sesję Wine'a?

en: Programs
pl: Programy

en: Documents
pl: Dokumenty

en: Favorites
pl: Ulubione

en: StartUp
pl: Autostart

en: Start Menu
pl: Menu Start

en: Music
pl: Muzyka

en: Videos
pl: Wideo

[ctx: directory]
en: Desktop
pl: Pulpit

en: NetHood
pl: Otoczenie sieciowe

en: Templates
pl: Szablony

en: PrintHood
pl: Drukowanie otoczenie

en: History
pl: Historia

en: Pictures
pl: Obrazy

en: Administrative Tools
pl: Narzędzia administracyjne

en: Program Files (x86)
pl: Pliki programów (x86)

en: Contacts
pl: Kontakty

en: Links
pl: Łącza

en: Slide Shows
pl: Pokazy slajdów

en: Playlists
pl: Listy odtwarzania

en: Status
pl: Stan

en: Sample Music
pl: Przykładowa muzyka

en: Sample Pictures
pl: Przykładowe obrazy

en: Sample Playlists
pl: Przykładowe listy odtwarzania

en: Sample Videos
pl: Przykładowe wideo

en: Saved Games
pl: Zapisane gry

en: Searches
pl: Wyszukiwania

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Downloads
pl: Pobrane

en: Unable to create new Folder: Permission denied.
pl: Nie mogę utworzyć nowego katalogu: Brak dostępu.

en: Error during creation of a new folder
pl: Błąd przy tworzeniu nowego katalogu

en: Confirm file deletion
pl: Potwierdź usunięcie pliku

en: Confirm folder deletion
pl: Potwierdź usunięcie katalogu

en: Are you sure you want to delete '%1'?
pl: Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć '%1'?

en: Are you sure you want to delete these %1 items?
pl: Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć te %1 pliki?

en: Confirm file overwrite
pl: Potwierdź zastąpienie pliku

en: This folder already contains a file called '%1'.
    
    Do you want to replace it?
pl: Ten katalog już zawiera plik o nazwie '%1'.
    
    Czy chcesz go zastąpić?

en: Are you sure you want to delete the selected item(s)?
pl: Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć wybrane elementy?

en: Are you sure that you want to send '%1' and all its content to the Trash?
pl: Czy jesteś pewien, że chcesz umieścić katalog '%1' i całą jego zawartość w koszu?

en: Are you sure that you want to send '%1' to the Trash?
pl: Czy jesteś pewien, że chcesz umieścić plik '%1' w Koszu?

en: Are you sure that you want to send these %1 items to the Trash?
pl: Elementów: %1 - czy na pewno chcesz je umieścić w Koszu?

en: The item '%1' can't be sent to Trash. Do you want to delete it instead?
pl: Nie mogę przenieść elementu '%1' do Kosza. Czy chcesz go zamiast tego usunąć?

en: This folder already contains a folder named '%1'.
    
    If the files in the destination folder have the same names as files in the
    selected folder they will be replaced. Do you still want to move or copy
    the folder?
pl: Ten katalog już zawiera katalog o nazwie '%1'.
    
    Jeżeli w docelowym katalogu wystąpią pliki o takich samych nazwach jak
    w wybranym katalogu, to zostaną one zastąpione. Czy chcesz mimo to przenieść
    lub skopiować katalog?

en: Wine Control Panel
pl: Panel sterowania Wine

en: Unable to display Run dialog box (internal error)
pl: Nie można wyświetlić okna dialogowego Uruchom (błąd wewnętrzny)

en: Unable to display Browse dialog box (internal error)
pl: Nie można wyświetlić okna dialogowego Przeglądaj (błąd wewnętrzny)

en: Executable files (*.exe)
pl: Pliki wykonywalne (*.exe)

en: There is no Windows program configured to open this type of file.
pl: Nie ma przypisanego programu Windowsowego do otwierania tego rodzaju plików.

en: Are you sure you wish to permanently delete '%1'?
pl: Czy na pewno chcesz trwale usunąć '%1'?

en: Are you sure you wish to permanently delete these %1 items?
pl: Czy na pewno chcesz trwale usunąć te %1 elementy?

en: Confirm deletion
pl: Potwierdź usunięcie

en: A file already exists at the path %1.
    
    Do you want to replace it?
pl: Plik już istnieje w ścieżce %1.
    
    Czy chcesz go zastąpić?

en: A folder already exists at the path %1.
    
    Do you want to replace it?
pl: Katalog już istnieje w ścieżce %1.
    
    Czy chcesz go zastąpić?

en: Confirm overwrite
pl: Potwierdź zastąpienia

en: Wine is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU Lesser General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2.1 of the License, or (at your option) any later version.
    
    Wine is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE. See the GNU Lesser General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU Lesser General Public License along with Wine; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin St, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.
pl: Wine jest wolnym oprogramowaniem; wolno ci je rozpowszechniać i/lub zmieniać zgodnie z warunkami zawartymi w GNU Lesser General Public License (z ang. Mniejsza Powszechna Licencja Publiczna GNU) opublikowanej przez Free Software Foundation (z ang. Fundacja Wolnego Oprogramowania); albo w wersji 2.1 licencji, lub (do twojego wyboru) jakiejkolwiek późniejszej wersji.
    
    Wine jest rozpowszechniany w nadziei, że będzie użyteczny, ale BEZ ŻADNEJ GWARANCJI; nawet bez odpowiedzialności za dorozumianą gwarancję SPRZEDAWALNOŚCI i PRZYDATNOŚCI PRODUKTU DO KONKRETNEGO CELU. Zajrzyj do GNU Lesser General Public License po więcej informacji.
    
    Powinieneś był otrzymać kopię licencji GNU Lesser General Public License wraz z tą biblioteką; jeżeli tak nie jest, napisz do Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin St, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.

en: Wine License
pl: Licencja Wine

en: Trash
pl: Kosz

en: Error
pl: Błąd

en: Don't show me th&is message again
pl: Nie pokazuj w&ięcej tego komunikatu

en: %d bytes
pl: %d bajtów

[ctx: time unit: hours]
en:  hr
pl:  godz.

[ctx: time unit: seconds]
en:  sec
pl:  s

en: Select Source
pl: Zaznacz źródło

[ctx: maximum 31 characters]
en: China Standard Time
pl: Czas urzędowy Chin

[ctx: maximum 31 characters]
en: China Daylight Time
pl: Czas letni Chin

[ctx: maximum 31 characters]
en: North Asia Standard Time
pl: Czas urzędowy Azji północnej

[ctx: maximum 31 characters]
en: North Asia Daylight Time
pl: Czas letni Azji północnej

en: (UTC+07:00) Krasnoyarsk
pl: (UTC+07:00) Krasnojarsk

[ctx: maximum 31 characters]
en: Georgian Standard Time
pl: Czas urzędowy Gruzji

[ctx: maximum 31 characters]
en: Georgian Daylight Time
pl: Czas letni Gruzji

en: (UTC+12:00) Coordinated Universal Time+12
pl: (UTC+12:00) Uniwersalny Czas Koordynowany+12

[ctx: maximum 31 characters]
en: Nepal Standard Time
pl: Czas urzędowy Nepalu

[ctx: maximum 31 characters]
en: Nepal Daylight Time
pl: Czas letni Nepalu

en: (UTC+05:45) Kathmandu
pl: (UTC+05:45) Katmandu

[ctx: maximum 31 characters]
en: Cape Verde Standard Time
pl: Czas urzędowy Zielonego Przylądka

[ctx: maximum 31 characters]
en: Cape Verde Daylight Time
pl: Czas letni Zielonego Przylądka

en: (UTC-01:00) Cabo Verde Is.
pl: (UTC-01:00) Wyspy Zielonego Przylądka

[ctx: maximum 31 characters]
en: Haiti Standard Time
pl: Czas urzędowy Haiti

[ctx: maximum 31 characters]
en: Haiti Daylight Time
pl: Czas letni Haiti

[ctx: maximum 31 characters]
en: Central European Standard Time
pl: Czas urzędowy Europy środkowej

[ctx: maximum 31 characters]
en: Central European Daylight Time
pl: Czas letni Europy środkowej

en: (UTC+01:00) Sarajevo, Skopje, Warsaw, Zagreb
pl: (UTC+01:00) Sarajewo, Skopia, Warszawa, Zagrzeb

[ctx: maximum 31 characters]
en: Morocco Standard Time
pl: Czas urzędowy Maroka

[ctx: maximum 31 characters]
en: Morocco Daylight Time
pl: Czas letni Maroka

en: (UTC+01:00) Casablanca
pl: (UTC+01:00) Casablanka

en: (UTC-08:00) Coordinated Universal Time-08
pl: (UTC-08:00) Uniwersalny Czas Koordynowany-08

[ctx: maximum 31 characters]
en: Altai Standard Time
pl: Czas urzędowy Altai

[ctx: maximum 31 characters]
en: Altai Daylight Time
pl: Czas letni Altai

[ctx: maximum 31 characters]
en: Central Europe Standard Time
pl: Czas urzędowy Europy środkowej

[ctx: maximum 31 characters]
en: Central Europe Daylight Time
pl: Czas letni Europy środkowej

en: (UTC+01:00) Belgrade, Bratislava, Budapest, Ljubljana, Prague
pl: (UTC+01:00) Belgrad, Bratysława, Budapeszt, Ljubljana, Praga

[ctx: maximum 31 characters]
en: Iran Standard Time
pl: Czas urzędowy Iranu

[ctx: maximum 31 characters]
en: Iran Daylight Time
pl: Czas letni Iranu

en: (UTC+03:30) Tehran
pl: (UTC+03:30) Teheran

[ctx: maximum 31 characters]
en: Saint Pierre Standard Time
pl: Czas urzędowy Saint Pierre

[ctx: maximum 31 characters]
en: Saint Pierre Daylight Time
pl: Czas letni Saint Pierre

en: (UTC-03:00) Saint Pierre and Miquelon
pl: (UTC-03:00) Saint Pierre i Miquelon

[ctx: maximum 31 characters]
en: Sao Tome Standard Time
pl: Czas urzędowy Sao Tome

[ctx: maximum 31 characters]
en: Sao Tome Daylight Time
pl: Czas letni Sao Tome

[ctx: maximum 31 characters]
en: Namibia Standard Time
pl: Czas urzędowy Namibii

[ctx: maximum 31 characters]
en: Namibia Daylight Time
pl: Czas letni Namibii

en: (UTC+02:00) Windhoek
pl: (UTC+02:00) Windhuk

[ctx: maximum 31 characters]
en: Tonga Standard Time
pl: Czas urzędowy Tonga

[ctx: maximum 31 characters]
en: Tonga Daylight Time
pl: Czas letni Tonga

[ctx: maximum 31 characters]
en: Mountain Standard Time (Mexico)
pl: Czas urzędowy górski (Meksyk)

[ctx: maximum 31 characters]
en: Mountain Daylight Time (Mexico)
pl: Czas letni górski (Meksyk)

[ctx: maximum 31 characters]
en: GMT Standard Time
pl: Czas urzędowy GMT

[ctx: maximum 31 characters]
en: GMT Daylight Time
pl: Czas letni GMT

en: (UTC+00:00) Dublin, Edinburgh, Lisbon, London
pl: (UTC+00:00) Dublin, Edynburg, Lizbona, Londyn

[ctx: maximum 31 characters]
en: South Sudan Standard Time
pl: Czas urzędowy Sudanu Połudn.

[ctx: maximum 31 characters]
en: South Sudan Daylight Time
pl: Czas letni Sudanu Południowego

en: (UTC+02:00) Juba
pl: (UTC+02:00) Dżuba

[ctx: maximum 31 characters]
en: Central Asia Standard Time
pl: Czas urzędowy Azji środkowej

[ctx: maximum 31 characters]
en: Central Asia Daylight Time
pl: Czas letni Azji środkowej

[ctx: maximum 31 characters]
en: Lord Howe Standard Time
pl: Czas urzędowy Lord Howe

[ctx: maximum 31 characters]
en: Lord Howe Daylight Time
pl: Czas letni Lord Howe

en: (UTC+10:30) Lord Howe Island
pl: (UTC+10:30) Wyspa Lord Howe

[ctx: maximum 31 characters]
en: Arabic Standard Time
pl: Czas urzędowy arabski

[ctx: maximum 31 characters]
en: Arabic Daylight Time
pl: Czas letni arabski

en: (UTC+03:00) Baghdad
pl: (UTC+03:00) Bagdad

en: (UTC+13:00) Coordinated Universal Time+13
pl: (UTC+13:00) Uniwersalny czas koordynowany+13

[ctx: maximum 31 characters]
en: Magadan Standard Time
pl: Czas urzędowy Magadan

[ctx: maximum 31 characters]
en: Magadan Daylight Time
pl: Czas letni Magadan

[ctx: maximum 31 characters]
en: Newfoundland Standard Time
pl: Czas urzędowy Nowej Fundlandii

[ctx: maximum 31 characters]
en: Newfoundland Daylight Time
pl: Czas letni Nowej Fundlandii

en: (UTC-03:30) Newfoundland
pl: (UTC-03:30) Nowa Fundlandia

[ctx: maximum 31 characters]
en: Sudan Standard Time
pl: Czas urzędowy Sudanu

[ctx: maximum 31 characters]
en: Sudan Daylight Time
pl: Czas letni Sudanu

en: (UTC+02:00) Khartoum
pl: (UTC+02:00) Chartum

[ctx: maximum 31 characters]
en: West Pacific Standard Time
pl: Czas urzędowy pacyficzny zach.

[ctx: maximum 31 characters]
en: West Pacific Daylight Time
pl: Czas letni pacyficzny zachodni

[ctx: maximum 31 characters]
en: Pacific Standard Time
pl: Czas urzędowy pacyficzny

[ctx: maximum 31 characters]
en: Pacific Daylight Time
pl: Czas letni pacyficzny

en: (UTC-08:00) Pacific Time (US & Canada)
pl: (UTC-08:00) Czas pacyficzny (US & Canada)

[ctx: maximum 31 characters]
en: Azerbaijan Standard Time
pl: Czas urzędowy Azerbejdżanu

[ctx: maximum 31 characters]
en: Azerbaijan Daylight Time
pl: Czas letni Azerbejdżanu

[ctx: maximum 31 characters]
en: Magallanes Standard Time
pl: Czas urzędowy Magallanes

[ctx: maximum 31 characters]
en: Magallanes Daylight Time
pl: Czas letni Magallanes

[ctx: maximum 31 characters]
en: Samoa Standard Time
pl: Czas urzędowy Samoa

[ctx: maximum 31 characters]
en: Samoa Daylight Time
pl: Czas letni Samoa

[ctx: maximum 31 characters]
en: Kaliningrad Standard Time
pl: Czas urzędowy Kaliningradu

[ctx: maximum 31 characters]
en: Kaliningrad Daylight Time
pl: Czas letni Kaliningradu

[ctx: maximum 31 characters]
en: Pacific Standard Time (Mexico)
pl: Czas urzędowy pacyficzny (Meksyk)

[ctx: maximum 31 characters]
en: Pacific Daylight Time (Mexico)
pl: Czas letni pacyficzny (Meksyk)

en: (UTC-08:00) Baja California
pl: (UTC-08:00) Baja Kalifornia

[ctx: maximum 31 characters]
en: Middle East Standard Time
pl: Czas urzędowy bliskiego wschodu

[ctx: maximum 31 characters]
en: Middle East Daylight Time
pl: Czas letni Bliskiego Wschodu

en: (UTC+02:00) Beirut
pl: (UTC+02:00) Bejrut

[ctx: maximum 31 characters]
en: Tokyo Standard Time
pl: Czas urzędowy Tokyo

[ctx: maximum 31 characters]
en: Tokyo Daylight Time
pl: Czas letni Tokyo

en: (UTC+09:00) Osaka, Sapporo, Tokyo
pl: (UTC+09:00) Osaka, Sapporo, Tokio

[ctx: maximum 31 characters]
en: Line Islands Standard Time
pl: Czas urzędowy Wysp Line

[ctx: maximum 31 characters]
en: Line Islands Daylight Time
pl: Czas letni Wysp Line

en: (UTC+14:00) Kiritimati Island
pl: (UTC+14:00) Wyspy Kiritimati

[ctx: maximum 31 characters]
en: Cuba Standard Time
pl: Czas urzędowy Kuby

[ctx: maximum 31 characters]
en: Cuba Daylight Time
pl: Czas letni Kuby

en: (UTC-05:00) Havana
pl: (UTC-05:00) Hawana

[ctx: maximum 31 characters]
en: Jordan Standard Time
pl: Czas urzędowy Jordanu

[ctx: maximum 31 characters]
en: Jordan Daylight Time
pl: Czas letni Jordanu

[ctx: maximum 31 characters]
en: Central Standard Time
pl: Czas urzędowy środkowy

[ctx: maximum 31 characters]
en: Central Daylight Time
pl: Czas letni środkowy

en: (UTC-06:00) Central Time (US & Canada)
pl: (UTC-06:00) Czas środkowy (US & Canada)

[ctx: maximum 31 characters]
en: Russia Time Zone 3
pl: Rosyjska strefa czasowa 3

[ctx: maximum 31 characters]
en: Volgograd Standard Time
pl: Czas urzędowy Wołgogradu

[ctx: maximum 31 characters]
en: Volgograd Daylight Time
pl: Czas letni Wołgogradu

en: (UTC+04:00) Volgograd
pl: (UTC+04:00) Wołgograd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Azores Standard Time
pl: Czas urzędowy Azorów

[ctx: maximum 31 characters]
en: Azores Daylight Time
pl: Czas letni Azorów

en: (UTC-01:00) Azores
pl: (UTC-01:00) Azory

[ctx: maximum 31 characters]
en: North Asia East Standard Time
pl: Czas urzędowy Azji półn. wsch.

[ctx: maximum 31 characters]
en: North Asia East Daylight Time
pl: Czas letni Azji półn. wsch.

en: (UTC+08:00) Irkutsk
pl: (UTC+08:00) Irkuck

en: (UTC-11:00) Coordinated Universal Time-11
pl: (UTC-11:00) Uniwersalny Czas Koordynowany-11

[ctx: maximum 31 characters]
en: Argentina Standard Time
pl: Czas urzędowy Argentyny

[ctx: maximum 31 characters]
en: Argentina Daylight Time
pl: Czas letni Argentyny

en: (UTC-03:00) City of Buenos Aires
pl: (UTC-03:00) Miasto Buenos Aires

[ctx: maximum 31 characters]
en: Turks And Caicos Standard Time
pl: Czas urzędowy Turks i Caicos

[ctx: maximum 31 characters]
en: Turks And Caicos Daylight Time
pl: Czas letni Turks i Caicos

en: (UTC-05:00) Turks and Caicos
pl: (UTC-05:00) Turks i Caicos

[ctx: maximum 31 characters]
en: Marquesas Standard Time
pl: Czas urzędowy Markizy

[ctx: maximum 31 characters]
en: Marquesas Daylight Time
pl: Czas letni Markizy

en: (UTC-09:30) Marquesas Islands
pl: (UTC-09:30) Wyspy Markizy

[ctx: maximum 31 characters]
en: Myanmar Standard Time
pl: Czas urzędowy Myanmaru

[ctx: maximum 31 characters]
en: Myanmar Daylight Time
pl: Czas letni Myanmar

[ctx: maximum 31 characters]
en: Coordinated Universal Time
pl: Uniwersalny Czas Koordynowany

en: (UTC) Coordinated Universal Time
pl: (UTC) Uniwersalny Czas Koordynowany

[ctx: maximum 31 characters]
en: India Standard Time
pl: Czas urzędowy Indii

[ctx: maximum 31 characters]
en: India Daylight Time
pl: Czas letni Indii

en: (UTC+05:30) Chennai, Kolkata, Mumbai, New Delhi
pl: (UTC+05:30) Chennai, Kolkata, Mumbai, Nowe Delhi

[ctx: maximum 31 characters]
en: GTB Standard Time
pl: Czas urzędowy GTB

[ctx: maximum 31 characters]
en: GTB Daylight Time
pl: Czas letni GTB

en: (UTC+02:00) Athens, Bucharest
pl: (UTC+02:00) Ateny, Bukareszt

[ctx: maximum 31 characters]
en: Turkey Standard Time
pl: Czas urzędowy Turcji

[ctx: maximum 31 characters]
en: Turkey Daylight Time
pl: Czas letni Turcji

en: (UTC+03:00) Istanbul
pl: (UTC+03:00) Istambuł

[ctx: maximum 31 characters]
en: Astrakhan Standard Time
pl: Czas urzędowy Astrakhan

[ctx: maximum 31 characters]
en: Astrakhan Daylight Time
pl: Czas letni Astrakhanu

[ctx: maximum 31 characters]
en: Fiji Standard Time
pl: Czas urzędowy Fidżi

[ctx: maximum 31 characters]
en: Fiji Daylight Time
pl: Czas letni Fidżi

en: (UTC+12:00) Fiji
pl: (UTC+12:00) Fidżi

[ctx: maximum 31 characters]
en: Canada Central Standard Time
pl: Czas urzędowy Kanady środkowej

[ctx: maximum 31 characters]
en: Canada Central Daylight Time
pl: Czas letni Kanady środkowej

[ctx: maximum 31 characters]
en: Yukon Standard Time
pl: Czas urzędowy Jukonu

[ctx: maximum 31 characters]
en: Yukon Daylight Time
pl: Czas letni Jukonu

en: (UTC-07:00) Yukon
pl: (UTC-07:00) Jukon

[ctx: maximum 31 characters]
en: Taipei Standard Time
pl: Czas urzędowy Taipei

[ctx: maximum 31 characters]
en: Taipei Daylight Time
pl: Czas letni Taipei

en: (UTC+08:00) Taipei
pl: (UTC+08:00) Tajpej

[ctx: maximum 31 characters]
en: W. Europe Standard Time
pl: Czas urzędowy Europy zachodniej

[ctx: maximum 31 characters]
en: W. Europe Daylight Time
pl: Czas letni Europy zachodniej

en: (UTC+01:00) Amsterdam, Berlin, Bern, Rome, Stockholm, Vienna
pl: (UTC+01:00) Amsterdam, Berlin, Brno, Rzym, Sztokholm, Wiedeń

[ctx: maximum 31 characters]
en: Montevideo Standard Time
pl: Czas urzędowy Montevideo

[ctx: maximum 31 characters]
en: Montevideo Daylight Time
pl: Czas letni Montevideo

[ctx: maximum 31 characters]
en: Pakistan Standard Time
pl: Czas urzędowy Pakistanu

[ctx: maximum 31 characters]
en: Pakistan Daylight Time
pl: Czas letni Pakistanu

[ctx: maximum 31 characters]
en: Tomsk Standard Time
pl: Czas urzędowy Tomska

[ctx: maximum 31 characters]
en: Tomsk Daylight Time
pl: Czas letni Tomska

[ctx: maximum 31 characters]
en: Caucasus Standard Time
pl: Czas urzędowy kaukaski

[ctx: maximum 31 characters]
en: Caucasus Daylight Time
pl: Czas letni kaukaski

en: (UTC+04:00) Yerevan
pl: (UTC+04:00) Erywań

[ctx: maximum 31 characters]
en: AUS Eastern Standard Time
pl: Czas urzędowy Australii wsch.

[ctx: maximum 31 characters]
en: AUS Eastern Daylight Time
pl: Czas letni Australii wschodniej

[ctx: maximum 31 characters]
en: N. Central Asia Standard Time
pl: Czas urzędowy Azji środk. półn.

[ctx: maximum 31 characters]
en: N. Central Asia Daylight Time
pl: Czas letni Azji półn.-środ.

en: (UTC+07:00) Novosibirsk
pl: (UTC+07:00) Nowosybirsk

[ctx: maximum 31 characters]
en: Eastern Standard Time
pl: Czas urzędowy wschodni

[ctx: maximum 31 characters]
en: Eastern Daylight Time
pl: Czas letni wschodni

en: (UTC-05:00) Eastern Time (US & Canada)
pl: (UTC-05:00) Czas wschodni (US & Canada)

[ctx: maximum 31 characters]
en: Transbaikal Standard Time
pl: Czas urzędowy Transbajkału

[ctx: maximum 31 characters]
en: Transbaikal Daylight Time
pl: Czas letni Transbajkału

[ctx: maximum 31 characters]
en: E. Europe Standard Time
pl: Czas urzędowy Europy wschodniej

[ctx: maximum 31 characters]
en: E. Europe Daylight Time
pl: Czas letni Europy wschodniej

en: (UTC+02:00) Chisinau
pl: (UTC+02:00) Kiszyniów

[ctx: maximum 31 characters]
en: Central Standard Time (Mexico)
pl: Czas urzędowy środkowy (Meksyk)

[ctx: maximum 31 characters]
en: Central Daylight Time (Mexico)
pl: Czas letni środkowy (Meksyk)

[ctx: maximum 31 characters]
en: Saratov Standard Time
pl: Czas urzędowy Saratowa

[ctx: maximum 31 characters]
en: Saratov Daylight Time
pl: Czas letni Saratowa

en: (UTC+04:00) Saratov
pl: (UTC+04:00) Saratów

[ctx: maximum 31 characters]
en: Atlantic Standard Time
pl: Czas urzędowy atlantycki

[ctx: maximum 31 characters]
en: Atlantic Daylight Time
pl: Czas letni atlantycki

en: (UTC-04:00) Atlantic Time (Canada)
pl: (UTC-04:00) Czas atlantycki (Canada)

[ctx: maximum 31 characters]
en: Mountain Standard Time
pl: Czas urzędowy górski

[ctx: maximum 31 characters]
en: Mountain Daylight Time
pl: Czas letni górski

en: (UTC-07:00) Mountain Time (US & Canada)
pl: (UTC-07:00) Czas górski (US & Canada)

[ctx: maximum 31 characters]
en: US Eastern Standard Time
pl: Czas urzędowy St. Zjedn. wsch.

