winff - en to nl translation catalogue (195 entries)

[ctx: TFRMABOUT.FRMABOUT.CAPTION]
en: About WinFF
nl: Over Winff

[ctx: TFRMABOUT.LBLBELLARD.CAPTION]
en: Trademark Fabrice Belllard
nl: Gedeponeerd handelsmerk Fabrice Belllard

en: Copyright %s ; Licence: GPL V3+
nl: Copyright %s ; Licentie: GPL versie 3+

[ctx: TFRMABOUT.LBLGEVERS.CAPTION]
en: Debian/Ubuntu Packaging by Paul Gevers
nl: Debian/Ubuntu pakketbeheer door Paul Gevers

[ctx: TFRMABOUT.LBLHQPRESETS.CAPTION]
en: High Quality Presets From
nl: Voorinstellingen voor hoge kwaliteit van

[ctx: TFRMABOUT.LBLKLEPATSCH.CAPTION]
en: Icons and Logo by Alex Klepatsch
nl: Iconen en logo door Alex Klepatsch

[ctx: TFRMABOUT.LBLWINBUILD.CAPTION]
en: FFmpeg Windows Builds by
nl: FFmpeg voor MS Windows gebouwd door

en: WinFF %s
nl: Winff %s

[ctx: TFRMABOUT.TABTHANKS.CAPTION]
en: Thanks
nl: Met dank aan

[ctx: TFRMABOUT.TABWINFF.CAPTION]
en: WinFF
nl: Winff

en: Add / Update
nl: Vastleggen

[ctx: TFRMEDITPRESETS.CANCELBTN.CAPTION]
en: Close
nl: Sluiten

en: Delete
nl: Verwijderen

en: One word, only letters and numbers
nl: Eén woord, alleen letters en cijfers

en: Enter a more descriptive name for this preset
nl: Voer een meer beschrijvende benaming in voor deze voorinstelling

en: Please don't use -i or output file parameters
nl: Gebruik niet de parameters -i en doelbestand

en: Do not include a dot
nl: Geen punt gebruiken

en: Choose a category to group this preset under
nl: Kies een categorie om deze voorinstelling in onder te brengen

[ctx: TFRMEDITPRESETS.EXPORT.CAPTION]
en: Export
nl: Exporteren

[ctx: TFRMEDITPRESETS.FRMEDITPRESETS.CAPTION]
en: Edit Presets
nl: Voorinstellingen bewerken

en: Import
nl: Importeren

en: Category / Preset
nl: Categorie / Voorinstelling

en: Preset Name (one word, only letters and numbers)
nl: Naam voorinstelling (één woord, alleen letters en cijfers)

en: Preset Label
nl: Label voorinstelling

en: Preset Command Line Parameters (no -i or output file)
nl: Parameters voor commandoregel (geen -i of doelbestand)

en: Output File Extension (do not include the '.' )
nl: Achtervoegsel doelbestand (zonder het '.')

en: Category
nl: Categorie

en: Save
nl: Opslaan

en: Import a Preset
nl: Een voorinstelling importeren

en: Export a Preset
nl: Een voorinstelling exporteren

[ctx: TFRMEXPORT.CANCELBTN.CAPTION]
en: Cancel
nl: Annuleren

en: Export Presets
nl: Voorinstellingen exporteren

[ctx: TFRMEXPORT.EXPORTBTN.CAPTION]
en: Export
nl: Exporteren

en: Choose Presets to Export:
nl: Selecteer de te exporteren voorinstellingen:

