winff - en to sk translation catalogue (34 entries)

[ctx: TFRMABOUT.FRMABOUT.CAPTION]
en: About WinFF
sk: O WinFF

[ctx: TFRMABOUT.LBLBELLARD.CAPTION]
en: Trademark Fabrice Belllard
sk: Trademark: Fabrice Belllard

[ctx: TFRMABOUT.LBLGEVERS.CAPTION]
en: Debian/Ubuntu Packaging by Paul Gevers
sk: Balíčky pre Debian/Ubuntu: Paul Gevers

[ctx: TFRMABOUT.LBLKLEPATSCH.CAPTION]
en: Icons and Logo by Alex Klepatsch
sk: Ikony a logo: Alex Klepatsch

[ctx: TFRMABOUT.LBLWINBUILD.CAPTION]
en: FFmpeg Windows Builds by
sk: FFmpeg pre Windows zostavil

en: Add / Update
sk: Pridať / Upraviť

[ctx: TFRMEDITPRESETS.CANCELBTN.CAPTION]
en: Close
sk: Zavrieť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: One word, only letters and numbers
sk: Jedno slovo, len písmená a čísla

en: Do not include a dot
sk: Príponu píšte bez bodky

[ctx: TFRMEDITPRESETS.EXPORT.CAPTION]
en: Export
sk: Exportovať

en: Import
sk: Importovať

en: Output File Extension (do not include the '.' )
sk: Prípona výstupného súboru (bez bodky)

en: Category
sk: Kategória

en: Save
sk: Uložiť

[ctx: TFRMEXPORT.CANCELBTN.CAPTION]
en: Cancel
sk: Zrušiť

[ctx: TFRMEXPORT.EXPORTBTN.CAPTION]
en: Export
sk: Exportovať

[ctx: TFRMMAIN.AUDBITRATE.HINT]
en: (<integer>) the target kilobits/second that the stream should use
sk: (<integer>) výsledná hodnota kilobit/s, ktorú bude prúd používať

en: (<integer>) number of audio channels
sk: (<integer>) počet zvukových kanálov

en: Add
sk: Pridať

en: Add file(s) to the list for conversion
sk: Pridať súbor(y) do zoznamu

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: Remove all files from the list
sk: Odstrániť zo zoznamu všetky súbory

en: Convert
sk: Konvertovať

en: Start the conversion process
sk: Spustiť konverziu

[ctx: TFRMMAIN.BTNOPTIONS.CAPTION]
en: Options
sk: Možnosti

en: Play
sk: Prehrať

en: Preview the selected source file with ffplay (good test to see if conversion is possible)
sk: Prehrať vybraný súbor pomocou ffplay (overíte tak, či pôjde skonvertovať)

en: Preview
sk: Náhľad

en: Remove
sk: Odstrániť

[ctx: TFRMMAIN.MNUOPTIONS.CAPTION]
en: Options
sk: Možnosti

[ctx: TFRMMAIN.VIDBITRATE.HINT]
en: (<integer>) the target kilobits/second that the stream should use
sk: (<integer>) výsledná hodnota kilobit/s, ktorú bude prúd používať

[ctx: TFRMPREFERENCES.BTNCANCEL.CAPTION]
en: Cancel
sk: Zrušiť

[ctx: TFRMSCRIPT.BTNCLOSE.CAPTION]
en: Close
sk: Zavrieť