[ctx: maximum 31 characters]
en: US Eastern Daylight Time
pl: Czas letni St. Zjedn. wsch.

en: (UTC-05:00) Indiana (East)
pl: (UTC-05:00) Indiana (Wschód)

[ctx: maximum 31 characters]
en: Sakhalin Standard Time
pl: Czas urzędowy Sachalina

[ctx: maximum 31 characters]
en: Sakhalin Daylight Time
pl: Czas letni Sachalinu

en: (UTC+11:00) Sakhalin
pl: (UTC+11:00) Sachalin

[ctx: maximum 31 characters]
en: North Korea Standard Time
pl: Czas urzędowy Korei Północnej

[ctx: maximum 31 characters]
en: North Korea Daylight Time
pl: Czas letni Korei Północnej

en: (UTC+09:00) Pyongyang
pl: (UTC+09:00) Pjongjang

[ctx: maximum 31 characters]
en: Tasmania Standard Time
pl: Czas urzędowy Tasmanii

[ctx: maximum 31 characters]
en: Tasmania Daylight Time
pl: Czas letni Tasmanii

[ctx: maximum 31 characters]
en: Central America Standard Time
pl: Czas urzędowy Ameryki środkowej

[ctx: maximum 31 characters]
en: Central America Daylight Time
pl: Czas letni Ameryki środkowej

en: (UTC-06:00) Central America
pl: (UTC-06:00) Ameryka środkowa

en: (UTC-02:00) Coordinated Universal Time-02
pl: (UTC-02:00) Uniwersalny Czas Koordynowany-02

[ctx: maximum 31 characters]
en: US Mountain Standard Time
pl: Czas urzędowy St. Zjedn. górski

[ctx: maximum 31 characters]
en: US Mountain Daylight Time
pl: Czas letni St. Zjedn. górski

[ctx: maximum 31 characters]
en: South Africa Standard Time
pl: Czas urzędowy Afryki poł.

[ctx: maximum 31 characters]
en: South Africa Daylight Time
pl: Czas letni Afryki południowej

[ctx: maximum 31 characters]
en: Cen. Australia Standard Time
pl: Czas urzędowy Australii śr.

[ctx: maximum 31 characters]
en: Cen. Australia Daylight Time
pl: Czas letni Australii środkowej

en: (UTC+09:30) Adelaide
pl: (UTC+09:30) Adelajda

en: (UTC-09:00) Coordinated Universal Time-09
pl: (UTC-09:00) Uniwersalny Czas Koordynowany-09

[ctx: maximum 31 characters]
en: Sri Lanka Standard Time
pl: Czas urzędowy Sri Lanki

[ctx: maximum 31 characters]
en: Sri Lanka Daylight Time
pl: Czas letni Sri Lanki

[ctx: maximum 31 characters]
en: Afghanistan Standard Time
pl: Czas urzędowy Afganistanu

[ctx: maximum 31 characters]
en: Afghanistan Daylight Time
pl: Czas letni Afganistanu

[ctx: maximum 31 characters]
en: Yakutsk Standard Time
pl: Czas urzędowy Jakucka

[ctx: maximum 31 characters]
en: Yakutsk Daylight Time
pl: Czas letni Jakucka

en: (UTC+09:00) Yakutsk
pl: (UTC+09:00) Jakuck

[ctx: maximum 31 characters]
en: SA Eastern Standard Time
pl: Czas urzędowy Ameryki Poł. wsch.

[ctx: maximum 31 characters]
en: SA Eastern Daylight Time
pl: Czas letni Ameryki Poł. wsch.

[ctx: maximum 31 characters]
en: Arab Standard Time
pl: Czas urzędowy arabski

[ctx: maximum 31 characters]
en: Arab Daylight Time
pl: Czas letni arabski

en: (UTC+03:00) Kuwait, Riyadh
pl: (UTC+03:00) Kuwejt, Rijad

[ctx: maximum 31 characters]
en: Arabian Standard Time
pl: Czas urzędowy arabski

[ctx: maximum 31 characters]
en: Arabian Daylight Time
pl: Czas letni arabski

[ctx: maximum 31 characters]
en: Tocantins Standard Time
pl: Czas urzędowy Tocantins

[ctx: maximum 31 characters]
en: Tocantins Daylight Time
pl: Czas letni Tocantins

[ctx: maximum 31 characters]
en: Russian Standard Time
pl: Czas urzędowy Rosji

[ctx: maximum 31 characters]
en: Russian Daylight Time
pl: Czas letni Rosji

en: (UTC+03:00) Moscow, St. Petersburg
pl: (UTC+03:00) Moskwa, St. Petersburg

[ctx: maximum 31 characters]
en: Aus Central W. Standard Time
pl: Czas urzędowy Australii śr. wsch.

[ctx: maximum 31 characters]
en: Aus Central W. Daylight Time
pl: Czas letni Australii śr. zach.

[ctx: maximum 31 characters]
en: Romance Standard Time
pl: Czas urzędowy romański

[ctx: maximum 31 characters]
en: Romance Daylight Time
pl: Czas letni romański

en: (UTC+01:00) Brussels, Copenhagen, Madrid, Paris
pl: (UTC+01:00) Bruksela, Kopenhaga, Madryt, Paryż

[ctx: maximum 31 characters]
en: Ekaterinburg Standard Time
pl: Czas urzędowy Jekaterynburga

[ctx: maximum 31 characters]
en: Ekaterinburg Daylight Time
pl: Czas letni Jekaterynburga

en: (UTC+05:00) Ekaterinburg
pl: (UTC+05:00) Jekaterynburg

[ctx: maximum 31 characters]
en: Russia Time Zone 11
pl: Rosyjska strefa czasowa 11

en: (UTC+12:00) Anadyr, Petropavlovsk-Kamchatsky
pl: (UTC+12:00) Anadyr, Pietropawłowsk-Kamczacki

[ctx: maximum 31 characters]
en: West Bank Standard Time
pl: Czas urzędowy Zachodniego Brzegu

[ctx: maximum 31 characters]
en: West Bank Daylight Time
pl: Czas letni Zachodniego Brzegu

[ctx: maximum 31 characters]
en: Syria Standard Time
pl: Czas urzędowy Syrii

[ctx: maximum 31 characters]
en: Syria Daylight Time
pl: Czas letni Syrii

en: (UTC+02:00) Damascus
pl: (UTC+02:00) Damaszek

[ctx: maximum 31 characters]
en: AUS Central Standard Time
pl: Czas urzędowy Australii śr.

[ctx: maximum 31 characters]
en: AUS Central Daylight Time
pl: Czas letni Australii środkowej

[ctx: maximum 31 characters]
en: Greenwich Standard Time
pl: Czas urzędowy Greenwich

[ctx: maximum 31 characters]
en: Greenwich Daylight Time
pl: Czas letni Greenwich

[ctx: maximum 31 characters]
en: Ulaanbaatar Standard Time
pl: Czas urzędowy Ułan Batoru

[ctx: maximum 31 characters]
en: Ulaanbaatar Daylight Time
pl: Czas letni Ułan Batoru

en: (UTC+08:00) Ulaanbaatar
pl: (UTC+08:00) Ułanbator

[ctx: maximum 31 characters]
en: Norfolk Standard Time
pl: Czas urzędowy Norfolku

[ctx: maximum 31 characters]
en: Norfolk Daylight Time
pl: Czas letni Norfolku

en: (UTC+11:00) Norfolk Island
pl: (UTC+11:00) Wyspy Norfolk

[ctx: maximum 31 characters]
en: Israel Standard Time
pl: Czas urzędowy Izraelu

[ctx: maximum 31 characters]
en: Israel Daylight Time
pl: Czas letni Izraelu

en: (UTC+02:00) Jerusalem
pl: (UTC+02:00) Jeruzalem

[ctx: maximum 31 characters]
en: Bangladesh Standard Time
pl: Czas urzędowy Bangladeszu

[ctx: maximum 31 characters]
en: Bangladesh Daylight Time
pl: Czas letni Bangladeszu

[ctx: maximum 31 characters]
en: SA Pacific Standard Time
pl: Czas urzędowy Ameryki Poł. pacyficzny

[ctx: maximum 31 characters]
en: SA Pacific Daylight Time
pl: Czas letni Ameryki Poł. pacyficzny

[ctx: maximum 31 characters]
en: West Asia Standard Time
pl: Czas urzędowy Azji zachodniej

[ctx: maximum 31 characters]
en: West Asia Daylight Time
pl: Czas letni Azji zachodniej

en: (UTC+05:00) Ashgabat, Tashkent
pl: (UTC+05:00) Ashgabat, Taszkent

[ctx: maximum 31 characters]
en: Alaskan Standard Time
pl: Czas urzędowy Alaski

[ctx: maximum 31 characters]
en: Alaskan Daylight Time
pl: Czas letni Alaski

[ctx: maximum 31 characters]
en: Paraguay Standard Time
pl: Czas urzędowy Paragwaju

[ctx: maximum 31 characters]
en: Paraguay Daylight Time
pl: Czas letni Paragwaju

[ctx: maximum 31 characters]
en: Dateline Standard Time
pl: Czas urzędowy linii zmiany daty

[ctx: maximum 31 characters]
en: Dateline Daylight Time
pl: Czas letni linii zmiany daty

en: (UTC-12:00) International Date Line West
pl: (UTC-12:00) Międzynarodowa linia daty zachodnia

[ctx: maximum 31 characters]
en: Libya Standard Time
pl: Czas urzędowy Libii

[ctx: maximum 31 characters]
en: Libya Daylight Time
pl: Czas letni Libii

[ctx: maximum 31 characters]
en: Bahia Standard Time
pl: Czas urzędowy Bahia

[ctx: maximum 31 characters]
en: Bahia Daylight Time
pl: Czas letni Bahia

en: (UTC-03:00) Salvador
pl: (UTC-03:00) Salwador

[ctx: maximum 31 characters]
en: Venezuela Standard Time
pl: Czas urzędowy Wenezueli

[ctx: maximum 31 characters]
en: Venezuela Daylight Time
pl: Czas letni Wenezueli

en: (UTC-04:00) Caracas
pl: (UTC-04:00) Karakas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Bougainville Standard Time
pl: Czas urzędowy Bougainville

[ctx: maximum 31 characters]
en: Bougainville Daylight Time
pl: Czas letni Bougainville

en: (UTC+11:00) Bougainville Island
pl: (UTC+11:00) Wyspa Bougainville’a

[ctx: maximum 31 characters]
en: Hawaiian Standard Time
pl: Czas urzędowy Hawajów

[ctx: maximum 31 characters]
en: Hawaiian Daylight Time
pl: Czas letni Hawajów

en: (UTC-10:00) Hawaii
pl: (UTC-10:00) Hawaje

[ctx: maximum 31 characters]
en: SE Asia Standard Time
pl: Czas urzędowy Azji poł.-wsch.

[ctx: maximum 31 characters]
en: SE Asia Daylight Time
pl: Czas letni Azji poł.-wsch.

[ctx: maximum 31 characters]
en: Qyzylorda Standard Time
pl: Czas urzędowy Qyzylorda

[ctx: maximum 31 characters]
en: Qyzylorda Daylight Time
pl: Czas letni Qyzylorda

[ctx: maximum 31 characters]
en: W. Mongolia Standard Time
pl: Czas urzędowy zach. Mongolii

[ctx: maximum 31 characters]
en: W. Mongolia Daylight Time
pl: Czas letni zachodniej Mongolii

[ctx: maximum 31 characters]
en: New Zealand Standard Time
pl: Czas urzędowy Nowej Zelandii

[ctx: maximum 31 characters]
en: New Zealand Daylight Time
pl: Czas letni Nowej Zelandii

[ctx: maximum 31 characters]
en: Aleutian Standard Time
pl: Czas urzędowy Aleut

[ctx: maximum 31 characters]
en: Aleutian Daylight Time
pl: Czas letni Aleut

en: (UTC-10:00) Aleutian Islands
pl: (UTC-10:00) Wyspy Aleutian

[ctx: maximum 31 characters]
en: Omsk Standard Time
pl: Czas urzędowy Omska

[ctx: maximum 31 characters]
en: Omsk Daylight Time
pl: Czas letni Omska

[ctx: maximum 31 characters]
en: Central Brazilian Standard Time
pl: Czas urzędowy Brazylii śr.

[ctx: maximum 31 characters]
en: Central Brazilian Daylight Time
pl: Czas letni Brazylii środkowej

[ctx: maximum 31 characters]
en: Belarus Standard Time
pl: Czas urzędowy Białorusi

[ctx: maximum 31 characters]
en: Belarus Daylight Time
pl: Czas letni Białorusi

en: (UTC+03:00) Minsk
pl: (UTC+03:00) Mińsk

[ctx: maximum 31 characters]
en: SA Western Standard Time
pl: Czas urzędowy Ameryki Poł. wsch.

[ctx: maximum 31 characters]
en: SA Western Daylight Time
pl: Czas letni Ameryki Poł. zach.

[ctx: maximum 31 characters]
en: Greenland Standard Time
pl: Czas urzędowy Grenlandii

[ctx: maximum 31 characters]
en: Greenland Daylight Time
pl: Czas letni Grenlandii

en: (UTC-03:00) Greenland
pl: (UTC-03:00) Grenlandia

[ctx: maximum 31 characters]
en: Easter Island Standard Time
pl: Czas urzędowy Wyspy Wielk.

[ctx: maximum 31 characters]
en: Easter Island Daylight Time
pl: Czas letni Wyspy Wielkanocnej

en: (UTC-06:00) Easter Island
pl: (UTC-06:00) Wyspa Wielkanocna

[ctx: maximum 31 characters]
en: Russia Time Zone 10
pl: Rosyjska strefa czasowa 10

[ctx: maximum 31 characters]
en: Egypt Standard Time
pl: Czas urzędowy Egiptu

[ctx: maximum 31 characters]
en: Egypt Daylight Time
pl: Czas letni Egiptu

en: (UTC+02:00) Cairo
pl: (UTC+02:00) Kair

[ctx: maximum 31 characters]
en: Eastern Standard Time (Mexico)
pl: Czas urzędowy wschodni (Meksyk)

[ctx: maximum 31 characters]
en: Eastern Daylight Time (Mexico)
pl: Czas letni wschodni (Meksyk)

[ctx: maximum 31 characters]
en: Mauritius Standard Time
pl: Czas urzędowy Mauritiusa

[ctx: maximum 31 characters]
en: Mauritius Daylight Time
pl: Czas letni Mauritiusa

[ctx: maximum 31 characters]
en: Vladivostok Standard Time
pl: Czas urzędowy Władywostoku

[ctx: maximum 31 characters]
en: Vladivostok Daylight Time
pl: Czas letni Władywostoku

en: (UTC+10:00) Vladivostok
pl: (UTC+10:00) Władywostok

[ctx: maximum 31 characters]
en: Singapore Standard Time
pl: Czas urzędowy Singapuru

[ctx: maximum 31 characters]
en: Singapore Daylight Time
pl: Czas letni Singapuru

en: (UTC+08:00) Kuala Lumpur, Singapore
pl: (UTC+08:00) Kuala Lumpur, Singapur

[ctx: maximum 31 characters]
en: Korea Standard Time
pl: Czas urzędowy Korei

[ctx: maximum 31 characters]
en: Korea Daylight Time
pl: Czas letni Korei

en: (UTC+09:00) Seoul
pl: (UTC+09:00) Seul

[ctx: maximum 31 characters]
en: Chatham Islands Standard Time
pl: Czas urzędowy Wysp Chatham

[ctx: maximum 31 characters]
en: Chatham Islands Daylight Time
pl: Czas letni Wysp Chatham

en: (UTC+12:45) Chatham Islands
pl: (UTC+12:45) Wyspy Chatham

[ctx: maximum 31 characters]
en: E. Africa Standard Time
pl: Czas urzędowy Afryki wschodniej

[ctx: maximum 31 characters]
en: E. Africa Daylight Time
pl: Czas letni Afryki wschodniej

[ctx: maximum 31 characters]
en: FLE Standard Time
pl: Czas urzędowy FLE

[ctx: maximum 31 characters]
en: FLE Daylight Time
pl: Czas letni FLE

en: (UTC+02:00) Helsinki, Kyiv, Riga, Sofia, Tallinn, Vilnius
pl: (UTC+02:00) Helsinki, Kijów, Ryga, Sofia, Tallinn, Vilnius

[ctx: maximum 31 characters]
en: E. South America Standard Time
pl: Czas urzędowy Ameryki Poł. wsch.

[ctx: maximum 31 characters]
en: E. South America Daylight Time
pl: Czas letni Ameryki Poł. wsch.

[ctx: maximum 31 characters]
en: Central Pacific Standard Time
pl: Czas urzędowy pacyficzny śr.

[ctx: maximum 31 characters]
en: Central Pacific Daylight Time
pl: Czas letni pacyficzny środkowy

en: (UTC+11:00) Solomon Is., New Caledonia
pl: (UTC+11:00) Wyspy Salomona, Nowa Kaledonia

[ctx: maximum 31 characters]
en: W. Central Africa Standard Time
pl: Czas urzędowy Afryki śr-zach.

[ctx: maximum 31 characters]
en: W. Central Africa Daylight Time
pl: Czas letni Afryki śr.-zach.

en: (UTC+01:00) West Central Africa
pl: (UTC+01:00) Zachodniośrodkowa Afryka

[ctx: maximum 31 characters]
en: Pacific SA Standard Time
pl: Czas urzędowy pacyficzny Am. Poł.

[ctx: maximum 31 characters]
en: Pacific SA Daylight Time
pl: Czas letni pacyficzny Ameryki Poł.

[ctx: maximum 31 characters]
en: E. Australia Standard Time
pl: Czas urzędowy Australii wsch.

[ctx: maximum 31 characters]
en: E. Australia Daylight Time
pl: Czas letni Australii wschodniej

[ctx: maximum 31 characters]
en: W. Australia Standard Time
pl: Czas urzędowy Australii zach.

[ctx: maximum 31 characters]
en: W. Australia Daylight Time
pl: Czas letni Australii zachodniej

en: Security Warning
pl: Ostrzeżenie o zabezpieczeniach

en: Do you want to install this software?
pl: Czy chcesz zainstalować to oprogramowanie?

en: Don't install
pl: Nie wgrywaj

en: When installed, an ActiveX component has full access to your computer. Do not click install unless you have absolute trust in the above source.
pl: Składnik ActiveX ma pełny dostęp do twojego komputera, jeśli jest wgrany. Nie klikaj wgraj dopóki nie masz pełnego zaufania do powyższego źródła.

en: Installation of component failed: %08x
pl: Nieudana instalacja składnika: %08x

en: Install (%d)
pl: Wgraj (%d)

en: Install
pl: Wgraj

[ctx: window]
en: &Restore
pl: P&rzywróć

en: &Move
pl: Prz&enieś

en: &Size
pl: &Rozmiar

en: Mi&nimize
pl: Mi&nimalizuj

en: Ma&ximize
pl: &Maksymalizuj

en: &Close	Alt+F4
pl: Zam&knij	Alt+F4

en: &About Wine
pl: Wine - i&nformacje

en: &Close	Ctrl+F4
pl: Zam&knij	Ctrl+F4

en: Nex&t	Ctrl+F6
pl: Nas&tępny	Ctrl+F6

en: &Abort
pl: &Zaniechaj

en: &Ignore
pl: Pom&iń

en: &Try Again
pl: &Spróbuj ponownie

en: &Continue
pl: &Kontynuuj

en: Select Window
pl: Wybierz okno

en: &More Windows...
pl: &Więcej okien...

en: Overflow
pl: Przepełnienie w górę

en: Out of memory
pl: Brak pamięci

en: This array is fixed or temporarily locked
pl: Ta macierz jest sztywna lub tymczasowo zablokowana

en: Type mismatch
pl: Niezgodność rodzajów

en: Device I/O error
pl: Błąd WE/WY urządzenia

en: File already exists
pl: Plik już istnieje

en: Disk full
pl: Dysk pełen

en: Too many files
pl: Zbyt wiele plików

en: Permission denied
pl: Odmówiono dostępu

en: Path/File access error
pl: Błąd dostępu do ścieżki/pliku

en: Path not found
pl: Nie znaleziono ścieżki

en: Object variable not set
pl: Nie ustawiono zmiennej obiektu

en: Invalid use of Null
pl: Nieprawidłowe użycie Null

en: Can't create necessary temporary file
pl: Nie można utworzyć potrzebnego pliku tymczasowego

en: ActiveX component can't create object
pl: Składnik ActiveX nie może utworzyć obiektu

en: Class doesn't support Automation
pl: Klasa nie obsługuje Automation

en: File name or class name not found during Automation operation
pl: Nie znaleziono nazwy pliku lub klasy podczas działania Automation

en: Object doesn't support named arguments
pl: Obiekt nie obsługuje nazwanych argumentów

en: Object doesn't support current locale setting
pl: Obiekt nie obsługuje ustawień bieżącego regionu

en: Named argument not found
pl: Nie znaleziono nazwanego argumentu

en: Wrong number of arguments or invalid property assignment
pl: Zła liczba argumentów lub nieprawidłowe przypisanie własności

en: Object not a collection
pl: Obiekt nie jest zbiorem

en: Specified DLL function not found
pl: Nie odnaleziono danej funkcji DLL

en: Variable uses an Automation type not supported in VBScript
pl: Zmienna używa rodzaju Automation nieobsługiwanego w VBScript

en: The remote server machine does not exist or is unavailable
pl: Komputer serwera zdalnego nie istnieje lub jest niedostępny

en: Invalid or unqualified reference
pl: Nieprawidłowe lub niezwartościowane odniesienie

en: Microsoft VBScript compilation error
pl: Błąd kompilacji Microsoft VBScript

en: Microsoft VBScript runtime error
pl: Błąd biblioteki uruchomieniowej Microsoft VBScript

en: Hide %@
pl: Ukryj %@

en: Hide Others
pl: Ukryj inne

en: Show All
pl: Pokaż wszystko

en: Quit %@
pl: Zakończ %@

en: Quit
pl: Zakończ

en: Window
pl: Okno

en: Minimize
pl: Minimalizuj

en: Zoom
pl: Zbliż

en: Enter Full Screen
pl: Przejdź w tryb pełnoekranowy

en: Bring All to Front
pl: Przesuń wszystkie na wierzch

en: Paper Si&ze:
pl: Format papier&u:

en: Duplex:
pl: Dupleks:

en: Paper &Tray:
pl: &Tacka na papier:

en: Realm
pl: Obszar

en: Authentication Required
pl: Wymagane uwierzytelnienie

en: Server
pl: Serwer

en: There is a problem with the certificate for this site.
pl: Wystąpił problem z certyfikatem dla tej strony.

en: Do you want to continue anyway?
pl: Czy mimo to chcesz kontynuować?

en: LAN Connection
pl: Połączenie LAN

en: The certificate is issued by an unknown or untrusted publisher.
pl: Certyfikat jest wydany przez nieznanego lub niezaufanego wydawcę.

en: The date on the certificate is invalid.
pl: Data na certyfikacie jest niepoprawna.

en: The name on the certificate does not match the site.
pl: Nazwa na certyfikacie nie zgadza się z tą stroną.

en: There is at least one unspecified security problem with this certificate.
pl: Wystąpił przynajmniej jeden nieokreślony problem z tym certyfikatem.

en: Effective Date
pl: Data obowiązywania

en: Security Protocol
pl: Protokół zabezpieczeń

en: Signature Type
pl: Rodzaj podpisu

en: Encryption Type
pl: Rodzaj szyfrowania

en: Privacy Strength
pl: Siła prywatności

en: bits
pl: bity

en: The request has timed out.
pl: Upłynął czas oczekiwania na żądanie.

en: An internal error has occurred.
pl: Wystąpił błąd wewnętrzny.

en: The URL is invalid.
pl: Adres URL jest nieprawidłowy.

en: The URL scheme could not be recognized or is not supported.
pl: Nie można rozpoznać układu adresu URL lub jest on nieobsługiwany.

en: The server name could not be resolved.
pl: Nie można rozwiązać nazwy serwera.

en: The requested operation is invalid.
pl: Żądane działanie jest nieprawidłowe.

en: The operation was canceled, usually because the handle on which the request was operating was closed before the operation completed.
pl: Działanie zostało zaniechane, bo uchwyt, na którym działało żądanie, zostało zamknięte przed ukończeniem działania.

en: The requested item could not be located.
pl: Nie można namierzyć żądanego elementu.

en: The attempt to connect to the server failed.
pl: Nie udała się próba połączenia się z serwerem.

en: The connection with the server has been terminated.
pl: Zerwano połączenie z serwerem.

en: SSL certificate date that was received from the server is bad. The certificate is expired.
pl: Data certyfikatu SSL pobrana z serwera jest zła. Certyfikat wygasł.

en: SSL certificate common name (host name field) is incorrect.
pl: Powszechna nazwa (pole nazwy gospodarza) certyfikatu SSL jest niepoprawna.