[ctx: TFRMMAIN.AUDBITRATE.HINT]
en: (<integer>) the target kilobits/second that the stream should use
nl: (<geheel getal>) de doelsnelheid van de stroom in kilobits per seconde

en: (<integer>) number of audio channels
nl: (<geheel getal>) aantal audiokanalen

en: (<integer>) the sampling frequency of the audio in Hertz
nl: (<geheel getal>) de bemonsteringsfrequentie van het geluid in Hertz

en: Add
nl: Toevoegen

en: Add file(s) to the list for conversion
nl: Bestand(en) toevoegen aan de conversielijst

en: Clear
nl: Wissen

en: Remove all files from the list
nl: Alle bestanden uit de lijst verwijderen

en: Convert
nl: Converteren

en: Start the conversion process
nl: Het conversieproces starten

[ctx: TFRMMAIN.BTNOPTIONS.CAPTION]
en: Options
nl: Opties

en: Open/close the additional options window
nl: Open/sluit het venster met extra opties

en: Play
nl: Afspelen

en: Preview the selected source file with ffplay (good test to see if conversion is possible)
nl: Een voorbeeldweergave van het geselecteerde bronbestand bekijken met ffplay (een goede test om te zien of conversie mogelijk is)

en: Preview
nl: Vooruitblik

en: Preview using the output settings
nl: Voorbeeldweergave met de huidige instellingen

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Remove selected file(s) from the list
nl: Geselecteerde bestand(en) uit de lijst verwijderen

en: Device or file type the video should be converted to
nl: Apparaat of bestandstype waarnaartoe de video geconverteerd moet worden

en: 90 Left
nl: 90° linksom

en: 90 Left + Vertical Flip
nl: 90° linksom + verticaal spiegelen

[ctx: TFRMMAIN.CBOUTPUTPATH.CAPTION]
en: Use Source Folder
nl: Bronmap gebruiken

en: 90 Right
nl: 90° rechtsom

en: 90 Right + Vertical Flip
nl: 90° rechtsom + verticaal spiegelen

en: 2 pass
nl: 2 keer

en: Using two passes allows the encoder to gather information in the first run for enhanced quality
nl: Door twee keer de video te verwerken kan de encoder in de eerste ronde informatie verzamelen in functie van een hogere kwaliteit

en: Deinterlace
nl: Ontvlechten

en: Removes interlacing from the video (if necessary)
nl: Verwijdert interlacing van de video (indien nodig)

en: Target location for the final video (choose a different folder than the source folder)
nl: De doelmap voor het eindresultaat (kies een andere map dan die waarin het origineel staat)

en: Select Video Files...
nl: Videobestanden selecteren...

en: (<integer:integer> or <real>) the physical aspect ratio (DAR) of the target display
nl: (<geheel getal:geheel getal> of <reëel getal>) de fysieke beeldverhouding (DAR) van het gebruikte beeldscherm

en: (<integer>) From 10 up to audio sampling rate such as 44100, 48000. Allows "stretch"/"squeeze" audio stream.
nl: (<geheel getal>) Van 10 tot maximaal de audiofrequentie, bijv. 44100, 48000. Laat toe om de audiostroom uit te rekken of te comprimeren.

[ctx: TFRMMAIN.EDTSEEKHH.HINT]
en: <hh:mm:ss> - Seek to this position before start converting
nl: <hh:mm:ss> - Start het converteren op dit punt in tijd

[ctx: TFRMMAIN.EDTSEEKMM.HINT]
en: <hh:mm:ss> - Seek to this position before start converting
nl: <hh:mm:ss> - Start het converteren op dit punt in tijd

[ctx: TFRMMAIN.EDTSEEKSS.HINT]
en: <hh:mm:ss> - Seek to this position before start converting
nl: <hh:mm:ss> - Start het converteren op dit punt in tijd

[ctx: TFRMMAIN.EDTTTRHH.HINT]
en: <hh:mm:ss> - Stop after this much of video converted
nl: <hh:mm:ss> - Tijdsduur van het te converteren fragment

[ctx: TFRMMAIN.EDTTTRMM.HINT]
en: <hh:mm:ss> - Stop after this much of video converted
nl: <hh:mm:ss> - Tijdsduur van het te converteren fragment

