Wine - en to rm translation catalogue (22 entries)

en: All files (*.*)
rm: Tuot las datotecas (*.*)

en: &Help
rm: &Ag�d

en: &Open
rm: &Rivir

en: &Back
rm: &Inavo

en: &Print
rm: &Stampar tema

en: &File
rm: &Datoteca

en: E&xit
rm: &Finir

en: &Edit
rm: &Lavurar

en: ERROR
rm: SBAGL

en: WARNING
rm: ATTENZIUN

en: Information
rm: INFUORMAZIUN

en: Not implemented
rm: Na implementa

en: Printer &setup...
rm: &Installaziun dal stampader...

en: &Annotate...
rm: &Annotaziun...

en: &Bookmark
rm: &Marca

en: &Define...
rm: &Definir...

en: Always on &top
rm: Ad�na da&vant

en: &About Wine Help
rm: I&nfuormaziuns

en: Wine Help
rm: Wine ag�d

en: Error while reading the help file `%s'
rm: Sbagl cun leger la datoteca d'ag�d `%s'

en: &Index
rm: &Cuntgn�

en: Help files (*.hlp)
rm: Datotecas d'ag�d (*.hlp)