en: The specified command was carried out.
pl: Wydane polecenie zostało wykonane.

en: Undefined external error.
pl: Niezdefiniowany błąd zewnętrzny.

en: A device ID has been used that is out of range for your system.
pl: Użyto identyfikatora urządzenia, który jest poza zakresem tego systemu.

en: The driver was not enabled.
pl: Sterownik nie został włączony.

en: The specified device is already in use. Wait until it is free, and then try again.
pl: Określone urządzenie jest już używane. Poczekaj, aż będzie wolne i spróbuj ponownie.

en: The specified device handle is invalid.
pl: Podane dojście urządzenia jest nieprawidłowe.

en: There is no driver installed on your system!
pl: Nie ma zainstalowanego żadnego sterownika na twoim systemie!

en: Not enough memory available for this task. Quit one or more applications to increase available memory, and then try again.
pl: Brak dostępnej pamięci do wykonania tego zadania. Zakończ jedną lub więcej aplikacji, aby zwiększyć dostępną pamięć. Następnie spróbuj ponownie.

en: This function is not supported. Use the Capabilities function to determine which functions and messages the driver supports.
pl: Ta funkcja nie jest obsługiwana. Użyj funkcji Możliwości, aby ustalić, jakie funkcje i komunikaty obsługuje ten sterownik.

en: An error number was specified that is not defined in the system.
pl: Podano numer błędu, który nie jest zdefiniowany w systemie.

en: An invalid flag was passed to a system function.
pl: Nieprawidłowa flaga została przekazana do funkcji systemowej.

en: An invalid parameter was passed to a system function.
pl: Nieprawidłowy parametr został przekazany do funkcji systemowej.

en: The specified format is not supported or cannot be translated. Use the Capabilities function to determine the supported formats.
pl: Określony format nie jest obsługiwany i nie można go przetłumaczyć. Użyj funkcji Możliwości, aby ustalić obsługiwane formaty.

en: Cannot perform this operation while media data is still playing. Reset the device, or wait until the data is finished playing.
pl: Nie można wykonać tej operacji w czasie, gdy dane multimedialne są nadal odtwarzane. Zresetuj urządzenie lub poczekaj, aż zakończy się odtwarzanie danych.

en: The wave header was not prepared. Use the Prepare function to prepare the header, and then try again.
pl: Nagłówek WAVE nie został przygotowany. Przygotuj nagłówek używając funkcji Przygotuj i spróbuj ponownie.

en: Cannot open the device without using the WAVE_ALLOWSYNC flag. Use the flag, and then try again.
pl: Nie można otworzyć urządzenia bez użycia flagi WAVE_ALLOWSYNC. Użyj tej flagi i spróbuj ponownie.

en: The MIDI header was not prepared. Use the Prepare function to prepare the header, and then try again.
pl: Nagłówek MIDI nie został przygotowany. Przygotuj nagłówek używając funkcji Przygotuj i spróbuj ponownie.

en: A MIDI map was not found. There may be a problem with the driver, or the MIDIMAP.CFG file may be corrupt or missing.
pl: Nie można odnaleźć mapowania urządzenia MIDI. Może to być spowodowane problemem ze sterownikiem albo brakiem lub uszkodzeniem pliku MIDIMAP.CFG.

en: The port is transmitting data to the device. Wait until the data has been transmitted, and then try again.
pl: Port przesyła dane do urządzenia. Poczekaj, aż dane zostaną przesłane  i spróbuj ponownie.

en: The current MIDI Mapper setup refers to a MIDI device that is not installed on the system.
pl: Bieżące ustawienia mapowania MIDI odwołują się do urządzenia MIDI, które nie jest zainstalowane w systemie.

en: The current MIDI setup is damaged. Copy the original MIDIMAP.CFG file to the Windows SYSTEM directory, and then try again.
pl: Bieżące ustawienia MIDI są uszkodzone. Skopiuj oryginalny plik MIDIMAP.CFG do katalogu Windows SYSTEM, a następnie spróbuj ponownie.

en: Invalid MCI device ID. Use the ID returned when opening the MCI device.
pl: Nieprawidłowy identyfikator urządzenia MCI. Użyj identyfikatora zwróconego podczas otwierania urządzenia MCI.

en: The driver cannot recognize the specified command parameter.
pl: Sterownik nie może rozpoznać podanego parametru w poleceniu.

en: The driver cannot recognize the specified command.
pl: Sterownik nie może rozpoznać podanego polecenia.

en: There is a problem with your media device. Make sure it is working correctly or contact the device manufacturer.
pl: Wystąpił problem z urządzeniem multimedialnym. Sprawdź, czy działa ono poprawnie lub skontaktuj się z producentem urządzenia.

en: The specified device is not open or is not recognized by MCI.
pl: Podane urządzenie nie jest otwarte lub nie jest rozpoznawane przez MCI.

en: The device name is already being used as an alias by this application. Use a unique alias.
pl: Nazwa urządzenia jest już używana jako alias przez tę aplikację. Użyj unikatowego aliasu.

en: There is an undetectable problem in loading the specified device driver.
pl: Nieznany problem przy ładowaniu określonego sterownika urządzenia.

en: No command was specified.
pl: Nie określono polecenia.

en: The output string was too large to fit in the return buffer. Increase the size of the buffer.
pl: Wyjściowy ciąg znaków był za duży, aby zmieścić się w buforze. Zwiększ rozmiar buforu.

en: The specified command requires a character-string parameter. Please provide one.
pl: Określone polecenie wymaga parametru. Podaj ten parametr.

en: The specified integer is invalid for this command.
pl: Określona liczba całkowita jest nieprawidłowa dla tego polecenia.

en: The device driver returned an invalid return type. Check with the device manufacturer about obtaining a new driver.
pl: Sterownik urządzenia zwrócił nieprawidłowy rodzaj zwrotny. Skontaktuj się z producentem urządzenia w celu otrzymania nowego sterownika.

en: There is a problem with the device driver. Check with the device manufacturer about obtaining a new driver.
pl: Wystąpił problem ze sterownikiem tego urządzenia. Skontaktuj się z producentem urządzenia w celu otrzymania nowego sterownika.

en: The specified command requires a parameter. Please supply one.
pl: Określone polecenie wymaga parametru. Podaj ten parametr.

en: The MCI device you are using does not support the specified command.
pl: Używane urządzenie MCI nie obsługuje określonego polecenia.

en: Cannot find the specified file. Make sure the path and filename are correct.
pl: Nie można znaleźć określonego pliku. Sprawdź, czy ścieżka i nazwa pliku są poprawne.

en: The device driver is not ready.
pl: Sterownik urządzenia nie jest gotowy.

en: A problem occurred in initializing MCI. Try restarting Windows.
pl: Wystąpił problem podczas inicjowania MCI. Spróbuj uruchomić ponownie Windowsa.

en: There is a problem with the device driver. The driver has closed. Cannot access error.
pl: Wystąpił problem ze sterownikiem tego urządzenia. Sterownik został zamknięty. Nie ma dostępu do informacji o błędach.

en: Cannot use 'all' as the device name with the specified command.
pl: W określonym poleceniu nie można użyć parametru „all” jako nazwy urządzenia.

en: Errors occurred in more than one device. Specify each command and device separately to determine which devices caused the error.
pl: Wystąpił błąd w więcej niż jednym urządzeniu. Określ każde polecenie i urządzenie oddzielnie, aby ustalić, które urządzenie spowodowało błędy.

en: Cannot determine the device type from the given filename extension.
pl: Nie można ustalić rodzaju urządzenia na podstawie podanego rozszerzenia pliku.

en: The specified parameter is out of range for the specified command.
pl: Określony parametr przekracza zakres przewidziany dla tego polecenia.

en: The specified parameters cannot be used together.
pl: Określonych parametrów nie można używać razem.

en: Cannot save the specified file. Make sure you have enough disk space or are still connected to the network.
pl: Nie można zapisać określonego pliku. Sprawdź, czy jest dość miejsca na dysku lub czy połączenie sieciowe jest wciąż aktywne.

en: Cannot find the specified device. Make sure it is installed and that the device name is spelled correctly.
pl: Nie można odnaleźć określonego urządzenia. Sprawdź, czy jest ono zainstalowane i czy jego nazwa jest napisana poprawnie.

en: The specified device is now being closed. Wait a few seconds, and then try again.
pl: Określone urządzenie jest właśnie zamykane. Poczekaj kilka sekund i spróbuj ponownie.

en: The specified alias is already being used in this application. Use a unique alias.
pl: Podany alias jest już używany w tej aplikacji. Użyj unikatowego aliasu.

en: The specified parameter is invalid for this command.
pl: Określony parametr jest nieprawidłowy dla tego polecenia.

en: The device driver is already in use. To share it, use the 'shareable' parameter with each 'open' command.
pl: Sterownik urządzenia jest już używany. Aby go udostępnić, zastosuj parametr „shareable” dla każdego polecenia „open”.

en: The specified command requires an alias, file, driver, or device name. Please supply one.
pl: Określone polecenie wymaga podania nazwy aliasu, pliku, sterownika lub urządzenia. Podaj tę nazwę.

en: The specified value for the time format is invalid. Refer to the MCI documentation for valid formats.
pl: Określona wartość formatu czasu jest nieprawidłowa. Sprawdź prawidłowe formaty w dokumentacji MCI.

en: A closing double-quotation mark is missing from the parameter value. Please supply one.
pl: W wartości parametru brak cudzysłowu zamykającego. Proszę dodaj go.

en: A parameter or value was specified twice. Only specify it once.
pl: Parametr lub wartość określono dwukrotnie. Określ je tylko raz.

en: The specified file cannot be played on the specified MCI device. The file may be corrupt, or not in the correct format.
pl: Podanego pliku nie można odtworzyć za pomocą tego urządzenia MIDI. Plik może być uszkodzony, mieć zły format lub może nie być dostępna obsługa tego formatu.

en: A null parameter block was passed to MCI.
pl: Do MCI przekazano blok parametrów zerowych.

en: Cannot save an unnamed file. Supply a filename.
pl: Nie można zapisać pliku bez nazwy. Podaj nazwę.

en: You must specify an alias when using the 'new' parameter.
pl: Podczas używania parametru „new” należy podać jakiś alias.

en: Cannot use the 'notify' flag with auto-opened devices.
pl: Dla automatycznie otwieranych urządzeń nie można użyć flagi „notify”.

en: Cannot use a filename with the specified device.
pl: Z określonym urządzeniem nie można używać nazwy pliku.

en: Cannot carry out the commands in the order specified. Correct the command sequence, and then try again.
pl: Nie można wykonać poleceń w podanej kolejności. Popraw kolejność poleceń i spróbuj ponownie.

en: Cannot carry out the specified command on an auto-opened device. Wait until the device is closed, and then try again.
pl: Nie można wykonać tego polecenia na urządzeniu otwieranym automatycznie. Odczekaj ,aż urządzenie zostanie zamknięte i spróbuj ponownie.

en: The filename is invalid. Make sure the filename is not longer than 8 characters, followed by a period and an extension.
pl: Nazwa pliku jest nieprawidłowa. Upewnij się, że nazwa pliku nie jest dłuższa niż 8 znaków i zakończona jest kropką oraz rozszerzeniem.

en: Cannot specify extra characters after a string enclosed in quotation marks.
pl: Nie można określać dodatkowych znaków po ciągu ujętym w cudzysłowy.

en: The specified device is not installed on the system. Use the Drivers option in Control Panel to install the device.
pl: Podane urządzenie nie jest zainstalowane w systemie. Aby zainstalować urządzenie, przejdź do Panelu sterowania, a następnie kliknij ikonę Dodaj sprzęt.

en: Cannot access the specified file or MCI device. Try changing directories or restarting your computer.
pl: Nie można uzyskać dostępu do określonego pliku lub urządzenia MCI. Spróbuj zmienić katalogi lub ponownie uruchomić komputer.

en: Cannot access the specified file or MCI device because the application cannot change directories.
pl: Nie można uzyskać dostępu do podanego pliku lub urządzenia MCI, gdyż aplikacja ta nie może zmieniać katalogów.

en: Cannot access specified file or MCI device because the application cannot change drives.
pl: Nie można uzyskać dostępu do podanego pliku lub urządzenia MCI, gdyż aplikacja ta nie może zmieniać dysków.

en: Specify a device or driver name that is less than 79 characters.
pl: Podaj nazwę urządzenia lub sterownika krótszą niż 79 znaków.

en: Specify a device or driver name that is less than 69 characters.
pl: Podaj nazwę urządzenia lub sterownika krótszą niż 69 znaków.

en: The specified command requires an integer parameter. Please provide one.
pl: Określone polecenie wymaga parametru w postaci liczby całkowitej. Podaj taki parametr.

en: All wave devices that can play files in the current format are in use. Wait until a wave device is free, and then try again.
pl: Wszystkie urządzenia dźwiękowe Wave, które mogą odtwarzać pliki w bieżącym formacie, są już używane. Zaczekaj na zwolnienie jednego z nich i spróbuj ponownie.

en: Cannot set the current wave device for play back because it is in use. Wait until the device is free, and then try again.
pl: Nie można ustawić bieżącego urządzenia dźwiękowego Wave na odtwarzanie, ponieważ urządzenie jest używane. Zaczekaj, aż urządzenie zostanie zwolnione i spróbuj ponownie.

en: All wave devices that can record files in the current format are in use. Wait until a wave device is free, and then try again.
pl: Wszystkie urządzenia dźwiękowe Wave, które mogą nagrywać pliki w bieżącym formacie, są już używane. Zaczekaj na zwolnienie jednego z nich i spróbuj ponownie.

en: Cannot set the current wave device for recording because it is in use. Wait until the device is free, and then try again.
pl: Nie można ustawić bieżącego urządzenia dźwiękowego Wave na nagrywanie, ponieważ urządzenie jest używane. Zaczekaj, aż urządzenie zostanie zwolnione i spróbuj ponownie.

en: Any compatible waveform playback device may be used.
pl: Można użyć dowolnego zgodnego urządzenia odtwarzającego Wave.

en: Any compatible waveform recording device may be used.
pl: Można użyć dowolnego zgodnego urządzenia nagrywającego Wave.

en: No wave device that can play files in the current format is installed. Use the Drivers option to install the wave device.
pl: Nie zainstalowano żadnego urządzenia dźwiękowego WAVE, które mogłoby odtwarzać pliki w bieżącym formacie. Aby zainstalować urządzenie wave, przejdź do Panelu sterowania, a następnie kliknij ikonę Dodaj sprzęt.

en: The device you are trying to play to cannot recognize the current file format.
pl: Urządzenie, którego próbujesz użyć do odtwarzania, nie może rozpoznać bieżącego formatu pliku.

en: No wave device that can record files in the current format is installed. Use the Drivers option to install the wave device.
pl: Nie zainstalowano żadnego urządzenia dźwiękowego WAVE, które mogłoby nagrywać pliki w bieżącym formacie. Aby zainstalować urządzenie wave, przejdź do Panelu sterowania, a następnie kliknij ikonę Dodaj sprzęt.

en: The device you are trying to record from cannot recognize the current file format.
pl: Urządzenie, którego próbujesz użyć do nagrywania, nie może rozpoznać bieżącego formatu pliku.

en: The time formats of the "song pointer" and SMPTE are mutually exclusive. You can't use them together.
pl: Formaty czasu dla "wskaźnika piosenki" i SMPTE są wzajemnie wykluczające się. Nie możesz użyć ich razem.

en: The specified MIDI port is already in use. Wait until it is free, and then try again.
pl: Dany port MIDI jest już zajęty. Poczekaj, aż będzie wolny i spróbuj ponownie.

en: The specified MIDI device is not installed on the system. Use the Drivers option from the Control Panel to install a MIDI device.
pl: Określone urządzenie MIDI nie jest zainstalowane w systemie. Aby zainstalować sterownik, przejdź do Panelu sterowania, a następnie kliknij ikonę Dodaj sprzęt.

en: An error occurred with the specified port.
pl: Wystąpił błąd podczas korzystania z określonego portu.

en: All multimedia timers are being used by other applications. Quit one of these applications, and then try again.
pl: Wszystkie czasomierze multimediów są używane przez inne aplikacje. Zamknij jedną z nich i spróbuj ponownie.

en: The system doesn't have a current MIDI port specified.
pl: Brak bieżącego portu MIDI.

en: The system has no installed MIDI devices. Use the Drivers option from the Control Panel to install a MIDI driver.
pl: W systemie nie ma zainstalowanych urządzeń MIDI.Aby zainstalować sterownik, przejdź do Panelu sterowania, a następnie kliknij ikonę Dodaj sprzęt.

en: There is no display window.
pl: Brak okna wyświetlania.

en: Could not create or use window.
pl: Nie można utworzyć lub użyć okna.

en: Cannot read the specified file. Make sure the file is still present, or check your disk or network connection.
pl: Nie można odczytać określonego pliku. Upewnij się, że plik nadal istnieje i sprawdź dysk lub połączenie sieciowe.

en: Cannot write to the specified file. Make sure you have enough disk space or are still connected to the network.
pl: Nie można zapisać określonego pliku. Sprawdź, czy jest miejsce na dysku lub czy połączenie sieciowe jest aktywne.

en: Wine Sound Mapper
pl: Mapper dźwięku Wine

en: Volume
pl: Głośność

en: Master Volume
pl: Główna głośność

en: Mute
pl: Wycisz

en: Print to File
pl: Wydrukuj do pliku

en: &Output File Name:
pl: &Nazwa pliku do którego ma być zapisany wydruk:

en: The output file already exists. Click OK to overwrite.
pl: Plik wyjściowy już istnieje. Wybierz, OK aby zastąpić plik.

en: Unable to create the output file.
pl: Nie mogę utworzyć pliku wyjściowego.

en: Success
pl: Powodzenie

en: Operations Error
pl: Błąd operacji

en: Protocol Error
pl: Błąd protokołu

en: Time Limit Exceeded
pl: Przekroczono limit czasu

en: Size Limit Exceeded
pl: Przekroczono limit rozmiaru

en: Compare False
pl: Porównanie dało wynik negatywny

en: Compare True
pl: Porównanie dało wynik pozytywny

en: Authentication Method Not Supported
pl: Metoda uwierzytelniania nie jest obsługiwana

en: Strong Authentication Required
pl: Wymagana mocna metoda uwierzytelniania

en: Referral (v2)
pl: Odwołanie (v2)

en: Referral
pl: Odwołanie

en: Administration Limit Exceeded
pl: Przekroczono limit administracyjny na serwerze

en: Unavailable Critical Extension
pl: Bezwzględnie wymagane rozszerzenie nie jest dostępne

en: Confidentiality Required
pl: Wymagana poufność

en: SASL Bind in Progress
pl: Dowiązanie SASL nie powiodło się

en: No Such Attribute
pl: Nie ma takiego atrybutu

en: Undefined Type
pl: Nieokreślony rodzaj

en: Inappropriate Matching
pl: Nieodpowiednie dopasowanie

en: Constraint Violation
pl: Naruszenie więzów

en: Attribute Or Value Exists
pl: Atrybut lub wartość istnieje

en: Invalid Syntax
pl: Błąd składni

en: No Such Object
pl: Nie ma takiego obiektu

en: Alias Problem
pl: Problem aliasu

en: Invalid DN Syntax
pl: Niepoprawna składnia DN

en: Is Leaf
pl: Jest liściem

en: Alias Dereference Problem
pl: Problem z odwołaniem do aliasu

en: Inappropriate Authentication
pl: Nieodpowiednie uwierzytelnienie

en: Invalid Credentials
pl: Nieprawidłowe poświadczenia

en: Insufficient Rights
pl: Niewystarczające prawa dostępu

en: Busy
pl: Zajęty

en: Unavailable
pl: Niedostępny

en: Unwilling To Perform
pl: Brak chęci wykonania

en: Loop Detected
pl: Wykryto pętlę

en: Sort Control Missing
pl: Brak formantu sortowania

en: Index range error
pl: Błąd zakresu indeksu

en: Naming Violation
pl: Naruszenie zasad nazewnictwa

en: Object Class Violation
pl: Naruszenie klasy obiektu

en: Not allowed on Non-leaf
pl: Operacja niedozwolona na nie-liściu

en: Not allowed on RDN
pl: Operacja niedozwolona na RDN

en: Already Exists
pl: Już istnieje

en: No Object Class Mods
pl: Brak modułów klas obiektów

en: Results Too Large
pl: Wynik zbyt duży

en: Affects Multiple DSAs
pl: Ma wpływ na wiele agentów DSA

en: Server Down
pl: Serwer wyłączony

en: Local Error
pl: Błąd lokalny

en: Encoding Error
pl: Błąd podczas kodowania

en: Decoding Error
pl: Błąd podczas dekodowania

en: Timeout
pl: Czas oczekiwania

en: Auth Unknown
pl: Nieznane uwierzytelnianie

en: Filter Error
pl: Błąd filtru

en: User Canceled
pl: Akcja anulowana przez użytkownika

en: Parameter Error
pl: Błąd parametru

en: No Memory
pl: Brak pamięci

en: Can't connect to the LDAP server
pl: Nie można się połączyć z serwerem LDAP

en: Operation not supported by this version of the LDAP protocol
pl: Operacja nie jest obsługiwana przez tę wersję protokołu LDAP

en: Specified control was not found in message
pl: Brak określonego formantu w wiadomości

en: No result present in message
pl: Brak wyników w wiadomości

en: More results returned
pl: Zwrócono więcej wyników

en: Loop while handling referrals
pl: Pętla przed obsługą odwołań

en: Referral hop limit exceeded
pl: Przekroczono limit skoków odwołań

en: Not Yet Implemented
pl: Jeszcze niezaimplementowane

en: %1: File Not Found
pl: %1: Nie znaleziono pliku

en: ATTRIB - Displays or changes file attributes.
    
    Syntax:
    ATTRIB [+R | -R] [+A | -A ] [+S | -S] [+H | -H] [drive:][path][filename]
           [/S [/D]]
    
    Where:
    
      +   Sets an attribute.
      -   Clears an attribute.
      R   Read-only file attribute.
      A   Archive file attribute.
      S   System file attribute.
      H   Hidden file attribute.
      [drive:][path][filename]
          Specifies a file or files for attrib to process.
      /S  Processes matching files in the current folder and all subfolders.
      /D  Processes folders as well.
pl: ATTRIB - Wyświetla lub zmienia atrybuty pliku.
    
    Składnia:
    ATTRIB [+R | -R] [+A | -A ] [+S | -S] [+H | -H] [dysk:][ścieżka][nazwapliku]
           [/S [/D]]
    
    Gdzie:
    
      +   Ustawia atrybut.
      -   Czyści atrybut.
      R   Atrybut tylko do odczytu.
      A   Atrybut pliku archiwum.
      S   Atrybut pliku systemowego.
      H   Atrybut pliku ukrytego.
      [dysk:][ścieżka][nazwapliku]
          Określa plik lub pliki do przetworzenia przez attrib.
      /S  Przetwarza pasujące pliki w bieżącym katalogu i wszystkich podkatalogach.
      /D  Przetwarza także katalogi.

en: Active code page: %1!u!
pl: Aktywna strona kodowania: %1!u!

en: Invalid code page
pl: Niepoprawna strona kodowania

en: Ana&log
pl: Ana&logowy

en: Digi&tal
pl: C&yfrowy

en: &Font...
pl: &Czcionka...

en: &Without Titlebar
pl: &Bez paska tytułowego

en: &Seconds
pl: &Sekundy

en: &Date
pl: &Data

en: &Always on Top
pl: &Zawsze na wierzchu

en: &About Clock
pl: Zegar - i&nformacje

en: Clock
pl: Zegar

en: CALL <batchfilename> is used within a batch file to execute commands from
    another batch file. When the batch file exits, control returns to the file
    which called it. The CALL command may supply parameters to the called
    procedure.
    
    Changes to default directory, environment variables etc made within a
    called procedure are inherited by the caller.
pl: CALL <nazwa pliku bat> jest używane w pliku rodzaju bat do uruchamiania komend
    z innego pliku bat. Następnie powraca do pliku, z którego została wywołana
    (jeżeli istnieje). Komenda CALL może przekazywać parametry do wywoływanej
    procedury.
    
    Zmiany domyślnego katalogu, zmiennych środowiskowych itd. wykonane przez
    wywołaną procedurę są dziedziczone przez skrypt wywołujący CALL.

en: CD <directory> is the short version of CHDIR. It changes the current
    default directory.
pl: CD <katalog> jest krótką wersją CHDIR. Zmienia bieżący domyślny katalog.

en: CHDIR <directory> changes the current default directory.
pl: CHDIR <katalog> zmienia bieżący domyślny katalog.

en: CLS clears the console screen.
pl: CLS czyści ekran konsoli.

en: COPY <filename> copies a file.
pl: COPY <nazwapliku> kopiuje plik.

en: CTTY changes the input/output device.
pl: CTTY zmienia urządzenie wejścia/wyjścia.

en: DATE shows or changes the system date.
pl: DATE pokazuje lub zmienia datę systemową.

en: DEL <filename> deletes a file or set of files.
pl: DEL <nazwapliku> usuwa plik lub zestaw plików.

en: DIR lists the contents of a directory.
pl: DIR wyświetla wykaz zawartości katalogu.

en: ECHO <string> displays <string> on the current terminal device.
    
    ECHO ON causes all subsequent commands in a batch file to be displayed on
    the terminal device before they are executed.
    