[ctx: TFRMMAIN.EDTTTRSS.HINT]
en: <hh:mm:ss> - Stop after this much of video converted
nl: <hh:mm:ss> - Tijdsduur van het te converteren fragment

en: (<integer>) 256 = Current Volume, 128 = Half Volume, 512 = Double Volume
nl: (<geheel getal>) 256 = huidig volume, 128 = helft v.h. volume, 512 = dubbele v.h. volume

[ctx: TFRMMAIN.FRMMAIN.CAPTION]
en: WinFF
nl: Winff

en: Convert to:
nl: Converteren naar:

en: Audio Channels
nl: Audiokanalen

[ctx: TFRMMAIN.LABEL12.CAPTION]
en: Output Folder:
nl: Doelmap:

en: Preset:
nl: Voorinstelling:

en: Sync
nl: Synchronisatie

en: Seek to
nl: Spring naar

en: Time to Record
nl: Opnametijd

en: Hours / Minutes / Seconds
nl: Uren / minuten / seconden

en: Additional Command Line Parameters
nl: Extra parameters voor de commandoregel

en: 1st Pass
nl: Eerste ronde

en: 2nd Pass
nl: Tweede ronde

en: Audio Bitrate
nl: Audiobitsnelheid

en: Sample Rate
nl: Audiofrequentie

en: Apply to All
nl: Op alles toepassen

en: Aspect Ratio
nl: Beeldverhouding

en: Cancel Changes
nl: Wijzigingen annuleren

en: Bottom
nl: Onder

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Top
nl: Boven

en: Frame Rate
nl: Videofrequentie

en: Rotation
nl: Rotatie

en: Apply Changes
nl: Wijzigingen toepassen

en: Click here to apply settings changes to the file conversion above
nl: Klik hier om de wijzigingen aan de conversie-instellingen voor de geselecteerde bestanden toe te passen.

en: Video Bitrate
nl: Videobitsnelheid

en: Video Size
nl: Videogrootte

[ctx: TFRMMAIN.MENUITEM1.CAPTION]
en: Apply Preset
nl: Voorinstelling toepassen

[ctx: TFRMMAIN.MENUITEM2.CAPTION]
en: Apply Destination Folder
nl: Doelmap toepassen

en: About
nl: Over Winff

en: Display Cmd Line
nl: Commandoregel tonen

en: Documentation
nl: Documentatie

en: Exit
nl: Afsluiten

en: Import Preset
nl: Voorinstelling importeren

en: Pause on Finish
nl: Pauzeren na afloop

en: Play Sound on Finish
nl: Geluid afspelen na afloop

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: Presets
nl: Voorinstellingen

en: Restore Defaults
nl: Standaardwaarden terugzetten

en: Save Options to Preset
nl: Sla opties op als voorinstelling

en: Select All
nl: Alles selecteren

[ctx: TFRMMAIN.MITSHOWOPTIONS.CAPTION]
en: Additional Options
nl: Extra opties

en: Shutdown on Finish
nl: Afsluiten na afloop

en: Detailed View
nl: Gedetailleerde weergave

en: WinFF Website
nl: Website van Winff

en: Edit
nl: Bewerken

en: File
nl: Bestand

en: Help
nl: Hulp

[ctx: TFRMMAIN.MNUOPTIONS.CAPTION]
en: Options
nl: Opties

en: Open
nl: Openen

en: Specific settings to use for the chosen device or file type
nl: Specifieke instellingen die gebruikt worden voor het gekozen apparaat of bestandstype

[ctx: TFRMMAIN.TABSHEET2.CAPTION]
en: Audio
nl: Geluid

[ctx: TFRMMAIN.TABSHEET3.CAPTION]
en: Crop
nl: Bijsnijden

[ctx: TFRMMAIN.TABSHEET4.CAPTION]
en: Time
nl: Tijd

[ctx: TFRMMAIN.TABSHEET6.CAPTION]
en: Output Details
nl: Details over de uitvoer

[ctx: TFRMMAIN.TABVIDEO.CAPTION]
en: Video
nl: Beeld

[ctx: TFRMMAIN.VIDBITRATE.HINT]
en: (<integer>) the target kilobits/second that the stream should use
nl: (<geheel getal>) de doelsnelheid van de stroom in kilobits per seconde

en: (<real> or <integer>) number of frames per second
nl: (<reëel getal> of <geheel getal>) het aantal beelden per seconde

