WinFF 1.5.0 - en to ca translation catalogue (79 entries)

[ctx: TFRMABOUT.BTNOK.CAPTION]
en: OK
ca: D'acord

[ctx: TFRMABOUT.TABTHANKS.CAPTION]
en: Thanks
ca: Gràcies

en: Add / Update
ca: Afegeix/Modifica

en: Delete
ca: Esborra

[ctx: TFRMEDITPRESETS.EXPORT.CAPTION]
en: Export
ca: Exporta

[ctx: TFRMEDITPRESETS.FRMEDITPRESETS.CAPTION]
en: Edit Presets
ca: Edita les configuracions

en: Import
ca: Importa

en: Preset Label
ca: Etiqueta de la configuració

en: Category
ca: Categoria

[ctx: TFRMEXPORT.CANCELBTN.CAPTION]
en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Export Presets
ca: Exporta la configuració

[ctx: TFRMEXPORT.EXPORTBTN.CAPTION]
en: Export
ca: Exporta

en: (<integer>) number of audio channels
ca: (<íntegre>) nombre de canals d'audio

en: (<integer>) the sampling frequency of the audio in Hertz
ca: (<íntegre>) La freqüència de mostreig de l'audio en hertz

en: Add
ca: Afegeix

en: Clear
ca: Neteja

en: Convert
ca: Converteix

[ctx: TFRMMAIN.BTNOPTIONS.CAPTION]
en: Options
ca: Opcions

en: Play
ca: Reprodueix

en: Preview
ca: Vista prèvia

en: Remove
ca: Esborra

en: 2 pass
ca: 2 passes

en: Deinterlace
ca: Desenllaça

en: Audio Channels
ca: Canals d'àudio

en: Audio Bitrate
ca: Ràtio de l'àudio

en: Sample Rate
ca: Freqüència del mostreig

en: Aspect Ratio
ca: Relació d'aspecte

en: Bottom
ca: Avall

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Top
ca: Amunt

en: Frame Rate
ca: Fotogrames

en: Video Bitrate
ca: Ràtio del vídeo

en: Video Size
ca: Mida del vídeo

en: Documentation
ca: Documentació

en: Exit
ca: Surt

en: Import Preset
ca: Importa una configuració

en: Pause on Finish
ca: Pausa en finalitzar

en: Play Sound on Finish
ca: Reprodueix un só en finalitzar

en: Preferences
ca: Preferències

[ctx: TFRMMAIN.MITSHOWOPTIONS.CAPTION]
en: Additional Options
ca: Opcions addicionals

en: Shutdown on Finish
ca: Tanca l'ordinador en acabar

en: WinFF Website
ca: Web de WinFF

en: Edit
ca: Edita

en: File
ca: Arxiu

en: Help
ca: Ajuda

[ctx: TFRMPREFERENCES.BTNCANCEL.CAPTION]
en: Cancel
ca: Cancel·la

[ctx: TFRMPREFERENCES.BTNOK.CAPTION]
en: OK
ca: D'acord

[ctx: TFRMPREFERENCES.CBCHCPCHAR.CAPTION]
en: Use CHCP for international characters
ca: Empra CHCP per a caràcters internacionals

[ctx: TFRMPREFERENCES.FRMPREFERENCES.CAPTION]
en: WinFF Preferences
ca: Preferències de WinFF

[ctx: TFRMPREFERENCES.TABLINUX.CAPTION]
en: Linux
ca: Linux/Unix

en: FFmpeg Command Line
ca: Línia d'ordres d'FFmpeg

en: Converting
ca: Convertint

en: Could Not Find File
ca: No s'ha trobat l'arxiu

en: Could not find presets file.
ca: No s'ha trobat l'arxiu de configuració.

en: Extension can not contain a period
ca: L'extensió no pot contenir un punt

en: file does not exist
ca: L'arxiu no existeix

en: Invalid Preset File
ca: Arxiu de configuracions no vàlid

en: Name Must be alphanumeric (a-z,A-Z,0-9)
ca: El nom ha de ser alfanumèric (a-z,A-Z,0-9), i sense cap accentuació

en: Please add at least 1 file to convert
ca: Si us plau, afegiu com a mínim un arxiu per a convertir

en: Please select a preset
ca: Por favor, elegir un valor preestablecido

en: The preset to import does not have an extension
ca: L'arxiu de configuració a importar ha de tenir una extensió

en: The preset to import does not have a label
ca: L'arxiu de configuració a importar ha de tenir una etiqueta

en: Please select a preset to export
ca: Si us plau, trieu la configuració a exportar

en: Preset with label: %s%s%s already exists
ca: La configuració amb l'etiqueta: %s%s%s ja existeix

en: Press Enter to Continue
ca: Premeu Intro per a continuar

en: Select Preset File
ca: Trieu l'arxiu de configuracions

en: Select Video Files
ca: Trieu els arxius de vídeo

en: The preset contains illegal characters
ca: L'arxiu de configuració conté caràcters invàlids!

en: Create Preset:
ca: Crea una nova configuració:

en: Import Presets
ca: Importa una configuració

en: Label must be unique.
ca: L'etiqueta ha de ser única.

en: Remove Preset:
ca: Esbora la configuració:

en: Update Preset:
ca: Actualitza la configuració:

en: You must enter the extension.
ca: Heu d'inserir una extensió.

en: You must enter a label.
ca: Heu d'inserir una etiqueta.

en: You must enter a name.
ca: Heu d'inserir un nom.

en: High
ca: Alta

en: Idle
ca: Baixa