    ECHO OFF reverses the effect of a previous ECHO ON (ECHO is OFF by
    default). The ECHO OFF command can be prevented from displaying by
    preceding it with an @ sign.
pl: ECHO <ciąg znaków> drukuje <ciąg znaków> do aktualnego urządzenia.
    
    ECHO ON powoduje, że wszystkie komendy z pliku bat są drukowane do
    aktualnego urządzenia przed wywołaniem.
    
    ECHO OFF odwraca efekt komendy ECHO ON (ECHO jest wyłączone (OFF)
    standardowo). Komenda ECHO OFF może zostać nie wyświetlona jeżeli zostanie
    poprzedzona znakiem @.

en: ERASE <filename> deletes a file or set of files.
pl: ERASE <nazwapliku> usuwa plik lub zestaw plików.

en: The FOR command is used to execute a command for each of a set of files.
    
    Usage: FOR %variable IN (set) DO command
    
    The % sign must be doubled when using FOR in a batch file.
pl: Polecenie FOR służy do uruchomienia polecenia dla każdego ze zbioru plików.
    
    Użycie: FOR %zmienna IN (zbiór) DO polecenie
    Należy podwoić znak % jeśli FOR jest używane w pliku wsadowym.

en: The GOTO command transfers execution to another statement within a batch
    file.
    
    The label which is the target of a GOTO may be up to 255 characters long
    but may not include spaces (this is different from other operating
    systems). If two or more identical labels exist in a batch file the first
    one will always be executed. Attempting to GOTO a nonexistent label
    terminates the batch file execution.
    
    GOTO has no effect when used interactively.
pl: Komenda GOTO przenosi kursor do innego miejsca w pliku bat.
    
    Etykieta, która jest celem skoku (komendy GOTO) może mieć maksymalnie 255
    znaków długości, nie może zawierać spacji. Jeżeli są dwie (lub więcej)
    etykiety o takich samych nazwach skok zostanie wykonany do pierwszej z
    nich. Jeżeli etykieta nie istnieje wykonywanie pliku zostaje przerwane.
    
    GOTO nie przynosi żadnego efektu, gdy jest używane interaktywnie.

en: HELP <command> shows brief help details on a topic.
    HELP without an argument shows all CMD built-in commands.
pl: HELP <polecenie> pokazuje krótką pomoc na dany temat.
    HELP bez argumentu pokazuje wszystkie wbudowane polecenia CMD.

en: IF is used to conditionally execute a command.
    
    Syntax: IF [NOT] EXIST filename command
            IF [NOT] string1==string2 command
            IF [NOT] ERRORLEVEL number command
    
    In the second form of the command, string1 and string2 must be in double
    quotes. The comparison is not case-sensitive.
pl: IF jest używane do warunkowego wykonywania poleceń.
    
    Składnia: IF [NOT] EXIST nazwa_pliku polecenie
            IF [NOT] ciąg_znaków1==ciąg_znaków2 polecenie
            IF [NOT] ERRORLEVEL numer polecenie
    
    W drugiej postaci polecenia, ciąg_znaków1 i ciąg_znaków2 musi zostać
    zawarty w cudzysłowie
    Porównanie nie uwzględnia wielkości znaków.

en: LABEL is used to set a disk volume label.
    
    Syntax: LABEL [drive:]
    The command will prompt you for the new volume label for the given drive.
    You can display the disk volume label with the VOL command.
pl: LABEL jest używane do ustawienia etykiety dysku.
    
    Składnia: LABEL [dysk:]
    Komenda poprosi o podanie nowej etykiety dysku.
    Możesz wyświetlić aktualną etykietę komendą VOL.

en: MD <name> is the short version of MKDIR. It creates a subdirectory.
pl: MD <nazwa> jest krótką wersją MKDIR. Tworzy podkatalog.

en: MKDIR <name> creates a subdirectory.
pl: MKDIR <nazwa> tworzy podkatalog.

en: MOVE relocates a file or directory to a new point within the file system.
    
    If the item being moved is a directory then all the files and
    subdirectories below the item are moved as well.
    
    MOVE fails if the old and new locations are on different DOS drive letters.
pl: MOVE zmienia położenie wybranego pliku lub katalogu.
    
    Jeżeli przemieszczany jest katalog wszystkie podkatalogi i pliki są także
    przesuwane.
    
    MOVE działa tylko w obrębie jednego dysku.

en: PATH displays or changes the cmd search path.
    
    Entering PATH will display the current PATH setting (initially taken from
    the registry). To change the setting follow the PATH command with the new
    value.
    
    It is also possible to modify the PATH by using the PATH environment
    variable, for example:
    PATH %PATH%;c:\temp
pl: PATH wyświetla lub zmienia ścieżkę, w której wyszukuje cmd.
    
    Polecenie PATH wyświetli ustawienie obecnej ŚCIEŻKI (wstępnie wzięte z
    rejestru). Aby zmienić ustawienie dodaj do polecenia PATH nową wartość
    ścieżki.
    
    Umieszczenie wyrażenia %PATH% przy podawaniu nowej ścieżki powoduje
    wstawienie starej ścieżki, na przykład:
    PATH %PATH%;c:\temp

en: PAUSE displays a message on the screen asking the user to press a key.
    
    It is mainly useful in batch files to allow the user to read the output of
    a previous command before it scrolls off the screen.
pl: PAUSE wyświetla na ekranie prośbę do użytkownika o naciśnięcie klawisza.
    
    Jest to użyteczne w plikach wsadowych, bo pozwala użytkownikowi na odczyt
    wyjścia poprzedniego polecenia przed przewinięciem ekranu.

en: PROMPT sets the command-line prompt.
    
    The string following the PROMPT command (and the space immediately after)
    appears at the beginning of the line when cmd is waiting for input.
    
    The following character strings have the special meaning shown:
    
    $$    Dollar sign         $_    Linefeed            $b    Pipe sign (|)
    $d    Current date        $e    Escape              $g    > sign
    $l    < sign              $n    Current drive       $p    Current path
    $q    Equal sign          $t    Current time        $v    cmd version
    
    Note that entering the PROMPT command without a prompt-string resets the
    prompt to the default, which is the current directory (which includes the
    current drive letter) followed by a greater-than (>) sign.
    (like a command PROMPT $p$g).
    
    The prompt can also be changed by altering the PROMPT environment variable,
    so the command 'SET PROMPT=text' has the same effect as 'PROMPT text'.
pl: PROMPT ustawia tekst zgłoszenia wiersza poleceń.
    
    Ciąg znaków po poleceniu PROMPT (i spacja występująca zaraz za nim)
    pojawiają się na początku wiersza, gdy cmd czeka na wejście.
    
    Następujące ciągi znaków mają specjalne znaczenie:
    
    $$    Znak dolara ($)     $_    Nowa linia          $b    Znak kanału (|)
    $d    Obecna data         $e    Escape              $g    Znak >
    $l    Znak <              $n    Obecny napęd        $p    Obecna ścieżka
    $q    Znak =              $t    Obecny czas         $v    Wersja cmd
    
    Zauważ, że wpisanie polecenia PROMPT bez ciagu znaków zgłoszenia zeruje
    ustawienia zgłoszenia do domyślnych, czyli do obecnego katalogu (co
    uwzględnia obecną literę dysku), po której następuje znak większe niż (>).
    (tak jak polecenie PROMPT $p$g).
    (Tak samo jak polecenie PROMPT $p$g).
    
    Zgłoszenie może być także zmienione poprzez zmianę zmiennej środowiskowej
    PROMPT, tak więc polecenie 'SET PROMPT=tekst' ma ten sam efekt co
    'PROMPT tekst'.

en: A command line beginning with REM (followed by a space) performs no action,
    and can therefore be used as a comment in a batch file.
pl: Wiersz polecenia zaczynający się od REM (ze spacją za nim) nie wykonuje
    żadnego działania i może przez to zostać wykorzystany jako komentarz w
    pliku wsadowym.

en: REN <filename> is the short version of RENAME. It renames a file.
pl: REN <filename> jest krótką wersją RENAME. Zmienia nazwę pliku.

en: RENAME <filename> renames a file.
pl: RENAME <nazwapliku> zmienia nazwę pliku.

en: RD <directory> is the short version of RMDIR. It deletes a directory.
pl: RD <katalog> jest krótką wersją RMDIR. Usuwa katalog.

en: RMDIR <directory> deletes a directory.
pl: RMDIR <katalog> usuwa katalog.

en: SET displays or changes the cmd environment variables.
    
    SET without parameters shows all of the current environment.
    
    To create or modify an environment variable the syntax is:
    
    SET <variable>=<value>
    
    where <variable> and <value> are character strings. There must be no space
    before the equals sign, nor can the variable name have embedded spaces.
    
    Under Wine, the environment of the underlying operating system is included
    into the Win32 environment, there will generally therefore be many more
    values than in a native Win32 implementation. Note that it is not possible
    to affect the operating system environment from within cmd.
pl: SET wyświetla lub ustawia zmienne środowiskowe cmd.
    
    SET bez parametrów wyświetla wszystkie ustawione zmienne.
    
    Składnia polecenia (by utworzyć lub zmienić zmienną:
    
    SET <zmienna>=<wartość>
    
    gdzie <zmienna> i <wartość> są ciągami znaków. Spacja nie może występować
    przed znakiem równości, nazwa zmiennej nie może zawierać spacji.
    
    Pod Wine'em zmienne środowiskowe systemu operacyjnego są dodawane do
    zmiennych środowiskowych Win32, z tego powodu jest więcej zmiennych niż w
    implementacji Win32. Wine nie zmienia zmiennych środowiskowych systemu.

en: SHIFT is used in a batch file to remove one parameter from the head of the
    list, so parameter 2 becomes parameter 1 and so on. It has no effect if
    called from the command line.
pl: SHIFT jest używane w plikach bat do usunięcia pierwszego parametru z listy
    parametrów, parametr 2 staje się 1 itd. Polecenie to nie ma efektu gdy jest
    wywoływane z linii komend.

en: Start a program, or open a document in the program normally used for files
    with that suffix.
    Usage:
    start [options] program_filename [...]
    start [options] document_filename
    
    Options:
    "title"        Specifies the title of the child windows.
    /d directory   Start the program in the specified directory.
    /b             Don't create a new console for the program.
    /i             Start the program with fresh environment variables.
    /min           Start the program minimized.
    /max           Start the program maximized.
    /low           Start the program in the idle priority class.
    /normal        Start the program in the normal priority class.
    /high          Start the program in the high priority class.
    /realtime      Start the program in the realtime priority class.
    /abovenormal   Start the program in the abovenormal priority class.
    /belownormal   Start the program in the belownormal priority class.
    /node n        Start the program on the specified NUMA node.
    /affinity mask Start the program with the specified affinity mask.
    /wait          Wait for the started program to finish, then exit with its
    exit code.
    /unix          Use a Unix filename and start the file like Windows
    Explorer.
    /ProgIDOpen    Open a document using the specified progID.
    /?             Display this help and exit.
pl: Uruchom program lub otwórz dokument w programie normalnie używanym do
    plików z tym przyrostkiem.
    Użycie:
    start [opcje] nazwa_programu_ze_ścieżką [...]
    start [opcje] nazwa_dokumentu_ze_ścieżką
    
    Opcje:
    "title"         Podaje tytuł podrzędnych okien.
    /d katalog      Uruchamia program w podanym katalogu.
    /b              Nie twórz nowej konsoli dla programu.
    /i              Uruchom program ze świeżymi zmiennymi środowiskowymi.
    /min            Uruchom program zminimalizowany.
    /max            Uruchom program zmaksymalizowany.
    /low            Uruchom program w klasie priorytetowej bezczynności.
    /normal         Uruchom program w normalnej klasie priorytetowej.
    /high           Uruchom program w wysokiej klasie priorytetowej.
    /realtime       Uruchom program w klasie priorytetowej czasu rzeczywistego.
    /abovenormal    Uruchom program w klasie priorytetowej powyżej normalnej.
    /belownormal    Uruchom program w klasie priorytetowej poniżej normalnej.
    /node n         Uruchom program na podanym węźle NUMA.
    /affinity maska Uruchom program ze specjalną maską afiniczności.
    /wait           Poczekaj, aż uruchomiony program skończy, a następnie wyjdź
                    z jego kodem wyjścia.
    /unix           Użyj nazwy pliku ze ścieżka z Uniksa i uruchom plik tak jak
                    windows explorer.
    /ProgIDOpen     Otwórz dokument używając podanego progID.
    /?              Wyświetl tę pomoc i wyjdź.

en: TIME sets or shows the current system time.
pl: TIME ustawia lub pokazuje aktualny czas systemowy.

en: TITLE <string> sets the window title for the cmd window.
pl: TITLE <ciąg znaków> ustawia tytuł okna dla okna wiersza poleceń.

en: TYPE <filename> copies <filename> to the console device (or elsewhere if
    redirected). No check is made that the file is readable text.
pl: TYPE <nazwa pliku> wyświetla zawartość pliku, nie jest sprawdzane, czy jest
    on plikiem tekstowym.

en: VERIFY is used to set, clear or test the verify flag. Valid forms are:
    
    VERIFY ON	Set the flag.
    VERIFY OFF	Clear the flag.
    VERIFY		Displays ON or OFF as appropriate.
    
    The verify flag has no function in Wine.
pl: VERIFY jest używane do ustawienia wartości flagi verify. Prawidłowa składnia:
    
    VERIFY ON	Ustawia flagę.
    VERIFY OFF	Usuwa flagę.
    VERIFY		Wyświetla ON lub OFF w zależności od stanu flagi.
    
    Flaga verify nie ma funkcji w Wine.

en: VER displays the version of cmd you are running.
pl: VER wyświetla wersję uruchomionego wiersza poleceń.

en: VOL shows the volume label of a disk device.
pl: VOL pokazuje etykietę woluminu urządzenia dyskowego.

en: ENDLOCAL ends localization of environment changes in a batch file which
    were introduced by a preceding SETLOCAL.
pl: ENDLOCAL kończy zmiany ustawień regionalnych środowiska w pliku wsadowym,
    które zostały wprowadzone przez poprzedzające SETLOCAL.

en: SETLOCAL starts localization of environment changes in a batch file.
    
    Environment changes done after a SETLOCAL are local to the batch file, and
    are preserved until the next ENDLOCAL is encountered (or at the end of the
    file, whichever comes first), at which point the previous environment
    settings are restored.
pl: SETLOCAL rozpoczyna zmiany ustawień regionalnych środowiska w pliku wsadowym.
    
    Zmiany środowiska dokonane po SETLOCAL są lokalne dla pliku wsadowego i są
    ważne do wystąpienia ENDLOCAL (lub na końcu pliku cokolwiek nastąpi
    pierwsze), przy którym zostają przywrócone poprzednie ustawienia
    środowiska.

en: PUSHD <directory> saves the current directory onto a stack, and then
    changes the current directory to the supplied one.
pl: PUSHD <nazwakatalogu> zapamiętuje bieżący katalog na stosie, a następnie
    przechodzi do katalogu podanego jako parametr.

en: POPD changes current directory to the last one saved with PUSHD.
pl: POPD zmienia bieżący katalog na ostatni zachowany przez PUSHD.

en: ASSOC shows or modifies file extension associations.
    
    Syntax: ASSOC [.ext[=[fileType]]]
    
    ASSOC without parameters displays current file associations.
    If used with only a file extension, displays the current association.
    Specifying no file type after the equal sign removes the current
    association, if any.
pl: ASSOC pokazuje lub zmienia skojarzenia rozszerzenia pliku
    
    Składnia: ASSOC [.ext[=[rodzajPliku]]]
    
    ASSOC bez parametrów wyświetla obecne skojarzenia pliku.
    Jeżeli użyte tylko z jednym rozszerzeniem pliku, to pokazuje obecne
    skojarzenie.
    Nie określanie rodzaju pliku po znaku równości usuwa obecne skojarzenie,
    jeśli jakiekolwiek istnieje.

en: FTYPE shows or modifies open commands associated with file types.
    
    Syntax: FTYPE [fileType[=[openCommand]]]
    
    Without parameters, shows the file types for which open command strings are
    currently defined.
    If used with only a file type, displays the associated open command string,
    if any.
    Specifying no open command after the equal sign removes the command string
    associated to the specified file type.
pl: FTYPE pokazuje lub zmienia polecenia otwarcia skojarzone z typami plików
    
    Składnia: FTYPE [typPliku[=[polecenieOtwarcia]]]
    
    Bez parametrów, pokazuje rodzaje plików, dla których są obecnie określone
    polecenia otwarcia.
    Jeżeli użyte tylko z jednym rodzajem pliku, to pokazuje jego skojarzone
    polecenie otwarcia, jeśli jakiekolwiek istnieje.
    Nie określanie polecenia otwarcia po znaku równości usuwa ciąg znaków
    polecenia skojarzony z danym rodzajem pliku.

en: MORE displays output of files or piped input in pages.
pl: MORE wyświetla strona po stronie wyjście pliku lub potoku.

en: CHOICE displays a text and waits, until the User presses an allowed Key
    from a selectable list.
    CHOICE is mainly used to build a menu selection in a batch file.
pl: CHOICE wyświetla tekst i czeka, aż Użytkownik naciśnie dozwolony Przycisk z
    wybieralnej listy.
    CHOICE jest używany głównie do budowania menu wyboru w plikach rodzaju bat.

en: Create a symbolic link.
    
    Syntax: MKLINK [options] link_name target
    
    Options:
    /d             Create a directory symbolic link.
    /h             Create a hard link.
    /j             Create a directory junction.
    link_name is the name of the new symbolic link.
    target is the path that link_name points to.
pl: Utwórz dowiązanie symboliczne.
    
    Składnia: MKLINK [ustawienia] nazwa_dowiązania cel_dowiązania
    
    Ustawienia:
    /d             Utwórz dowiązanie symboliczne do katalogu.
    /h             Utwórz twarde dowiązanie.
    /j             Utwórz złącze katalogu.
    nazwa_dowiązania jest nazwą nowego dowiązania symbolicznego.
    cel_dowiązania jest ścieżką, na którą wskazuje nazwa_dowiązania.

en: EXIT terminates the current command session and returns to the operating
    system or shell from which you invoked cmd.
pl: EXIT kończy bieżącą sesję cmd i powraca do systemu operacyjnego lub
    powłoki, w której uruchomiono cmd.

en: CMD built-in commands are:
    ASSOC		Show or modify file extension associations
    ATTRIB		Show or change DOS file attributes
    CALL		Invoke a batch file from inside another
    CD (CHDIR)	Change current default directory
    CHOICE		Wait for an keypress from a selectable list
    CLS		Clear the console screen
    COPY		Copy file
    CTTY		Change input/output device
    DATE		Show or change the system date
    DEL (ERASE)	Delete a file or set of files
    DIR		List the contents of a directory
    ECHO		Copy text directly to the console output
    ENDLOCAL	End localization of environment changes in a batch file
    FTYPE		Show or modify open commands associated with file types
    HELP		Show brief help details on a topic
    MD (MKDIR)	Create a subdirectory
    MKLINK	Create a symbolic link
    MORE		Display output in pages
    MOVE		Move a file, set of files or directory tree
    PATH		Set or show the search path
    PAUSE		Suspend execution of a batch file
    POPD		Restore the directory to the last one saved with PUSHD
    PROMPT		Change the command prompt
    PUSHD		Change to a new directory, saving the current one
    REN (RENAME)	Rename a file
    RD (RMDIR)	Delete a subdirectory
    SET		Set or show environment variables
    SETLOCAL	Start localization of environment changes in a batch file
    START		Start a program, or open a document in the associated program
    TIME		Set or show the current system time
    TITLE		Set the window title for the CMD session
    TYPE		Type the contents of a text file
    VER		Show the current version of CMD
    VOL		Show the volume label of a disk device
    XCOPY		Copy source files or directory trees to a destination
    EXIT		Close down CMD
    
    Enter HELP <command> for further information on any of the above commands.
pl: Wbudowane polecenia CMD to:
    ASSOC		Pokazuje lub zmienia skojarzenia rozszerzeń plików
    ATTRIB		Pokazuje lub zmienia atrybuty pliku
    CALL		Wywołuje plik bat z innego pliku
    CD (CHDIR)	Zmienia bieżący katalog
    CHOICE		Czeka na naciśnięcie klawisza z wybieranej listy
    CLS		Czyści ekran konsoli
    COPY		Kopiuje plik
    CTTY		Zmienia urządzenie wyjścia/wejścia
    DATE		Pokazuje lub zmienia datę systemową
    DEL (ERASE)	Usuwa plik lub pliki
    DIR		Wyświetla zawartość katalogu
    ECHO		Kopiuje tekst na wyjście konsoli
    ENDLOCAL	Koniec zmiany ustawień regionalnych środowiska w pliku wsadowym
    FTYPE		Pokazuje lub zmienia polecenia otwarcia skojarzone z typami
    		plików
    HELP		Wyświetla dokładniejszą pomoc o komendzie
    MD (MKDIR)	Tworzy katalog
    MKLINK	Tworzy nawiązanie symboliczne
    MORE		Wyświetla wyjście strona po stronie
    MOVE		Przenosi katalog lub pliki
    PATH		Ustawia lub wyświetla ścieżkę przeszukiwania
    PAUSE		Wstrzymuje wykonywanie pliku wsadowego
    POPD		Wraca do katalogu zapamiętanego przez PUSHD
    PROMPT		Zmienia tekst zgłoszenia
    PUSHD		Przechodzi do nowego katalogu zapamiętując stary
    REN (RENAME)	Zmienia nazwę pliku
    RD (RMDIR)	Usuwa katalog
    SET		Ustawia lub wyświetla zmienne środowiskowe
    SETLOCAL	Początek zmiany ustawień regionalnych środowiska w pliku
    		wsadowym
    START		Uruchom program lub otwórz dokument w skojarzonym programie
    TIME		Ustawia lub wyświetla czas
    TITLE		Ustawia tytuł okna CMD
    TYPE		Wyświetla zawartość pliku
    VER		Wyświetla wersję CMD
    VOL		Wyświetla etykietę dysku
    XCOPY		Kopiuje pliki lub drzewa katalogów z miejsca źródłowego do
    		docelowego
    EXIT		Zamyka CMD
    
    Wpisz HELP <polecenie> dla dalszych informacji o którymkolwiek z tych poleceń.

en: Are you sure?
pl: Czy jesteś pewien?