[ctx: TFRMMAIN.VIDSIZEX.HINT]
en: (<integer> X <integer>) Amount of pixels in each frame. For codecs that don''t support pixel aspect ratio (PAR) this is the final frame size.
nl: (<geheel getal> X <geheel getal>) Het aantal pixels per beeld. Bij codecs die geen ondersteuning bieden voor pixelbeeldverhoudingen (PAR), is dit het uiteindelijke beeldformaat.

[ctx: TFRMMAIN.VIDSIZEY.HINT]
en: (<integer> X <integer>) Amount of pixels in each frame. For codecs that don''t support pixel aspect ratio (PAR) this is the final frame size.
nl: (<geheel getal> X <geheel getal>) Het aantal pixels per beeld. Bij codecs die geen ondersteuning bieden voor pixelbeeldverhoudingen (PAR), is dit het uiteindelijke beeldformaat.

[ctx: TFRMPREFERENCES.BTNCANCEL.CAPTION]
en: Cancel
nl: Annuleren

[ctx: TFRMPREFERENCES.CBCHCPCHAR.CAPTION]
en: Use CHCP for international characters
nl: Gebruik CHCP voor internationale tekens

en: Enable Multiple Presets in File List
nl: Meerdere voorinstellingen in de bestandenlijst gebruiken

[ctx: TFRMPREFERENCES.CBREMEMBERLASTDIR.CAPTION]
en: Remember Last Used Directory
nl: Onthoud de laatst gebruikte map

[ctx: TFRMPREFERENCES.CBTHREADS.CAPTION]
en: Use Several Encoding Threads:
nl: Maak gebruik van meerdere threads:

[ctx: TFRMPREFERENCES.EDTLINTERMINALOPTIONS.HINT]
en: '-e' for xterm, '-x' for gnome-terminal
nl: '-e' voor Xterm , '-x' voor Gnome Terminal

[ctx: TFRMPREFERENCES.FRMPREFERENCES.CAPTION]
en: WinFF Preferences
nl: Voorkeuren voor Winff

en: Command to execute at end of script
nl: Uit te voeren opdracht bij het einde van het script

en: Command to execute at beginning of script
nl: Uit te voeren opdracht bij het begin van het script

[ctx: TFRMPREFERENCES.LBLDEFAULTDIR.CAPTION]
en: Default Destination Directory:
nl: Standaard doelmap:

[ctx: TFRMPREFERENCES.LBLLINFFMPEGPATH.CAPTION]
en: Path to FFmpeg or avconv Executable:
nl: Pad naar het programma FFmpeg of avconv:

[ctx: TFRMPREFERENCES.LBLLINFFPLAYPATH.CAPTION]
en: Path to FFplay or avplay Executable:
nl: Pad naar het programma FFplay of avplay:

[ctx: TFRMPREFERENCES.LBLLINTERMINALEXE.CAPTION]
en: Terminal to run FFmpeg in:
nl: Terminal om FFmpeg in uit te voeren:

[ctx: TFRMPREFERENCES.LBLLINTERMINALOPTIONS.CAPTION]
en: Terminal Options:
nl: Terminalopties:

[ctx: TFRMPREFERENCES.LBLPRIORITY.CAPTION]
en: Priority:
nl: Prioriteit:

[ctx: TFRMPREFERENCES.LBLWINFFMPEGPATH.CAPTION]
en: Path to FFmpeg or avconv Executable:
nl: Pad naar het programma FFmpeg of avconv:

[ctx: TFRMPREFERENCES.LBLWINFFPLAY.CAPTION]
en: Path to FFplay or avplay Executable:
nl: Pad naar het programma FFplay of avplay:

