WinFF 1.5.0 - en to gl translation catalogue (85 entries)

[ctx: TFRMABOUT.BTNOK.CAPTION]
en: OK
gl: Aceptar

[ctx: TFRMABOUT.TABTHANKS.CAPTION]
en: Thanks
gl: Grazas

en: Add / Update
gl: Engadir/actualizar

[ctx: TFRMEDITPRESETS.CANCELBTN.CAPTION]
en: Close
gl: Pechar

en: Delete
gl: Borrar

[ctx: TFRMEDITPRESETS.EXPORT.CAPTION]
en: Export
gl: Exportar

[ctx: TFRMEDITPRESETS.FRMEDITPRESETS.CAPTION]
en: Edit Presets
gl: Editar preconfiguracións

en: Import
gl: Importar

en: Preset Label
gl: Etiqueta predefinida

en: Category
gl: Categoría

[ctx: TFRMEXPORT.CANCELBTN.CAPTION]
en: Cancel
gl: Cancelar

en: Export Presets
gl: Exportar preconfiguracións

[ctx: TFRMEXPORT.EXPORTBTN.CAPTION]
en: Export
gl: Exportar

en: (<integer>) number of audio channels
gl: (<integer>) número de canles de son

en: (<integer>) the sampling frequency of the audio in Hertz
gl: (<integer>) frecuencia de mostraxe do son en Hertz

en: Add
gl: Engadir

en: Clear
gl: Limpar

en: Convert
gl: Converter

[ctx: TFRMMAIN.BTNOPTIONS.CAPTION]
en: Options
gl: Opcións

en: Play
gl: Reproducir

en: Preview
gl: Vista previa

en: Remove
gl: Quitar

en: 2 pass
gl: 2 pasadas

en: Deinterlace
gl: Desentrelazar

en: Audio Channels
gl: Canles de son

en: Seek to
gl: Buscar

en: Time to Record
gl: Tempo para gravar

en: Hours / Minutes / Seconds
gl: Horas / Minutos / Segundos

en: Audio Bitrate
gl: Bits/s. son

en: Sample Rate
gl: Taxa de mostraxe

en: Aspect Ratio
gl: Relación de aspecto

en: Bottom
gl: Abaixo

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Top
gl: Arriba

en: Frame Rate
gl: Fotogramas/s.

en: Video Bitrate
gl: Bits/s. vídeo

en: Video Size
gl: Tamaño(HxV)

en: Documentation
gl: Documentación

en: Exit
gl: Saír

en: Import Preset
gl: Importar preconfiguración

en: Pause on Finish
gl: Pausa ao rematar

en: Play Sound on Finish
gl: Pausa ao rematar

en: Preferences
gl: Preferencias

[ctx: TFRMMAIN.MITSHOWOPTIONS.CAPTION]
en: Additional Options
gl: Opcións adicionais

en: Shutdown on Finish
gl: Apagar ao rematar

en: WinFF Website
gl: Web de WinFF

en: Edit
gl: Editar

en: File
gl: Ficheiro

en: Help
gl: Axuda

[ctx: TFRMPREFERENCES.BTNCANCEL.CAPTION]
en: Cancel
gl: Cancelar

[ctx: TFRMPREFERENCES.BTNOK.CAPTION]
en: OK
gl: Aceptar

[ctx: TFRMPREFERENCES.CBCHCPCHAR.CAPTION]
en: Use CHCP for international characters
gl: Usar CHCP para idiomas non ingleses

[ctx: TFRMPREFERENCES.FRMPREFERENCES.CAPTION]
en: WinFF Preferences
gl: Preferencias de WinFF

[ctx: TFRMPREFERENCES.TABGENERAL.CAPTION]
en: General
gl: Xeral

[ctx: TFRMSCRIPT.BTNCLOSE.CAPTION]
en: Close
gl: Pechar

en: FFmpeg Command Line
gl: Liña de ordes de FFmpeg

en: Converting
gl: Convertendo

en: Could Not Find File
gl: Non se pode atopar o ficheiro

en: Could not find presets file.
gl: Non se pode atopar o ficheiro de preconfiguracións.

en: Extension can not contain a period
gl: A extensión non pode conter un punto

en: file does not exist
gl: O ficheiro non existe

en: Invalid Preset File
gl: Ficheiro de preconfiguración incorrecto

en: Name Must be alphanumeric (a-z,A-Z,0-9)
gl: O nome ten que ser alfanumérico (a-z,A-Z,0-9), sen eñes nin tiles

en: Please add at least 1 file to convert
gl: Engada polo menos un ficheiro para converter

en: Please select a preset
gl: Por favor, elixa un valor preestablecido

en: The preset to import does not have an extension
gl: A preconfiguración a importar non ten estensión

en: The preset to import does not have a label
gl: A preconfiguración a importar non ten etiqueta

en: Please select a preset to export
gl: Elixa unha preconfiguración para exportala

en: Preset with label: %s%s%s already exists
gl: A preconfiguración coa etiqueta: %s%s%s xa existe

en: Press Enter to Continue
gl: Prema Intro para continuar

en: Select Directory
gl: Seleccionar cartafol

en: Select Preset File
gl: Elixir ficheiro de preconfiguración

en: Select Video Files
gl: Elixir ficheiros de vídeo

en: The preset contains illegal characters
gl: A preconfiguración conten caracteres incorrectos

en: Create Preset:
gl: Crear preconfiguración:

en: Import Presets
gl: Importar preconfiguracións

en: Label must be unique.
gl: A etiqueta ten que ser única

en: Remove Preset:
gl: Eliminar preconfiguración:

en: Update Preset:
gl: Actualizar preconfiguración:

en: You must enter the extension.
gl: Debe introducir unha extensión

en: You must enter a label.
gl: Debe introducir unha etiqueta

en: You must enter a name.
gl: Debe introducir un nome

en: High
gl: Alta

en: Idle
gl: Inactiva