[ctx: Yes key]
en: Y
pl: T

en: File association missing for extension %1
pl: Brak skojarzenia pliku dla rozszerzenia %1

en: No open command associated with file type '%1'
pl: Brak skojarzenia polecenia otwórz z typem plików '%1'

en: Overwrite %1?
pl: Czy zastąpić %1?

en: More...
pl: Więcej...

en: Line in Batch processing possibly truncated. Using:
pl: Linia przy przetwarzaniu pliku bat prawdopodobnie obcięta. Używam:

en: Argument missing
pl: Brakuje argumentu

en: Syntax error
pl: Błąd składni

en: No help available for %1
pl: Brak pliku pomocy dla %1

en: Target to GOTO not found
pl: Nie znaleziono przeznaczenia dla GOTO

en: Current Date is %1
pl: Obecna data to %1

en: Current Time is %1
pl: Obecny czas to %1

en: Enter new date:
pl: Wpisz nową datę:

en: Enter new time:
pl: Wpisz nowy czas:

en: Environment variable %1 not defined
pl: Zmienna środowiskowa %1 jest niezdefiniowana

en: Failed to open '%1'
pl: Nieudane otwarcie '%1'

en: Cannot call batch label outside of a batch script
pl: Nie można wywołać etykiety bat poza skryptem bat

en: Delete %1?
pl: Czy usunąć %1?

en: Echo is %1
pl: Echo jest %1

en: Verify is %1
pl: Verify jest %1

en: Verify must be ON or OFF
pl: Verify musi być ON lub OFF

en: Parameter error
pl: Błąd parametru

en: Volume Serial Number is %1!04x!-%2!04x!
pl: Numer seryny wolumenu to %1!04x!-%2!04x!

en: Volume label (11 characters, <Enter> for none)?
pl: Etykieta Wolumenu (11 znaków, <Enter> aby pominąć)?

en: PATH not found
pl: Nie znaleziono PATH

en: Press any key to continue...
pl: Naciśnij jakikolwiek klawisz, aby kontynuować...

en: Wine Command Prompt
pl: Wiersz Poleceń Wine

en: More?
pl: Więcej?

en: The input line is too long.
pl: Wpisany tekst jest zbyt długi.

en: Volume in drive %1!c! is %2
pl: Wolumen w napędzie %1!c! to %2

en: Volume in drive %1!c! has no label.
pl: Wolumen w napędzie %1!c! nie ma etykiety.

en:  (Yes|No)
pl:  (Tak|Nie)

en:  (Yes|No|All)
pl:  (Tak|Nie|Wszystkie)

en: Can't recognize '%1' as an internal or external command, or batch script.
pl: Nie można rozpoznać '%1' ani jako polecenia wewnętrznego, ani zewnętrznego, czy nawet skryptu wsadowego.

en: Division by zero error.
pl: Błąd dzielenia przez zero.

en: Expected an operand.
pl: Oczekiwano zmiennej niezależnej.

en: Expected an operator.
pl: Oczekiwano operatora.

en: Mismatch in parentheses.
pl: Nierówna liczba nawiasach.

en: Badly formed number - must be one of decimal (12),
     hexadecimal (0x34) or octal (056).
pl: Zły format liczbowy - musi on być jednym z formatów dziesiętnych (12),
     szesnastkowych (0x34) lub ósemkowych (056).

en: Cursor size
pl: Rozmiar kursora

en: &Small
pl: &Mały

en: &Medium
pl: Ś&redni

en: &Large
pl: &Duży

en: Command history
pl: Historia poleceń

en: &Buffer size:
pl: Rozmiar &pamięci:

en: &Remove duplicates
pl: &Usuń powielenia

en: Popup menu
pl: Menu podręczne

en: Console
pl: Konsola

en: &Quick Edit mode
pl: Tryb szybkiej edycji

en: &Insert mode
pl: Tryb wstaw&iania

en: &Font
pl: &Czcionka

en: &Color
pl: &Kolor

en: Configuration
pl: Ustawienia

en: Buffer zone
pl: Strefa bufora

en: &Width:
pl: &Szerokość:

en: &Height:
pl: &Wysokość:

en: Window size
pl: Rozmiar okna

en: W&idth:
pl: S&zerokość:

en: H&eight:
pl: W&ysokość:

en: End of program
pl: Na zakończenie pracy

en: &Close console
pl: &Zamknij konsolę

en: Edition
pl: Edycja

en: &Edit
pl: &Edycja

en: Set &Defaults
pl: Ustaw &domyślne

en: &Mark
pl: &Zaznacz

en: &Select all
pl: Z&aznacz wszystko

en: Sc&roll
pl: &Przewijaj

en: S&earch
pl: Sz&ukaj

en: Setup - Default settings
pl: Setup - Domyślne ustawienia

en: Setup - Current settings
pl: Setup - Wybrane ustawienia

en: Configuration error
pl: Błąd ustawiania

en: The size of the screen buffer must be greater than or equal to the size of the window.
pl: Rozmiar bufora ekranu musi być większa lub równa rozmiarowi okna.

en: Each character is %1!u! pixels wide and %2!u! pixels high
pl: Każdy znak jest szeroki na %1!u! piksele i wysoki na %2!u! piksele

en: This is a test
pl: To jest próba

en: DirectX Diagnostic Tool
pl: Narzędzie diagnostyki DirectX

en: Usage: dxdiag [/whql:off | /whql:on] [/t filename | /x filename]
pl: Użycie: dxdiag [/whql:off | /whql:on] [/t nazwa_pliku | /x nazwa_pliku]

en: &Run...
pl: Urucho&m...

en: E&xit desktop
pl: &Zamknij pulpit

en: Are you sure you want to close all programs and exit the virtual desktop?
pl: Czy jesteś pewien, że chcesz zamknąć wszystkie programy i opuścić wirtualny pulpit?

en: Usage: findstr /options string
pl: Użycie: findstr /opcje tekst

en: FINDSTR: Bad command line
pl: FINDSTR: Złe polecenie

en: FINDSTR: Cannot open %s
pl: FINDSTR: Nie można otworzyć %s

en: FINDSTR: /%c ignored
pl: FINDSTR: /%c zignorowano

en: - Supported Commands -
    
    hardlink      hardlink management
pl: - Obsługiwane Polecenia -
    
    hardlink      zarządzanie twardym dowiązaniem

en: - Hardlink - Supported Commands -
    
    create        create a hardlink
pl: - Hardlink - Obsługiwane Polecenia -
    
    create        utwórz twarde dowiązanie

en: Syntax: fsutil hardlink create <new> <existing>
pl: Składnia: fsutil hardlink create <nowy> <istniejący>

en: Usage: hostname
pl: Użycie: hostname

en: Error: Invalid option '%c'.
pl: Błąd: Nieprawidłowa opcja '%c'.

en: Error: Could not get hostname: %u.
pl: Błąd: Nie można pobrać nazwy gospodarza: %u.

en: Error: Setting the system hostname is not possible with the hostname utility.
pl: Błąd: Ustawienie nazwy gospodarza systemu jest niemożliwe przy użyciu narzędzia hostname.

en: Usage: ipconfig [ /? | /all ]
pl: Sposób użycia: ipconfig [ /? | /all ]

en: Error: Unknown or invalid command line parameters specified
pl: Błąd: Nierozpoznany lub niepełny wiersz polecenia

en: Connection-specific DNS suffix
pl: Przedrostek DNS danego połączenia

en: IPv4 address
pl: Adres IPv4

en: Hostname
pl: Nazwa gospodarza

en: Node type
pl: Rodzaj węzła

en: Broadcast
pl: Nadawca

en: Mixed
pl: Mieszane

en: Hybrid
pl: Hybrydowe

en: IP routing enabled
pl: Przekierowywanie IP włączone

en: Physical address
pl: Adres fizyczny

en: DHCP enabled
pl: DHCP włączone

en: Default gateway
pl: Brama domyślna

en: IPv6 address
pl: Adres IPv6

en: Primary DNS suffix
pl: Główny przedrostek DNS

en: Usage: klist <tickets | tgt | purge | get [service principal name]>
pl: Użycie: klist <tickets | tgt | purge | get [service principal name]>

en: Unknown error
pl: Nieznany błąd

en: Start Time
pl: Czas rozpoczęcia

en: End Time
pl: Czas zakończenia

en: Renew Time
pl: Czas ponowienia

en: KerbTicket Encryption Type
pl: Rodzaj szyfrowania KerbTicket

en: Current LogonId is
pl: Bieżący LogonId

en: System Information
pl: Informacje o systemie

en: The syntax of this command is:
    
    NET command [arguments]
        -or-
    NET command /HELP
    
    Where 'command' is one of HELP, START, STOP or USE.
pl: Składnia tego polecenia to:
    
    NET polecenie [argumenty]
        -lub-
    NET polecenie /HELP
    
    Gdzie 'polecenie' to jedno z HELP, START, STOP lub USE.

en: The syntax of this command is:
    
    NET START [service]
    
    Displays the list of running services if 'service' is omitted. Otherwise 'service' is the name of the service to start.
pl: Składnia tego polecenia to:
    
    NET START [usługa]
    
    Wyświetla listę uruchomionych usług, jeżeli pominięto 'usługa'. W przeciwnym przypadku 'usługa' jest nazwą usługi do uruchomienia.

en: The syntax of this command is:
    
    NET STOP service
    
    Where 'service' is the name of the service to stop.
pl: Składnia tego polecenia to:
    
    NET STOP [usługa]
    
    Gdzie 'usługa' jest nazwą usługi do zatrzymania.

en: Stopping dependent service: %1
pl: Zatrzymywanie zależnej usługi: %1

en: Could not stop service %1
pl: Nie można zatrzymać usługi %1

en: Could not get handle to service control manager.
pl: Nie udało się otrzymać uchwytu do zarządzania usługami.

en: Could not get handle to service.
pl: Nie udało się uzyskać uchwytu do serwisu.

en: The %1 service is starting.
pl: Usługa %1 jest uruchamiana.

en: The %1 service was started successfully.
pl: Pomyślne uruchomienie usługi %1.

en: The %1 service failed to start.
pl: Nieudane uruchomienie usługi %1.

en: The %1 service is stopping.
pl: Usługa %1 jest zatrzymywana.

en: The %1 service was stopped successfully.
pl: Pomyślne zatrzymanie usługi %1.

en: The %1 service failed to stop.
pl: Nieudane zatrzymanie usługi %1.

en: There are no entries in the list.
pl: Brak pozycji na liście.

en: 
    Status  Local   Remote
    ---------------------------------------------------------------
pl: 
    Status    Lokalny  Zdalny
    ---------------------------------------------------------------

en: %1      %2      %3      Open resources: %4!u!
pl: %1      %2      %3      Otwarte zasoby: %4!u!

en: Paused
pl: Wstrzymano

en: Disconnected
pl: Rozłączono

en: A network error occurred
pl: Wystąpił błąd sieci

en: Connection is being made
pl: Połączenie jest nawiązywane

en: Reconnecting
pl: Ponowne łączenie

en: The following services are running:
pl: Uruchomione są następujące usługi:

en: A command was used with conflicting switches.
pl: Polecenie zostało użyte z niekompatybilnymi przełącznikami.

en: Active Connections
pl: Aktywne połączenia

en: Proto
pl: Protokół

en: Local Address
pl: Adres lokalny

en: Foreign Address
pl: Adres zagraniczny

en: State
pl: Stan

en: Interface Statistics
pl: Statystyki interfejsu

en: Sent
pl: Wysłano

en: Received
pl: Pobrano

en: Bytes
pl: Bajtów

en: Unicast packets
pl: Pakiety unicast

en: Non-unicast packets
pl: Pakiety nie-unikast

en: Discards
pl: Odrzucenia

en: Errors
pl: Błędy

en: Unknown protocols
pl: Nieznane protokoły

en: TCP Statistics for IPv4
pl: Statystyki TCP dla IPv4

en: Active Opens
pl: Aktywne otwarcia

en: Passive Opens
pl: Pasywne otwarcia

en: Failed Connection Attempts
pl: Nieudane próby połączenia

en: Reset Connections
pl: Wyzerowane połączenia

en: Current Connections
pl: Bieżące połączenia

en: Segments Received
pl: Pobranych segmentów

en: Segments Sent
pl: Wysłanych segmentów

en: Segments Retransmitted
pl: Ponownie przesłanych segmentów

en: UDP Statistics for IPv4
pl: Statystyki UDP dla IPv4

en: Datagrams Received
pl: Pobranych Danogramów

en: No Ports
pl: Brak portów

en: Receive Errors
pl: Błędów pobrania

en: Datagrams Sent
pl: Wysłanych Danogramów

en: &New	Ctrl+N
pl: &Nowy	Ctrl+N

en: &Open...	Ctrl+O
pl: &Otwórz...	Ctrl+O

en: &Save	Ctrl+S
pl: Zapi&sz	Ctrl+S

en: &Print...	Ctrl+P
pl: Wy&drukuj...	Ctrl+P

en: Page Se&tup...
pl: &Ustawienia strony...

en: P&rinter Setup...
pl: Ustawienia &drukarki...

en: &Undo	Ctrl+Z
pl: &Cofnij	Ctrl+Z

en: Cu&t	Ctrl+X
pl: Wy&tnij	Ctrl+X

en: &Copy	Ctrl+C
pl: &Skopiuj	Ctrl+C

en: &Paste	Ctrl+V
pl: Wkl&ej	Ctrl+V

en: &Delete	Del
pl: &Usuń	Del

en: Select &all	Ctrl+A
pl: Zaznacz w&szystko	Ctrl+A

en: &Time/Date	F5
pl: Godzina/&data	F5

en: &Wrap long lines
pl: &Zawijanie wierszy

en: &Search...	Ctrl+F
pl: &Znajdź...	Ctrl+F

en: &Search next	F3
pl: Z&najdź następny	F3

en: &Replace...	Ctrl+H
pl: Za&mień...	Ctrl+H

en: &Go To...	Ctrl+G
pl: &Idź do...	Ctrl+G

en: &Status Bar
pl: Pasek &stanu

en: &Contents	F1
pl: &Tematy Pomocy	F1

en: &About Notepad
pl: Notatnik - i&nformacje

en: Page Setup
pl: Ustawienia strony

en: &Header:
pl: &Nagłówek:

en: &Footer:
pl: &Stopka:

en: Margins (millimeters)
pl: Marginesy (milimetry)

en: &Left:
pl: &Lewy:

en: &Top:
pl: &Górny:

en: Go To Line
pl: Idż do linii

en: &Line Number:
pl: Numer &linii:

en: Go To
pl: Idź do

en: Encoding:
pl: Kodowanie:

en: Page &p
pl: Strona &p

en: Notepad
pl: Notatnik

en: ERROR
pl: BŁĄD

en: Untitled
pl: Bez tytułu

en: Text files (*.txt)
pl: Dokumenty tekstowe (*.txt)

en: File '%s' does not exist.
    
    Do you want to create a new file?
pl: Nie można znaleźć pliku '%s'
    
    Czy chcesz utworzyć nowy plik?

en: File '%s' has been modified.
    
    Would you like to save the changes?
pl: Tekst w pliku '%s' zmienił się
    
    Czy chcesz zapisać zmiany?

en: '%s' could not be found.
pl: Nie można odnaleźć '%s'.

en: %1
    This file contains Unicode characters which will be lost if
    you save this file in the %2 encoding.
    To keep these characters, click Cancel, and then select
    one of the Unicode options in the Encoding drop down list.
    Continue?
pl: %1
    Plik ten zawiera znaki Unicode, które zostaną utracone jeżeli
    zapiszesz ten plik przy użyciu kodowania %2.
    Aby zachować te znaki, naciśnij Anuluj, a później zaznacz
    jedną z opcji Unicode z rozwijalnej listy kodowań.
    Czy chcesz kontynuować mimo tego?

en: Ln %ld, Col %ld
pl: Ln %ld, kol %ld

en: &Bind to file...
pl: &Dowiąż do pliku...

en: &View TypeLib...
pl: &Otwórz bibliotekę typów...

en: &System Configuration
pl: Ustawienia &systemu

en: &Run the Registry Editor
pl: &Uruchom Edytor Rejestru

en: &CoCreateInstance Flag
pl: Flagi &CoCreateInstance

en: &In-process server
pl: &W procesie serwera

en: In-process &handler
pl: Uc&hwyt w procesie

en: &Local server
pl: Serwer &lokalny

en: &Remote server
pl: Serwer &zdalny

en: View &Type information
pl: Wyświetl informacje o &rodzaju

en: Create &Instance
pl: Stwórz &wystąpienie

en: Create Instance &On...
pl: Stwórz wystąpienie &na...

en: &Release Instance
pl: &Zwolnij wystąpienie

en: Copy C&LSID to clipboard
pl: Skopiuj C&LSID do schowka

en: Copy &HTML object Tag to clipboard
pl: Skopiuj znacznik obiektu &HTML do schowka

en: &Expert mode
pl: Tryb &eksperta

en: &Hidden component categories
pl: &Ukryte kategorie składników

en: &Toolbar
pl: Pasek &narzędzi

en: &Refresh	F5
pl: &Odśwież	F5

en: &About OleView
pl: OleView - i&nformacje

en: &Save as...
pl: Z&apisz jako...

en: &Group by type kind
pl: &Grupuj według rodzaju

en: Connect to another machine
pl: Połącz z innym komputerem

en: &Machine name:
pl: &Nazwa komputera:

en: System Configuration
pl: Ustawienia systemu

en: System Settings
pl: Ustawienia systemu

en: &Enable Distributed COM
pl: Włącz &Distributed COM

en: Enable &Remote Connections (Win95 only)
pl: Włącz &zdalne połączenia (tylko Win95)

en: These settings change only registry values.
    They have no effect on Wine performance.
pl: Te ustawienia zmieniają tylko wartości w rejestrze.
    Nie mają wpływu na zachowanie Wine.

en: Default Interface Viewer
pl: Standardowa przeglądarka interfejsu

en: Interface
pl: Interfejs

en: &View Type Info
pl: &Wyświetl TypeInfo

en: IPersist Interface Viewer
pl: Przeglądarka interfejsu IPersist

en: Class Name:
pl: Nazwa klasy:

en: IPersistStream Interface Viewer
pl: Przeglądarka interfejsu IPersistStream

en: ITypeLib viewer
pl: Przeglądarka ITypeLib

en: OleView - OLE/COM Object Viewer
pl: OleView - przeglądarka obiektów OLE/COM

en: TypeLib files (*.tlb; *.olb; *.dll; *.ocx; *.exe)
pl: Pliki TypeLib (*.tlb; *.olb; *.dll; *.ocx; *.exe)

en: Bind to file via a File Moniker
pl: Dowiąż do pliku za pomocą obiektu File Moniker

en: Open a TypeLib file and view the contents
pl: Otwórz plik z biblioteki typów (TypeLib) i wyświetl jego zawartość

en: Change machine wide Distributed COM settings
pl: Zmień ustawienia Distributed COM tego komputera

en: Run the Wine registry editor
pl: Uruchom Edytor Rejestru Wine

en: Quit the application. Prompts to save changes
pl: Zakończ aplikację. Możesz zostać zapytany, czy zapisać zmiany

en: Create an instance of the selected object
pl: Stwórz wystąpienie wybranego obiektu

en: Create an instance of the selected object on a specific machine
pl: Stwórz wystąpienie wybranego obiektu na określonym komputerze

en: Release the currently selected object instance
pl: Zwolnij obecnie wybrane wystąpienie obiektu

en: Copy the GUID of the currently selected item to the clipboard
pl: Skopiuj GUID aktualnie wybranego obiektu do schowka

en: Display the viewer for the selected item
pl: Wyświetl przeglądarkę aktualnie wybranego elementu

en: Toggle between expert and novice display mode
pl: Przełącz pomiędzy trybem eksperta i początkującego

en: Toggle the display of component categories that are not meant to be visible
pl: Przełącz wyświetlanie kategorii, które nie muszą być widoczne

en: Show or hide the toolbar
pl: Pokaż lub ukryj pasek narzędzi

en: Show or hide the status bar
pl: Pokaż lub ukryj pasek stanu

en: Refresh all lists
pl: Odśwież wszystkie listy

en: Display program information, version number and copyright
pl: Wyświetl informacje o programie, numerze jego wersji i prawach autorskich

en: Ask for an in-process server when calling CoGetClassObject
pl: Zapytaj o serwer w procesie przy wywoływaniu CoGetClassObject

en: Ask for an in-process handler when calling CoGetClassObject
pl: Zapytaj o uchwyt w procesie przy wywoływaniu CoGetClassObject

en: Ask for a local server when calling CoGetClassObject
pl: Zapytaj o lokalny serwer przy wywoływaniu CoGetClassObject

en: Ask for a remote server when calling CoGetClassObject
pl: Zapytaj o zdalny serwer przy wywoływaniu CoGetClassObject

en: ObjectClasses
pl: Klasy obiektów

en: Grouped by Component Category
pl: Zgrupowane według kategorii składników

en: OLE 1.0 Objects
pl: Obiekty OLE 1.0

en: COM Library Objects
pl: Obiekty standardowe COM

en: All Objects
pl: Wszystkie obiekty

en: Application IDs
pl: Identyfikatory aplikacji (AppID)

en: Type Libraries
pl: Biblioteki typów (TypeLib)

en: ver.
pl: wer.

en: Interfaces
pl: Interfejsy

en: Registry
pl: Rejestr

en: Implementation
pl: Implementacja

en: Activation
pl: Aktywacja

en: CoGetClassObject failed.
pl: CoGetClassObject nie powiodło się.

en: Unknown error
pl: Nieznany błąd

en: bytes
pl: bajty(ów)

en: LoadTypeLib( %1 ) failed ($%2!x!)
pl: LoadTypeLib( %1 ) nie powiodło się ($%2!x!)

en: Inherited Interfaces
pl: Odziedziczone interfejsy

en: Save as an .IDL or .H file
pl: Zapisz jako plik .IDL lub .H

en: Close window
pl: Zamknij okno

en: Group typeinfos by kind
pl: Grupuj informacje o rodzajach według rodzajów

en: &New...
pl: &Nowy...

en: O&pen	Enter
pl: &Otwórz	Enter

en: &Move...	F7
pl: &Przenieś...	F7

en: &Copy...	F8
pl: &Skopiuj...	F8

en: &Properties	Alt+Enter
pl: &Właściwości	Alt+Enter

en: &Execute...
pl: Urucho&m...

en: E&xit Windows
pl: &Wyjdź z Windows

en: &Options
pl: &Ustawienia

en: &Arrange automatically
pl: S&am rozmieszczaj

en: &Minimize on run
pl: &Minimalizuj podczas użytkowania

en: &Save settings on exit
pl: &Zapisz ustawienia przed zamknięciem

en: &Windows
pl: O&kno

en: &Overlapped	Shift+F5
pl: &Kaskadowo	Shift+F5

en: &Side by side	Shift+F4
pl: &Sąsiadująco 	Shift+F4

en: &Arrange Icons
pl: &Rozmieść ikony

en: &About Program Manager
pl: Zarządzanie programami - i&nformacje

en: Program &group
pl: &Grupa programów

en: Move Program
pl: Przenieś program

en: Move program:
pl: Przenieś program:

en: From group:
pl: &Z grupy:

en: &To group:
pl: &Do grupy:

en: Copy Program
pl: Skopiuj program

en: Copy program:
pl: Skopiuj program:

en: Program Group Attributes
pl: Atrybuty grupy programów

en: &Group file:
pl: &Plik grupy:

en: Program Attributes
pl: Atrybuty programu

en: &Command line:
pl: Wiersz pole&ceń:

en: &Working directory:
pl: &Katalog roboczy:

en: &Key combination:
pl: &Skrót klawiszowy:

en: &Minimize at launch
pl: &Uruchom zminimalizowany

en: Change &icon...
pl: Zmień &ikonę...

en: Change Icon
pl: Zmień ikonę

en: &Filename:
pl: &Nawa pliku:

en: Current &icon:
pl: Bieżąca &ikona:

en: Execute Program
pl: Uruchom program

en: Program Manager
pl: Zarządzanie programami

en: WARNING
pl: OSTRZEŻENIE

en: Information
pl: Informacja

en: Delete group `%s'?
pl: Czy usunąć grupę `%s'?

en: Delete program `%s'?
pl: Czy usunąć program `%s'?

en: Not implemented
pl: Niezaimplementowane

en: Error reading `%s'.
pl: Błąd wczytywania `%s'.

en: Error writing `%s'.
pl: Błąd zapisywania `%s'.

en: The group file `%s' cannot be opened.
    Should it be tried further on?
pl: Pliku grupy `%s' nie mógł zostać otwarty.
    Czy mam próbować go otwierać w przyszłości?

en: Help not available.
pl: Pomoc nie jest dostępna.

en: Unknown feature in %s
pl: Nieznana własność w %s

en: File `%s' exists. Not overwritten.
pl: Plik `%s' istnieje. Nie został zastąpiony.

en: Save group as `%s' to prevent overwriting original files.
pl: Grupa zapisana jako `%s' aby uniknąć zastąpienia oryginalnego pliku.

en: Libraries (*.dll)
pl: Biblioteki (*.dll)

en: Icon files
pl: Pliki ikon

en: Icons (*.ico)
pl: Ikony (*.ico)

en: reg: Invalid syntax.
pl: reg: Nieprawidłowa składnia.

en: Type "REG %1 /?" for help.
pl: Wprowadź "REG %1 /?" aby uzyskać pomoc.

en: reg: Unable to access or create the specified registry key
pl: reg: Nie można otworzyć, ani stworzyć danego klucza rejestru

en: reg: The operation completed successfully
pl: reg: Pomyślnie zakończono działanie

en: reg: The registry operation was cancelled
pl: reg: Zaniechano działania rejestru

en: reg: Unable to find the specified registry key
pl: reg: Nie można znaleźć danej klucza rejestru

en: reg: Unable to find the specified registry value
pl: reg: Nie można znaleźć danej wartości rejestru

en: (Default)
pl: (Domyślna)

en: Type "REG /?" for help.
pl: Wprowadź "REG /?" aby uzyskać pomoc.

en: Usage:
      REG [operation] [parameters]
    
    Supported operations:
      ADD | COPY | DELETE | EXPORT | IMPORT | QUERY
    
    For help on a specific operation, type:
      REG [operation] /?
pl: Użycie:
      REG [działanie] [parametry]
    
    Obsługiwane działania:
      ADD | COPY | DELETE | EXPORT | IMPORT | QUERY
    
    Aby uzyskać pomoc związaną z określonym działaniem, wprowadź:
      REG [działanie] /?

en: REG COPY <key1> <key2> [/s] [/f]
    
      Copies the contents of a specified registry key to another location.
      By default, this operation only copies registry values. Use [/s] to
      recursively copy all subkeys and values.
    
      <key1>, <key2>
         Registry keys specifying the source (<key1>) and destination (<key2>)
         of the data. If <key2> does not exist, it is created.
    
         Format: ROOT\Subkey
    
         ROOT: A predefined registry key. This must be one of the following:
    
             HKEY_LOCAL_MACHINE  | HKLM
             HKEY_CURRENT_USER   | HKCU
             HKEY_CLASSES_ROOT   | HKCR
             HKEY_USERS          | HKU
             HKEY_CURRENT_CONFIG | HKCC
    
         Subkey: The full path to a registry key under a given ROOT key.
    
      /s
         Copy all subkeys and values from <key1> to <key2>.
    
      /f
         Overwrite all registry data in <key2> without prompting for confirmation.
         This option does not modify subkeys and values that only exist in <key2>.
pl: REG COPY <klucz1> <klucz2> [/s] [/f]
    
      Kopiuje zawartość danego klucza rejestru do innego miejsca.
      Domyślnie, działanie to kopiuje tylko wartości rejestru. Dopisz [/s], aby
      rekursywnie skopiować wszystkie podklucze i wartości.
    
      <klucz1>, <klucz2>
         Klucze rejestru określające miejsce źródłowe (<klucz1>) i docelowe (<klucz2>)
         danych. Jeśli <klucz2> nie istnieje, to zostanie stworzony.
    
         Format: ROOT\Podklucz
    
         KORZEŃ: Uprzednio określony klucz rejestru. Musi on być jednym z poniższych:
    
             HKEY_LOCAL_MACHINE  | HKLM
             HKEY_CURRENT_USER   | HKCU
             HKEY_CLASSES_ROOT   | HKCR
             HKEY_USERS          | HKU
             HKEY_CURRENT_CONFIG | HKCC
    
         Podklucz: Pełna ścieżka do klucza rejestru pod danym kluczem KORZEŃ.
    