[ctx: TFRMPREFERENCES.TABGENERAL.CAPTION]
en: General
nl: Algemeen

en: Scripting
nl: Scripts

en: Copy to Clipboard
nl: Naar het klembord kopiëren

[ctx: TFRMSCRIPT.BTNCLOSE.CAPTION]
en: Close
nl: Sluiten

en: Run!
nl: Start!

en: Save As...
nl: Opslaan als...

en: FFmpeg Command Line
nl: FFmpeg commandoregel

en: Analysing
nl: Bezig met analyseren

en: Converting
nl: Bezig met converteren

en: Could not find either ffmpeg or avconv.
nl: ffmpeg noch avconv kon gevonden worden.

en: Could not find either ffplay or avplay.
nl: ffplay noch avplay kon gevonden worden.

en: Could Not Find File
nl: Kon het bestand niet vinden

en: Could not find presets file.
nl: Kon het bestand met voorinstellingen niet vinden.

en: Extension can not contain a period
nl: Achtervoegsel mag geen punt bevatten

en: file does not exist
nl: Het bestand bestaat niet

en: Invalid Preset File
nl: Ongeldig voorinstellingenbestand

en: Name Must be alphanumeric (a-z,A-Z,0-9)
nl: De naam moet alfanumeriek zijn (a-z,A-Z,0-9)

en: Please add at least 1 file to convert
nl: Voer ten minste één bestand in om te converteren

en: Please select a preset
nl: Selecteer een voorinstellingenbestand

en: Preset: %s%s%s already exists. Do you want to replace the current preset?
nl: Voorinstelling: %s%s%s bestaat reeds. Wilt u deze vervangen?

en: The preset to import does not have an extension
nl: De voorinstelling die geïmporteerd moet worden, heeft geen achtervoegsel

en: The preset to import does not have a label
nl: De voorinstelling die geïmporteerd moet worden, heeft geen label

en: Please select a preset to export
nl: Selecteer een voorinstelling om te exporteren

en: Preset with label: %s%s%s already exists
nl: Voorinstelling met label: %s%s%s bestaat reeds

en: Press Enter to Continue
nl: Druk 'enter' om verder te gaan

en: Restore defaults
nl: Standaardwaarden terugzetten

en: Replace Preset?
nl: Voorinstelling vervangen?

en: Restore Presets and Preferences to Defaults?
nl: Voorinstellingen en voorkeuren terugzetten op hun standaardwaarden?

en: Select Directory
nl: Selecteer een map

en: Select Preset File
nl: Selecteer een voorinstellingenbestand

en: Select Video Files
nl: Selecteer videobestanden

en: It seems that starting the terminal failed. The most likely cause is that the setting for terminal options in the linux preferences is incorrect. You can find it via the menu: Edit -> Preferences -> Linux -> Terminal Options. Try changing "-e" to "-x" or vice versa.
nl: Het ziet er naar uit dat het opstarten van een terminal mislukte. De meest voor de hand liggende reden is dat de terminalopties in de linuxvoorkeuren foutief ingesteld zijn. U vindt ze via het menu: Bewerken -> Voorkeuren -> Linux -> Terminalopties. Vervang "-e" door "-x" of vice versa.

en: The preset contains illegal characters
nl: De voorinstelling bevat ongeldige tekens

en: Create Preset:
nl: Voorinstelling aanmaken:

en: Import Presets
nl: Voorinstellingen importeren

en: Label must be unique.
nl: Label moet uniek zijn.

en: Remove Preset:
nl: Voorinstelling verwijderen:

en: Update Preset:
nl: Voorinstelling bijwerken:

en: You must enter the extension.
nl: U moet een achtervoegsel invoeren.

en: You must enter a label.
nl: U moet een label invoeren.

en: You must enter a name.
nl: U moet een naam invoeren.

en: Launchpad contributors
nl: Launchpad medewerkers

en: Translators:
nl: Vertalers:

en: High
nl: Hoog

en: Idle
nl: Inactief

en: Normal
nl: Normaal