      /s
         Skopiuj wszystkie podklucze i wartości z <klucz1> to <klucz2>.
    
      /f
         Zastąp wszystkie dane rejestru w <klucz2> bez pytania o potwierdzenie.
         To ustawienie nie zmienia podkluczy i wartości, które istnieją tylko w  <klucz2>.

en: REG DELETE <key> [/v value_name | /ve | /va] [/f]
    
      Deletes a registry key (including all subkeys and values), or deletes
      one or more values from a given registry key.
    
      <key>
         The registry key to delete or, if one of [/v], [/ve] or [/va] is
         specified, the registry key in which to delete one or more values.
    
         Format: ROOT\Subkey
    
         ROOT: A predefined registry key. This must be one of the following:
    
             HKEY_LOCAL_MACHINE  | HKLM
             HKEY_CURRENT_USER   | HKCU
             HKEY_CLASSES_ROOT   | HKCR
             HKEY_USERS          | HKU
             HKEY_CURRENT_CONFIG | HKCC
    
         Subkey: The full path to a registry key under a given ROOT key.
    
      /v <value_name>
         The name of the registry value to delete.
    
      /ve
         Delete an unnamed registry value. This option deletes the (Default)
         registry value.
    
      /va
         Delete all values from a registry key.
    
      /f
         Delete a registry key (including all subkeys and values) without
         prompting for confirmation.
pl: REG DELETE <klucz> [/v nazwa_wartości | /ve | /va] [/f]
    
      Usuwa klucz rejestru (włączając w to wszystkie podklucze i wartości) lub usuwa
      jedną lub więcej wartości z danego klucza rejestru.
    
      <klucz>
         Klucz rejestru do usunięcia lub, jeśli podano jedno z [/v], [/ve] lub [/va], to
         klucz rejestru, w którym usunąć jedną lub więcej wartości.
    
         Format: ROOT\Podklucz
    
         ROOT: Uprzednio określony klucz rejestru. Musi to być jedno z poniższych:
    
             HKEY_LOCAL_MACHINE  | HKLM
             HKEY_CURRENT_USER   | HKCU
             HKEY_CLASSES_ROOT   | HKCR
             HKEY_USERS          | HKU
             HKEY_CURRENT_CONFIG | HKCC
    
         Podklucz: Pełna ścieżka do klucza rejestru pod danym kluczem ROOT.
    
      /v <nazwa_wartości>
         Nazwa wartości rejestru do usunięcia.
    
      /ve
         Usuń nienazwany klucz rejestru. Ustawienie to usuwa (domyślną)
         wartość rejestru.
    
      /va
         Usuń wszystkie wartości z klucza rejestru.
    
      /f
         Usuń klucz rejestru (włączając w to wszystkie podklucze i wartości) bez
         pytania o potwierdzenie.

en: REG EXPORT <key> <file> [/y]
    
      Exports a specified registry key (including all subkeys and values)
      to a file.
    
      <key>
         The registry key to export.
    
         Format: ROOT\Subkey
    
         ROOT: A predefined registry key. This must be one of the following:
    
             HKEY_LOCAL_MACHINE  | HKLM
             HKEY_CURRENT_USER   | HKCU
             HKEY_CLASSES_ROOT   | HKCR
             HKEY_USERS          | HKU
             HKEY_CURRENT_CONFIG | HKCC
    
         Subkey: The full path to a registry key under a given ROOT key.
    
      <file>
         The name and path of the registry file that will be created.
         This file must have a .reg extension.
    
      /y
         Overwrite <file> without prompting for confirmation.
pl: REG EXPORT <klucz> <plik> [/y]
    
      Eksportuje dany klucz rejestru (włączając w to wszystkie podklucze i wartości)
      do pliku.
    
      <klucz>
         Klucz rejestru do wyeksportowania.
    
         Format: ROOT\Podklucz
    
         ROOT: Uprzednio określony klucz rejestru. Musi to być jedno z następujących:
    
             HKEY_LOCAL_MACHINE  | HKLM
             HKEY_CURRENT_USER   | HKCU
             HKEY_CLASSES_ROOT   | HKCR
             HKEY_USERS          | HKU
             HKEY_CURRENT_CONFIG | HKCC
    
         Podklucz: Pełna ścieżka do klucza rejestru pod danym kluczem ROOT.
    
      <plik>
         Nazwa i ścieżka pliku rejestru, który zostanie utworzony.
         Plik musi mieć rozszerzenie .reg.
    
      /y
         Zastąp <plik> bez pytania o potwierdzenie.

en: REG IMPORT <file>
    
      Imports keys, values and data from a given file into the registry.
    
      <file>
         The name and path of the registry file to import.
pl: REG IMPORT <plik>
    
      Importuje klucze, wartości oraz dane z danego pliku do rejestru.
    
      <plik>
         Nazwa i ścieżka pliku rejestru do zaimportowania.

en: REG QUERY <key> [/v value_name | /ve] [/s]
    
      Queries a specified registry key and lists all immediate subkeys, values
      and data within that key. Use [/s] to recursively query each subkey.
    
      <key>
         The registry key to query.
    
         Format: ROOT\Subkey
    
         ROOT: A predefined registry key. This must be one of the following:
    
             HKEY_LOCAL_MACHINE  | HKLM
             HKEY_CURRENT_USER   | HKCU
             HKEY_CLASSES_ROOT   | HKCR
             HKEY_USERS          | HKU
             HKEY_CURRENT_CONFIG | HKCC
    
         Subkey: The full path to a registry key under a given ROOT key.
    
      /v <value_name>
         The name of the registry value to query. If neither [/v] nor [/ve] is
         specified, all values under <key> are listed.
    
      /ve
         Query an unnamed registry value. This option queries the (Default)
         registry value.
    
      /s
         List all registry entries under <key> and its subkeys.
pl: REG QUERY <klucz> [/v nazwa_wartości | /ve] [/s]
    
      Odpytuje dany klucz rejestru i wypisuje jego bezpośrednie podklucze, wartości
      oraz dane wewnątrz tego klucza. Użyj [/s] aby rekursywnie odpytać każdy podklucz.
    
      <klucz>
         Klucz rejestru do odpytania.
    
         Format: ROOT\Podklucz
    
         ROOT: Uprzednio określony klucz rejestru. Musi to być jedno z następujących:
    
             HKEY_LOCAL_MACHINE  | HKLM
             HKEY_CURRENT_USER   | HKCU
             HKEY_CLASSES_ROOT   | HKCR
             HKEY_USERS          | HKU
             HKEY_CURRENT_CONFIG | HKCC
    
         Podklucz: Pełna ścieżka do klucza rejestru pod danym kluczem ROOT.
    
      /v <nazwa_warości>
         Nazwa wartości rejestru do odpytania. Jeśli nie podano [/v] ani [/ve], to
         wypisywane są wszystkie wartości pod <kluczem>.
    
      /ve
         Odpytaj nienazwaną wartość rejestru. To ustawienie odpytuje (domyślną)
         wartość rejestru.
    
      /s
         Wypisz wszystkie wpisy rejestru pod <kluczem> oraz jego podkluczami.

en:   /reg:32
         Access the registry using the 32-bit view.
    
      /reg:64
         Access the registry using the 64-bit view.
pl:   /reg:32
         Uzyskaj dostęp do rejestru używając widoku 32-bitowego.
    
      /reg:64
         Uzyskaj dostęp do rejestru używając widoku 64-bitowego.

en: reg: Invalid registry key
pl: reg: Nieprawidłowy klucz rejestru

en: reg: Unable to access remote machine
pl: reg: Nie udało się uzyskać dostępu do zdalnej maszyny

en: reg: Invalid system key
pl: reg: Nieprawidłowy klucz systemowy

en: reg: Invalid option [%1].
pl: reg: Nieprawidłowa opcja [%1].

en: reg: The option [/d] must be followed by a valid numeric value
pl: reg: Po opcji [/d] musi wystąpić prawidłowa wartość liczbowa

en: reg: The option [/d] must be followed by a valid hexadecimal value
pl: reg: Po opcji [/d] musi wystąpić prawidłowa wartość szesnastkowa

en: reg: The option [/d] must be followed by a valid string
pl: reg: Opcja [/d] musi występować przy prawidłowym ciągu tekstu

en: reg: Unhandled registry data type [/t 0x%1!x!, /d %2]
pl: reg: Nieobsługiwany rodzaj wartości rejestru [/t 0x%1!x!, /d %2]

en: reg: Unsupported registry data type [%1]
pl: reg: Nieobsługiwany rodzaj wartości rejestru [%1]

en: The registry value '%1' already exists. Do you want to overwrite it?
pl: Wartość rejestru '%1' już istnieje. Czy chcesz ją zastąpić?

en: reg: Invalid command line parameters
pl: reg: Nieprawidłowe parametry wiersza poleceń

en: reg: The source and destination keys cannot be the same
pl: reg: Klucze źródłowy i docelowy nie mogą być takie same

en: The value '%1\%2' already exists in the destination key. Do you want to overwrite it?
pl: Wartość '%1\%2' już istnieje w kluczu docelowym. Czy chcesz ją zastąpić?

en: Are you sure you want to delete the registry value '%1'?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć wartość rejestru '%1'?

en: Are you sure you want to delete all registry values in '%1'?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć wszystkie wartości rejestru z '%1'?

en: Are you sure you want to delete the registry key '%1'?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć kłucz rejestru '%1'?

en: reg: Unable to delete all registry values in '%1'
pl: reg: Nie udało się usunąć wszystkich kluczy rejestru '%1'

en: The file '%1' already exists. Do you want to overwrite it?
pl: Plik '%1' już istnieje. Czy chcesz go zastąpić?

en: reg: Unrecognized escape sequence [\%1!c!]
pl: reg: Nierozpoznana sekwencja wyjściowa [\%1!c!]

en: reg: Unable to import the registry key '%1'
pl: reg: Nie można zaimportować klucza rejestru '%1'.

en: reg: The file '%1' was not found.
pl: reg: Nie znaleziono pliku '%1'.

en: (value not set)
pl: (wartość nie ustalona)

en: Search complete. Number of matches found: %1!d!
pl: Wyszukiwanie zakończone. Liczba pasujących wyrażeń: %1!d!

en: &Registry
pl: &Rejestr

en: &Import Registry File...
pl: Za&importuj plik rejestru...

en: &Export Registry File...
pl: Wy&eksportuj plik rejestru...

en: &Key
pl: &Klucz

en: &String Value
pl: &Wartość ciągu

en: &Binary Value
pl: Wartość &binarna

en: &DWORD Value
pl: Wartość &DWORD

en: &QWORD Value
pl: Wartość &QWORD

en: &Multi-String Value
pl: &Dana wielotekstowa (MULTISZ)

en: &Expandable String Value
pl: Wartość ciągu &rozwijalnego

en: &Rename	F2
pl: Z&mień nazwę	F2

en: &Copy Key Name
pl: S&kopiuj nazwę klucza

en: &Find...	Ctrl+F
pl: Znaj&dź...	Ctrl+F

en: Find Ne&xt	F3
pl: Zn&ajdź następny	F3

en: Status &Bar
pl: &Pasek stanu

en: Sp&lit
pl: Po&dziel

en: &Remove Favorite...
pl: &Usuń ulubiony...

en: &About Registry Editor
pl: Edytor rejestru - i&nformacje

en: Expand
pl: Rozwiń

en: Modify &Binary Data...
pl: Zmień dane &binarne...

en: Export registry
pl: &Eksportuj rejestr

en: S&elected branch:
pl: &Wybraną gałąź:

en: Find:
pl: Znajdź:

en: Find in:
pl: Szukaj w:

en: Keys
pl: Kluczach

en: Value names
pl: Nazwach wartości

en: Value content
pl: Treści wartości

en: Whole string only
pl: Tylko cały ciąg znaków

en: Add Favorite
pl: Dodaj do ulubionych

en: Name:
pl: Nazwa:

en: Remove Favorite
pl: Usuń ulubiony

en: Edit String
pl: Edycja danej tekstowej

en: Value name:
pl: Nazwa:

en: Value data:
pl: Wartość:

en: Edit DWORD
pl: Edycja danej liczbowej (DWORD)

en: Base
pl: System

en: Hexadecimal
pl: Szesnastkowy

en: Decimal
pl: Dziesiętny

en: Edit Binary
pl: Edycja danej binarnej

en: Edit Multi-String
pl: Edycja danej wielotekstowej

en: Contains commands for working with the whole registry
pl: Zawiera polecenia do pracy z całym rejestrem

en: Contains commands for editing values or keys
pl: Zawiera polecenia do edycji wartości lub kluczy

en: Contains commands for customizing the registry window
pl: Zawiera polecenia do dostosowywania okien rejestru

en: Contains commands for accessing frequently used keys
pl: Zawiera polecenia dla dostępu do często używanych klawiszy

en: Contains commands for displaying Help and information about Registry Editor
pl: Zawiera polecenia wyświetlające pomoc i informacje dotyczące edytora rejestru

en: Contains commands for creating new keys or values
pl: Zawiera polecenia do tworzenia nowych kluczy lub wartości

en: Data
pl: Wartość

en: Registry Editor
pl: Edytor rejestru

en: Import Registry File
pl: Importuje plik do rejestru

en: Export Registry File
pl: Eksportuje całość lub część rejestru do pliku

en: Registry files (*.reg)
pl: Pliki rejestru (*.reg)

en: Win9x/NT4 Registry files (REGEDIT4)
pl: Pliki rejestru Win9x/NT4 (REGEDIT4)

en: (cannot display value)
pl: (nie można wyświetlić wartości)

en: (unknown %d)
pl: (nieznany: %d)

en: Unable to modify the selected registry value.
pl: Nie udało się zmodyfikować określonej wartości rejestru.

en: Unable to create a new registry key.
pl: Nie udało się utworzyć nowego klucza rejestru.

en: Unable to create a new registry value.
pl: Nie udało się utworzyć nowej wartości rejestru.

en: Unable to rename the key '%1'.
    The specified key name already exists.
pl: Nie udało się zmienić nazwy klucza '%1'.
    Klucz o podanej nazwie już istnieje.

en: Unable to rename the value '%1'.
    The specified value name already exists.
pl: Nie udało się zmienić nazwy wartości '%1'.
    Wartość o podanej nazwie już istnieje.

en: Unable to delete the selected registry key.
pl: Nie udało się usunąć określonego klucza rejestru.

en: Unable to rename the selected registry key.
pl: Nie udało się zmienić nazwy określonego klucza rejestru.

en: Unable to rename the selected registry value.
pl: Nie udało się zmienić nazwy określonej wartości rejestru.

en: The keys and values contained in %1 were successfully added to the registry.
pl: Klucze i wartości zawarte w %1 zostały pomyślnie dodane do rejestru.

en: Unable to import %1. The specified file is not a valid registry file.
pl: Nie udało się zaimportować %1. Określony plik nie jest prawidłowym plikiem rejestru.

en: Usage:
      regedit [options] [filename] [reg_key]
    
    Options:
      [no option]    Launch the graphical version of this program.
      /L:system.dat  The location of the system.dat file to be modified.
                     Compatible with any other switch. Ignored.
      /R:user.dat    The location of the user.dat file to be modified.
                     Compatible with any other switch. Ignored.
      /C             Import the contents of a registry file.
      /D             Delete a specified registry key.
      /E             Export the contents of a specified registry key to a file.
                     If no key is specified, the entire registry is exported.
      /S             Silent mode. No messages will be displayed.
      /V             Launch the GUI in advanced mode. Ignored.
      /?             Display this information and exit.
      [filename]     The location of the file containing registry information to
                     be imported. When used with [/E], this option specifies the
                     file location where registry information will be exported.
      [reg_key]      The registry key to be modified.
    
    Usage examples:
      regedit "import.reg"
      regedit /E "export.reg" "HKEY_CURRENT_USER\Console"
      regedit /D "HKEY_LOCAL_MACHINE\Key\Path"
pl: Użycie:
      regedit [opcje] [nazwa pliku] [klucz_rejestru]
    
    Opcje:
      [brak opcji]    Uruchamia graficzną wersję programu.
      /L:system.dat  Lokalizacja pliku system.dat do zmodyfikowania.
                     Kompatybilne z innym przełącznikiem. Ignorowane.
      /R:user.dat    Lokalizacja pliku user.dat do zmodyfikowania.
                     Kompatybilne z każdym innym przełącznikiem.
      /C             Importuje zawartość klucza rejestru.
      /D             Usuwa określony klucz rejestru.
      /E             Eksportuje zawartość określonego klucza rejestru do pliku.
                     Jeżeli nie określono klucza, zostanie wyeksportowany cały rejestr.
      /S             Tryb cichy. Nie zostaną wyświetlone żadne wiadomości.
      /V             Uruchamia GUI w trybie zaawansowanym. Ignorowane.
      /?             Wyświetla informacje i wychodzi.
      [filename]     Lokalizacja pliku rejestru do zaimportowania. Kiedy
                     użyto z [/E], ta opcja określa położenie pliku, gdzie
                     zostanie wyeksportowana zawartość rejestru.
      [reg_key]      Klucz rejestru który zostanie zmodyfikowany.
    
    Przykłady użycia:
      regedit "import.reg"
      regedit /E "export.reg" "HKEY_CURRENT_USER\Console"
      regedit /D "HKEY_LOCAL_MACHINE\Key\Path"

en: regedit: Invalid or unrecognized switch [%1]
pl: regedit: Nieprawidłowy lub nierozpoznany przełącznik [%1]

en: Type "regedit /?" for help.
pl: Wprowadź "regedit /?" aby uzyskać pomoc.

en: regedit: No filename was specified.
pl: regedit: Nie określono nazwy pliku.

en: regedit: No registry key was specified for removal.
pl: regedit: Nie określono klucza rejestru do usunięcia.

en: regedit: The file '%1' was not found.
pl: regedit: Nie znaleziono pliku '%1'.

en: regedit: Unable to open the file '%1'.
pl: regedit: Nie udało się otworzyć pliku '%1'.

en: regedit: Unhandled action.
pl: regedit: Nieobsługiwana akcja.

en: regedit: Out of memory! (%1!S!, line %2!u!)
pl: regedit: Brak pamięci! (%1!S!, wiersz %2!u!)

en: regedit: Invalid hexadecimal value.
pl: regedit: Nieobsługiwana wartość szesnastkowa.

en: regedit: Unable to convert hexadecimal data. An invalid value was encountered at '%1'.
pl: regedit: Nie udało się przekształcić wartości szesnastkowej. Napotkano nieprawidłową wartość w '%1'.

en: regedit: Unrecognized escape sequence [\%1!c!]
pl: regedit: Nierozpoznana sekwencja wyjściowa [\%1!c!]

en: regedit: Unsupported registry data type [0x%1!x!]
pl: regedit: Nieobsługiwany rodzaj wartości rejestru [0x%1!x!]

en: regedit: Unexpected end of line in '%1'.
pl: regedit: Nieoczekiwane zakończenie linii w '%1'.

en: regedit: The line '%1' was not recognized.
pl: regedit: Nie rozpoznano linii '%1'.

en: regedit: Unable to add the registry value '%1' to '%2'.
pl: regedit: Nie udało się dodać wartości rejestru '%1' do '%2'.

en: regedit: Unable to open the registry key '%1'.
pl: regedit: Nie udało się otworzyć klucza rejestru '%1'.

en: regedit: Unsupported registry data type [0x%1!x!] encountered in '%2'.
pl: regedit: Nieobsługiwany rodzaj wartości rejestru [0x%1!x!] napotkany w '%2'.

en: regedit: The registry value '%1' will be exported as binary data.
pl: regedit: Wartość rejestru '%1' zostanie wyeksportowana jako wartość binarna.

en: regedit: Invalid system key [%1]
pl: regedit: Nieprawidłowy klucz systemowy [%1]

en: regedit: Unable to export '%1'. The specified registry key was not found.
pl: regedit: Nie udało się wyeksportować '%1'. Określony klucz rejestru nie został odnaleziony.

en: regedit: Unable to delete the registry key '%1'.
pl: regedit: Nie udało się usunąć klucza rejestru '%1'.

en: regedit: The line contains invalid syntax.
pl: regedit: Wiersz zawiera nieprawidłową składnię.

en: Quits the Registry Editor
pl: Kończy działanie edytora rejestru

en: Adds keys to the favorites list
pl: Dodaje klawisze do listy elementów ulubionych

en: Removes keys from the favorites list
pl: Usuwa klawisze z listy elementów ulubionych

en: Shows or hides the status bar
pl: Pokazuje lub ukrywa pasek stanu

en: Changes the position of the split between two panes
pl: Zmienia pozycję podziału pomiędzy dwoma oknami

en: Refreshes the window
pl: Odświeża okno

en: Deletes the selection
pl: Usuwa zaznaczenie

en: Renames the selection
pl: Zmienia nazwę zaznaczenia

en: Copies the name of the selected key to the clipboard
pl: Kopiuje nazwę wybranego klucza do Schowka

en: Finds a text string in a key, value or data
pl: Znajduje ciąg tekstowy w kluczu, wartości lub danych

en: Finds next occurrence of text specified in previous search
pl: Znajduje następne wystąpienie tekstu określonego przy poprzednim szukaniu

en: Modifies the value's data
pl: Umożliwia zmianę wartości danej

en: Adds a new key
pl: Dodaje nowy klucz

en: Adds a new string value
pl: Dodaje nową wartość ciągu

en: Adds a new binary value
pl: Dodaje nową wartość binarną

en: Adds a new 32-bit value
pl: Dodaje nową wartość 32-bitową

en: Imports a text file into the registry
pl: Importuje plik tekstowy do rejestru

en: Exports all or part of the registry to a text file
pl: Eksportuje część lub całość rejestru do pliku tekstowego

en: Prints all or part of the registry
pl: Drukuje całość lub część rejestru

en: Opens Registry Editor Help
pl: Otwiera pomoc edytora rejestru

en: Displays program information, version number and copyright
pl: Wyświetla informacje o programie, numerze wersji i prawach autorskich

en: Unable to query the registry value '%1'.
pl: Nie można odnaleźć wartości rejestru '%1'.

en: Unable to edit registry keys of this type (%1!u!).
pl: Nie udało się edytować kluczy rejestru tego rodzaju  (%1!u!).

en: The value is too big (%1!u!).
pl: Wartość jest zbyt duża (%1!u!).

en: Confirm Value Delete
pl: Potwierdzenie kasowania

en: Are you sure you want to delete the selected registry value?
pl: Czy na pewno usunąć zaznaczoną wartość rejestru?

en: Search complete. The string '%1' was not found.
pl: Wyszukiwanie zakończone.  Nie znaleziono ciągu tekstu '%1'.

en: Are you sure you want to delete these values?
pl: Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć te wartości?

en: New Key #%d
pl: Nowy klucz #%d

en: New Value #%d
pl: Nowa wartość #%d

en: Unable to query the registry key '%1'.
pl: Nie można odnaleźć klucza rejestru '%1'.

en: Modifies the value's data in binary form
pl: Modyfikuje wartość rejestru w formie binarnej

en: Adds a new multi-string value
pl: Dodaje nową wartość ciągu rozwijalnego

en: Exports the selected branch of the registry to a text file
pl: Eksportuje zaznaczoną gałąź rejestru do pliku tekstowego

en: Adds a new expandable string value
pl: Dodaje nową rozwiniętą wartość ciągu

en: Confirm Key Delete
pl: Potwierdź usunięcie klucza

en: Are you sure you want to delete this registry key and all of its subkeys?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć ten klucz rejestru i wszystkie jego pochodne?

en: Expands or collapses the selected node
pl: Rozwija lub zwija zaznaczony węzeł

en: Collapse
pl: Zwiń

en: Adds a new 64-bit value
pl: Dodaje nową wartość 64-bitową

en: Edit QWORD
pl: Edycja QWORD

en: Wine DLL Registration Utility
    
    Provides DLL registration services.
pl: Narzędzie rejestrowania bibliotek DLL w Wine
    
    Dostarcza usług rejestrowania bibliotek DLL.

en: Usage:
      regsvr32 [/u] [/s] [/n] [/i[:cmdline]] DllName
    
    Options:
      [/u]  Unregister a server.
      [/s]  Silent mode (no messages will be displayed).
      [/i]  Call DllInstall, passing an optional [cmdline].
    	When used with [/u] DllInstall is called in uninstall mode.
      [/n]  Do not call DllRegisterServer. This option must be used with [/i].
pl: Użycie:
      regsvr32 [/u] [/s] [/n] [/i[:cmdline]] NazwaDll
    
    Opcje:
      [/u]  Wyrejestruj serwer.
      [/s]  Cichy tryb (nie zostaną wyświetlone żadne wiadomości).
      [/i]  Wywołaj DllInstall, dostarczając opcjonalnego [cmdline].
    	Gdy użyty z [/u] to wywoływany jest DllInstall w trybie odinstalowywania.
      [/n]  Nie wywołuj DllRegisterServer. Tej opcji należy używać z [/i].

en: regsvr32: Invalid or unrecognized switch [%1]
pl: regsvr32: Nieprawidłowy lub nierozpoznany przełącznik [%1]

en: regsvr32: Failed to load DLL '%1'
pl: regsvr32: Nieudane wczytywanie biblioteki DLL '%1'

en: regsvr32: '%1!S!' not implemented in DLL '%2'
pl: regsvr32: '%1!S!' nie jest zaimplementowana w bibliotece DLL '%2'

en: regsvr32: Failed to register DLL '%1'
pl: regsvr32: Nieudane rejestrowanie biblioteki DLL '%1'

en: regsvr32: Successfully registered DLL '%1'
pl: regsvr32: Pomyślnie zarejestrowano bibliotekę DLL '%1'

en: regsvr32: Failed to unregister DLL '%1'
pl: regsvr32: Nieudane wyrejestrowywanie biblioteki DLL '%1'

en: regsvr32: Successfully unregistered DLL '%1'
pl: regsvr32: Pomyślnie wyrejestrowano bibliotekę DLL '%1'

en: regsvr32: Failed to install DLL '%1'
pl: regsvr32: Nieudane instalowanie biblioteki DLL '%1'

en: regsvr32: Successfully installed DLL '%1'
pl: regsvr32: Pomyślnie zainstalowano bibliotekę DLL '%1'

en: regsvr32: Failed to uninstall DLL '%1'
pl: regsvr32: Nieudane odinstalowywanie biblioteki DLL '%1'

en: regsvr32: Successfully uninstalled DLL '%1'
pl: regsvr32: Pomyślnie odinstalowano bibliotekę DLL '%1'

en: Start a program, or open a document in the program normally used for files
    with that suffix.
    Usage:
    start [options] program_filename [...]
    start [options] document_filename
    
    Options:
    "title"        Specifies the title of the child windows.
    /d directory   Start the program in the specified directory.
    /b             Don't create a new console for the program.
    /i             Start the program with fresh environment variables.
    /min           Start the program minimized.
    /max           Start the program maximized.
    /low           Start the program in the idle priority class.
    /normal        Start the program in the normal priority class.
    /high          Start the program in the high priority class.
    /realtime      Start the program in the realtime priority class.
    /abovenormal   Start the program in the abovenormal priority class.
    /belownormal   Start the program in the belownormal priority class.
    /node n        Start the program on the specified NUMA node.
    /affinity mask Start the program with the specified affinity mask.
    /machine arch  Force using a specific architecture (x86,arm,amd64,arm64).
    /wait          Wait for the program to finish, then exit with its exit code.
    /unix          Use a Unix filename and start the file like Windows Explorer.
    /exec          Exec the specified file (for internal Wine usage).
    /ProgIDOpen    Open a document using the specified progID.
    /?             Display this help and exit.
pl: Uruchom program lub otwórz dokument w programie normalnie używanym do
    plików z tym przyrostkiem.
    Użycie:
    start [opcje] nazwa_pliku_programu [...]
    start [opcje] nazwa_pliku_dokumentu
    
    Opcje:
    "title"         Nadaje tytuł podrzędnych okien.
    /d katalog      Uruchamia program w podanym katalogu.
    /b              Nie tworzy nowej konsoli dla programu.
    /i              Uruchom program ze świeżymi zmiennymi środowiskowymi.
    /min            Uruchom program zminimalizowany.
    /max            Uruchom program zmaksymalizowany.
    /low            Uruchom program w klasie priorytetowej bezczynności.
    /normal         Uruchom program w normalnej klasie priorytetowej.
    /high           Uruchom program w wysokiej klasie priorytetowej.
    /realtime       Uruchom program w klasie priorytetowej czasu rzeczywistego.
    /abovenormal    Uruchom program w klasie priorytetowej powyżej normalnej.
    /belownormal    Uruchom program w klasie priorytetowej poniżej normalnej.
    /node n         Uruchom program na podanym węźle NUMA.
    /affinity maska Uruchom program ze specjalną maską afiniczności.
    /wait           Poczekaj, aż uruchomiony program skończy, a następnie wyjdź
                    z jego kodem wyjścia.
    /unix           Użyj nazwy pliku ze ścieżka z Uniksa i uruchom plik tak jak
                    Windows Explorer.
    /exec          Wykonaj dany plik (do wewnętrznych celów Wine).
    /ProgIDOpen     Otwórz dokument używając podanego progID.
    /?              Wyświetl tę pomoc i wyjdź.

en: Application could not be started, or no application associated with the specified file.
    ShellExecuteEx failed
pl: Nie udało się uruchomić aplikacji lub nie ma aplikacji skojarzonej z danym plikiem.
    ShellExecuteEx nie powiodło się

en: Could not translate the specified Unix filename to a DOS filename.
pl: Nie da się przetłumaczyć danej ścieżki Unix na ścieżkę DOS.

en: Usage: taskkill [/?] [/f] [/im ProcessName | /pid ProcessID]
pl: Użycie: taskkill [/?] [/f] [/im nazwa procesu | /pid id procesu]

en: Error: Unknown or invalid command line option specified.
pl: Błąd: Podano nieznany lub nieprawidłowy argument wiersza poleceń.

en: Error: Invalid command line parameter specified.
pl: Błąd: Podano nieprawidłowy parametr wiersza poleceń.

en: Error: One of options /im or /pid must be specified.
pl: Błąd: Jedna z opcji /im albo /pid musi być podana.

en: Error: Option %1 expects a command line parameter.
pl: Błąd: Argument %1 oczekuje parametru wiersza poleceń.

en: Error: Options /im and /pid are mutually exclusive.
pl: Błąd: Argumenty /im i /pid wykluczają się wzajemnie.

en: Close message sent to top-level windows of process with PID %1!u!.
pl: Polecenie zamykające zostało wysłane do najwyższego okna procesu z PID %1!u!.

en: Close message sent to top-level windows of process "%1" with PID %2!u!.
pl: Polecenie zamykające zostało wysłane do najwyższego okna procesu "%1" z PID %2!u!.

en: Process with PID %1!u! was forcibly terminated.
pl: Proces z PID %1!u! został zmuszony do zakończenia.

en: Process "%1" with PID %2!u! was forcibly terminated.
pl: Proces "%1" z PID %2!u! został zmuszony do zakończenia.

en: Error: Could not find process "%1".
pl: Błąd: Nie można znaleźć procesu "%1".

en: Error: Unable to enumerate the process list.
pl: Błąd: Nie można ponumerować listy procesów.

en: Error: Unable to terminate process "%1".
pl: Błąd: Nie można zakończyć procesu "%1".

en: Error: Process self-termination is not permitted.
pl: Błąd: Samo-zakończenie procesu nie jest dozwolone.

en: The process with PID %1!u! (child process of PID %2!u!) has been terminated.
pl: Proces z PID %1!u! (PID procesu potomnego %2!u!) został zakończony.

en: Sent termination signal to process with PID %1!u!, child of PID %2!u!.
pl: Wysłano sygnał zatrzymania do procesu z PID-em %1!u!, PID procesu potomnego %2!u!.

en: Wine tasklist
pl: Lista zadań Wine

en: Usage: tasklist [/?]
pl: Użycie: tasklist [/?]

en: Image Name
pl: Nazwa obrazu

en: PID
pl: PID (identyfikator procesu)

en: Session Name
pl: Nazwa sesji

en: Session#
pl: Sesja#

en: Mem Usage
pl: Użycie pamięci

en: ERROR: Invalid syntax
pl: BŁĄD: Nieprawidłowa składnia

en: ERROR: The search filter cannot be recognized.
pl: BŁĄD: Nie można rozpoznać filtru wyszukiwania.

en: &New Task (Run...)
pl: &Nowe zadanie (Uruchom...)

en: E&xit Task Manager
pl: &Zakończ zarządzanie zadaniami

en: &Minimize On Use
pl: &Minimalizuj podczas użytkowania

en: &Hide When Minimized
pl: &Ukryj kiedy jest zminimalizowany

en: &Show 16-bit tasks
pl: &Pokaż zadania 16-bitowe

en: &Refresh Now
pl: &Odśwież teraz

en: &Update Speed
pl: &Częstotliwość odświeżania

en: &High
pl: &Wysoka

en: &Normal
pl: &Normalna

en: &Low
pl: N&iska

en: &Paused
pl: &Wstrzymana

en: &Select Columns...
pl: &Wybierz kolumny...

en: &CPU History
pl: &Historia użycia procesora

en: &One Graph, All CPUs
pl: &Jeden wykres dla wszystkich procesorów

en: One Graph &Per CPU
pl: &Osobny wykres dla każdego procesora

en: &Show Kernel Times
pl: &Pokazuj czasy jądra

en: Tile &Horizontally
pl: &Sąsiadująco w poziomie

en: Tile &Vertically
pl: Sąsi&adująco w poziomie

en: &Minimize
pl: Mi&nimalizuj

en: &Cascade
pl: &Kaskadowo

en: &Bring To Front
pl: &Przesuń na wierzch

en: &About Task Manager
pl: Zarządzanie zadaniami - i&nformacje

en: &Switch To
pl: P&rzełącz na

en: &End Task
pl: &Zakończy zadanie

en: &Go To Process
pl: &Idź do procesu

en: &End Process
pl: &Zakończ proces

en: End Process &Tree
pl: Zamknij &drzewo procesów

en: &Debug
pl: &Diagnostyka

en: Set &Priority
pl: &Ustaw priorytet

en: &Realtime
pl: &Czasu rzeczywistego

en: &Above Normal
pl: &Powyżej normalnego

en: &Below Normal
pl: Poniżej no&rmalnego

en: Set &Affinity...
pl: Ustal &koligację...

en: Edit Debug &Channels...
pl: Zmiana kanałów diagnosty&cznych...

en: Task Manager
pl: Zarządzanie zadaniami

en: &New Task...
pl: &Nowe zadanie...

en: &Show processes from all users
pl: Pokaż proce&sy wszystkich użytkowników

en: CPU usage
pl: Użycie procesora

en: Mem usage
pl: Użycie pamięci

en: Totals
pl: Sumy

en: Commit charge (K)
pl: Pamięć zadeklarowana (K)

en: Physical memory (K)
pl: Pamięć fizyczna (KB)

en: Kernel memory (K)
pl: Pamięć jądra (K)

en: Handles
pl: Liczba dojść

en: Threads
pl: Wątki

en: Processes
pl: Procesy

en: Total
pl: Razem

en: Limit
pl: Graniczna

en: Peak
pl: Szczyt

en: System Cache
pl: Bufor systemu

en: Paged
pl: Stronicowana

en: Nonpaged
pl: Niestronicowana

en: CPU usage history
pl: Historia użycia procesora

en: Memory usage history
pl: Historia użycia pamięci

en: Debug Channels
pl: Kanały diagnostyczne

en: Processor Affinity
pl: Koligacja procesora

en: The Processor Affinity setting controls which CPUs the process will be allowed to execute on.
pl: Koligacja Procesora pozwala ustalić na których procesorach można uruchamiać ten proces.

en: CPU 0
pl: Procesor 0

en: CPU 1
pl: Procesor 1

en: CPU 2
pl: Procesor 2

en: CPU 3
pl: Procesor 3

en: CPU 4
pl: Procesor 4

en: CPU 5
pl: Procesor 5

en: CPU 6
pl: Procesor 6

en: CPU 7
pl: Procesor 7

en: CPU 8
pl: Procesor 8

en: CPU 9
pl: Procesor 9

en: CPU 10
pl: Procesor 10

en: CPU 11
pl: Procesor 11

en: CPU 12
pl: Procesor 12

en: CPU 13
pl: Procesor 13

en: CPU 14
pl: Procesor 14

en: CPU 15
pl: Procesor 15

en: CPU 16
pl: Procesor 16

en: CPU 17
pl: Procesor 17

en: CPU 18
pl: Procesor 18

en: CPU 19
pl: Procesor 19

en: CPU 20
pl: Procesor 20

en: CPU 21
pl: Procesor 21

en: CPU 22
pl: Procesor 22

en: CPU 23
pl: Procesor 23

en: CPU 24
pl: Procesor 24

en: CPU 25
pl: Procesor 25

en: CPU 26
pl: Procesor 26

en: CPU 27
pl: Procesor 27

en: CPU 28
pl: Procesor 28

en: CPU 29
pl: Procesor 29

en: CPU 30
pl: Procesor 30

en: CPU 31
pl: Procesor 31

en: Select Columns
pl: Wybierz kolumny

en: Select the columns that will appear on the Process page of the Task Manager.
pl: Wybierz kolumny, które będą widoczne na zakładce Procesy w zarządzaniu zadaniami.

en: &Image Name
pl: &Nazwa obrazu

en: &PID (Process Identifier)
pl: &PID (Identyfikator procesu)

en: &CPU Usage
pl: &Użycie procesora

en: CPU Tim&e
pl: &Czas procesora

en: &Memory Usage
pl: &Użycie pamięci

en: Memory Usage &Delta
pl: &Różnica użycia pamięci

en: Pea&k Memory Usage
pl: S&zczytowe użycie pamięci

en: Page &Faults
pl: &Błędy strony

en: &USER Objects
pl: Obiekty US&ER

en: I/O Reads
pl: Odczyty We/Wy

en: I/O Read Bytes
pl: Odczyty We/Wy w bajtach

en: &Session ID
pl: ID Ses&ji

en: User &Name
pl: Na&zwa użytkownika

en: Page F&aults Delta
pl: Różnica błę&dów strony

en: &Virtual Memory Size
pl: Rozmiar pamięci &wirtualnej

en: Pa&ged Pool
pl: Pa&mięć stronicowana

en: N&on-paged Pool
pl: Pamięć ni&estronicowana

en: Base P&riority
pl: Priorytet &bazowy

en: &Handle Count
pl: Liczba &uchwytów

en: &Thread Count
pl: Lic&zba wątków

en: GDI Objects
pl: Obiekty GDI

en: I/O Writes
pl: Zapisy We/Wy

en: I/O Write Bytes
pl: Zapisy We/Wy w bajtach

en: I/O Other
pl: Inne We/Wy

en: I/O Other Bytes
pl: Inne We/Wy w bajtach

en: Create New Task
pl: Utwórz nowe zadanie

en: Runs a new program
pl: Uruchamia nowy program

en: Task Manager remains in front of all other windows unless minimized
pl: Zarządzanie zadaniami wyświetlane jest na wierzchu wszystkich okien

en: Task Manager is minimized when a SwitchTo operation is performed
pl: Zarządzanie zadaniami jest minimalizowane podczas operacji przełączania zadań

en: Hide the Task Manager when it is minimized
pl: Ukrywa zarządzanie zadaniami, gdy jest zminimalizowane

en: Force Task Manager to update now, regardless of Update Speed setting
pl: Wymuś, odświeżenie listy teraz, niezależnie od Częstotliwości odświeżania

en: Displays tasks by using large icons
pl: Wyświetla zadania używając dużych ikon

en: Displays tasks by using small icons
pl: Wyświetla zadania używając małych ikon

en: Displays information about each task
pl: Wyświetla informacje o każdym zadaniu

en: Updates the display twice per second
pl: Aktualizuje okno dwa razy na sekundę

en: Updates the display every two seconds
pl: Aktualizuje okno co dwie sekundy

en: Updates the display every four seconds
pl: Aktualizuje okno co cztery sekundy

en: Does not automatically update
pl: Okno nie uaktualnia się samoczynnie

en: Tiles the windows horizontally on the desktop
pl: Rozmieszcza okna sąsiadująco w poziomie

en: Tiles the windows vertically on the desktop
pl: Rozmieszcza okna sąsiadująco w pionie

en: Minimizes the windows
pl: Minimalizuje wybrane okna

en: Maximizes the windows
pl: Maksymalizuje wybrane okna

en: Cascades the windows diagonally on the desktop
pl: Ustawia okna w kaskadę

en: Brings the window front, but does not switch to it
pl: Przenosi okno na wierzch, lecz nie przełącza na nie

en: Displays Task Manager help topics
pl: Wyświetla tematy pomocy dotyczące zarządzania zadaniami

en: Displays program information, version number, and copyright
pl: Wyświetla informacje o programie, numerze wersji i prawach autorskich

en: Exits the Task Manager application
pl: Kończy pracę aplikacji do zarządzania zadaniami

en: Shows 16-bit tasks under the associated ntvdm.exe
pl: Pokazuje 16-bitowe zadania systemu Windows skojarzone z plikiem ntvdm.exe

en: Select which columns will be visible on the Process page
pl: Wybierz kolumny, które będą widoczne na zakładce Procesy

en: Displays kernel time in the performance graphs
pl: Pokazuje czasy jądra na wykresach wydajności

en: A single history graph shows total CPU usage
pl: Pojedynczy wykres dla sumy użycia procesora

en: Each CPU has its own history graph
pl: Każdy procesor ma osobny wykres

en: Brings a task to the foreground, switch focus to that task
pl: Przesuwa zadanie na wierzch i przełącza na nie

en: Tells the selected tasks to close
pl: Poleć wybranym zadaniom zakończenie działania

en: Switches the focus to the process of the selected task
pl: Przełącza na proces wybranego zadania

en: Restores the Task Manager from its hidden state
pl: Przywraca zarządzanie zadaniami ze stanu ukrycia

en: Removes the process from the system
pl: Usuwa proces z systemu

en: Removes this process and all descendants from the system
pl: Usuwa z systemu ten proces i wszystkie procesy zależne

en: Attaches the debugger to this process
pl: Dołącza program diagnostyczny do tego procesu

en: Controls which processors the process will be allowed to run on
pl: Kontroluje, na których procesorach proces może być uruchomiony

en: Sets process to the REALTIME priority class
pl: Ustawia priorytet procesu na CZASU RZECZYWISTEGO

en: Sets process to the HIGH priority class
pl: Ustawia priorytet procesu na WYSOKI

en: Sets process to the ABOVE NORMAL priority class
pl: Ustawia priorytet procesu na POWYŻEJ NORMALNEGO

en: Sets process to the NORMAL priority class
pl: Ustawia priorytet procesu na NORMALNY

en: Sets process to the BELOW NORMAL priority class
pl: Ustawia priorytet procesu na PONIŻEJ NORMALNEGO

en: Sets process to the LOW priority class
pl: Ustawia priorytet procesu na NISKI

en: Controls Debug Channels
pl: Kontroluje kanałami diagnostycznymi

en: Performance
pl: Wydajność

en: CPU Usage: %3d%%
pl: Użycie procesora: %3d%%

en: Processes: %d
pl: Procesy: %d

en: Mem Usage: %1!u!kB / %2!u!kB
pl: Wyk. pamięci: %1!u!kB / %2!u!kB

en: CPU
pl: Użycie procesora CPU

en: CPU Time
pl: Czas procesora CPU

en: Mem Delta
pl: Zmiana użycia pamięci

en: Peak Mem Usage
pl: Szczytowe użycie pamięci

en: Page Faults
pl: Błędy stron

en: USER Objects
pl: Obiekty USER

en: Session ID
pl: Identyfikator sesji

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: PF Delta
pl: Zmiana błędów stron

en: VM Size
pl: Rozmiar pamięci wirtualnej

en: Paged Pool
pl: Pula stronicowania

en: NP Pool
pl: Pula niestronicowana

en: Base Pri
pl: Priorytet podstawowy

en: Task Manager Warning
pl: Ostrzeżenie zarządzania zadaniami

en: WARNING: Changing the priority class of this process may
    cause undesired results including system instability. Are you
    sure you want to change the priority class?
pl: OSTRZEŻENIE: Zmiana priorytetu tego procesu może przynieść
    niepożądane skutki, w tym również niestabilność systemu
    Czy na pewno chcesz zmienić priorytet?

en: Unable to Change Priority
pl: Nie można zmienić priorytetu

en: WARNING: Terminating a process can cause undesired
    results including loss of data and system instability. The
    process will not be given the chance to save its state or
    data before it is terminated. Are you sure you want to
    terminate the process?
pl: OSTRZEŻENIE: Zakończenie procesu może przynieść
    niepożądane skutki, w tym również
    utratę danych i niestabilność systemu.
    Proces nie będzie miał szansy na zapisanie danych
    Czy na pewno chcesz zakończyć?

en: Unable to Terminate Process
pl: Nie można zakończyć procesu

en: WARNING: Debugging this process may result in loss of data.
    Are you sure you wish to attach the debugger?
pl: OSTRZEŻENIE: Diagnozowanie tego procesu może spowodować utratę danych.
    Czy na pewno chcesz uruchomić program diagnostyczny?

en: Unable to Debug Process
pl: Nie można zdiagnozować procesu

en: The process must have affinity with at least one processor
pl: Proces musi być skoligacony z co najmniej jednym procesorem

en: Invalid Option
pl: Niewłaściwa opcja

en: Unable to Access or Set Process Affinity
pl: Nie można uzyskać dostępu lub ustawić koligacji procesu

en: System Idle Process
pl: Proces bezczynności

en: Not Responding
pl: Nie odpowiada

en: Running
pl: Uruchomione

en: Task
pl: Zadanie

en: Wine Application Uninstaller
pl: Wine - usuwanie programów

en: Execution of uninstall command '%s' failed, perhaps due to missing executable.
    Do you want to remove the uninstall entry from the registry?
pl: Nie udało się wykonać polecenia '%s', które powinno usunąć program. Być może już był usunięty.
    Czy chcesz usunąć jego wpis z tej listy?

en: uninstaller: The application with GUID '%1' was not found
pl: usuwanie programów: Nie znaleziono aplikacji o GUID '%1'

en: uninstaller: The option '--remove' must be followed by an application GUID
pl: usuwanie programów: Po opcji '--remove' należy podać GUID aplikacji

en: uninstaller: Invalid option [%1]
pl: usuwanie programów: Nieprawidłowa opcja [%1]

en: Wine Application Uninstaller
    
    Uninstall applications from the current Wine prefix.
pl: Wine - Usuwanie programów
    
    Usuń programy z bieżącego prefiksu Wine.

en: Usage:
      uninstaller [options]
    
    Options:
      --help	    Display this information.
      --list	    List all applications installed in this Wine prefix.
      --remove {GUID}   Uninstall the specified application.
    		    Use '--list' to determine the application GUID.
      [no option]       Launch the graphical version of this program.
pl: Sposób użycia:
      uninstaller [opcje]
    
    Opcje:
      --help	    Wyświetl tę instrukcję.
      --list	    Wyświetl wszystkie aplikacje zainstalowane w tym prefiksie Wine.
      --remove {GUID}   Usuń wskazaną aplikację.
    		    Użyj '--list' do sprawdzenia GUID aplikacji.
      [brak opcji]       Uruchom graficzną wersję tego programu.

en: &Pan
pl: &Umieszczenie

en: &Scale to Window
pl: Do&stosuj do rozmiaru okna

en: &Left
pl: Przesuń w &lewo

en: &Right
pl: Przesuń w &prawo

en: Regular Metafile Viewer
pl: Przeglądarka zwykłych metaplików

en: Metafiles (*.wmf, *.emf)
pl: Metapliki (*.wmf, *.emf)

en: Waiting for Program
pl: Czekanie na program

en: Terminate Process
pl: Zakończ proces

en: A simulated log-off or shutdown is in progress, but this program isn't responding.
    
    If you terminate the process you may lose all unsaved data.
pl: Trwa symulowanie wylogowania i restartu systemu, ale ten program nie odpowiada.
    
    Jeżeli zakończysz jego proces, możesz stracić niezapisane dane.

en: The Wine configuration in %s is being updated, please wait...
pl: Ustawienia Wine w %s są właśnie uaktualniane, proszę czekać...

en: This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU Lesser General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2.1 of the License, or (at your option) any later version.
pl: Ta biblioteka jest wolnym oprogramowaniem; możesz ją rozpowszechniać i/lub zmieniać pod warunkami licencji GNU Lesser General Public License opublikowanej przez Free Software Foundation; licencji w wersji 2.1, lub (według własnego uznania) dowolnej późniejszej.

en: Windows registration information
pl: Dane rejestracyjne dla Windowsa

en: &Owner:
pl: &Właściciel:

en: Organi&zation:
pl: Organi&zacja:

en: Application settings
pl: Ustawienia aplikacji

en: Wine can mimic different Windows versions for each application. This tab is linked to the Libraries and Graphics tabs to allow you to change system-wide or per-application settings in those tabs as well.
pl: Wine może udawać różne wersje Windows dla każdej aplikacji osobno. Ta zakładka jest powiązana z zakładkami Biblioteki i Grafika, aby umożliwić ci zmianę ustawień w całym systemie lub tylko dla aplikacji we wspominanych zakładkach.

en: Add appli&cation...
pl: Dodaj aplika&cję...

en: &Remove application
pl: &Usuń aplikację

en: &Windows Version:
pl: &Wersja Windows:

en: Window settings
pl: Ustawienia okien

en: Automatically capture the &mouse in full-screen windows
pl: Przechwytuj &mysz w oknach pełnoekranowych

en: Allow the window manager to &decorate the windows
pl: Zezwól systemowi oz&dabiać okna

en: Allow the &window manager to control the windows
pl: Zez&wól systemowi zarządzać oknami

en: &Emulate a virtual desktop
pl: &Emuluj wirtualny pulpit

en: Desktop &size:
pl: &Rozmiar pulpitu:

en: Screen resolution
pl: Rozdzielczość ekranu

en: This is a sample text using 10 point Tahoma
pl: Oto przykład zastosowania 10-punktowej czcionki Tahoma

en: DLL overrides
pl: Zasady bibliotek DLL

en: Dynamic Link Libraries can be specified individually to be either builtin (provided by Wine) or native (taken from Windows or provided by the application).
pl: Tutaj, dla każdej biblioteki DLL osobno, można ustawić czy będzie używana jej wersja wbudowana (dostarczona z Wine), czy zewnętrzna(wzięta z Windowsa lub dostarczona wraz z aplikacją)

en: &New override for library:
pl: &Nowa zasada dla biblioteki:

en: A&dd
pl: &Dodaj

en: Existing &overrides:
pl: &Bieżące zasady:

en: &Edit...
pl: Zmi&eń...

en: Edit Override
pl: Zmiana zasady

en: Load order
pl: Kolejność wczytywania

en: &Builtin (Wine)
pl: W&budowana (Wine)

en: &Native (Windows)
pl: Zew&nętrzna (Windows)

en: Buil&tin then Native
pl: Najpierw wbudowana później zewnę&trzna

en: Nati&ve then Builtin
pl: Najpierw ze&wnętrzna później wbudowana

en: Select Drive Letter
pl: Wybierz literę napędu

en: Drive configuration
pl: Ustawienia dysków

en: Failed to connect to the mount manager; the drive configuration cannot be edited.
pl: Nie udało się połączyć z programem do zarządzania podpiętymi; nie można zmienić ustawień napędu.

en: A&dd...
pl: &Dodaj...

en: &Path:
pl: &Ścieżka:

en: Show Advan&ced
pl: Pokaż &rozszerzone

en: De&vice:
pl: U&rządzenie:

en: Bro&wse...
pl: Prze&glądaj...

en: &Label:
pl: &Etykieta:

en: S&erial:
pl: Numer s&eryjny:

en: &Show dot files
pl: Pokaż także pliki zaczynające &się od kropki

en: Driver diagnostics
pl: Diagnostyka sterownika

en: Defaults
pl: Domyślne

en: Output device:
pl: Urządzenie wyjściowe:

en: Voice output device:
pl: Urządzenie wyjściowe głosu:

en: Input device:
pl: Urządzenie wejściowe:

en: Voice input device:
pl: Urządzenie wejściowe głosu:

en: &Test Sound
pl: Próba dźwięku

en: Speaker configuration
pl: Rozmieszczenie głośników

en: Speakers:
pl: Głośniki:

en: Appearance
pl: Wygląd

en: &Theme:
pl: Mo&tyw:

en: &WinRT theme:
pl: Motyw &WinRT:

en: &Install theme...
pl: &Wgraj wystrój...

en: It&em:
pl: El&ement:

en: C&olor:
pl: K&olor:

en: MIME types
pl: Typy MIME

en: Manage file and protocol &associations
pl: Z&arządzaj skojarzeniami plików i protokołów

en: Folders
pl: Katalogi

en: &Link to:
pl: Dowiązany do:

en: Libraries
pl: Biblioteki

en: Drives
pl: Dyski

en: Select the Unix target directory, please.
pl: Proszę wybrać docelowy katalog Uniksowy.

en: Hide Advan&ced
pl: Ukryj &rozszerzone

en: (No Theme)
pl: (brak wystroju)

en: Graphics
pl: Grafika

en: Desktop Integration
pl: Integracja z pulpitem

en: Audio
pl: Dźwięk

en: About
pl: Informacje

en: Wine configuration
pl: Ustawienia Wine

en: Theme files (*.msstyles; *.theme)
pl: Pliki wystrojów (*.msstyles; *.theme)

en: Select a theme file
pl: Wybierz plik wystroju

en: Folder
pl: Katalog

en: Links to
pl: Dowiązany do

en: Wine configuration for %s
pl: Ustawienia Wine dla %s

en: Selected driver: %s
pl: Wybrany sterownik: %s

en: (None)
pl: (Brak)

en: Audio test failed!
pl: Nieudana próba dźwięku!

en: (System default)
pl: (Domyślne systemowe)

en: 5.1 Surround
pl: Dźwięk przestrzenny w układzie 5.1

en: Quadraphonic
pl: Kwadrofonia

en: Light
pl: Jasny

en: Dark
pl: Ciemny

en: Changing the load order of this library is not recommended.
    Are you sure you want to do this?
pl: Nie zalecamy zmiany kolejności wczytywania dla tej biblioteki.
    Czy na pewno to zrobić?

en: Warning: system library
pl: Uwaga: biblioteka systemowa

en: native
pl: zewnętrzna

en: builtin
pl: wbudowana

en: native, builtin
pl: zewnętrzna, wbudowana

en: builtin, native
pl: wbudowana, zewnętrzna

en: disabled
pl: wyłączona

en: Default Settings
pl: Ustawienia domyślne

en: Wine Programs (*.exe; *.exe.so)
pl: Programy Wine (*.exe; *.exe.so)

en: Use global settings
pl: Użyj ustawień globalnych

en: Select an executable file
pl: Wybierz plik wykonywalny

en: Autodetect
pl: Wykryj samoczynnie

en: Local hard disk
pl: Lokalny dysk twardy

en: Network share
pl: Zasób sieciowy

en: Floppy disk
pl: Napęd dyskietek

en: You cannot add any more drives.
    
    Each drive must have a letter, from A to Z, so you cannot have more than 26.
pl: Nie możesz dodać kolejnego dysku.
    
    Każdy dysk musi mieć literę od A do Z, co ogranicza ich liczbę do 26.

en: System drive
pl: Dysk systemowy

en: Are you sure you want to delete drive C?
    
    Most Windows applications expect drive C to exist, and will die messily if it doesn't. If you proceed, remember to recreate it!
pl: Czy na pewno chcesz usunąć dysk C?
    
    Większość programów dla Windows zakłada istnienie takiego dysku i mogą przestać działać gdy go zabraknie. Jeżeli go usuniesz, nie zapomnij o ponownym jego utworzeniu!

[ctx: Drive letter]
en: Letter
pl: Litera

en: Target folder
pl: Katalog docelowy

en: You don't have a drive C. This is not so great.
    
    Remember to click 'Add' in the Drives tab to create one!
pl: Nie masz dysku C. To może powodować problemy.
    
    Nie zapomnij użyć 'Dodaj' w zakładce 'Dyski', aby go utworzyć!

en: Controls Background
pl: Kontrolki - tło

en: Controls Text
pl: Kontrolki - tekst

en: Menu Background
pl: Tło menu

en: Menu Text
pl: Tekst menu

en: Scrollbar
pl: Pasek przewijania

en: Selection Background
pl: Tło zaznaczonego obszaru

en: Selection Text
pl: Zaznaczony tekst

en: Tooltip Background
pl: Tło podpowiedzi

en: Tooltip Text
pl: Tekst podpowiedzi

en: Window Background
pl: Tło okna

en: Window Text
pl: Tekst okna

en: Active Title Bar
pl: Tło nagłówka aktywnego okna

en: Active Title Text
pl: Tytuł aktywnego okna

en: Inactive Title Bar
pl: Tło nagłówka nieaktywnego okna

en: Inactive Title Text
pl: Tytuł nieaktywnego okna

en: Message Box Text
pl: Tekst okien komunikatów

en: Application Workspace
pl: Wnętrze okna aplikacji

en: Window Frame
pl: Ramka okna

en: Active Border
pl: Obramowanie aktywnego okna

en: Inactive Border
pl: Obramowanie nieaktywnego okna

en: Controls Shadow
pl: Kontrolki - cień

en: Gray Text
pl: Szary tekst

en: Controls Highlight
pl: Kontrolki - podświetlenie

en: Controls Dark Shadow
pl: Kontrolki - głębszy cień

en: Controls Light
pl: Kontrolki - jaśniejszy cień

en: Controls Alternate Background
pl: Kontrolki - alternatywne tło

en: Hot Tracked Item
pl: Śledzony element

en: Active Title Bar Gradient
pl: Gradient nagłówka aktywnego okna

en: Inactive Title Bar Gradient
pl: Gradient nagłówka nieaktywnego okna

en: Menu Highlight
pl: Podświetlone menu

en: Menu Bar
pl: Pasek menu

en: wineconsole: Starting program %s failed.
    The command is invalid.
pl: wineconsole: Nie udało się uruchomić programu %s.
    Polecenie jest niewłaściwe.

en: Program Error
pl: Błąd programu

en: The program %s has encountered a serious problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.
pl: Program %s napotkał poważny problem i musi zakończyć działanie. Przepraszamy za tę niedogodność.

en: This can be caused by a problem in the program or a deficiency in Wine. You may want to check the <a href="https://appdb.winehq.org">Application Database</a> for tips about running this application.
pl: Powodem błędu może być problem w programie lub braki w Wine. Zajrzyj do <a href="https://appdb.winehq.org">Bazy danych aplikacji</a> po wskazówki na temat uruchomienia tej aplikacji.

en: Show &Details
pl: Pokaż &szczegóły

en: Program Error Details
pl: Szczegóły błędu programu

en: If this problem is not present under Windows and has not been reported yet, you can save the detailed information to a file using the "Save As" button, then <a href="https://wiki.winehq.org/Bugs">file a bug report</a> and attach that file to the report.
pl: Jeżeli problem ten nie występuje w systemie Windows i nie został jeszcze zgłoszony, to możesz zapisać szczegółowe informacje do pliku używając przycisku "Zapisz jako", a następnie <a href="https://wiki.winehq.org/Bugs">wypełnić zgłoszenie o błędzie</a> i dołączyć ten plik do zgłoszenia.

en: A program on your system has crashed, but WineDbg was unable to attach to the process to obtain a backtrace.
pl: Wysypał się program na twoim systemie, lecz WineDbg nie był w stanie dołączyć się do procesu, aby uzyskać jego ślad wykonywania.

en: (unidentified)
pl: (nieznane)

en: Saving failed
pl: Nieudane zapisywanie

en: Loading detailed information, please wait...
pl: Wczytywanie szczegółowych informacji, proszę czekać...

en: &Open	Enter
pl: &Otwórz	Enter

en: Re&name...
pl: Zmień &nazwę...

en: Propert&ies	Alt+Enter
pl: &Właściwości	Alt+Enter

en: Cr&eate Directory...
pl: U&twórz katalog...

en: &Disk
pl: &Dysk

en: Connect &Network Drive...
pl: Podłącz &dysk sieciowy...

en: &Disconnect Network Drive
pl: &Odłącz dysk sieciowy

en: &Name
pl: Tylko &nazwa

en: &All File Details
pl: Wszystki&e szczegóły pliku

en: &Sort by Name
pl: Uszereguj wg &nazw

en: Sort &by Type
pl: Uszereguj wg &rodzajów

en: Sort by Si&ze
pl: Uszereguj wg &rozmiarów

en: Sort by &Date
pl: Uszereguj wg &dat

en: Filter by&...
pl: Odfiltruj po&...

en: &Drive Bar
pl: Pasek &dysków

en: F&ull Screen	Ctrl+Shift+S
pl: Pełny &ekran	Ctrl+Shift+S

en: New &Window
pl: &Nowe okno

en: Cascading	Ctrl+F5
pl: Kaskadowo	Ctrl+F5

en: Tile &Vertically	Ctrl+F4
pl: &Sąsiadująco w poziomie	Ctrl+F4

en: &About Wine File Manager
pl: Zarządzanie plikami Wine - i&nformacje

en: Select destination
pl: Wybór celu

en: By File Type
pl: Wg rodzaju pliku

en: File type
pl: Rodzaj pliku

en: &Directories
pl: &Katalogi

en: &Programs
pl: &Programy

en: Docu&ments
pl: Doku&menty

en: &Other files
pl: &Inne pliki

en: Show Hidden/&System Files
pl: Pokaż pliki ukryte i &systemowe

en: &File Name:
pl: &Nazwa pliku:

en: Full &Path:
pl: &Pełna ścieżka:

en: Last Change:
pl: Ostatnio zmieniony:

en: Cop&yright:
pl: Prawa a&utorskie:

en: &System
pl: &Systemowy

en: &Compressed
pl: S&kompresowany

en: Version information
pl: Informacja o wersji

en: Applying font settings
pl: Wprowadzanie ustawień czcionki

en: Error while selecting new font.
pl: Błąd przy wybieraniu czcionki.

en: Wine File Manager
pl: Zarządzanie plikami Wine

en: Shell
pl: Pulpit

en: Creation date
pl: Data utworzenia

en: Access date
pl: Data dostępu

en: Modification date
pl: Data zmiany

en: Index/Inode
pl: Indeks/inode

en: %1 of %2 free
pl: %1 z %2 wolnych

en: &Game
pl: &Gra

en: &New	F2
pl: &Nowa	F2

en: Question &Marks
pl: Znaki &pytające

en: &Beginner
pl: &Początkujący

en: &Intermediate
pl: Dośw&iadczony

en: &Expert
pl: &Mistrz

en: &Custom...
pl: Plansza &użytkownika...

en: &Fastest Times
pl: &Najlepsze Wyniki

en: &About WineMine
pl: Saper Wine - i&nformacje

en: Fastest Times
pl: Najszybsze czasy

en: Fastest times
pl: Najszybsze czasy

en: Beginner
pl: Początkujący

en: Intermediate
pl: Doświadczony

en: Expert
pl: Mistrz

en: Reset Results
pl: Wyzeruj wyniki

en: Congratulations!
pl: Gratulacje!

en: Please enter your name
pl: Wpisz swoje imię

en: Custom Game
pl: Własna gra

en: Rows
pl: Wiersze

en: Columns
pl: Kolumny

en: Mines
pl: Miny

en: All results will be lost. Are you sure?
pl: Wszystkie wyniki zostaną utracone. Czy jesteś tego pewny?

en: WineMine
pl: Saper Wine

en: Nobody
pl: Anonimowy

en: Copyright 2000 Joshua Thielen
pl: Prawa autorskie 2000 Joshua Thielen

en: Printer &setup...
pl: &Ustawienia drukarki...

en: &Annotate...
pl: &Opisz...

en: &Bookmark
pl: Z&akładka

en: &Define...
pl: &Określ...

en: Always on &top
pl: &Zawsze na wierzchu

en: Fonts
pl: Czcionki

en: Small
pl: Małe

en: Large
pl: Duże

en: &Help on help	F1
pl: Jak korzystać z pomo&cy	F1

en: &About Wine Help
pl: Pomoc Wine - i&nformacje

en: Annotation...
pl: Adnotacja...

en: Copy
pl: Skopiuj

en: Index
pl: Indeks

en: Search
pl: Szukaj

en: Wine Help
pl: Pomoc Wine

en: Error while reading the help file `%s'
pl: Błąd w trakcie odczytu pliku pomocy `%s'

en: Summary
pl: Spis treś&ci

en: &Index
pl: &Indeks

en: Help files (*.hlp)
pl: Pliki pomocy (*.hlp)

en: Cannot find '%s'. Do you want to find this file yourself?
pl: Nie znaleziono pliku '%s'. Czy chcesz poszukać tego pliku samodzielnie?

en: Cannot find a richedit implementation... Aborting
pl: Nie znaleziono implementacji richedit... Wyświetlenie pomocy nie jest możliwe

en: Help topics:
pl: Tematy pomocy:

en: Error: Command line not supported
pl: Błąd: Wiersz poleceń jest nieobsługiwany

en: Error: Alias not found
pl: Błąd: Nie znaleziono aliasu

en: Error: Invalid query
pl: Błąd: Nieprawidłowe zapytanie

en: Error: Invalid syntax for PATH
pl: Błąd: Nieprawidłowa składnia dla PATH

en: &New...	Ctrl+N
pl: &Nowy...	Ctrl+N

en: R&edo	Ctrl+Y
pl: &Powtórz	Ctrl+Y

en: &Clear	Del
pl: &Wyczyść	Del

en: &Select all	Ctrl+A
pl: &Zaznacz wszystko	Ctrl+A

en: Find &next	F3
pl: Znajdź &następny	F3

en: Read-&only
pl: Tylko do &odczytu

en: &Modified
pl: Z&mieniony

en: E&xtras
pl: &Dodatki

en: Selection &info
pl: Zaznaczenie - &info

en: Character &format
pl: &Format znaków

en: &Def. char format
pl: &Standardowy format znaków

en: Paragrap&h format
pl: Format aka&pitu

en: &Get text
pl: &Pobierz tekst

en: &Format Bar
pl: P&asek formatu

en: &Ruler
pl: &Linijka

en: &Insert
pl: &Wstaw

en: &Date and time...
pl: &Data i godzina...

en: F&ormat
pl: For&mat

en: &Lists
pl: &Listy

en: &Bullet points
pl: &Wypunktowanie

en: Numbers
pl: Liczby

en: Letters - lower case
pl: Litery - małe znaki

en: Letters - upper case
pl: Litery - wielkie znaki

en: Roman numerals - lower case
pl: Liczby rzymskie - małe znaki

en: Roman numerals - upper case
pl: Liczby rzymskie - duże znaki

en: &Paragraph...
pl: &Akapit...

en: &Tabs...
pl: &Tabulatory...

en: Backgroun&d
pl: Tł&o

en: &Pale yellow	Ctrl+2
pl: &Jasny żółty	Ctrl+2

en: &About Wine Wordpad
pl: Wine Wordpad - &informacje

en: Automatic
pl: Samoczynnie

en: Date and time
pl: Data i godzina

en: Available formats
pl: Dostępne formaty

en: New document type
pl: Rodzaj nowego dokumentu

en: Paragraph format
pl: Format akapitu

en: Indentation
pl: Wcięcia

en: Left
pl: Do lewej

en: Right
pl: Do prawej

en: First line
pl: Pierwszy wiersz

en: Alignment
pl: Wyrównanie

en: Tabs
pl: Tabulatory

en: Tab stops
pl: Pozycje tabulatorów

en: &Add
pl: Dod&aj

en: Remove al&l
pl: Usuń &wszystkie

en: Line wrapping
pl: Zawijanie wierszy

en: &No line wrapping
pl: Bez zawija&nia wierszy

en: Wrap text by the &window border
pl: Zawijaj do &brzegu okna

en: Wrap text by the &margin
pl: Zawijaj do &marginesu

en: Toolbars
pl: Paski narzędzi

en: All documents (*.*)
pl: Wszystkie dokumenty (*.*)

en: Text documents (*.txt)
pl: Dokumenty tekstowe (*.txt)

en: Unicode text documents (*.txt)
pl: Dokumenty tekstowe Unicode (*.txt)

en: Rich text format (*.rtf)
pl: Tekst sformatowany - RTF (*.rtf)

en: Rich text document
pl: Dokument sformatowany (RTF)

en: Text document
pl: Dokument tekstowy

en: Unicode text document
pl: Dokument tekstowy Unicode

en: Printer files (*.prn)
pl: Pliki drukarki (*.prn)

en: Center
pl: Wyśrodkowane

en: Text
pl: Tekst

en: Rich text
pl: Tekst sformatowany

en: Next page
pl: Nast. strona

en: Previous page
pl: Poprz. strona

en: Two pages
pl: Dwie strony

en: One page
pl: Jedna strona

en: Zoom in
pl: Zbliż

en: Zoom out
pl: Oddal

en: Page
pl: Strona

en: Pages
pl: Strony

[ctx: unit: inch]
en: in
pl: cal

en: inch
pl: cal

[ctx: unit: point]
en: pt
pl: punkt

en: Document
pl: Dokument

en: Save changes to '%s'?
pl: Zapisać zmiany w pliku '%s'?

en: Finished searching the document.
pl: Zakończono przeszukiwanie dokumentu.

en: Failed to load the RichEdit library.
pl: Nie udało się załadować biblioteki systemowej RichEdit.

en: You have chosen to save in plain text format, which will cause all formatting to be lost. Are you sure that you wish to do this?
pl: Wybrano zapisanie dokumentu jako zwykły tekst, w wyniku czego formatowanie zostanie utracone. Czy na pewno chcesz to zrobić?

en: Invalid number format.
pl: Nieprawidłowy format liczby.

en: OLE storage documents are not supported.
pl: Dokumenty magazynu OLE nie są obsługiwane.

en: Could not save the file.
pl: Nie można było zapisać pliku.

en: You do not have access to save the file.
pl: Nie masz dostępu do zapisu pliku.

en: Could not open the file.
pl: Nie można było otworzyć pliku.

en: You do not have access to open the file.
pl: Nie masz dostępu do otwarcia pliku.

en: Printing not implemented.
pl: Drukowanie niezaimplementowane.

en: Cannot add more than 32 tab stops.
pl: Nie można dodać więcej niż 32 punkty tabulacji.

en: Starting Wordpad failed
pl: Nie udało się uruchomić programu Wordpad

en: Invalid number of parameters - Use xcopy /? for help
pl: Niewłaściwa liczba parametrów - uruchom xcopy /? aby wyświetlić pomoc

en: Invalid parameter '%1' - Use xcopy /? for help
pl: Nieprawidłowy parametr '%1' - Użyj xcopy /? aby uzyskać pomoc

en: Press <Enter> to begin copying
pl: Naciśnij <Enter> aby rozpocząć kopiowanie

en: %1!d! file(s) would be copied
pl: Nie można było skopiować %1!d! pliku(ów)

en: %1!d! file(s) copied
pl: Skopiowano %1!d! plik(ów)

en: Is '%1' a filename or directory
    on the target?
    (F - File, D - Directory)
pl: '%1' jest nazwą pliku czy katalogiem
    w celu?
    (F - Plik, D - Katalog)

en: %1? (Yes|No)
pl: %1? (Tak|Nie)

en: Overwrite %1? (Yes|No|All)
pl: Czy zastąpić %1? (Tak|Nie|Wszystkie)

en: Copying of '%1' to '%2' failed with r/c %3!d!
pl: Nieudane kopiowanie '%1' do '%2' z kodem błędu %3!d!

en: Failed during reading of '%1'
pl: Nieudany odczyt '%1'

[ctx: File key]
en: F
pl: P

[ctx: Directory key]
en: D
pl: K

en: XCOPY - Copies source files or directory trees to a destination.
    
    Syntax:
    XCOPY source [destination] [/I] [/S] [/Q] [/F] [/L] [/W] [/T] [/N] [/U]
    	     [/R] [/H] [/C] [/P] [/A] [/M] [/E] [/D] [/Y] [/-Y] [/K]
    
    Where:
    
    [/I]  Assume directory if destination does not exist and copying two or
    	more files.
    [/S]  Copy directories and subdirectories.
    [/E]  Copy directories and subdirectories, including any empty ones.
    [/Q]  Do not list names during copy; that is, be quiet.
    [/F]  Show full source and destination names during copy.
    [/L]  Simulate operation, showing names which would be copied.
    [/W]  Prompts before beginning the copy operation.
    [/T]  Creates empty directory structure but does not copy files.
    [/Y]  Suppress prompting when overwriting files.
    [/-Y] Enable prompting when overwriting files.
    [/P]  Prompts on each source file before copying.
    [/N]  Copy using short names.
    [/U]  Copy only files which already exist in destination.
    [/R]  Overwrite any read-only files.
    [/H]  Include hidden and system files in the copy.
    [/C]  Continue even if an error occurs during the copy.
    [/A]  Only copy files with archive attribute set.
    [/M]  Only copy files with archive attribute set, removes the
    	archive attribute.
    [/K]  Copy file attributes; without this, attributes are not preserved.
    [/D | /D:m-d-y] Copy new files or those modified after the supplied date.
    		If no date is supplied, only copy if destination is older
    		than source.
pl: XCOPY - Kopiuje pliki lub drzewa katalogów z miejsca źródłowego do docelowego
    
    Składnia:
    XCOPY źródło [cel] [/I] [/S] [/Q] [/F] [/L] [/W] [/T] [/N] [/U]
    	     [/R] [/H] [/C] [/P] [/A] [/M] [/E] [/D] [/Y] [/-Y] [/K]
    
    Gdzie:
    
    [/I]  Jeżeli "cel" nie istnieje i kopiowane są co najmniej dwa pliki,
    	zakłada, że "cel" powinien być katalogiem.
    [/S]  Kopiuje katalogi i podkatalogi.
    [/E]  Kopiuje katalogi i podkatalogi, łącznie z pustymi.
    [/Q]  Nie wypisuje nazw plików podczas kopiowania (tryb cichy).
    [/F]  Wypisuje pełne ścieżki źródłowe i docelowe podczas kopiowania.
    [/L]  Jedynie symuluje operację, pokazując pliki, które byłyby kopiowane.
    [/W]  Prosi o potwierdzenie przed rozpoczęciem kopiowania.
    [/T]  Tworzy puste katalogi, ale nie kopiuje plików.
    [/Y]  Zastępuje pliki bez prośby o potwierdzenie.
    [/-Y] Zawsze prosi o potwierdzenie przed zastąpieniem pliku.
    [/P]  Prosi o potwierdzenie przed skopiowaniem każdego pliku.
    [/N]  Kopiuje używając krótkich nazw plików.
    [/U]  Kopiuje tylko pliki, które już istnieją w miejscu docelowym.
    [/R]  Zastępuje pliki tylko do odczytu.
    [/H]  Kopiuje również pliki ukryte i systemowe.
    [/C]  Kontynuuje nawet jeżeli podczas kopiowania wystąpiły błędy.
    [/A]  Kopiuje tylko pliki z atrybutem archiwalny.
    [/M]  Kopiuje tylko pliki z atrybutem archiwalny
    	i usuwa ten atrybut.
    [/K]  Kopiuje atrybuty plików; bez tego, atrybuty nie zostaną zachowane.
    [/D | /D:m-d-y] Kopiuje tylko nowe pliki lub te zmienione po podanej dacie.
    		Jeżeli nie podano żadnej daty, to kopiowane są pliki, które są
    		nowsze niż w katalogu docelowym.
